Sales talenten m/v ...dan Staat je bij ons' heel wat te wachten 'Tyreco HUB? het Rotterdams Dagblad KEUKENS ^qorde// Echt iets voor u Een flinke besparing... KLARE TAJVL Rotterdams Dagblad INfofed Een keuken of bodkamer koop je niet zomaar, want het blijft toch een hele investering. Daarom zoek je zorgvuldig een leverancier waar je op kunt vertrouwen: Engelen. Want Engelen geeft je eerlijke voorlichting zonder gegoochel met prijzen. Op wot in de showroom is verteld, wordt later beslist niet teruggekomen. Levering op afroep zonder prijsverhoging betekent zekerheid: als de bouw of verbouwing vertraging oploopt heeft dat geen enkele financiele consequentie. En natuurlijk kun je altijd rekenen op een voortreffelijke service. Wij nemen je alle zorgen uit banden met onze eigen montagedienst waar je vrijwel alles aan kunt overlaten, dus ook bijvoorbeeld sloopwerkzaamheden en het (ver)leggen van leidingen. Geef Engelen de sleutel en ga maar lekker een weekje met vakantie. Als je ferugkomt staat alles kloar voor vele jaren kook- of badplezier! Wie je bent? Wat biedt Lyreco? INTERSELECT -• brengt je loopbaan In bewegirig - 11 ik beste! zo'n setje waardebonnen. Ik ontvang 24 bonnen voor siechts f 35,- 15,88) en machtig het Rotterdams Oagblad om eenmalig dit bedrag van mijn rekening af te schrijven. U leest graag het Rotterdams Dagblad en koopt hem regelmatig los? Dan zijn de waardebonnen van het Rotterdams Dagblad echt iets voor u. Voor sleehts fl. 35,- is.ss) ontvangt u 24 bonnen waarmee u het Rotterdams Dagblad bij elk verkooppunt kunt afhalen. U krijgt 20 bonnen voor doordeweekse dagen en 4 bonnen voor de zaterdag. En u bepaalt zelf wanneer u de bonnen inwisselt. Als u het maar voor 31 januari 2002 doet, want tot dan zijn ze geldig. Waardebonnen zijn een stuk voordeliger dan de krant steeds los kopen. Normaal betaalt u voor 24 kranten fl. 50,80. Met de waardebonnen siechts fl. 35,-. U bespaart dus maar liefst 15.80 is.bbi. Dat is nog eens mooi meegenomen. Vul daarom snel de bon in een bestel zo'n setje waardebonnen. Week 25 TOTAAL-TX07 Rotterdam Industrieweg 1, Spaansepolder (hoek Matlingeweg) (010) 262 07 33 Gorinchem Newtonweg 16, Afslag Gorinchem-oosf (t.o. Van der Donk Meubelen) (0183) 64 76 L Spijkenisse lepenlaan 19-41, Schenkelweg (hoek Eikenlaon) (0181) 62 32 00 Barendrecht Woonboulevard Reijerwaard, Van het Hoffstraat 8 (010) 482 52 71 Alle filialen koopavonden geopend, Rotterdam's maandags geopend van 10.00 uur tot 17.30 uur. KEUKENS TEG ELS SANITAIR Durf jij jezelf te verkopen..? Verkopen als passie en beroep... je vindt het bij Lyreco Nederland! Wij maken deel uit van de internationale Lyreco groep, die met ruim 6000 medewerkers actief is in 17 landen, verspreid over Europa, Canada en Azie. Lyreco is, met een totale omzet van 2,6 miljard gulden, toonaangevend in de business-to-business verkoop van kantoorartikelen en computer-supplies. Wij zijn onderscheidend in de markt door ons complete assortiment, onze klantvriendelijkheid en de snelle (24-uurs) levering, maar vooral ook door de intensieve contacten met onze klanten en de gedegen advisering. Hiervoor staat een uitgebreid team van verkopers garant: specialisten die mede door intensieve training en coaching elke dag weer het succes bewijzen van de unieke visie en werkwijze van Lyreco. Hier kun jij je voordeel mee doen. Want Lyreco Nederland is door haar explosieve groei op zoek naar sales talenten voor rayons in Zuid-Holland, Brabant en Limburg. Grijp deze kans om te starten of door te groeien in de sales. Een geboren verkoper. Door opleiding of werkervaring kun je aantonen dat het niet bij aanleg gebleven is. Je bent klaar voor een eerste carrieresprong of toe aan je tweede. Je kunt werken en denken op tenminste mbo-niveau. Naast geloof in jezelf, je organisatie en het productenpakket, heb je overtuigings- kracht, doorzettingsvermogen zonder drempelvrees en de drang tot scoren. Je bent betrokken bij je klanten en nieuwsgierig naar nieuwe afzetkansen. In je omgeving sta je bekend om je enthousiasme, uitstraling en humor. Permanente trainingsfaciliteiten, startend met een maand opleiding, een uitgekiend carrierepad, volop bewegingsvrijheid (uiteraard in een auto van de zaak) en toch een coach aan de zijlijn. En natuurlijkaantrekkelijke arbeidsvoorwaarden met een uitgebreid bonussysteem. Enthousiast? Stuur of e-mail een bondige brief met C.V. naar Interselect B.V., ter attentie van mevrouw Reggy Broekhuyse, Postbus 182, 4200 AD Gorinchem of naar k.swennes@interselectgroep.com onder vermelding van referentienummer 8332-R. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Reggy Broekhuyse of Kim Swennes, telefoonnummer 0183-693939. Je kunt ook internet raadplegen: www.interselectgroep.com en www.tyreco.nl. De eerste kennismakingsdagen zullen plaatsvinden op 4, 5 en 11 juli. M MODVCT* Toch een stuk voordeliger dan elke keer los kopen. rdebonnen van Naam: Adres: Postcode: Telefoon: Voorl: Ptaats: Bank-/gironummer: Handtekening: Stuur deze bon in een envelop -zonder postzegei- naar: Rotterdams Dagblad, afdeling Abonnee Service, Antwoordnummer 1579, 3000 VB Rotterdam. IN HET

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 11