Schoolboeken saai?? V I ill Hoogheemraadschap van Schieland Montan Staal B.V. 6 v_A Commercieel Medewerker Binnendienst m/v ASSISTENT CONTROLLER BOEKHOUDER Giro 1092 moninnsTMi V INTERIEURVERZORGER (m/v) TELEFONI ST/RECEPTION 1ST (m/v> mm ■II VERHAGEN SS PARTNERS Enthousiaste magazijnmetlewerkers ni/v Logistiek medewerkers (fulltime tijdelijk) IJ..M I** I MEDEWERKER PERSONEELS- EN SALARISADMINISTRATIE (m/v) wm liiliii De afdeling Facilitair Beheer bestaat uit ongeveer 22 medewerkers en zorgt voor het integraal plannen, realiseren en beheren van de huisvesting, diensten en middelen en is derhalve ondersteunend aan het primaire proces van Schielands organisatie. 20 uur per week 22,5 uur per week De functie Werktijden Opleiding en ervaring Arbeidsvoorwaarden Meer informatie of solliciteren De functie Werktijden Opleiding en ervaring Arbeidsvoorwaarden Meer informatie en solliciteren Maasboulevard 123/hoek Willem Ruyslaan - Postbus 4059 - 3006 AB Rotterdam Nationaal Hartfonds 's-Cravenhage PARTNER IN STAAL: ZET JIJ EEN STERK "STAALTJE" VERKOOP NEER? Wereldwijd maakt mode elk jaar 40 miljoen slachtoffers onder pelsdieren. Help Bont voor Dieren in haar strijd tegen dit zinloze geweld. Bel voor een gratis actiepakket BON twvf (020) 676 66 00 of kijk op www.bontvoordieren.nl Week 20 TOTAAL-TX14 De Rotterdamsche Schoolboekhandel CV is een groothandel in schoolboeken waarbij zij de schakei is tussen uitgevers en boekhandels in geheel Nederland. Tevens verzorgt de RSB de schoolboekpakketten voor middelbaar onderwijs. Welnee! Niet als je komt werken bij de Rotterdamsche Schoolboekhandel in de Spaanse Polder. Voor de zomervakantie zoeken wij: Voor de peri ode van juni tot en met September. Voor schoolveriaters beschikken wij tevens over werk tot en met de maand oktober. Ben je in de zomervakantie minimaal 4 weken beschikbaar en ben je minimaal 16 jaar? Bel dan naar de RSB en werk de komende vakantie op een andere manier met schoolboeken. Belangstelling? Voor nadere informatie en aanmelding kun je telefonisch contact opnemen met de RSB: telefoonnummer 010-2380060. Tevens zijn wij op zoek naar: De functie houdt onder meer in: Het aansturen van vakantiemedewerkers en alle magazij nwerkzaamheden, zoals het verwerken, controleren en verzendklaar maken van binnengekomen zendingen, invoeren van gegevens in de computer. Wij zijn op zoek naar: Gemotiveerde kandidaten die van aanpakken weten, stressbestendig zijn, uitstekend in een team kunnen werken en beschikbaar zijn voor de aaneengesloten periode van juni t/m oktober. Leeflijd plm. 18-25 jaar. Belangstelling? Voor nadere informatie over de functie als Logistiek medewerker kun je contact opnemen met Marc van Duuren tel: 010-2380060. Wij verzoeken je een schriflelijke sollicitatie met C.V. te sturen naar Rotterdamsche Schoolboekhandel CV, t.a.v. Marc van Duuren, Postbus 11059, 3004 EB Rotterdam. Rotterdamsche Schoolboekhandel CV Breevaartstraat 71 en Gantelstraat 14-18, Rotterdam 9 1 k De Stichting Bevolkingsonderzoek Borstkanker Zuidwest Nederland (SBBZWN) is een van de negen screeningsorganisaties die in Nederland het bevolkingsonderzoek naar borstkanker orga- niseert en uitvoert. Jaarlijks worden ruim 100.000 vrouwen inde leeftijd van 50 tot 75 jaar onderzocht. Dit gebeurt in twee onder- zoekcentra op een vaste locatie in Rotterdam en zes 'screeningsbussen die om de twee jaar de gemeenten in de regio Zuidwest Nederland bezoeken. Het hoofd- kantoor is gevestigd te Rotterdam. Bij de SBBZWN zijn ongeveer 90 mensen werkzaam. De SBBZWN is per direct op zoek naar een enthousiaste voor 24 tot 32 uur per week Als medewerker Personeels- en Salarisadministratie heeft u veel con tact met het personeel. De werkplek bevindt zich op het hoofdkantoor. De werkzaamheden bestaan uit: - Het verzorgen van de salarisadministratie; - Het invoeren van nieuwe medewerkers en wijzigen van personeels- en dienstverbandgegevens