Rotterdam Rental Services B.V. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v WERKPLAATSCOORDINATOR m/v HOOFD MAGAZIJN MAGAZIJN MEDEWERKER m/v MODELLEERDERS m/v VOORBEWERKERS/AUTOSPUITERS m/v INSPECTEURS m/v QFIX-MEDEWERKER m/v :::iii(!IIPli naar een zee aan moaeib Prijzen laag door groot aanbod Rotterdam Rental Services Op 1 augustus a.s. gaat Rotterdam Rental Services B.V. in Rozenburg van start met een uniek concept in de Benelux. Met een oppervlakte van zo'n 5000 m2 en circa 50 medewerkers is dit het grootste high-tech auto- schadeherstelbedrijf in de Benelux. Graag verwelkomen wij enthousiaste nieuwe collega's op onze INFORMATIEAVOND op dinsdag 26 juni a.s. om 19.00 uur bij Rotterdam Car Terminal te Rozenburg. Hier kun je vrijblijvend informatie inwinnen over de volgende vacatures: Het verrichten van de werkplaatsadministratie, facturatie en de factuurcontrole, ontvangen en telefonisch te woord staan van klanten, inplannen van opdrachten en overige administratieve werkzaamheden. Dagelijkse aansturing van de werknemers, plannen en coordineren van de werkzaamheden, verantwoordelijk voor onderhoud en techniek. Het efficient beheren van het magazijn, bestellen van de benodigde onderdelen, controleren en distribueren van de onderdelen, administratieve verwerking, draagt zorg voor de kwaliteits-, veiligheids- en milieuvoorschriften (handboek). Voor schadeherstel van gebruiks- en transportschades, o.a. met de uit- deuken zonder spuiten techniek (Smart Repair). Interne opleiding is mogelijk. Voor schadeherstel van alle voorkomende lakschades en spot-repairs. Wij werken met watergedragen lakken en zijn modern uitgerust. Het verrichten van schadeinspecties en schadecalculaties. Het verrichten van ruit-, bekleding-, bumper- en dash board reparaties. Wat bieden wij: Naast een zelfstandige functie met ruimte voor eigen inbreng bieden wij een goed salaris en uitstekende secundaire arbeids- voorwaarden, in een zich snel ontwikkelende organisatie met een uitstekend toekomstperspectief en uitgebreide opleidingsmogelijkheden. Tevens bieden wij de mogelijkheid om 4 dagen van 9,5 uur te werken en is het mogelijk om parttime of in een duobaan te werken. Wat vragen wij: werkervaring en relevante opleidingen zijn natuurlijk een pre, maar het belangrijkste is dat je technisch inzicht hebt en bereid bent om te leren en aan te pakken. lets voor jou: Bel, mail of schrijf dan naar Liane de Ruijter en meld je aan voor de informatieavond op dinsdag 26 juni a.s. Bij aanmelding ontvang je verdere info over de informatieavond. Per adres: Pleimuiden 4,1046 AG Amsterdam tel. 020-4486775, e-mail: ldr@albagroep.nl s-Gravenzande, vitale stad aan de kust Betaalbare occasions bij Spijk City Medewerker post- en archiefzaken m/v Adnrinistratief medewerker m/v SPIJKENISSE - De zomer is begonnen. Het weer is goed en u wilt er op uit. Alleen: eigenlijk hebt u een nieuwe auto nodig en u zit even niet zo goed in de slappe was. Geen nood: een goede gebruikte auto hoeft helemaal niet zo duur te zijn. Het be- wijs? Gaat u maar eens bij Spijk City kijken. Week 25 MAASPOST WATERWEG - WX03 IJIIIIIIIHII Si®-:': Schoolverlatersfunctie. VBO-niveau, salaris minimaal f 2.823,- en maximaal f 4.253,- bruto per maand, met een uitloopmogelijkheid naar maximaal f 4.481,- bruto per maand. De functie zal nog worden vastgesteld en gewaardeerd. Maximaal 18 uur per week. MBO-niveau, salaris minimaal f 2.907,- en maximaal f 4.481,- bruto per maand, met een uitloopmogelijkheid naar maximaal f 4.710,- bruto per maand. Stuur een sollicitatiebrief binnen 14 dagen aan burgemeester en wethouders van 's-Gravenzande, Postbus 207, 2690 AE 's-Gravenzande onder vermelding van 'sollicitatie' op de enveloppe, of reageer per e-mail aan vacatures@s-gravenzande.nl. Meer informatie