Installatietechniek of Metaaltechniek vak? Welding fitters/C. V.-monteurs Werkvoorbereider/Planner N 5* 7T fl> 3 (7> Zet jij de juiste mensen op de juiste plaatsen? romi smilfood bv -tr Werken aan je eigen toekomst in het Vlietland Ziekenhuis envoelt u zich beperkt in uw mogelijkheden? Ondersteunende verpleegkundigen in avond Verpleegkundigen Verpleegkundige die door wil groeien naar zorgcoordinator Bent u toe aan een afwisselende(r) baan? ill Vraag even een sollicitatieformulier bij ons aan, bel 010 4299 266 vragen naar Mevr. B. van Schaik Sluisjesdijk 117 3087 AE Rotterdam Telefoon: 010 - 4299 266 HOLLAND WELDING SERVICES Fax: 01 o - 4298 804 HOLLAND LABOUR SERVICES ~fuGRC3 ADMINISTRATED m/v De werkzaamheden omvatten het volledig voeren van de administrate van deze werkmaatschappij en de administratie van enkele kleinere ondernemingen. Tot de werkzaamheden behoren ook het maken van cashflow overzichten, maandrapportages en ad hoc analyses. Dit alles in nauwe samenwerking met de directie. Functie-eisen: -MBO/HBO-opleiding (MEAO MBA of studerend SPD) -tenminste drie jaar ervaring in een soortgelijke functie -uitstekende kennis in woord en geschrift van het Engels -kennis van automatisering (Navision en Excel) -accuraat en zelfstandig kunnen werken -goede communicatieve, sociale en management vaardigheden (voor 16-24 uur per week) (parttime en fulltime) Arbeidsongeschikt? Chronisch ziek? Gehandicapt? Allround verpakkingsmedewerkers m/v <o»> Leefvoorje je bindt! TOTAAL-TX18 Holland Welding Services en Holland Labour Services vormen samen een jonge snelgroeiende dynamische bedrijfsgroep met uitstekende toekomstmogelijkheden. De medewerkers (60) beschik- ken over een ruime goed uitgeruste werkplaats waar apparatenbouw, pijpleidingen, lichte en zware constructiebouw en speciale ijzer- en/of laswerkzaamheden worden uitgevoerd. Voorts zijn wij actief op het gebied van projecten in de installatietechniek. Zowel op het bedrijfals op diverse plaatsen in de Randstad en omstreken worden werkzaamheden verricht. Wegens sterk toenemende opdrachten zijn wij op zoek naar ambitieuze allround medewerkers die graag zelfstandig, zeer afwisselend werk in een prettige werksfeer willen uitvoeren. Wij zoeken bij voorkeur ervaren medewerkers, maar ook kandidaten die nog niet zo lang werkzaam zijn en die zich onder deskundige begeleiding verder willen bekwamen tot allround vakman. Bel ons voor informatie of afspraak als u nu werkzaam bent als: 1e CV-MONTEUR CV-HULPMONTEUR 1e PIJPFITTER IJZERWERKER CONSTRUCTIE(BANK)WERKER ALLROUND LASSER Wij vragen: opleiding op LTS-niveau en relevante werkervaring met references verantwoordeiijkheidsgevoel en een flexibele instelling multifunctionele inzetbaarheid goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid bij voorkeur bezit van rijbewijs en eigen vervoer. Wij bieden: een vast dienstverband na gebleken geschiktheid fantastische doorgroeimogelijkheden b.v. tot meewerkend projectleider diverse opleidings- en certificeringsmogelijkheden een goede honorering voor allrounders aantrekkelijke bonus voor aanbrengen geschikte collega's/kandidaten. Wij zoeken: een jonge, ambitieuze ailrounder op MTS-niveau die sterke affiniteit heeft met installatie techniek en die toe is aan een nieuwe uitdaging. De functie: De werkzaamheden zijn zeer afwisselend en allesomvattend. U krijgt te maken met alle voor komende werkzaamheden aangaande de planning en afhandeling van werkzaamheden, zoals orderbegeleiding, klantencontacten, acquisitie, voortgangscontrole van projecten zowel intern als buiten het bedrijf bij relaties. Fugro is een multinationale groep adviesbureaus, die actief is op het gebied van advisering, techniek en survey werkzaamheden. De groep is vertegenwoordigd in meer iff ruim 6.000 werknemers. dan 55 landen en heef as* MMMiiiCT Bij een van de werkmaatschappij.en in Leidschendam is op dit moment een vacature