in Beaufort; - Het verwerken van ziek- en hersteldmeldingen; - Het verzorgen van de verlofadministratie; - Het controleren van uitkeringen Ziektewet en nota's IZZ en PGGM. Een deel van de genoemde werkzaamheden wordt tevens uitgevoerd door het Integraal Kankercentrum Rotterdam. Gevraagd wordt: - Een relevante opleiding op MBO-niveau; - Een cursus Salarisadministratie; - Bij voorkeur ervaring met personeelsadministratiesysteem Beaufort of Prigem/Gemal. De SBBZWN biedt: - Betrokken collega's; - Aanstelling en salariering volgens de CAO Ziekenhuizen Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer C.J. de Jager, hoofd Personeel Organisatie a.i., telefoon: (010) 440 58 45. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke reactie binnen 14 dagen te richten aan: SBBZWN t.a.v. mw. drs. J.C.I.Y. Reijerink-Verheij, directeur Postbus 289,3000 AG Rotterdam. Adres hoofdkantoor: Rochussenstraat 125 te Rotterdam. De SBBZWN is een samenwerkingsverband van zes GGD'en en het Integraal Kankercentrum Rotterdam (IKR) Bij het team centrale huisvesting zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega voor de functie van: De afdeling Facilitair Beheer is op zoek naar een enthousiaste collega voor de functie van: Het hoogheemraadschap van Schieland is een van de 57 waterschappen in Nederland. Het gebied van Schieland ligt globaal tussen Rotterdam, Gouda en Zoetermeer. In deze regio heeft Schieland de taak ervoor te zorgen, dat de inwoners en bedrijven droge voeten houden en dat het water in meren, sloten en plassen schoon en veilig is. De structuur van Schieland kent drie sectoren: Waterbeheer, Afvalwater en Financien en drie stafafdelingen (Communicatie - Bestuurlijke en Juridische zaken - Personeel en Organisatie). Klantgerichtheid en een bedrijfsmatige manier van werken staan centraal in onze dynamische organisatie met ongeveer 180 medewerkers. Je houdt je met 4 collega interieur- verzorgsters bezig met het schoonmaken en onderhouden van het kantoor- meubilair en interieur indusief toiletten, trappenhuizen, liften e.d. in het gemeenlandshuis van Schieland. Bovendien verricht je 2x per weekdezelfde werkzaamheden op de gehuurde etage op de Admiraliteitskade, alwaar een vijftiental medewerkers zijn gehuisvest gedurende de periode dat Schieland een aanbouw aan het bestaande kantoor- pand realiseert. Ook komt het voor dat wij van je vragen bij recepties en andere bijeenkomsten van Schieland consumpties uit te serveren. Bij afwezigheid van de medewerker restauratieve voorzieningen kan het voorkomen dat we van je vragen - bij toerbeurt - aansluitend aan je eigen werkzaamheden de koffieronden over te nemen. Met je directe collega's werk je elke werkdag gedurende 4 uren per dag van 04.30 uur tot 08.30 uur. Naast ervaring in het schoonmaken van kantoren is het een voordeel als je al op de hoogte bent van speciale schoon- maaktechnieken en -middelen. In ieder geval verwachten wij dat je bereid bent om deze te leren. Ook werkzaamheden in de restauratieve sfeer schuw je niet. Een opleiding of werk- en denkniveau op LBO-niveau is dan ook onontbeerlijk. Wij hechten veel belang aan een flexibele en klantgerichte instelling. Het is een must dat je goed in team- verband kunt werken. Om aan al deze eisen te kunnen voldoen is het nood- zakelijk dat je je redelijk in het Nederlands verstaanbaar kunt maken. Je verdient in deze functie afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maxi- maal 3.647,- 1.654,94) bruto per maand (functieschaal 2; loonpeil april 2001) op basis van een 37-urige werk- week. Voor de uren tot 07.00 ontvang je een onregelmatigheidstoeslag van 20% van het voor jou geldende salaris per uur. Je kunt rekenen op minimaal 170,2 vakantie-uren op basis van een 37-urige werkweek, 8% vakantietoeslag en een eindejaarsuitkering van 1,5%. Schieland is deelnemer aan de IZR ziektekosten- verzekering en het ABP