Donderdag7 juni is het extra druk in de showroom van Wooning. mmmmmmms HBjp Total Security BERGSCHENHOEK ij^EL En LE< aar is de Km pas Honing I AVh Quality Bakers Quality Bakers Rotterdam B.V. De deuren staan open voornieuw personeel! Wooning keukens, badkamers en tegels is een snelgroeiend bedrijf van toonaangevende keuken- en badkamerzaken in Nederland, met vestigingen in Berg- schenhoek, Breda, Den Haag, Rotterdam en Vlaardingen. In de showrooms wordt door echte specialisten de keu ken of badkamer ontworpen. Daarna worden de keukens en badkamers door Wooning in heel Nederland geplaatst. Naast keukens en badkamers in alle stijlen, heeft Wooning ook een groot assortiment tegels. In Bergschenhoek zit een Formido Bouwmarkt. Dankzij de aanhoudende groei is Wooning voor alle vestigingen op zoek naar nieuwe collega's! Banendag. Donderdag 7 juni organiseren wij een speciale banendag voor scholieren (middelbare opleiding), afgestudeerden en jonge, enthousiastelingen die op zoek zijn naar een baan met dynamische carriereplannen. Grijp deze kans en kom langs op donderdag 7 juni a.s. bij Wooning aan de Leeuwenhoekweg 2 te Bergschenhoek. Van 16.00 uur tot 20.00 uur staan de adviseurs van Wooning voor je klaar. Onder het genot van een hapje en een drankje kun je eens rustig met ze praten, je laten informeren over de baan, het bedrijf en de carrieremogelijkheden bij Wooning. Dit kennismakingsgesprek is meteen je sollicitatiegesprek. Dus als het je bevalt (en dat weten wij wel zeker) heb je vanaf donderdag een leuke job bij een solide, dynamisch en veelzijdig bedrijf. Wij zijn op zoek naar mannen en vrouwen,jongens en meisjes die aan de slag willen als: verkopers op de keuken-, sanitair- of tegelafdeling; gastvrouwen op de keuken-, sanitair- of tegelafdeling; verkopers bij de Formido Bouwmarkt; medewerker afdeling planning; magazijnmedewerkers; chauffeurs bijrijders. Een afspraak maken is niet nodig. Als je donderdag niet kan komen en je bent toch benieuwd naar de mogelijkheden bij Wooning voor jou: bel dan om een afspraak te maken op een ander tijdstip. Voor de functies verkopers en gastvrouwen: Eric de Schepper 06-515 68105 of Jan Wooning 06 - 51418 219. Voor de logistieke functies: Rob Randoe 06 - 536 82 986. Tot ziens bij Wooning keukens, badkamers en tegels Bergschenhoek op donderdag 7 juni a.s. van 16.00 uur tot 20.00 uur. Leeuwenhoekweg 2 (ind.terrein 'Weg en Land'), Telefoon: (010) 52169 77. www.wooning.org De Jong Tours De Jong Tours CHAUFFEURS m/v on 6 continents (ASSISTENT) EXPEDIENTEN ZEEVRACHT EXPORT (M/V) (ASSISTENT) DECLARANTEN ZEEVRACHT IMPORT (M/V) TELEFONISTE RECEPTIONISTE ADMINISTRATE MEDEWERKER (M/V) PLANNER EXPEDITIE (MA/) LOGISTIEKE TELEFONISTES m/v BEVEILIGINGSBEAMBTEN m/v en LEERLING BEVEILIGINGSBEAMBTEN m/v TELEFONISTES/RECEPTIONISTES m/v Denkt u de juiste man of vrouw voor deze servicegerichtejob te zijn? Als werken niet vanzelf gaat dan helpt IJssel en Lek u op weg. ADJUNCT-DIRECTEUR v/m De Vereniging Regionaal Patienten/Consumenten PDtform Rijnmond houdt zich bezig met de versterking van de positie van patienten/consu- menten in de regio Rijnmond. Kerntaken zijn: belangenbehartiging, onafhankelijke kDchtenopvang, ondersteuning van de circa 150 aange- sloten patienten/consumentenorganisaties en voorlichting. Het bureau telt 15 medewerkers. Week 23 TOTAAL-TXIO Banendag bij Wooning keukens, badkamersen tegels! De Jong Tours is een touringearbedrijf met ca. 50 bussen en gevestigd in Ridderkerk/Rijsoord. Wegens uitbrelding zijn wij op zoek naar: fulltime/parttime/op afroep Functievereisten: In het bezit van rijbewijs D en. indien geboren na 30/03/1955, het CW-B diplo ma. Een klant- en service gerichte mentaliteit. Een flexibele instelling en bereid zijn om's avonds en in het weekend te werken. De aanstelling geschiedt op basis van standplaats Ridderkerk, waarbij de CAO Besloten Vervoer van toepassing is. Schriftelijke reacties naar: De Jong Tours Mevrouw A. van der Vllet, Postbus 30. 