Verzorgenden I.G Wii buren s enaen ended in een wereldstad met een wereldkrant. uunva Festival "Arm m73"{ n 3iman aari3 rR hrrimMnr a\/v Afwisseling Vaste baan Detachering iemand die C2 M ifc'rfc- e<n vfciMcmcJcwcrlxr w/v AMBITIEUZE FINANCIELE MENSEN 10 KL ARE TAAL Rotterdams Dagblad /J 7|ll33 "hallAT TV331 v Stichting Humanitas Humanitas-Akropolis het Rotterdams Dagblad is sponsor van het Dunya-festivai Bel 0800-0642 V/- 3005 LC Rotterdam. Kljk, dat is nou Humanitas! Interim Financials b.v. soaiMaA voor een proefabonnement. Week 20 TOTAAL - TX07 De verschitlende huizen Antonius IJsselmonde geniet landelijke bekendheid met een unit voor kortdurende terminale palliatieve zorg en de reactivering van jongeren met niet-aangeboren hersenletsel. Binnenkort start een zeer interessant project: het verlenen van totale verpleeg- huiszorg aan zelfstandig wonende mensen met een verpleeg- huisindicatie. Nijeveld is een modern woon- en zorgcentrum dat hulp en onder- steuning biedt aan ouderen in Rotterdam-Ommoord. Er zijn 66 appartementen voor ouderen die intensieve verzorging en bege- leiding nodig hebben, waaronder 15 somatische verpleeghuis- geindiceerde bewoners. Daarnaast zijn er 40 garantwoningen: appartementen voor ouderen die zeer zelfstandig zijn en licht aanvullende zorg behoeven. Verder is er verpleeghuiszorg voor 22 psychogeriatrische bewoners, een dagverzorging somatiek en dagbehandeling pg. Dijkveld is een modern woon- en zorgcentrum dat een geva- rieerd zorgpakket aan zowel intern als extern wonende ouderen biedt. Er zijn 50 appartementen voor ouderen die verzorging en verpleging krijgen, waaronder 1 5 plaatsen voor somatische verpleeghuiszorg. Daarnaast zijn er 8 appartementen voortijde- lijke opname. Verder is er een dagverzorging. Dijkveld vervult een functie binnen de wijk mede dankzij het open tafelproject. De functies Je verleent als verzorgende I.C. samen met je collega's de dage- lijkse verzorging en verpleging aan de bewoners/clienten van de afdeling waar je werkzaam bent. Verder werk je samen in een multidisciplinair team, waarbij het zorgdossier het uitgangs- punt is. Er wordt in wisselende diensten gewerkt. Bij alle huizen kun je als fulltimer, parttimer en oproepkracht aan de slag. Als vakantiewerker kun je ook terecht bij Antonius IJsselmonde en Nijeveld. De vraag Je bent in het bezit van het diploma Verzorgende I.C. of een gelijkwaardig diploma. Ook heb je een duidelijke visie op het verzorgen en beschik je over inlevingsvermogen, interesse en aandacht voor de bewoners/clienten. Je vindt het plezierig een positieve bijdrage te leveren aan het team waar je bij hoort. Het aanbod Een uitdagende functie in een prettige werksfeer en een dyna- mische werkomgeving. Door het gevarieerde doelgroepenbeleid binnen de KVV regio Oost heb je een veelzijdig en interessant takenpakket. Er zijn zeker mogelijkheden om door te groeien. Je kunt van ons coaching-on-the-job verwachten en diverse scholingsmogelijkheden ter ondersteuning van je professionele ontwikkeling. De CAO voonVerpleeg- en Verzorgingshuizen is van toepassing. Wij beschikken over een Employee Benefits System, waar onder andere een pc-prive-project en een fietsen- plan deel van uitmaken. Geinteresseerd? Voor meer informatie over de functies binnen Antonius IJssel monde kun je contact opnemen met mevrouw E. Diephout en/of de heer C.S. Yung, managers bedrijfsvoering, telefoon (010) 479 86 00. Over de functies binnen Nijeveld met mevrouw E. Hordijk, manager zorgtoewijzing, telefoon (010) 289 81 00. Voor Dijkveld mevrouw A. Jonkers, manager zorgtoewijzing, telefoon (010) 483 01 11. Je schriftelijke reactie kun je binnen 10 dagen sturen naar Anto nius