van heck (assistent)PRODUCTMANAGERS Dropoff deJoode Beets IT's for YOU!!! goed t0 4 Seher Rabobank Ouderkerk-Krimpen is op zoek naar Clientadviseurs m/v AGENCIES BV WATERKLERK SIOWALLS B.V. een medewerker Clienten Service m/v Een vakantiebaan in de zorg, maar geen ervaring? Wij bieden je een 3-daagse cursus aan. Werkadviseurs 411 Toekomstkansen voor energieke teamgenoten 0 mmm m jfikmmmmCU Commerciele medewerker TECHNISCHCOMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST (M/V) TECHNISCHCOMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST (M/V) Week 24 TCTAAL- TX13 automaterialeri uitlaten "talenten en ervaren rotten in het vak" worden hierbij uitgenodigd! 0. en De doelstelling van Rabobank Ouderkerk-Krimpen voor de komende jaren? Nauw samenwerken met de bewoners en bedrijven binnen ons werkgebied. Want alleen op die manier kunnen we hen de beste financiele diensten bieden. Basis daarvoor is natuurlijk een enthousiast en deskundig team van medewerkers. Heb je een opleiding op MBO-niveau, werk je graag in teamverband, ben je contracterend en wil je de kennis die je al hebt verder ontwikkelen, dan is dit de baan voor jou! Voor de medewerker Clienten Service behoort parttime werken tot de mogelijkheden. Interesse? Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer A. du Burck, manager Clienten Advies, telefoon (0180)53 0600. Je brief kun je binnen 14 dagen richten aan Rabobank Ouderkerk-Krimpen, ter attentie van de heer J. W. Klaver MBA, directeur, Postbus 155,2920 AD Krimpen aan den IJssel. wZJ* Galgkade 3 - Vlaardingen zoekt voor spoedige indiensttreding Talen: Engels, Duits min. niveau HAVO Rijbewijs B Uw schriftelijke sollicitaties met c.v. binnen 7 dagen richten aan de directie van: ARNED Agencies B.V. Postbus 5 3130 AA Vlaardingen ZELFSTANDIG BOEKHOUDER M/V en ASSISTENT boekhouder M/V handelsondememing R V Een systeem van werken en studeren; tijdens de studie krijg je gewoon salaris. Young Expert Training is bedoeld voor mensen die nu niet in de automatisering werken, maar dat wel graag willen. Basiseisen voor de cursus: minimaal een MBO-diploma, HAVO/VWO of meerdere jaren HBO. Affiniteit met computers is vereist. Meld je zo snel mogelijk aan, dan nodigen we je uit voor een test. De opleiding start in September. Bezoek onze website www.theopportunitv.nl en stuur je c.v. naar info@beetsma-vaneijk.nl. Bellen kan ook naar Beetsma Van Eijk IT Services, telefoon 071-3013909. AGENS is een van de grotere reintegratiebedrijven in Nederlaid. De markt waarop AGENS zich begeeft, is volop in beweging; AGENS anticipeert op en beweegt mee met deze ontwikkelingm. Kwaliteit van dienstverlening voeren wij hoog in het vaandel. De uitbouw van onze activiteiten op de gebieden verzuimprevtntie en reintegratie vraagt om uitbreiding van ons personeelsbestand. Wij zijn met name in Zuid-Holland op zoek naar medewerkers die met ons zorg dragen voor de kwaliteit die wij zo belangrijk vindea AGENS is een krachtig groeiend, landelijk opererend reintegratiebedrijf, dat arbeidsgehandicapten, zieke werknemers en (langdurig) werklozen terugbrengt naarpassend werk, Onder onze opdrachtgevers vindje uiivoeringsimtelimgen gemeenten, arbodiensten, verzekeraars en individuele werkgevers. In de AGENSwerkivijze is er maar 4en resultaat dat telt: een vaardige en deskundige cliSnt die werkt voor een tevreden werkgever. >ek tot Als werkadviseur begeleid jij onze clienten vanaf het eerste tlii en met de plaatsing bij de werkgever. Je vvoont en werkt in deslfcfe regio als je clienten en kent de regionale arbeidsmarkt. Je bent creatiefin het samen met je client vinden van de beste oplossing. Of het nu gait om directe plaatsing of een kwalificerend opleidingstraject: de client staateentraal in je denken. Als we clienten op maat bedienen, bedienen we de verkgevers en onze