2980 AA Ridderkerk. Telefoon: 0180-422800 E-mail: annemarie@dejongtours.nl Panalpina World Transport B. V. is wereldwijd den van de toonaangevende INTEGRATED FORWARDERS. Met ruim 300 kantoren in meer dan 68 landen beschikken wij over een uitgebreid netwerk om passende logistieke concepten aan te bieden op het gebied van lucht- en zeevracht aismede warehousing. In Nederland beschikt Panalpina World Transport B. V. reeds over drie vestigingen, t.w. op de luchthavens Schiphol, Eindhoven en Maastricht. Per 1 September a.s. openen wij een nieuw kantoor in Rotterdam aan de Albert Plesmanweg 61 (Waalhaven). Voor dit nieuwe kantoor zijn wij nu reeds op zoek naar enkele enthousiaste: Je functie bestaat uit het aannemen van opdrachten van onzer relaties, het verwerken van deze opdrachten, het boeken van de zendingen bij rederijen en het onderhouden van contacten met het internationale Panalpina-netwerk. Je functie bestaat uit het inklaren van importzendingen van onze relaties en het onder houden van contacten met het internationale Panalpina-netwerk aismede met de doua- ne. Het verzorgen van verzoeken tot teruggaaf/bezwaarschriften en het afhandelen van vragen c.q. oplossen van problemen van klanten inzake douanetechnische zaken; Inlezen van sagitta/cargonautberichten; afrekenen importdossiers. Wij zoeken hiervoor kandidaten dietegemoet komen aan de volgende eisen: een afgeronde MBO-opleiding, bijv. Jan Backx goede mondelinge en schriftelijke beheersing van Nederlands en Engels, Duits is een pre kennis van MS-Office en evt. SAP relevante werkervaring kennis van douanezaken bereidheid om in de periode tot de opening op de vestiging Schiphol ingewerkt te worden stressbestendig en geen 9-5 mentaliteit Tevens zijn wij op zoek naar een: Je functie bestaat uit het op een adequate manier doorverbinden van binnenkomende telefoongesprekken, het ontvangen/aanmelden van bezoekers, het verzorgen van de in- en uitgaande post, en overige (financieel)-administratieve werkzaamheden. Wij zoeken hiervoor kandidaten die tegemoet komen aan de volgende eisen: afgeronde MBO-opleiding, evt. aangevuld met een opleiding Telefoniste/Receptioniste goede beheersing van Nederlands en Engels ervaring met MS-Office en evt. SAP enige ervaring in een relevante functie Van ons kun je een prettige werkomgeving verwachten, waar initiatief en verantwoorde- lijkheid belangrijk zijn. Dat de primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden goed zijn, spreekt voor zich. Je kunt denken aan bedrijfsgerichte kinderopvang, oplefidingsmogelijk- heden, verschillende spaarprogramma's en een bonusregeling. Indien je geinteresseerd bent in een van deze functies, stuur ons dan binnen 7 dagen een korte sollicitatiebrief met c.v. Per e-mail kan dit naar inqrid.warnaar@nl.panmail.com. of per fax naar 020-6552712, of per post naar: Panalpina World Transport B.V. T.a.v. Personeelszaken Postbus 7787 1118 ZM Schiphol. Quality Bakers Rotterdam