EESBb N Sanofi-Synthelabo B.V. Mj zoekm em eriJttuMUiife Komt u ons versterken? Medewerker centrale keuken v/m stadswonen Administratief Medewerker een im in meNmcuT op een chzmeujke mtxcHoom shipmate Vlaardingse Openbare Scholengemeenschap www.vosvlaardingen.nl Duits (ie graad) voll. betr.* Natuurkunde (ie graad) voll. betr. Onderwijsassistenten voll. betr. Wiskunde 11 uur Beeldende vorming 8 uur* Nederlands 8 uur Biologie 7 uur Verzorging 10 uur HOQEUMHEDEN QENOEQW. Project Afbouw CALCULATOR m/v WERKVOORBEREIDER m/v Medewerker Grootboek Teamleider Financien sanofi-synthelabo Week 25 T0TAAL-TX12 School voor Gymnasium, Atheneum, HAVO, VMBO en Neveninstroom Koninginnelaan 771, 3136 EZ Vlaardingen. De volgende vacatures willen wij graag m.i.v. het nieuwe schooljaar vervullen: De VOS is een groeiende brede scholen gemeenschap. Onlangs is de nieuwbouw in de wijk Holy gereed gekomen en bij de start van het voigend schooljaar zaI 00k de locatie Westwijk geheet gereno- veerd zijn. Het onderwijs zal dan worden verzorgd in twee modeme goed geoutit- leerde gebouwenmet veel werkplekken waar teedingen zelfstandig kunnen wer- ken in een iCT-omgeving. De VOS is een dynamische school waar het teuk is om te werken. Wij zijn op zoek naar collega's die naast het verzorgen van goed onderwijs een bijdrage willen teveren aan de verdere ontwikkeling van de VOS en zichzelf. Meer informatieKijk op Het betreft vervanging wegens ziekte. Voor inlichtingen over de eerste drie genoemde vacatures kunt u zich richten tot de heer J.H.J.V. van Beers, tel. 010-4478050, voor de overige vacatures tot de heer H.E. Scheffers, tel. 010-4350722. Sollicitaties kunt u richten aan de VOS, Koninginnelaan 771, 3136 EZ Vlaardingen, t.a.v. de heer P.R. Beij, rector. voor 36 uur per week Het bestuur van de vereniging voor het PCSOB in Barendrecht zoekt voor 4 van haar 5 basisscholen nog enkele leerkrachten. Voor leerkrachten die: vanuit een Protestants Christelijke levensovertuiging vorm willen geven aan het onder wijs; goede contacten met ouders en kinderen kunnen onderhouden; zich inzetten voor activiteiten binnen en buiten school; zich flexibel, creatief en collegiaal opstellen; oog hebben voor verschillen tussen kinderen. hebben wij plaats. We zien naar u uit in de volgende vacatures: groep 2 (maandag en dinsdag) groep 3 (woensdag t/m vrijdag) groep 4 (volledige betrekking) groep 5 (woensdagmorgen) groep 5 (maandag t/m/ donderdag van 3-9-2001 t/m 9-11-2001) ADV-vervanging (1 dag per week) Bel voor een orienterend gesprek met de heer A. Monster, voorzitter van het managementteam van de Vereniging voor PCSOB. 0180-615225 of 0186-654074 De functie Als lid van de keukenbrigade lever je dagelijks een bijdrage aan de maaltijdvoorziening voor onze bewoners en ons personeel. Je assisteert bij de maaltijdbereiding, bij de distributie en bij het schoonhouden van apparatuur, werkruimten en dergelijke. De vraag Je hebt ervaring met de werkzaamheden in een instellingskeuken. Als je al kennis hebt van de HACCP-normen is dat een voordeel. Je bent bereid om 00k op zon- en feestdagen te werken. Verder ben je flexibel, creatief en open in je contacten. Samenwerken binnen een team gaat je goed af. Het aanbod Een afwisselende functie voor een jaar waarbij je zelfstandig en in teamverband werkzaam bent. Het salaris en de arbeidsvoorwaarden zijn con form de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen (FWG 20). Daarnaast kun je profiteren van een aanvullend pakket benefits, zoals kortingen op verzekeringen. Informatie sollicitatie Voor meer informatie kun je contact opnemen met Bep Maaten, eerste medewerker centrale keuken, telefoon (010) 241 29 1 8 of kijk op internet: http://antonius-binnenweg.verpleeghuis.net. Je schriftelijke sollicitatie kun je binnen 10 dagen sturen naar Antonius Binnenweg, t.a.v. Bettie Koning, personeelsconsulente, Nieuwe Binnen weg 33, 3014 GC Rotterdam. E-mailadres: bkoning@ab.verpleeghuis.net. KW Antonius Binnenweg geriatrisch centrum en verpleeghuis Antonius Binnenweg is aangesloten bij de Stichting Katholieke Verplegings- en Verzorgingsinstellingen Rotterdam. MCA Project Afbouw is een dynamische, snelgroeiende onderneming, actief op het gebied van: Systeemplafonds Systeemwanden Metal-Stud wanden Voor ons bedijf zijn wij op zoek naar: Na een korte inwerkperiode verzorgt u de volledige calculate van aanvragen van onze klanten, welke u vertaalt in een uitgewerkte offerte t.b.v. de afdeling verkoop. Voor deze functie vraaen wii: - Opleiding MTS - Accuratesse in werkwijze - Flexibele instelling - Affiniteit met computers - Goede contactuele eigenschappen - Leeftijd tot 32 jaar Tevens zijn wij op zoek naar: U verzorgt de volledige voorbereiding van uit te voeren projecten, welke u overdraagt aan de projectleider. Voor deze functie vraaen wii: - Opleiding MTS-bouwkunde - Bekendheid met Autocad - Zelfstandige, flexibele en klantgerichte instelling - Rijbewijs B - Leeftijd tot 32 jaar Voor beide functies