over 's-Gravenzande en de functies is te vinden op internet: www.s-gravenzande.nl of bel personeelszaken: (0174) 43 01 34. Spijk City is een autodem- niet veel geld uit te geven ontagebedrijf dat zich en (jan kunnen ze beter iets meer en meer toelegt op de verkoop van goede occa sions. Het bedrijf hoort bij de toppers in de autodem- ontage en verkreeg bij de landelijke certificatie al meerdere malen een score van ruim 95 procent. En dat wordt door maar wei- nig concurrenten gehaald. Verwerking van de aange- boden auto's, milieu-aspec- ten, in alles blinkt Spijk City uit. Het functioneren van het bedrijf heeft naast de goede 'rapportcijfers' nog een voordeel opgeleverd, zoals steeds meer klanten ontdek- ken. De goede occasions die Spijk City tegenkomt, wor den te koop aangeboden. En wel tegen zeer schappelijke prijzen. Die formule kan al leen bestaan bij de gratie van de grote hoeveelheid onder delen waar Spijk City dank- zij de demontage over be- schikt. Gebreken worden verholpen voor een auto in de verkoop gaat. „Geen auto gaat hier weg zonder nieuwe APK", vertelt bedrijfsleider Koen van Zanten. „We heb- ben nu continu zo'n 120 oc casions op voorraad, van amper duizend gulden tot 15.000 gulden toe. Er zijn ook steeds meer jonge occa sions bij. Veel gezinsauto's, maar ook combi's en spor- tieve modellen." Van Zan ten vindt de vertrouwensre- latie met klanten belangrijk. Hij wil eerlijke voorlichting geven. „Ik wil eerlijk zeg- gen wat een grotere auto aan kosten met zich mee brengt. Ik heb hier wel een Citroen XM met LPG voor een rede- lijke prijs staan, maar een klant moet ook weten wat het bezit van die auto verder kost. Klanten hebben soms anders kopen." Kleine of grote auto's, Spijk City heeft ze alle- maal in voorraad, zo blijkt als we even later over het parkeerterrein lopen. Een Ford Escort uit 1991 kost 4250 gulden. „En ik lever er een CD-speler bij", merkt Van Zanten op. Even verderop staat een Volvo voor nog geen 3000 gulden. Weer iets verder een prachtige rode Nissan voor 4000, en voor de lief- hebbers van toch een gro- ter model staan er behalve de al genoemde XM ook nog een Scorpio en een Rover voor aantrekkelijke prijzen. „Specifieke wensen zijn natuurlijk wat moeilij- ker te vervullen", vertelt Van Zanten. „Maar we heb ben wekelijks nieuw aanbod van wel tien of vijftien au to's en eventueel zoeken we naar een bepaald model." Vertrouwen van de klant is voor Van Zanten dermate belangrijk, dat hij ook reke- ning houdt met hun financig- le mogelijkheden. Als ie- mand eens een tegenvaller heeft, wordt binnen redelijke grenzen gezocht naar een oplossing. Veel onderdelen liggen letterlijk op de plank, dus een reparatie is meestal geen probleem. „De service moet ook voor iedereen ge- lijk zijn", vindt Van Zanten. „Iemand die een auto van 750 gulden koopt, moet ook service krijgen. Het geld kan voor die klant misschien wel meer een probleem zijn dan voor iemand die 10.000 gulden uitgeeft. Daarom probeer ik ook al- tijd goede voorlichting te geven. Koop geen auto die duur wordt in het gebruik, als je er niet teveel geld aan wilt uitgeven. Dan kun je beter een kleine of een ge- zinsauto kopen, daar heb ben we er altijd veel van staan. En ik probeer het maximum te bieden voor wat mensen hier uitge ven." Spijk City is gevestigd aan de Lorentzweg 1, bedrij- venterrein Halfweg 1 (ko- mend vanafde A15: afslag Spijkenisse, daarna rich- ting Brielle tot -waar links Halfweg 1 staat aangege- ven). Open: maandag tlm zaterdag van 09.00 tot 17.30, telefoon (0181) 613988. 'trtjjfir Het bedrijf Spijk City hoort bij de toppers in de autodemontage en verkreeg bij de landelijke certificatie al meerdere malen een score van ruim 95 procent. (Foto: Rob Kamminga)

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 10