IJsselmonde/Nijeveld of Dijkveld, t.a.v. afdeling personeels- zaken, Croene tuin 13078 KA Rotterdam. Of reageer per e-mail: wispru@kw.nl. Ceef in je brief aan welk huisje voorkeur heeft. Er zal op alle locaties een voorlichtingsbijeenkomst gehouden worden over het werken binnen de KVV regio Oost. De bijeen- komsten vinden plaats op: Antonius IJsselmonde, Croene tuin 1 te Rotterdam-IJsselmonde Nijeveld, C.B. Shawplaats 100, te Rotterdam-Ommoord Dijkveld, Huniadijk 251te Rotterdam-IJsselmonde Craag verwelkomen we je op een van de bijeenkomsten op zaterdag 19 mei a.s. van 09.30 uur tot 11.00 uur. KW Antonius IJsselmonde, Nijeveld en Dijkveld zijn aangesloten bij de stichting Katholieke Verplegings- en Verzorgingsinstellingen Rotterdam. stichting hurn» Bij de Stichting Humanitas werken 1.850 mensen in 23 vestigingen. Humanitas biedt goede secundaire arbeidsvoorwaarden, loopbaanbegeleiding en deskundigheidsbe- vordering. Eigen verantwoordelijkheid en zelfstandigheid, zowel van bewoners als personeel, staan bij ons hoog in het vaandel. Humanitas heeft een lange traditie van vernieuwende initiatieven op het gebied van zorg, wonen en welzijn. Voor Humanitas-Akropolis, een complex met levensloopbestendige woningen en een modern, ingrijpend verbouwd verpleeghuis in Rotterdarn-Hillegersberg (Honderd en Tien Morgen), zijn wij op zoek naar een U bent verantwoordelijk voor ontwikkeling, invoering en coordinate van het integrale kwaliteitsbeleid. U heeft ervaring als leidinggevende, bij voorkeur een opleiding op HBO- niveau, kennis van kwaliteitssystemen en het MIK-V-systeem. Salaris volgens de CAO-Verpleging en Verzorging, FG 50 met een uitloop naar FG 55. Voorts zoeken wij een Het gaat om een uitdagende -functie, waarbij u zelfstandig de zorgvraag vertaalt voor de zorgaanbieders. U bemiddelt hierin en stelt samen met client en arts het zorgplan op. U beschikt over een relevante opleiding op HBO-niveau en relevante werkervaring. Salaris volgens de CAO-Verpleging en Verzorging, FG 50 Spreekt een van deze functies u aan, heeft u affiniteit met de ouderenzorg, bent u vernieu- wingsgezind en werkt u graag in de voorhoede van de zorgvernieuwing? Bel dan voor informatie of een sollicitatieformulier naar personeelsadviseur Simon Koning of Ciska Overbeek, telefoon 010-461 51 48/461 51 49. Direct soiiiciteren kan natuurlijk ook: Stichting Humanitas, t.a.v. Simon Koning, Postbus 37137, Interim Financials is succesvol in detachering van financiele mensen op middelbaar en hoger niveau. Ons team bestaat uit gedreven, gemotiveerde medewerkers. Onze opdrachtgevers zijn middelgrote en grote organisaties actief in ondermeer de zakelijke dienstverlening, handel, Industrie en overheid. Interim Financials is een onderdeel van de Laudame groep. Wij zoeken: die het een uitdaging vinden op basis van detachering afwisselend werkzaam te zijn. U beschikt over minimaal een MBO/HBO+ werk-/denkniveau, analytisch vermogen en affiniteit met automatisering. U bent verder communicatief vaardig en flexibel. WIJ BIEDEN U - Een afwisselende loopbaan, waarbij u zich in een snel tempo verder kunt ontwikkelen; - Persoonlijke coaching; - Een uitstekend pakket van primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Een auto van de zaak en vakgerichte cursussen behoren tot de mogelijkheden. GEINTERESSEERD? Indien u zich kunt vinden in dit profiel, dan komen wij graag met u in contact. U kunt uw brief en C.V binnen 14 dagen sturen aan: Interim Financials B.V., Postbus 142, 2900 AC Capelle aan den IJssel of e-mailen naar: info@interim-financials.nl Voor nadere informatie zijn wij bereikbaar via 010-4515500. IN HET

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 28