B.V. maakt deel uit van Quality Bakers Nederland B.V., een toonaangevende bakkerij organisatie met 9 bakkerijen in Nederland en 1 bakkerij in Frankrijk. Zij staat garant voor het leveren van dagvers brood, banket- en bake-off producten van de allerhoogste kwaliteit. Voor ondersteuning van ons logistieke proces komen wij graag in contact met een enthousiaste, communicatief en organisatorisch sterke: De functie: - coordineren van en toezien op de werkzaamheden in de expeditie; - opstellen van een rittenplan, bijhouden van een afdelingsadministratie en verdelen van taken over medewerkers; - ju rapporteert aan en indien nodig vervangt u het Hoofd Expeditie. U beschikt over: - minimaal MBO werk- en denkniveau; - bij voorkeur leidinggevende ervaring; - bij voorkeur in het bezit van een groot rijbewijs; no-nonsense mentaliteit, praktisch ingesteld en stressbestendig. Wij bieden u: - een goed salaris met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden; - een uitdagende functie in een dynamische werkomgeving; - ontwikkelingsmogelijkheden binnen de organisatie. Heeft u interesse? Uw sollicitatiebrief met CV kunt u richten aan Quality Bakers Rotterdam, afdeling Personeelszaken, Postbus 11035, 3004 EA Rotterdam. HBD Total Security bv/Port Security Service Rotterdam, ISO/VCA gecertificeerd, verzorgt al ruim 80 jaar full service beveiligingsdiensten in de regio Rijnmond. Gedurende deze jaren hebben wij een geheel eigen visie ontwikkeld op het gebied van risicomanagement en veiligheid. Zo is de zeer moderne en gecertificeerde Meldkamer/Alarm Service Cent rale het communicatie- en zenuwcentrum van ons bedrijf waar alle signalen met betrekking tot o.a. inbraakpreventie enprocescontrole binnen-komen. Daarnaast houden wij ons bezig met Ongevallendienstvertening, Mobiele Surveillance, Objectbeveiliging, receptiediensten, bouwkundige en elektronische beveiliging en Intensieve Data Care. 160 meaewerk(st)ers leiden dit 24 uur per dag 7 dagen per week in goede banen. Wegens een nieuw te starten onderdeel van ons dienstenpakket, nl. Logistics Services, zoeken wij op korte termijn: Wat gaat u doen? Onderhouden van telefonisch contact met onze klanten in zowel de Nederlandse als Engelse taal Volgen van voertuigen via volledig geautomatiseerde computersystemen (Tracking Trailing) Deze diensten worden uitgevoerd op onze locatie te Hoogvliet Voor aanvulling van ons bestaande team zoeken wij Wat gaat u doen? Kwalitatief goed uitvoeren van beveiligingswerkzaamheden conform de aanwezige instructies op de diverse locaties in ons werkgebied Activiteiten kunnen varieren van portiersdiensten (o.a. toegangscontrole, controlerondes, receptionele taken), objectbeveiliging, receptiediensten, loodsbewaking en objectsurveillance Wat gaat u doen? Bedienen van de telefooncentrale Verrichten van receptionele taken Stuur dan binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie een sollicitatiebrief of e-mail naar: infoportsecuritv.nl met c.v. naar: HBD Total Security bv T.a.v. mevrouw A.M.G. van der Loo Postbus 123 3190 AC Hoogvliet-Rotterdam Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw A.M.G. van der Loo, Personeelsfunctionaris (010-4729507) of onze website bezoeken (www.portsecurity.nl). Een antecedentenonderzoek maakt onderdeel uit van de procedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertent wordt niet op prijs gesteld. Te koop Lege teleloonkaarten van Mexico en Nederland Prijs 20 stuks voor /25,- Tel 