opdrachtgevers vanzelf ook optimaal. Voor deze functie is het belangrijk, dat je zelfstandig kunt werken We denken verder, dat je humor, inlevingsvermogen, flair en no-nonsense-nentaliteit moet hehben om een goede invulling aan de2e baan te kunren geven. Wij verwachten van onze werkadviseurs een aantoonbaar PBO-werk- en denkniveau en een op de functie gerichte opleiding, zoals biyoorbeeld AM A of HBO P&A. Je grondige kennis van de arbeidsmarkt stat buiten kijf. Ervaring in de (commerciele) arbeidsbemiddeling is een vereiste; bij voorkeur als intercedent of personeelsconsulent. Je kunt (gedeltelijk) vanuit huis werken en bent in het bezit van rijbewijs-B. 0 Elektrotethniek Elektronita Bevestigingstechniek Energieiethniek Energieproject en In verband met een sterk toegenomen vraag naar onze producten zoeken wij op korte termijn een Divisie Elektronico: Divisie Bevestigingstechiiek: Van Heck Co. B.V., gevestigd in Schiedam is's lands grootste onaf- hankelijke importeur en distributeur van auto-onderdelen voor de vervangingsmarkt. Zij importeert wereldwijd haar onderdelen en levert deze aan de groothandel via verschillende distributiecentra in binnen- en buitenland. Van Heck communiceert veelal met haar afnemers via de "electronische snelweg". Haar logistieke organisatie is volledig ingericht op deze snelle wijze van bestellen en "Same Day Delivery" is dan ook een begrip binnen de branche. Wij zoeken met spoed, ter versterking van het huidige team Als u voidoet aan deze eigenschappen, nodigen wij u uit te reageren. Schrijf of bel naar AVe organsiatie- en personeelsadvies B.V., Postbus8160, 3009 AD Rotterdam, tel. 010-455.55.27, fax 010-455.66.12. wervinQenselectie@ave-advies.com www.ave-advies.com Van Heck Co. B.V., www.vanheck.nl organisatie- en personeelsadvies Enige vorm van acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op Als PRODUCTMANAGER beheert u, volledig zelf- standig, een groot aantal toonaangevende productlijnen. U communiceert met (buitenlandse) leveranciers, klanten en de interne organisatie over kwaliteit, prijs, levertijd etc. U analyseert de resultaten per productgroep en streeft immer naar verbetering hiervan. U initieert acties en draagt er zorg voor dat de database informatie optimaal is. Uiteraard is ervaring in een soortgelijke functie en/of organisatie een pre maar geen must. Kortom, u bent een ondernemer binnen de onderneming! Bij deze taken heeft u ondersteuning van een tweetal ASSISTENTEN. Zij bieden hulp bij alle bovengenoemde taken en kunnen -op termijn- bij geschiktheid de verant- woording krijgen over enkeie kleinere productlijnen. Koppelt u een groot commercieei talent aan technische affiniteit (of -kennis)? Bent u slagvaardig en een goed onderhandelaar (internationaal)? Ambieert u een zelfstandige taak binnen een hectische en vernieuwende werkomgeving? Heeft u een opleiding op MBO/HBO-niveau? CJ In de stichting Katholieke Verplegings- en Verzorgingsinstellingen Rotterdam (KVV) werken drie verpleeghuizen en zeven verzorgingshuizen nauw samen onder een bestuur. De KVV is onder- verdeeld in vier regionale organisaties, waarbij het geriatrisch centrum Stadzicht in Kralingen/ Crooswijk en het verzorgingshuis Liduina in Hillegersberg samen de regio Noord-West vormen. Heb je zin in een gezellige vakantiebaan deze zomer? Maar wil je ook naar het strand? Wij zoe ken enthousiaste medewerkers die ons minimaal drie weken in de ochtend- en/of avonduren kun nen assisteren. In het verpleeghuis Stadzicht (op de tijdelijke nieuwe locatie in hartje Rotterdam) en het verzorgingshuis Liduina in Hilgersberg zijn er vakantiebanen in de verzorging en de facilitaire dienst (schoonmaakdienst). Heb je geen ervaring in de zorg? Dan bieden we je in de eerste week van juli een 3-daagse cur sus aan! Hiervoor geldt een minimum leeftijd van 15 jaar. Vul