clusterdocent NOVA college mw Werkplaats- administrateur M. de Koning Loodsmedewerker w V/ W Komt u ons versterken? Spreeuwenberg Hoogwerk Systemen Manager Financien stadswonen Elektrotechnisch Servicebureau NUNU BV Mijlweg 51-53,3295 KG 's-Gravendeel tel.: 078-6739311 Enthousiaste monteurs en hulpmonteurs Medewerkers tekenkamer/engineering afdeling Schoolverlaters PROJECTLEIDER (m/v) KINDERWERKER (m/v) ek is en an •anche m/v materialen nt vanzelf bij 1.4# een GROEPSLEERKRACHT GROEPSLEERKRACHTEN in de basisvorming van het voortgezet onderwijs? HOOFD KINDERDAGVERBLIJF ;~rt. ioAf ri/loO Week 24 T0TAAL-TX11 Elektrotechnisch Servicebureau voor meet- en reaeltechniek Zoekt: Prima mensen voor prima banen! n Elektrotechnisch Servicebureau NUNU BV te 's-Gravendeel is actief op het gebied van ontwerp en uitvoering van meet- en regeltechnische projecten voor een brede klantenkring. Zo heeft NUNU BV producten en diensten geleverd in projecten o.a. voor de gezondheidszorg, grote bankinstellingen en verze- keringsmaatschappijen, overheidsinstellingen, luchthavens, onderzoeks- instituten, rijksgebouwen en universiteiten. Elektrotechnisch Servicebureau NUNU BV is op zoek naar gemotiveerde nieuwe medewerkers in verband met uitbreiding van haar activiteiten. Wij bieden: Uitdagend en verantwoordelijk werk Een professionele organisatie met een snelle besluitvorming Een innovatieve bedrijfsexploitatie als basis voor de toekomst Een goed salaris met daarnaast prima arbeidsvoorwaarden Uitstekende opleidingsfaciliteiten Wij zijn op zoek naar: Ervaring met montage bekabeling Eventueel ervaring met in bedrijf stellen van technische installaties Goede contactuele eigenschappen Ervaring met ontwerp van meet- en regeltechnische installaties Ervaring met E-plan en/of AutoCAD Affiniteit met programmering PLC's, digitale regelsystemen Goede contactuele eigenschappen Voor schoolverlaters biedt NUNU BV volop kansen voor een loopbaan binnen de onderneming op het vakgebied van de elektrotechniek en meet- en regel- •TOchniek. U kunt een afspraak maken voor een orienterend gesprek. Wanneer u op zoek bent naar een nieuwe uitdagende baan en een van boven- staande functies spreekt u daarbij aan, reageer dan binnen 3 weken met een brief/c.v. aan NUNU BV, Afdeling personeelszaken, Mijlweg 51-53, 3295 KG 's-Gravendeel of zendt een e-mail met c.v. aan algemeen@nunu.nl. Voor meer informatie over de genoemde functies kunt u bellen naar de heer J.L. Sturrus, tel. 078-6739311 In verband met de sterke groei zijn wij, ter uit breiding van ons huidige team, voor de ves- tiging Krimpen aan den IJssel op zoek naar kandidaten m/v voor de functie van De functie De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het factureren van interne en externe orders van de werkplaats. Verder adviseer je klanten over de omvang en kosten van de werkzaam heden, en verwerk je garan declaims. M. de Koning Exploitatie- maatschappij is een orga nisatie die de behoeften van klanten op het gebied van mobiliteit centraal heeft gesteld. Om in deze behoef ten te kunnen voorzien vertegenwoordigen wij de automerken Volkswagen, Audi en Seat en de brand- stofmerken Shell en Avia. Autoleasing en verhuur en schadeherstel worden als zelfstandige activiteiten uit- gevoerd onder eigen naam. De activiteiten van M. de jjj Koning Exploitatiemaat- schappij worden uitgevoerd door 150 medewerkers ver- spreid over 8 vestigingen in Krimpen en Capelle aan den IJssel en Rotterdam. rude Functie-eisen Voor deze functie verwachten we schikt over een MBO werk- en d met affiniteit voor autotechniek Je bent representatief en klantvriei der beschik je over goede comm eigenschappen en werk je graag in band. We bieden je een aantrekkeiijke func een dynamische en gezonde on Hierbij horen uiteraard goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor telefonische informatie kun opnemen met de heer R.A. Jansen, 0180-559500. Je schrifteiijke soli CV kun je zenden aan M. de bedrijven BV, t.a.v. mevrouw A.S Postbus 65, 2920 AB Krimpen aan of mailen aan marian.devin@mdekOi autobedrijven In September 2000 is het project 'Verbeterde Dagindeling Capelle aan den