010-4749955 Te koop Een kortingsbon v. Thermae 2000 v. 4 personen. Normaal /84.50 p.p. nu voor /67.50 p.p. Besparing /68,- Bon is nu te koop voor /28,- Tel 010-4749955 Te koop Een nieuwe dekschaal van het merk Royal Doulton. (Type Sudbury) prijs /175,- Tel. 010-4749955 Mient 3-7,22a en 26b, 2903 LC Capelle aan den IJssel IJssel en Lek maakt zich op voor de toekomst. IJssel en Lek is het Sociaal Werkvoorzieningschap voor de gemeenten Capelle aan den IJssel, Krimpen aan den IJssel, Nieuwerkerk aan den IJssel en Nederlek. IJssel en Lek, gevestigd te Capelle aan den IJssel is een veelzijdig bedrijf met als hoofddoeb stelling het creeren van aangepast werk voor mensen met een lichamelijke, verstandelijke of psychische handicap. Binnen de bedrijfsonderdelen Industrieel Centrum, Cultuur- en Civieltechnische dienst, Drukkerij, ondersteund door de stafdiensten Financieel Economische Zaken en Automatisering, Personeel en Organisatie en Interne Zaken, werken ruim 600 enthousiaste medewerk(st)ers. IJssel en Lek begrijpt hoe belangrijk werken is en ontwikkelt zich daarom in een ambitieuze beleidsoperatie tot een breed inzetbaar rei'ntegratiebedrijf. Dit is heel goed te merken aan de manier waarop arbeidsplaatsen worden gerealiseerd en leerwerkplaatsen worden gecreeerd via het nieuw op te zetten leerbedrijf. Op deze manier wordt nog meer bevorderd dat mensen regulier werk zullen gaan verrichten. Voor wie dat niet mogelijk is wordt passend werk aangeboden of ontwikkeld. IJssel en Lek doet dit voor alle mensen die (nog) niet op eigen kracht aan het werk kunnen. IJssel en Lek wordt aangestuurd door een managementteam dat naast de algemeen directeur bestaat uit een adjunct-directeur, het hoofd Financieel Economische Zaken en Automatisering en het hoofd Personeel Organisatie. De nieuwe ontwikkelingen binnen de organisatie maken het noodzakelijk om het team in verband met het vertrek van de adjunct-directeur ad interim uit te breiden met een: met als aandachtsveld de bedrijfsvoering, het relatiebeheer en commerciele zaken. De functie speelt zich af in het brandpunt van de veranderingsprocessen binnen IJssel en Lek. Wij zoeken een collega die past in het volgende profiel: - HBO/WO werk- en denkniveau, aangevuld met ruime ondernemende, commerciele managementervaring; - Een integere en innemende persoon met een warme belangstelling voor mensen en een sterke betrokkenheid met de sociale werkvoorziening; - Affiniteit met de rei'ntegratiedoelstelling van onze organisatie en het vermogen om een omslag te leiden in de organisatie waarbij de ontwikkeling van de mensen centraal staat; - Een teamspeler die met aanstekelijk enthousiasme de teamgenoten en medewerk(st)ers kan stimuleren; - De kunst verstaat om bruggen te bouwen, veranderingen in te voeren, cultuurverschillen weet te overbruggen en het veranderend bedrijf op koers kan houden; - Een strateeg, die in staat is te opereren in een complexe bestuurlijke omgeving; - Het vermogen om resultaatgerichte bedrijfsprocessen te kunnen leiden en sturen; - Een netwerker, die gemakkelijk contacten legt. Een Persoonlijk Potentieel Assessment maakt deel uit van de selectieprocedure. Gezien de samenstelling van het managementteam worden vrouwen nadrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren. IJssel en Lek biedt u naast een positieve werksfeer met betrokken medewerk(st)ers en een enthousiast managementteam een prima pakket arbeidsvoorwaarden conform de rechtspositie van