pensioenfonds. Verder heeft Schieland aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een pc-priveregeling en een financiele bijdrage voor kinderopvang. Aanvullende informatie over de functie kan verkregen worden bij Ineke van Engeldorp Gastelaars, hoofd afdeling Facilitair Beheer, tel. 010 - 453 72 66. Je sollicitatiebrief met CV kun je uiterlijk 26 mei 2001 sturen naar het Hoogheemraadschap van Schieland, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 4059, 3006 AB Rotterdam. Vermeld zowel in je brief als op de envelop het vacaturenummer S-AWFZ0102. Je houdt je met een collega in een duobaan bezig met het bedienen van een telefooncentrale, die eind van dit jaar zal worden vernieuwd. Je neemt gesprekken aan en verbindt deze door. Bovendien bedien je het interne oproep- systeem en de traxis. Je verstrekt informatie en inlichtingen en verzorgt de gegevensinvoer in de telefooncentrale. Voorts actualiseer je de interne telefoongids. Daarnaast vervul je een gastvrouw- of gastheerfunctie (ontvangen, verwijzen en zonodig weren van bezoekers), zorg je voor de centrale aan- en afwezigheidregistratie, neem je post en goederen in ontvangst en verstrek je diverse formulieren. Je beheert en faciliteert het gebruik van vergaderzalen en je voert ondersteunende tekstverwerkingswerkzaamheden uit alsmede ondersteunende werkzaamheden in zijn algemeenheid ten behoeve van het secretariaat. Je verricht je werk elke werkdag gedu rende 4,5 uur per dag. Je hebt wekelijks wisselende diensten van 08.00 tot 12.30 uur respectievelijk 12.30 tot 17.00 uur. Bij afwezigheid (ziekte en verlof) van je directe collega vervang je elkaar. In verband met de openstelling van het kantoorpand zullen de werktijden dit jaar nader worden bezien. Dit houdt in dat het aantal werkuren op termijn kan afwijken van het thans genoemde aantal uren. Naast ervaring in het vakgebied ver wachten wij dat je bereid bent eventuele aanvullende cursussen te volgen. Ook werkzaamheden in de restauratieve sfeer (zoals het uitserveren van consump ties bij recepties en andere bijeenkomsten) schuw je niet. Een opleiding op MAVO-niveau dan wel een gelijkwaardig werk- en denkniveau is voor een goede uitoefening van deze functie onontbeerlijk. Wij hechten veel belang aan een flexibele en klantgerichte instelling. Het is een must dat je goed in teamverband kunt werken. Voorts is het een vereiste dat je de Nederlandse taal uitstekend beheerst. Wij bieden een salaris dat, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 4197,- 1904,52) bruto per maand (schaal 4) bedraagt op basis van een fulltime dienstverband. Verder krijg je 8% vakantietoeslag en een eindejaars uitkering van 1,5%. Ook zijn er mogelijkheden voor een financiele bijdrage in de kinderopvang, is er een pc-priveregeling en kun je gebruik maken van een spaarloon- en premiespaarregeling. Aanvullende informatie over de functie kan verkregen worden bij Ineke van Engeldorp Gastelaars, hoofd afdeling Facilitair Beheer, tel. 010 - 453 72 66. Je sollicitatiebrief met CV kun je uiterlijk 26 mei 2001 sturen naar het Hoogheemraadschap van Schieland, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 4059, 3006 AB Rotterdam. Vermeld zowel in je brief als op de envelop het vacaturenummer S-AWFZ0104. Acquisitie naar aanieiding van de advertentie wordt niet op prijs gesteld. al B.V. Jen Haag. andel sedert 1920. ruber v rbuist porgai Haag i i Dordrech Onderdee! van bet s Staa concern Zustcrondcrnemingcn in diverse Europese la 1 vcrhandclt op de uidse mark! balk-, proflelstaal, platen e sort ersorg: n van d otcre organn 80 medewerkers. Dan ben jij voor ons mogelijk de nieuwe De functie! je onderhoudt intensief telefonische contacten met bestaande en nieuwe relaties, brengt offertes uit en volgt deze op; je werkt nauw samen met en ondersteunt de medewerker buitendienst; je bent verantwoordelijk voor een correcte orderafhandeling; je handelt