onderstaande bon in en geef aan in welke functie je wilt werken! Indien je deel wilt nemen aan de cursus stuur de bon dan voor 18 juni a.s. op naar Stadzicht, ter attentie van PO&O, Overschiese Kleiweg 555, 3045 LJ Rotterdam, of mail: a.nicolai@kw.nl. KW Stadzicht geriatrisch centrum Stadzicht is aangesloten bij de stichting Katholieke Verplegings- en Verzorgingsinstellingen Rotterdam. Naam: Adres: Postcode: Beschikbare periode: Leeftijd: Plaats: Telefoon: Ik ben op zoek naar een vakantiebaan vooruur per week. Mijn voorkeur gaat uit naar een functie: de verzorging schoonmaakdienst Siowalls B.V. is een onderdeel van de Zweedse Siowalls groep en actief op het gebied van lijndienstagenturen, opslag, overslag en internationale expeditie; www.siowalls.com/nl. Functie-eisen: - Het zelfstandig kunnen opzetten en onderhouden van de financiele administratie; - Ervaring met financiele projectadministraties; - Zelfstandig kunnen functioneren; - Opleiding min. MBA-niveau; - Bereid zijn de administratieve organisatie te optimaliseren; - Beheersing van de Engelse en Duitse taal. Functie-inhoud: - Tijdig en juist verwerken van alle financiele gegevens; - Tijdig en juist rapporteren aan Directeur en Moederbedrijf; - Samenstellen jaarrekening, in overleg met de accountant. Wat bieden wij: - Zelfstandige functie, waarin u verantwoordelijk bent voor de financiele administratie; 40 uur per week (bespreekbaar); - Werken in de Rotterdamse (Waal)haven, in collegiaal team; - Samen op een informele manier optimaal presteren voor onze klanten. - Voor ongeveer 5 halve werkdagen per week (deeltijd 30-50%); - Invoerwerkzaamheden, debiteuren/crediteuren beheer; - Je moet accuraat kunnen werken. Informatie bij: Rob Willemse of Marius Zwijnenburg, 010-4951033. Sollicitatie naar: Siowalls B.V., Postbus 59206,3008 PE Rotterdam. f—JC Leverancier van verkeersvoorzieningen en straatma- kersgereedschap zoekt een Je onderhoudt contacten met, en werft nieuwe klanten onder aannemers en gemeenten. Je bezoekt werklocaties (vnl. West-NL) en bespreekt de benodigde verkeersmaatregelen. Offertes maken, telefonische verkoop en andere commerciele activiteiten behoren tevens tot de werkzaamheden. Ervaring in de branche (wegenbouw) is een pre. Geen speciale diploma's vereist, je wordt intern opgeleid. Je bent representatief, stressbestendig en beschikt over goede contactuele eigenschappen. Richt uw schriftelijke sollicitatie aan: Handelsondememing de Joode b.v. mevr. P.I. de Joode Postbus 959 3160 AD Rhoon WERKEND Voor deze functie geldt een marktconform salaris, afhankelijk van ervaring en leeftijd. AGENS kent uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. De je-vorm in deze advertentie is een uitdrukking van onze bedrijfscultuur. Graag nodigen we mensen van alle leeftijden uitte reageren. Befl jij AGENS V8n nature? Stuur een korte brief met een uitgebreid CV naar AGENS, t.a.v. P&O, Marieke Zwanikken, postbus 1339, 8001 BH Zwolle. Bel voor meer informatie over deze vacatures, op werkdagen tussen 09.00 en 11.00 uur, 0800-4241111 en vraag naar Dian Derksen, personeelsfunctionaris, of bel 010-4115048, Rian van Uden, Operationeel manager regio Zuid-Holland. We hebben je reactie graag zo snel mogelijk binnen; uiterlijk 22 juni 2001. I M i WAAR JE IN RFNT Seher is een landelijk opererende technische handelsondeme ming met cn. 48 medewerkers. Seher is actief in de marketing, odvisering en verkoop van producten voor de industriele markt. Seher heeft vijf verkoopdivisies, t.w.: Levert componenten voor de bouw van motoren, trans- formatoren en wikkel- en repnratiebedrijven. Levert elektronico compo nenten, condensatoren en coscp verbeteringsapparatuur voor o.a. computer- en telecommorkt, industrie en de O.E.M. Levert speciale bevestigings- componenten voor o.a. de machinebouw, automotive, elektronico, plaat