voor een: Reactie: Indien u gei'nteresseerd bent in deze functie, dan kunt u uw sollicitatie voorzien van een c.v., binnen twee weken zenden aan Fugro N.V. Postbus 41 2260 AA Leidschendam ter attentie van de heer A. Jonkman. Porseleinen muziekdoosjes met fluweel beldeding ver- schillende beschilderingen zeer mooie collectie, nieuw /225,- nu /75,0 per stuk. Tel 010-4211650. Te koop: 2 Chinese porselei nen kastvazen, prijs /75,- per stuk, zuiver tinnen kan met deksel, prijs 50,- en tinnen bord, prijs /40,- en 2 bekers met oor, prijs /20,- per stuk. Tel. 010-4203743. Te koop: zwaar verzilverd ser- vies, 5-delig, prijs/85,-; porse- lein tafelschemerlamp met kap, prijs 85,-: koffieservies met gebakbordjes, prijs f65,-. Tel. 010-4203743. Te koop: Limoges France stuk- jes, prijs vanaf /30,-; 7 stuks mokkaserviesje Limoges, prijs /95,-; porselein theeservies, 12-pers. uit jaren '50, prijs /125,-. Tel. 010-4203743. Te koop: kristallen Murano sierschaal, mooie kleuren en siervaas, prijs vanaf /65,-; aparte modellen Chinees por selein wandbord, prijs /40,-. Tel. 010-4203743. Te koop: 2 grote Chinese por seleinen vazen met deksel, prijs /95,- per stuk en Chinese por seleinen wierookpotten, war- me kleuren, handwerk, prijs /75,-. Tel. 010-4203743. Massieve eiken ronde klassieke eettafel (een voet), uitschuif- baar (6 tot 8 persoons), prijs 500,-; baby kinderbox, wit MDF, prijs 50,-; babymatras, prijs/10,-. Tel. 010-4321123. Gezocht: entreepasjes van Dis neyland Parijs voor mijn verza- meling, porto wordt vergoed. Tel. 0181-219298. Gevraagd: entreepasjes van Disneyland Parijs om mijn verzameling uit te breiden. Te ruil heb ik telefoonkaarten. B.v.d. Tel. 0181-219298. Entreepasjes van Disneyland Parijs gevraagd, porto wordt vergoed, maar ik heb ook tele foonkaarten te ruil. B.v.d. Tel. 0181-219298. Gevraagd: racebanen van de merken Aurora, Tyco of Tomy, ook losse onderdelen of auto's. Yel. 0186-692239. Na 19.00 uur. Te koop: Flet aanzien van 1985, prijs /15,-. Tel. 010- 4822513. Te koop: heren regenjas, m. 50 met uitrits voering, nieuw, prijs/50,-. Tel. 010-4822513. Te koop: dia projector, prijs /50,-. Tel. 010-4822513. Te koop: glazen tafel, 120 x 75 met facet geslepen rand, rus- tend op 2 jadegroene pilaren, prijs /125,-. Tel. 0186- 620176. 50 speciaal uitgegeven tijd- schriften Koningshuizen, huwelijk, geboorte, overlijden, periode 1930-1960, prijs /175,-. Tel. 0180-632153. Te koop: 1 hometrainer, prijs 50,-; 1 nieuwe parkietenkooi, prijs 50,-; 1 prima keuken- trapje, prijs /25,-; 4 witte tuinstoelen-, prijs /40,-. Tel. 0181-331590. Carmen krulset (gewonnen), prijs /4 5,-; AXA fietsslot vei- ligheidskabel (nieuw), prijs /40,-. Tel. 010-5012626. Na 6 Eiken wandvitrinekast, 250 cm lang, prijs /275,S 2-pits elektrische kookplaat, prijs /35,-; eiken hoektafel, 80 x 80 cm, prijs 50,-; klas. hang- lamp, prijs /30,-. Tel. 010- 4375742. i Het Vlietland Ziekenhuis is de nieuwe naam voor de gefuseerde organisaties van het Schieland Ziekenhuis in Schiedam en het Holy Ziekenhuis in Vlaardingen. Het Vlietland Ziekenhuis bestaat thans uit twee goed geoutilleerde algemene ziekenhuizen in de regio Nieuwe Waterweg-Noord. In totaai beschikken zij over 600 bedden. Momenteel wdrdt de nieuwbouw op een locatie voorbereid. Het streven is om in 2003/2004 dit nieuwe ziekenhuis in Schiedam-Nieuwland te betrek- ken. De fusie en nieuwbouw bieden de regio Nieuwe Waterweg-Noord de garantie dat ook in de toekomst zorg op maat gewaarborgd blijft. Het Vlietland Ziekenhuis streeft naar een situatie van een gedifferentieerd behandel- en zorgaanbod, waarbij kwaliteit klantgerichtheid, gastvrijheid en goede afstemming met de overige zorgpartners in de regio centraal staan. Naast de huidige specialismen zal het Vlietland Ziekenhuis in de toekomst beschikken over een hemodialyse afdeling, een GAAZ (Geriatrische Afdeling) en een Multi Disciplinaire Oncologische Unit. Tevens