IJssel' (VDC) van start gegaan. Verschillende Capelse organisaties nemen deel in het project, o.a. Stichting Jongerenwerk (stedelijke welzijnsorganisatie voor 4-25 jarigen) en IJsselkids, stichting voor kinderop- vang. Het project wordt mogelijk gemaakt door het landelijk Projectbureau Dagindeling. Het project heeft als doel een verbeterde dagindeling voor ouders en kinderen door meer afstemming, samen- hang en uitbreiding te creeren in activiteiten voor kinderen van 4-12 jaar in een drietal wijken van Capelle aan den IJssel. Ten behoeve van het project VDC zoeken wij voor de duur van 2 jaar een 20 uur per week Taakomschrijving: voorbereiden, uitvoeren en bewaken van het project volgens projectplan; opzetten en onderhouden van samenwerking tussen de partners in het project; aansturen van de kinderwerkers, vakkrachten en overige medewerkers; invullen van en leidinggeven aan de werkbe- spreking en projectgroepen en deelnemen aan de stuurgroep; onderzoek, evaluatie, effectmeting en beleidsontwikkeling. 16 uur per week en een: Taakomschrijving: ontwikkelen en uitvoeren van een laagdrempelig en gevarieerd activiteitenaan- bod voor 4-12 jarige kinderen; samenwerken met en onderhouden van contacten met partners in het project; werven en begeleiden van vrijwilligers en/of stagiaires; publiciteit, werving en administrate van de activiteiten. Wij zoeken: medewerkers die zelfstandig kunnen werken, initiatieven nemen, ervaring en/of affiniteit hebben met de doelgroep en in het bezit zijn van een relevante HBO-opleiding. Aanvullend van de functie van projectleider vragen wij iemand die goede communicatieve vaardigheden bezit, samenwerkingsverbanden kan aansturen en leidinggevende ervaring heeft in projectmatig verband. Wij bieden: salariering en overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO Welzijn, voor de projectleider functiecode L-l voor de kinderwerker functiecode SCW-2. Voor meer informatie kunt u bellen naar mw. R. Keen (beleidsmedewerker IJsselkids, tel. 010-4507342) of naar mw. M. Kemper (directeur SJC, tel. 010-4584999). Het projectplan kunt u opvragen bij het secretariaat van IJsselkids. Sollicitatiebrieven met c.v. kunt u binnen 10 dagen richten-aan: IJsselkids, Postbus 279, 2900 AG Capelle aan den IJssel, t.a.v. mw. R. Keen. Spreeuwenberg Hoogwerk Systemen B.V. is in Nederland trendsetter op het gebied van verhuur van hydraulische hoogwerkers, hangbruginstallaties en aluminium rolsteigers. Deze werkzaamheden worden verricht vanuit 4 vestigingen in Nederland. Voor onze vestiging in Rotterdam zijn wij op zoek naar een nberg terecht. www.spreeuwenberg.nl Als loodsmedewerker ben je verantwoordelijk voor de aanwezige voorraad aluminium rolsteigers, signaleer je voorraadtekorten, vermissingen en schades, inspecteer je hoogwerkers, voer je kleine onderhoudswerkzaamheden uit, assisteer je bij het laden en lossen en je staat klanten te woord bij het afhalen en retourneren van materiaal. Voor deze functie verwachten wij: een opleiding op LBO-niveau technisch inzicht teamgeest en collegialiteit Voor deze functie bieden wij: een uitstekend salaris en een dito secundair arbeidsvoorwaardenpakket een nieuwe uitdaging, met leuke collega's Dus als jij op zoek bent naar een baan waar toekomst in zit, stuur dan je CV op naar: Spreeuwenberg Hoogwerk Systemen, afdeling P&O, Postbus 50, 3230 AB Brielle. Of maak gebruik van de mogelijkheid om je CV te mailen naar A.Noordzij@spreeuwenberg.nl Inlichtingen over de functie zijn te verkrijgen bij de heer W. Koornneef, telefoonnummer 010-4375144. Acquisitie wordt n.a.v. deze advertentie niet op prijs gesteld. Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Primair Onderwijs te Spijkenisse verzorgt het onderwijs voor 2600 leerlingen op 8 basisscholen en 1 school voor speciaal basisonderwijs. Wij zijn op zoek naar leerkrachten die in een bestuursaanstelling willen werken op: de BRANDING School voor Speciaal Basisonderwijs Onze school met 130 leerlingen biedt zowel aan leerkrachten als leerlingen de mogelijkheid zich optimaal te ontwikkelen. Wij zoeken per 1 augustus voor de midden-/bovenbouw Functie-informatie: Veel begeleiding in het eerste jaar Ruime ontplooiingsmogelijkheden Onze school werkt in niveaugroepen Veel ondersteuning door onderwijs ondersteunend personeel Functie-eisen: Goed kunnen samenwerken Medeverantwoordelijk voor het pedagogisch kiimaat van de school Ervaring in het Bao/SO gewenst Willen werken vanuit een Christelijke levenshouding Inlichtingen: mevrouw J.H. Kooijman (dir.), tel.: 0181 -620416 (school) of 0184-670166 (privS) 06-53772450 (mobiel) ICEEST*- lOO JAAR VERENICINC VOOR CHRItTEllJK PRIMAIR ONDERWIJS SPIJKENISSE Christelijke Basisschool De RANK Het BAKEN De MARIMBA DeSCHAKEL DeDUlF DeHOEKSTEEN DeBRON Het ANKER ,bsdbi •UriAn I iSdWl 9m 9WUt98 Wil je in het nieuwe jaar een nieuwe start? Of begin je aan je carriere? Gaat je voorkeur uit naar onder-, midden- of bovenbouw? Binnen onze Vereniging zijn volop mogelijkheden voor zowel fulltime als parttime leerkrachten. Wij zoeken diverse bevoegde die onze enthousiaste teams komen versterken! Wij bieden: Goede begeleiding Nieuwe methoden Scholen in ontwikkeling naar adaptief onderwijs Intensievezorgstructuur Diverse ontplooiings-/specialisatiemogelijkheden Een grote Vereniging met veel mogelijkheden Wij vragen mensen die: Flexibel, energiek en collegiaal zijn Zich willen inzetten voor de ontwikkeling van de basis- school Willen werken vanuit een Christelijke levenshouding Inlichtingen: V.C.P.O. Spijkenisse, M. Kloover, tel.: 0181 -600040 (kantoor) of 0186-691024 (prive) of 06-22233237 (mobiel). Het vinden van woonruimte in Spijkenisse is geen probleem! Uw sollicitatiebrief, inclusief curriculum vitae, kunt u t/m 20 juni 2001 richten aan: Vereniging voor Christelijk Primair Onderwijs te Spijkenisse, lepenlaan 49-513203 XV Spijkenisse, t.a.v. M.W.M. Kloover-van Linschoten, centraal directeur personeel. Bent U op zoek naar een uitdagende, innoverende baan als Het Nova College is een innovatieve brede scholengemeenschap in Rotterdam-Zuid die op 1 augustus a.s. ontstaat uit een fusie van 4 scholen. Het bestuur wordt gevormd door de Stichting LMC Rotterdam. De scholenge meenschap heeft ongeveer 2200 leerlingen en 225 personeelsleden. Het onderwijsaan- bod is breed en verspreid over 5 vestigingen. Nova College - Jacob Juch praktijkonderwijs Nova College - Montfort vmbo-tl, havo en vwo (atheneum en gymnasium) Nova College - Rlederwaard (Palmentuin) basisvorming vmbo, havo en vwo en Iwoo Nova College - Rlederwaard (Veenoord) vmbo en Iwoo Nova College - Sllnge vmbo PRO VMBO HAVO VWO LWOO Binnen het Nova College - Riederwaard zijn we voor het nieuwe cursusjaar op zoek naar clusterdocenten voor de onderbouw van de basisberoepsgerlchte teerweg (bbl) binnen het vmbo. Een innovatieve brede scholengemeenschap Nova College - Riederwaard Postbus 9244 3007 AE Rotterdam T 010 - 483 23 44 F 010-292 09 03 E into@nova-college.nl i www.nova-college.nl Een clusterdocent is te vergelljken met een groepsleer- kracht uit het basisonderwijs en verzorgt diverse vakken in dezelfde klas, in ieder geval Nederland*, leefstfjl, studieles en mens en maatachapplj. De gemiddelde groepsgrootte bedraagt ongeveer 18 leerlingen Als clusterdocent maakt u deel uit van een kernteam, dat bestaat uit een vaste, kleine groep docenten die het onderwijs aan de leerlingen uit het team verzorgt en ver antwoordelijk is voor deze groep leerlingen. Gezien het karakter van een clusterdocent worden docen ten uit het basisonderwijs in het bijzonder uitgenodigd om te solliciteren. Het betreft een functie met maximumschaal 10. Bent U gelnteresseerd, schrijfdan binnen 14 dagen een brief aan de vestigingsdirecteur, de heerJ.O.G. Teekens. Voor nadere informatie kunt u bij hem terecht. Ook wanneer u nog studeert voor docent of dat wilt gaan doen, wordt U van harte uitgenodigd te solliciteren. Binnen de scholengemeenschap is onder bepaalde voorwaarden betaaid studieveriof en een volledige vergoeding van een studie mogelijk. (TlCHT/fs/C Kifk/OeLUPvAbjG Stichting Kinderopvang Barendrecht zoekt z.s.m. een (parttime 24-32 uur) 9XU nsv« De SKB is in Barendrecht de organisatie voor kinderopvang met dag- opvang 200 plaatsen, buitenschootse opvang 120 plaatsen. Ookde