en kunst- stof verwerkende industrie. Levert kabelverbindings- componenten voor laag- t/m hoogspanning oan o.a. energiedistributiebedrljven, installoteurs, oonnemers en de industrie. Levert systemen en compo nenten voor midden- en hoogspanning voor o.a. energiedistributiebedrijven en de Industrie. Uitdaging met internationale contmten in de elektronhalrandie! De divisie Elektronico levert o.o. fhermalmanagementproducten van gerenommerde leveran ciers aan de OEM en de ICT markt. Functie-informatie: Na een praktische inwerkperiode waarin u grondig kennismaakt met het pro uctenpakket en de werkwijze von de divisie Elektronico wordt u verantwoordelijk voor het grhele verkooptra- ject voor uw voste klanten. U werkt hierbij nauw somen met uw collega's itde buifendienst en rapporteert oon de divisiemanoger. Functie-eisen: De kondidaot die wij zoeken heeft een MTS-elektronica opleiding of gelijkvaardig. U heeft een gezonde commerciele instelling. Uw handelswijze is pro-actief, u houd van afwisseling en weet indien nodig snel te scbokelen. Gezien het internationale karokte von deze functie beheerst u de Engelse en Duitse taal. De divisie Bevestigingstechniek vertegenwoordigteen oantol gerenommerde producenten van specialistische bevestigingsartikelen, woaronder Seeger (borgringen), PSA (klinkverbinders en inserts), DZUS (snelsluitingen), FAR (blindklinknagels en blindklinkmoiren) en Soyer (stiff lassystemen). Functie-informatie: In de binnendienst begeleidt u zelfstandig een of meerdere productlijien, zowel verkoop (offertes opstellen en opvolgen, nieuwe klonten werven, binnenkomenie orders verwerken e.d.) als inkoop (verwerken inkooporders, contacten met de buiterlandse leveranciers onderhouden, levertijden bewaken e.d.). Ook het administratief in baien leiden van alle commerciele activiteiten behoort tot de taken. Kortom, een zeer gevarieerde ei uitdagende functie. Functie-eisen: De kandidoat die wij zoeken, heeft een diploma MTS-wtb of een HAVO-diploua oangevuld met een technische opleiding of ervaring, u bent bekend met geautomatiseerdi gegevensverwer- king en Microsoft Office en u heeft een gezonde commerciele instelling. Ook cen flexibele instel ling, een dynamische persoonlijkheid en ervoring in de binnendienst zijn gezien de diversiteit van de functie onontbeerlijk. Tot slot verwachten wij kennis von de Engelse er Duitse tool. Salariering: Het soloris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Seher biedt aontrekkelijke doorgroeimoge- lijkheden en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Herkent u zich in een van de bovengenoemde profielen, dan kunt u uw sollicitatiebrief met curriculum vitae tot en met 19 juni 2001 richten am: B.V. Technische Handelsondememing M.Seher Co. T.a.v. dhr. E. van Veen, directeur Postbus 190, 2900 AD Capelle aan den IJssel Telefoonnummer: 010 2580888 E-mail: info@seher.nl, Internet: www.seher.nl. Voor telefonische informatie kunt u zich wenden tot: Dhr. ing. O.P. Moens Divisie Manager Elektronico Dhr. L. Zevenbergen Divisie Manager Bevestigingstechiiek Telefonische acquisitie naar aanleiding von deze advertentie wordt niet op prijs gesteid. ISO 9002 Sinds 1929 is Seher als technische handelsondernemng van technische producten werkzaam in de Benelux. Door het zeer brede produtenpakket, de ruime naams- bekendheid, het innovatieve karokter en de hoge ervicegraad is Seher erin geslaagd een prominente positie in de markt te bereiten. Seher is onderdeel van Batenburg Beheer H.V., een slerke groep met a. 800 medewerkers. Batenburg Beheer N.V. omvat dienstverlenende oncernemingen op het gebied van installatietechniek, technische handel en irformatietechnoiogie. De aandelen van Batenburg Beheer N.V. wordm genoteerd oon de beurs luronext te Amsterdam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 28