wordt de opleidingsstatus nagestreefd. Voor de locatie Schiedam zijn wij op zoek naar Deze nieuwe functie binnen de sector Zorg heeft tot doel de kwaliteit van zorg te vergroten en de werkdruk te verminderen. De ondersteunende verpleegkundige in avond (OVA) werkt zelfstandig en verzorgt de spoedopnames van patienten op verpleegafdelingen. Daarnaast schat de OVA zelf in op welke afdeling zijn/haar hulp het meest nodig is. De OVA is oproepbaar voor de Spoedeisende Hulp en de verpleegafdelingen. Wij vragen: Voor deze functie zoeken wij verpleegkundigen die in het bezit zijn van BIG-registratie en beschikken over voldoende ervaring op verschillende verpleegafdelingen en specialismen. Verder bent u bekwaam om de veel voorkomende voorbehouden handelingen te verrichten of bereid deze op korte termijn te behalen. U kunt zelfstandig werken, de hulpvragen van de verschillende verpleegafdelingen goed inschatten en de juiste prioriteiten stellen. Tenslotte bent u bereid tot het werken in avonddiensten en in de toekomst mogelijk nachtdienst, zeven dagen per week. Verder zijn wij op zoek naar Wij hebben mogelijkheden binnen de afdeling Neurologie van beide locaties (Vlaardingen en Schiedam) en de afdelingen Cardiologie, Chirurgie/Urologie en Interne Geneeskunde/Longziekten locatie Vlaardingen. Wij vragen: Diploma A-verpleegkundige of HBO-V en affiniteit met het specialisme. Verder beschikt u over een profes- sionele opstelling naar patienten, medisch specialisten, leidinggevenden en collega's. U bent gewend om zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Voor de afdeling Orthopedie locatie Vlaardingen zoeken wij een Naast de reguliere taken van een verpleegkundige bent u verantwoordelijk voor de coordinatie en organisatie van de zorgverlening aan een groep patienten. U bent aanspreekpunt voor medisch specialisten en andere disciplines. Daarnaast begeleidt en coacht u collega's en beginnende beroepsbeoefenaren. Wij vragen: Een verpleegkundige opleiding A of HBO-V en ten minste twee jaar relevante werkervaring als verpleegkundige. U bent bereid om aanvullende scholing tot het gewenste kwalificatieniveau te volgen. Deze opleiding wordt door ons verzorgd. Verder heeft u kennis van en bent u vaardig in patientgericht verplegen en/of systematisch verpleegkundig handelen. Daarnaast beschikt u over goede communicatieve vaardigheden, overtuigingskracht, creativiteit en het vermogen tot coachen, plannen en organiseren. Arbeidsvoorwaarden: Salaris en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuizen. Inschaling voor de functie OVA geschiedt vooralsnog in FWG 45, waarbij het salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 5.056,- bruto per maand bedraagt bij een fulltime dienstverband. Voor de functie van zorgcoordinator geldt dat u na het behalen van het certificaat ingeschaald zult worden in FWG 45. Het salaris voor de functie van verpleegkundige bedraagt maximaal 4.603,- bruto per maand (FWG 40) bij een volledig dienstverband. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u - binnen 14 dagen en onder vermelding van de functie waarnaar u solliciteert - richten aan Vlietland Ziekenhuis, t.a.v. de heer E. de Prieelle, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 215, 3100 AE Schiedam. E-mail: edprieelle@ssvz.nl De almaar ingewikkelder wet- en regelgeving kunt u het beste SAMEN aanpakken. Bel of schrijf ANGO. Bij ANGO tel je voor drie! Postbus 850. 