BINNEN-/BUITENDIENST VERKOPER MOTOREN EN AGGREGATEN fP 1 V VAKANTIE BAAN banen beurs 2 baliemedewerkers/telefonisten (m/v) 1 medewerker financiele administratie en beheerder lokaal netwerk (m/v) 24 uur per week 1 juridisch secretaresse (m/v) 32 1 secretaresse/baliemedewerker (m/v) |De leukste lange weekends boek je bij de VW. Rechtshulp Module: de echte werkgever onder de uitzendorganisaties! v.... p MEDEWERKER COMMUNICATIE mw) Oproepkrachten Over tien seconden heeft u een goed gevoel Help Andrea en haar vriendjes opstaan! ^*3 10&&6 Verdien je vakantie bij Thuiszorg Rotterdam! VASTE BAAN Alles wat we doen, doen we met zorg bet 1-1 WEET WAT JE TE DOEN STAAT ALS HET 0M GEWELD GAAT. www.faka.nl uur per week Advies Rechtsbijstand Caldic Techniek B. V, gevestigd te Rotterdam Spaanse Polder, is een internationaal opererende tecbnische handelsonderneming op het gebied van aandrijf-, energie- en isolatietecbniek. Met vestigingen in Nederland, Belgie en Fratikrijk neemt Caldic Techniek een vooraanstaande positie in binnen elk van deze drie segment en. Uw sollicitatie met c.v. zien wij graag tegemoet op onderstaand adres: post bus 660, 3000 AR Rotterdam t.a.v. de directie. Module Technisch: de persoonlijke specialist in tijdelijke en vaste banen! 1 Humanitas DMH Begeleiders Assitent-begeleiders Wij zoeken een fulltime Boekhoudkundig Medewerker M/V U bent o.m. verantwoordelijk voor de debiteuren- en crediteurenadministratie, waarbij het zwaartepunt Ligt op de facturatie. Daarnaast wordt u belast met het beheren van de certificeringsystemen ISO en VCA. Hiervoor kan een interne opleiding gevolgd worden. Kunt u zelfstandig en accuraat werken, heeft u een opleiding op MBO-niveau en kennis en ervaring met MS Word en Excel, stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. naar: postbus 4131, 2980 GC te Ridderkerk. Met gemaakte vakantie afspraken zullen wij rekening houden. Panasonic Week 20 TOTAAL-TX15 Rotterdam De Bureaus Rechtshulp zijn onafhankelijke instanties en hebben als belangrijkste taak het ver- lenen van rechtsbijstand aan particulieren. Het verstrekken van juridisch advies en het verlenen van procesrechtsbijstand behoort tot de reguliere werkzaamheden. Jaarlijks doen in heel Nederiand tienduizenden burgers een beroep op de Bureaus Rechtshulp. In Nederland zijn in 41 steden 44 vestigingen van het Bureau Rechtshulp gevestigd. Tezamen hebben de Bureaus Rechtshulp ongeveer 350 juristen en advocaten in dienst die zich gespecialiseerd hebben op verschillende rechtsgebieden. Dagelijks behandelen zij vraagstukken op het gebied van onder meer arbeidsrecht, sociaal zekerheidsrecht. huurrecht, vreemdelingenrecht, consumenten- recht en gedetineerdenrecht Maar ook met betrekking tot schadezaken en milieurecht kunnen clienten de Bureaus Rechtshulp raadplegen. Rechtshulp Rotterdam exploiteert 2 Bureaus Rechtshulp 1 op de Noordelijke en 1 op de Zuidelijke Maasoever. Jaarlijks benaderen 30.000 clienten ons juridisch loket. Voor 17.000 daarvan wordt een afspraak gemaakt op het spreekuur. De overige clienten krijgen een korte informatie of worden doorverwezen. Er werken 50 personen bij Rechtshulp Rotterdam. In verband met uitbreiding en verjonging van de organisatie zoeken wij een vijfta! nieuwe collega's: leder voor 18 uur per week, verdeeld over minimaal 4 uur per dag. Taakinhoud U verzorgt de eerste opvang van clienten, zowel aan de balie als aan de telefoon. U inventariseert de voorgelegde vraag, geeft zo mogelijk zelf een korte informatie of maakt voor de client een afspraak op het spreekuur van hbn van onze advocaten. Als dat niet mogelijk is verwijst u de client door. U bent vertrouwd