zelfstandig klachten af. Het profiel? mbo+ werk- en denkniveau, verkregen door opleiding en/of ervaring, aangevuld met vakgerichte cursussen; verkoopervaring in een binnendienstfunctie (liefst in de staalbranche); pro-actieve en servicegerichte instelling; commercieel inzicht; hands-on mentaliteit; zeer goede sociale vaardigheden. Ons aanbod. Een functie met veel afwisseling en zelfstandigheid in een gezond en solide bedrijf. Een prettige, klantgerichte organisatie, waar eigen initiatief wordt gewaardeerd en persoonlijke ontwikkeling wordt gestimuleerd. Ten overvloede: het pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden is prima! Belangstelling? PSD management human resource consultants begeleidt deze selectie-procedure. Voor meer informatie bel je met Carla Dubbeldam, tel. 073-6577526 of mobiel 06- 53687301Je sollicitatie met CV stuur je voor 26 mei aan: PSD Consultants, t.a.v. Carla Dubbeldam, Dorpsstraat 1, 5261 CJ Vught, of naar: post@psd-consult.nl Eerste selectiegesprekken zijn op 1 en 5 juni aanstaande in Dordrecht (ook's avonds is een afspraak mogelijk). De tweede ronde vindt plaats op 7 juni. We streven er naar de procedure voor 15 juni af te ronden. Een assessment kan deel uitmaken van de procedure. Voor kandidaten en opdrachtgevers vormen de ervaren consultants van Verhagen Partners en Erasmus Executive Search, beide onderdeel van Erasmus Recruitment B.V., een integer en kritisch klankbord bij functionerings- waagstukken en werving selectie. Persoonlijke ontwikkeling en bedrijfsre- sultaat zijn steeds de uitgangspunten bij onze adviezen. 0 WERVING SELECTIE Erasmuspark, Jan Leentvaarlaan 17, 3065 DC Rotterdam Postbus 4318,3006 AH Rotterdam Telefoon 010 - 242 44 44, Telefax 010 - 212 28 72 e-mail: info@verhagenenpartners.nl lid van oa'ws. ONZE OPDRACHTGEVER IS een solide en uiterst professionele farmaceutische groothandelsorganisatie, die een compleet assortment levert aan ruim 200 apo- theken door heel Nederland, waarvan 30 apotheken een franchiserelatie hebben met onze opdrachtgever. Door de jarenlange ervaring is onze opdrachtgever specialist geworden in het leveren van farmaceutische producten, zoals geneesmiddelen, verbandmiddelen, sondevoeding, stoma's en incontinentiematerialen. Deze groothandelsorganisatie is trendsetter op het gebied van integratie van de groothandel en de apotheek. Onze opdrachtgever heeft personeelsbeleid hoog in het vaandel staan en investeert in de individuele ontwikkeling van de circa 90 werknemers. Wij zijn voor onze opdrachtgever op zoek naar twee nieuwe ambitieuze collega's. teamplayer met spirit U DRAAGT ZORG voor de rapportage en analyse van de financiele cijfers voor de organisatie. Daarvoor verzorgt u o.a. de voor- en nacalculaties en de profit loss analyses. Door uw inzicht en visie levert u een belangrijke bijdrage vanuit uw vakgebied aan de ontwikkeling van de gehele organisatie. U beschikt over een HBO werk- en denkniveau en over relevante werkervaring. Kennis van Excel is vereist. leidinggeven met humor U HEEFT DE supervisie over het grootboek en u zorgt voor de juistheid en volledigheid ervan. Ook draagt u zorg voor de periodieke afsluitingen en bewaakt u de voortgang in de boekhoudkundige proces- sen. U geeft leiding aan een team van vier medewerkers. U beschikt over een financieel administratieve achtergrond op MBO-niveau. Ervaring in een soortgelijke functie is gewenst. Beide functionarissen rapporteren aan de controller. Onze opdrachtgever biedt een verantwoordelijke positie in een open en informele cultuur en collegiaal team. Naast een passend salaris gelden goede secundaire arbeidsvoorwaarden. U vindt de advertentie ook op www.verhagenenpartners.nl U kunt uw brief met cv, binnen 2 weken, sturen naar Verhagen Partners, t.a.v. ]udith Poelmann, o.v.v. resp. D0516 ofD0517en de functie* Bontgenoten gezocht

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 31