3800 AW Amersfoort. Telefoon (033) 465 43 43 KEURMERK VOOR VERANTWOORDE FONDSENWERVING EN -BESTEDING Mensen verplegen en verzorgen in hun eigen huis. Dat is in even eenvoudige als heldere woorden, de taak van Thuiszorg Nieuwe Waterweg-Noord. Bij het uitvoeren van die taak houden we edn ding steeds voor ogen: we zijn een dienstverlener met clienten. Dit betekent dat we onze clienten sterken in wat ze wel kunnen. We denken in mogelijk heden, niet in beperkingen. Die denkwijze kenmerkt onze hele organisatie. Niet voor niets be- schouwen we onze medewerkers als bron van capaciteiten en inspiratie. Je wordt een van de mensen die deze visie in de praktijk vormgeven. In de eerste plaats door leiding te geven aan een aantal medewerkers. En in de tweede plaats door er indirect voor te zorgen dat onze clienten ons zo snel mogelijk niet meer nodig hebben. Als teamhoofd Alphabemiddeling stuur je vijf intercedenten en enkele administratieve krachten aan. Je organiseert het dagelijks werk en bent er verantwoordelijk voor dat jouw mensen over de juiste middelen beschikken om hun werk goed te kunnen doen. Daarnaast zie je toe op een correcte registratie van zorguren. Niet alleen met het oog op de financiele afhan deling met de clienten, maar ook met de zorgverzekeraars. Waar je je ten slotte met beleids- Teamhoofd Alphabemiddeling m/v (20-24 uur) en productontwikkeling gaat bezighouden, beperk je je niet alleen tot alphahulpverlening; ook op de andere werkterreinen van onze organi satie kunnen wij jouw creativiteit goed gebruiken. De activiteiten van de afdeling Alphabemiddeling als onderdeel van de dienst Klantenservice zijn trouwens hoe dan ook belangrijk voor ons imago. A1 met al wacht je een brede, afwisselende en boeiende functie. Waarvoor je even onder- nemend als oplossingsgericht moet zijn. En over zowel klantvriendelijkheid als leidingge- vende vaardigheden moet beschikken. Je bent in staat jouw enthousiasme op het team over te brengen. En je financiele kwaliteiten in een gezonde bedrijfsvoering om te zetten. Verder heb je een opleiding op HBO-niveau en inzicht in bedrijfsprocessen, de zorg- sector, onze markt en onze clienten. En mogelijk heb je jouw ervaring met bemiddeling als (alpha)inter- cedent opgedaan. Je salaris is conform de CAO- Thuiszorg. Heb je interesse? Voor meer informatie kun je bellen met Franc Bongaerts, manager Klantenservice, (010) 246 34 53. Stuur je sollici tatie met curriculum vitae voor 2 juni a.s. eveneens naar hem: p/a plaatsingsbureau Thuis zorg Nieuwe Waterweg- Noord, Postbus 900, 3100 AX Schiedam. Adecccr QUALITY PARTNERS Ter versterking van de vaste bezetting voor de Romi Smilfood bv te Vlaardingen zijn wij op zoek naar: Voor de Eindproductenfabriek Functie-informatie: Als allround verpakkingsmedewerker verricht je zelfstandig alle voorkomende bedienactiviteiten aan de afvulen verpakkingslijnen in de Eindproductenfabriek. Ook zorg je voor de aanvoer van verpakkingsmateriaal, en het inpakken, afsluiten en opstapelen van dozen. Daarnaast dien je dt .oortgang van de machines in degaten te houden en bewaak je de kwaliteit van het product. Je signaleert en verhelpt eventuele storingen. Je bent werkzaam in een klein team en werkt in ploegendienst. Functieprofiel: Voor deze functie zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten die voldoen aan de volgende eisen: LBO (technische of levensmiddelenrichting) werkervaring in een soortgelijke functie is een pre enige kennis van computers is een pre bekendzijnmetHACCPenlSO beheersing Nederlandse taal: goed Nederlands kunnen spreken; redelijk Nederlands kunnen lezen en schrijven bereidheid om verder te worden opgeleid potentieom door te groeien Informatie en sollicitatie: Voor nadere informatie kan contact worden opgenomen met de vestigingen van Adecco Personeelsdiensten: Adecco Vlaardingen Schiedamseweg 4a, (010)460 00 49 Adecco Rotterdam Mijnsherenlaan 212-214, (010) 486 10 77 Adecco Schiedam Rotterdamsedijk 258d, (010)473 40 22 Adecco Rotterdam Kleiweg 21, (010)211 14 55 Adecco Naaldwijk Pr. Julianastraat 7, (0174)61 53 50 Adecco Rotterdam Mathenesseplein 98 B/C, (010)425 03 99 Adecco Rotterdam Botersloot 24-28, (010)412 04 77 Adecco Rotterdam Beijerlandselaan 97, (010)432 86 66 KNVB voor meer vacatures: www.adecco.nl Adecco is sponsor van de KNVB

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 33