de Gemeente Capelle aan den IJssel. Op aanvraag wordt u een informatiepakket met betrekking tot IJssel en Lek en deze vacature toegezonden doormevr. S. Dias, tel. 010-2641702. Voor nadere informatie omtrent de vacature kunt u op maandag, dinsdag of donderdag tussen 14.00 en 16.30 uur contact opnemen met dhr. J.H. van Doodewaard, adjunct-directeur a.i. tel. 010-2641742, of met dhr. P.A.P. Meens, directeur a.i. tel. 010-2641702. Schriftelijke sollicitaties met c.v. binnen 14 dagen, na het verschijnen van deze advertentie, s.v.p. richten aan dhr. B. Langerijs, hoofd Personeel en Organisatie, Postbus 492, 2900 AL Capelle aan den IJssel. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 4 n m Voor dit bureau zoeken wij twee nieuwe medewerkers. Vacature 1BELEIDSMEDEWERKER KWALITEIT GEZONDHEIDSZORG 32 u/week De beleidsmedewerker houdt zich bezig met het zelfstandig opzetten en uitvoeren van kwalitatief onderzoek naar o.a. thuiszorg. Verdere taken zijn: - j.isT Deelnemen aan projectgroepen kwaliteit. Schrijven van reacties op beleidsnota's en onderzoeksrapportages. Begeleiden van verbetertrajecten. Wij vragen: Relevante academische opleiding. Kennis van sociaal-wetenschappelijke onderzoeksmethoden (m.n kwalitatief) Onderzoekservaring. Kennis van de bestaande kwaliteitssystemen in de gezondheidszorg. Aantoonbare ervaring en kennis van de gezondheidszorg. Uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Uitstekende contactuele vaardigheden, tactisch kunnen optreden. Initiatiefrijke, flexibele en creatieve werkhouding. Vacature 2. BELEIDSMEDEWERKER REGIOVISIE 16 uur/week Taken: Als beleidsmedewerker bent u belast met het coordineren en ondersteunen van de inbreng van de zorgvragers bij de ontwikkeling van regiovisies zorg. U neemt deel aan vergaderingen van werk- groepen, zorgberaad en projectgroepen. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor het inhoudelijk en technisch secretariaat van deze vergaderingen. U verwoordt en brengt de standpunten in van zorgvragers/patienten/consumenten. Wij vragen: Academische werk- en denkniveau, minimaal voltooide opleiding op HBO-niveau. Zelfstandig, flexibel en doelgericht kunnen werken. Over eigenschappen beschikken om te kunnen samenwerken in een netwerk, en dit te kunnen aansturen en begeleiden. Ervaring in het werken met vrijwilligers binnen de patienten/consumentenbeweging in de gezondheidszorg strekt tot aanbeveling. Enige affiniteit met zorgvragersperspectief is gewenst. Goed kunnen plannen en organiseren. Brede kennis van de ontwikkelingen in de gezondheidszorg en aanpalende terreinen als welzijn, WVG. Op strategisch beleidsniveau kunnen denken. Coordinerende en onderhandelvaardigheden. Goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk. Wij bieden: Voor beleidsmedewerker kwaliteit gezondheidszorg per 15 juli 2001 een aanstelling van 32 uur per week voor 1 jaar met de mogelijkheid van een vast dienstverband. Voor beleidsmedewerker regiovisie per 1 September 2001 een aanstelling van 16 uur per week voor 1 jaar. Voor beide functies geldt een inschaling in functiegroep 30-40 CAO-Welzijn. Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden (o.a. CAO-Welzijn, spaarloon, pensioenfonds PGGM). Informatie bij Mw. Mr. A.D. Brittijn (directeur), tel. 010 - 4670522 ofdrs. C.P.M. van Loon. Uw sollicitatie kunt u tot 15 juni richten aan RPCP-Rijnmond, Zomerhofstraat 71, 3032 CK Rotterdam.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 22