peuterspeelzalen en het gastouderbureau maken deel uit van de SKB. De werkzaamheden worden uitgevoerd op 10 locaties. Er werken 125 personeelseleden. De gemeente Baren drecht is een zeer snel groeiende gemeente (Vinex- locatie). Mede hierdoor staat de stich ting in de toekomst voor grote uitbreidingen. De komende jaren zullen nog eens 5 aCcommo- daties worden gereaiiseerd. voor een van de nieuwe vestigingen van de SKB. Deze vestiging heeft dagopvang, buitenschoolse opvang en een peuterspeelzaal. Verantwoordeliikheden en taken: - Is belast met de dagelijkse leiding van de locatie en eindverantwoordelijke hiervoor; - Zorgt voor de afstemming van de werksoorten en activiteiten binnen de locatie; - Draagt zorg voor de pedagogische begeleiding op de locatie; - Draagt zorg voor de afstemming van de diverse werkvormen op de locatie; Draagt zorg voor de informatievoorziening; - Geeft inhoud en uitvoering aan het beleid van de SKB, o.m. op het gebied van kwaliteit en personeel; - Onderhoudt contacten met instellingen in de omgeving; - Overlegt met ouders (oudercommissie). Functie-eisen: - Opleiding minimaal op HBO-niveau; - Aantoonbare ervaring als leidinggevende binnen de kinderopvang. Salariering vindt plaats volgens de CAO kinder opvang. Informatie over deze functies kan worden verkre- gen bij de directeur, Dhr. E. Wander, telefoon 0180-617575, op maandag t/m donderdag van 09.00 uur -13.00 uur. Uw sollicitatiebrief met c.v. voor 23 juni 2001 richten aan de directie van de Stichting Kinder opvang Barendrecht, Postbus 165, 2990 AD Barendrecht. (Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld!) Stadswonen is met circa 7000 eenheden en 50 enthousiaste medewerkers de corporatie voor huisvesting in het centrum van de wereldstad Rotterdam. Onze sterk groeiende organisatie wil investeren in nieuwe collega's die zich willen inzetten om onze dienstverlening te blijven verbeteren. Onze doelgroepen, de winnaars in ons ambitieuze ondernemingsplan, zijn de studerenden, de jonge starters en de een- en tweepersoonshuishoudens met hoge eisen ten aanzien van wooncomfort. Stadswonen streeft ernaar om een klantgerichte en zakelijke organisatie te zijn: onze klant staat centraal. Ter versterking van onze organisatie zijn wij op zoek naar een enthousiaste en klantgerichte: Taken en verantwoordelijkheden: - u bent verantwoordelijk voor de efficiente uitvoering van het gehele financiele proces - de financiele onderbouwing van beleidsbeslissingen - doorrekening en advisering bij strategische keuzes bij het optimaal beheer en uitbreiding van de onroerend goed en financiele portefeuille - het opstellen en bewaken van de begroting, management rapportages en de jaarrekening - hetformuleren, optimaliseren en bewaken van AO/IC, monitoren van de kwaliteitsnormen - het leiding geven aan het gehele team en controle van het operationele proces Uw profiel: - U beschikt over leidinggevende capaciteiten en heeft bij voorkeur enige jaren ervaring - U bent een teamplayer die weet wat verantwoordelijkheid nemen betekent - U bent in het bezit van SPD/HBO diploma met ervaring in de corporatie/vastgoed branche - U heeft affiniteit met geautomatiseerde gegevensverwerking en informatievoorziening, ervaring met NCCW is een pre Een uitdagende functie voor 36 uur per week. Het salaris wordt in overleg met u vastgesteld op basis van opleiding, kennis en ervaring. (salarisindicatie maximaal 11.500,-) Bent u geinteresseerd in deze functie? Stuur dan voor 22 juni 2001 uw sollicitatiebrief samen met uw C.V. naar de heer J.B.M.V. Benraad, directeur Stadswonen. Voor de volgende vacatures is de sollicitatieprocedure nog niet afgesloten, dus u kunt nog reageren: teamleider Financien medewerker Financien en Administratie medewerker Grootboek Office manager Meer informatie: voor het uitgebreide functieprofiel van de hierboven beschreven functies verwijzen wij u naar onze internetsite: www.stadswonen.nl Wij bieden u: Uw reactie: Stadswonen, Postbus 4057, 3006 AB Rotterdam, telefoon 010-4028100 internet www.stadswonen.nl email info@stadswonen.nl Acquisitie naar aan leiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 26