met en kunt werken met Windows, Word en Outlook. U maakt deel uit van een team van 9 mede- werkers en neemt deel aan het tweewekelijks intern overieg. Persoonskenmerken U bent clientgericht, communicatief, stressbestendig en u heeft respect voor een ieder ongeacht huidskleur, religie en geaardheid. U heeft affiniteit met gefinancierde rechtshulp. Niveau-aanduiding U beschikt over een uitgebreide juridische basiskennis op MBO/HBO-niveau. U heeft ervaring met juridische dienst- verlening en u heeft een brede kennis van de sociale kaart. Safaris Bij een dienstverband van 36 uur per week bedraagt het loon maximaal 4.307= bruto per maand. Taakinhoud U werkt samen met het hoofd financiele administratie, waar- bij het zwaartepunt van uw werkzaamheden ligt op het beheer van de debiteurenadministratie. U vervangt het hoofd financiele administratie bij diens afwezigheid. U beheert op lokaal niveau vooral de hardware van het computernetwerk. Persoonskenmerken U beschikt over een service gerichte instelling, en u bent zeer accuraat en in staat om prioriteiten aan te brengen in uw werkzaamheden. U heeft kennis van boekhouding en ervaring met het werken met geautomatiseerde bestanden. U heeft een globale kennis van en interesse in computers. Niveau-aanduiding U heeft een praktijkdiploma boekhouding, u heeft ervaring met het geautomatiseerd verwerken van financiele gegevens in de boekhouding. U beschikt over een goede kennis van Windows, Word, Excel, Outlook en andere actuele computer- prog ramma's. Salaris Bij een dienstverband van 36 uur per week bedraagt het loon maximaal f 4.739,= bruto per maand. Taakinhoud U werkt op band ingesproken correspondentie en proces- stukken vlot en in goed Nederlands uit. U ondersteunt 3 advocaten in administratieve en organisatorische zin. U voert dossiergegevens in het geautomatiseerde clienten- bestand in. Enkele uren per week verzorgt u de receptie en bedient u de telefooncentrale van Rechtshulp Rotterdam. Persoonskenmerken U heeft goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkings- vaardigheden. U heeft een goede typevaardigheid en u beheerst het Nederlands goed. U bent stressbestendig en accuraat. Bekendheid met het juridisch jargon strekt tot aanbeveling. Niveau-aanduiding U heeft een afgeronde secretaresse opleiding achter de rug of een vergelijkbare opleiding dan wel werkervaring. Salaris Bij een dienstverband van 36 uur per week bedraagt het loon maximaal 4.307= bruto per maand. 36 uur per week Taakinhoud De helft van uw werktijd bestaan uw werkzaamheden uit de activiteiten vermeld onder de vacature baliemedewerker/telefonist. De andere helft van uw tijd bent u werkzaam als secretaresse. Voor de persoons kenmerken en de niveau-aanduiding en de salariering verwijzen wij naar hetgeen er bij die vacatures opgemerkt is. Algemene Arbeidsvoorwaarden De hierboven genoemde arbeidsovereenkomsten worden aangegaan voor de duur van een jaar met een proeftijd van een maand, met daarna de mogelijkheid van voortzetting voor onbepaalde tijd. De CAO-Rechtsbijstand is van toepassing. Deelname aan het PGGM-pensioenfonds is verplicht. De CAO kent een kinderopvangregeling. Informatie Informatie over de hierboven vermelde vacatures kunt u inwinnen bij mevrouw mr. E. Bravenboer (010-44321333. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie voor 1 van de hierboven vermelde vacatures dient u binnen 14 dagen na heden te richten aan Rechtshulp Rotterdam, ta.v. mevrouw mr. E. Bravenboer, Postbus 27561 te 3003 MB Rotterdam. Binnen onze divisie ENERGIETECHNIEK is ruimte ontstaan voor een m/v 1 Als mede-verantwoofdelijkc voor de orraet van de productgroepen motoren en aggregaten, waarin o.a. Lombardini en Interniotor motoren, Mosa las- en stroom- aggregaten, alsmcde pompsets, bent u binnen her team van verkopers en technici het technische en commerciele aanspreekpunt. U draagt zorg voor de introductie, sclectie, verkoop, leverantie en after sales van onze motoren en aggregaten. Voor de functie zoeken wij een kandidaat met: HTS wtb autotechnick goede communicatieve vaardigheden resultaatgerichte instelling goede kennis van de Duitsc en Engelse taal ervaring in een technisch-commerciele functie. Wij bieden u: een afwisselende functie met een uirgcbreid rechnisch en commercieel takenpakket hoge mate van zeifstandigheid en verantwoording werk binnen een kleine, dynamische groep in een vooruitstrevend en solide bedrijf (ISO 9002 gecertificcerd) primaire en secundaire arbeidsvoor waarden, passend bij de functie bcdrijfswagen. Y A...... .5*. Arc - Wie zijn wij? Module Technisch is gespecialiseerd in het detacheren, uitzenden en werven selecteren van gekwalificeerd technisch personeel. Wat hebben wij te bieden? Module Technisch heeft doorlopend een groot aanbod aan uitdagende technische functies. En omdat wij onze medewerkers serieus nemen, heb je als Module-medewerker, naast die leuke baan en een uitstekend salaris recht op een volwaardig pakket aan arbeidsvoorwaarden, zoals: diverse zeer aantrekkelijke bonusregelingen; een spaarloonregeling; een pensioenregeling; diverse opleidingsmogelijkheden. Een selectie van onze vacatures vind je op: WWW.nf10dllle.nl Bel ons snel voor meer informatie of een vrijblijvend kennismakingsgesprek! Module Technisch Overschieseweg 305 Postbus 4086, 3102 GB Schiedam tel 010 - 44 790 44 fax 010 - 44 790 55 e-mail technisch@module.nl Module is sinds kort gevestigd in Schiedam. Je vindt ons direct achter NS-station Schiedam- Centrum (slechts 7 minuten van Rotterdam CS) en langs rijksweg A20 (afslag 11, Schiedam)! ,\f V x 1 - 1 k De Stichting Bevolkingsonderzoek Borstkanker Zuidwest Nederland (SBBZWN) is een van de negen screeningsorganisaties die in Nederland het bevolkingsonderzoek naar borstkanker orga- niseert en uitvoert. Jaarlijks worden ruim 100.000 vrouwen inde leeftijd van 50 tot 75 jaar onderzocht. Dit gebeurt in twee onder- zoekcentra op een vaste locatie in Rotterdam en zes 'screeningsbussen die om de twee jaar de gemeenten in de regio Zuidwest Nederland bezoeken. Het hoofd- kantoor is gevestigd te Rotterdam. Bij de SBBZWN zijn ongeveer 90 mensen werkzaam. Wegens een herschikking van functies zoekt de Stichting Bevolkingsonderzoek Borstkanker Zuidwest Nederland een voor 16 uur per week, te verdelen over drie dagen. De medewerker Communicatie is verantwoordelijk voor de interne en externe communicatie. De werkzaamheden bestaan onder meer uit het opstellen van de brieven aan de deelnemende vrouwen. het regelmatig actualiseren van de informatiefolder, het actief onderhouden van contacten met de GGD'en, het adviseren over het interne en exteme communicatiebe- leid, het uitbrengen van een interne nieuwsbrief, het onderhouden van contacten met de pers en het mede voeren van de redactie van hetjaar- verslag. Gevraagd wordt: - HBO werk- en denkniveau; - Opleiding communicatie of voorlichting; - Goede contactuele eigenschappen; - Uitstekende kennis van de Nederlandse taal; - Kennis van de gezondheidszorg strekt tot aanbeveling. De SBBZWN biedt: - Een zelfstandige functie; - Betrokken collega's; - Aanstelling en salariering volgens de CAO Ziekenhuizen (FWG 45, maximaal f 5.056,-). Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw drs. A.C.M. van Leeuwen, hoofd Stafbureau of mevrouw drs. J.C.I.Y. Reijerink-Verheij, directeur, onder telefoonnummer (010)4405 804. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke reactie binnen 14 dagen te richten aan: SBBZWN t.a.v. mw. drs. J.C.I.Y. Reijerink-Verheij, directeur Postbus 289, 3000 AG Rotterdam. Adres hoofdkantoor: Rochussenstraat 125 te Rotterdam. De SBBZWN is een samenwerkings verband van zes GGD'en en het Integraal Kankercentrum Rotterdam (IKR) De stichting Humanitas D.M.H. hecht grote waarde aan respectvolle en individuele benaderlng bij de dienstverlening en hecht eveneens grote waarde aan het recht op maken van eigen keuzes. H Stichting Humanitas voor Dienstverlening aan Mensen met een handicap Aan de Klarinetweg in Barendrecht heeft Humanitas een pas opgestart wooncentrurn met 3 huizen voor ieder 6 clienten en een nog nieuw op te starten huis. Hier wonen mensen met een matige tot ernstige handicap, die van de verzorging van begeleiders afhankelijk zijn. Wij bie den deze mensen een zo prettig mogelijk leven, kijkend naar individuele wensen die voortko- men uit het Persoonlijk Plan. Wij zoekeri mensen die: - verzorgen leuk vinden - enthousiast zijn - zelfstandig kunnen werken - een duidelijke visie hebben op wonen en vrijetijdsbesteding van onze clienten - een Persoonlijk Plan kunnen opstellen en hiermee kunnen werken De functies: Voor 20-28 our per week ffextbef Irtzetbaar Voor 20-28 uur per week Functie-eisen: - voor begeleiders minimaal MBO-niveau, voor assistent-begeleiders en oproepkrachten mini maal LBO-niveau - bij voorkeur ervaring in het werken met verstandelijk gehandicapten - kritische kijk of bereid dit (verder) te ontwikkelen Wij bieden: - ruimte voor eigen inbreng in het opstarten en vormgeven van het wooncentrurn - leuke werksfeer - werkomgeving, in een woonwijk met op loopafstand diverse wijkfaciliteiten - coaching, diverse mogelijkheden tot deskundigheidsbevordering - arbeidsvoorwaarden volgens CAO-gehandicaptenzorg Informatie bij: Inge Baggerman of Sonja Muijzer, tel. 0180-691711/691741 Sollicitatiebrieven met c.v. opsturen naar: De sollicitatiecommissie, Klarinetweg 14, 2992 GG Barendrecht Romaro Schoonm Leeftijdsindicatie tot 35 jaar. DE DIERENBESCHERMING 51 Word nu lid, bel 0900-0099 (44 cent per minuut) Kinderen in Bolivia staan op uit hun uitzichtloze bestaan, dankzij de door Kinderstem gesponsorde kinderbrigades. Help mee, steun Kinderstem! i- Mensen in Nood Giro 667 Den Haag www.kinderstern.nl 't Is Weeee eeeeeeekend A We hebben in de zomermaanden votop banen voor vakantiekrachten vanaf 17 jaar in werkgebied Rotterdam-Centrum en Delfshaven. Het gaat om hulshoudetijk, verzorgend en verpleegkundtg werk. Heb je interesse, maar kun je 29 mei niet, bel dan Thuiszorgcentrum Heemraadssingel: tel 010 - 282 60 20. 0p zoek naar een vaste baan in de thuiszorg? Wij hebben regelmatig werk voor: thuishulpen verzorgenden wijkziekenverzorgenden digen kraamverzorgenden. Het zijn maar al te vaak onschuldige mensen die op straat in efkaar worden gestagen. Jij kunt ze helpen, zonder jezetf in gevaar te brengen. Grijp in door direct alarm te slaan. Pak je mobiele telefoon en geef'm drie tikken; 1-1-2. Je kunt natuurtijk ook versterking gaan halen. En als dat nodig is, eerste hulp verlenen. Heb je geen EHBO-diploma, spreek het slachtoffer dan moed in. Stel'm gerust, noem maar op. Tot slot: vertel de politie wat je gezien hebt. Hoe beter je de daders omschrijft, hoe groter de pakkans. Heb je ook tips om straatgeweld tegen te gaan? Bel de Stichting Meld Geweld: 010-425 3177. DOmn. Po.llivs 1S0I9. 3001 BA Roft.'dam Teleloo" 0 »0 4 25 3 I 77 GeV/eW NV-MX kwaliteit ZOOM

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 32