bieden wii: - Passend salaris - Prettige collegiale werksfeer - Vast dienstverband - Werken met een uitgebreide klantenkring van afnemers en leveranciers Ben jij diegene die ons team komt versterken in de plafonds en wanden, stuur dan uw schriftelijke reactie t.a.v. dhr. R.A. Scheffers. MCA Project Afbouw BV Postbus 92 3200 AB Spijkenisse Telefoon: 0181 320917 Fax: 0181 323551 E-mail: mca.bv@olanet.nl Stadswonen is met circa 7000 eenheden en 50 enthousiaste medewerkers de corporatie voor huisvesting in het centrum van de wereldstad Rotterdam. Onze sterk groeiende organisatie wii investeren in nieuwe collega's die zich willen inzetten om onze dienstverlening te blijven verbeteren. Onze doelgroepen, de winnaars in ons ambitieuze ondernemingsplan, zijn de studerenden, de jonge starters en de een- en tweepersoonshuishoudens met hoge eisen ten aanzien van wooncomfort. Stadswonen streeft ernaar om een klantgerichte en zakelijke organisatie te zijn: onze klant staat centraal. Ter versterking van onze organisatie zijn wij op zoek naar een enthousiaste en klantgerichte: Taken en verantwoordelijkheden - voeren van de grootboekadministratie - controleren aansluiting subadministraties - afwikkelen van het betalingsverkeer - het verzorgen van de K/B/G administratie - bijdrage leveren aan de totstandkoming van de jaarrekening en de begroting Uw profiel U bent accuraat en initiatiefrijk en beschikt over cijfermatig inzicht; u kunt zelfstandig en gestructureerd werken en bent in het bezit van een ME AO of MBA diploma. Ervaring met NCCW is een pre. Taken en verantwoordelijkheden - het efficient organiseren en coordineren van de werkzaamheden van het team - bewaking van de voortgang van de geldstromen - samenstellen van de jaarrekening, de begroting en de management rapportages - budgettering van activiteiten binnen het team Financien - verzorgen van de salarisadministratie - beleid middels concrete acties doelstellingen vertalen naar de afdeling Uw profiel U beschikt over leidinggevende capaciteiten en goede communicatieve vaardigheden; u bent accuraat en in het bezit van een HEAO-BE diploma Ervaring met NCCW is een pre. Meer informatie: Voor het uitgebreide functieprofiel van de hierboven beschreven functies verwijzen wij u naar onze internetsite: www.stadswonei.nl Wij bieden u: Een uitdagende functie voor 36 uur per week. Het salaris wordt in overleg met u vastgesteld op basis van opleiding, kennis enervaring. Uw reactie: Bent u geinteresseerd in deze functie? Stuur dan voor 29juni 2001 uw sollicitatiebrief samen met uw C.V. naar de heer J.B.M.V. Benraad. directeur Stadswonen. Stadswonen, Postbus 4057, 3006 AB Rotterdam, telefoon 010-4028100 internet www.stadswonen.nl email info@stadswonen.nl Acquisitie naar aan lei ding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld VLAGGEN vraagt met spoed MEDEWERKER INKOOP M/V Een enthousiaste medewerker op MBO-denkniveau en enige ervaring met o.a. werkzaamheden als: Leverancierscontact Factuurcontrole Dossierbeheer Bewaking levertijd Voorraadbeheeradvies Representatieve taken De beoogde medewerker weet op een prettige manier de scherpste prijzen te realiseren, is bekend met het gebruik van de gangbare computerpro- gramma's en moderne communicatiemiddelen, beheerst de Nederlandse en Engelse taal, heeft gevoel voor humor en is stressbestendig. Shipmate Vlag Productie b.v. behoort tot de Top-10 vlaggenproducenten in Europa en biedt, naast een professioneel team leuke collega's, een uitstekend salaris met pensioenvoorziening en diverse emolumenten zoals spaarloon, bedrijfsfitness e.d. Voor telefonische informatie kunt u vragen naar Theo van der Slik Uw sollicitatie kunt u richten aan: Shipmate Vlag Productie b.v. Afdeling Personeelszaken Postbus 92 3130 AB Vlaardingen Telefoon 010 248 29 00 Fax 010 248 29 95 E-mail personeel@shipmate.nl Web www.shipmate.nl Sanofi-Synthelabo is een innoverende, mondiaal opererende, farmaceutische groep. In totaal telt het concern 30.000 medewerkers. In Nederland neemt Sanofi-Synthelabo met circa 140 medewerkers en een omzet van 100 miljoen een vooraanstaande posi- tie in op de markt van receptgeneesmiddelen. Het bedrijf beschikt over een uitsteken- de productportfolio, met een scala aan geneesmiddelen op het gebied van cardiovas- culaire geneeskunde, trombose, centraal zenuwstelsel, oncologic en interne genees- kunde. Met 48 moleculen in ontwikkeling heeft Sanofi-Synthelabo een leidende rol op het gebied van Research Development. Wereldwijd boekte Sanofi-Synthelabo over 1999 een omzet van 12 miljard. Een bedrag van 2 miljard wereldwijd werd gei'n- vesteerd in Research Development. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste nieuwe collega als: fulltime voor 40 uur per week De functie: U verzorgt samen met twee collega's en de Administratie Manager de financiele administratie en bent mede verantwoor- delijk voor de Crediteurenadministratie. U verleent waar nodig assistentie aan de Administratie Manager. U zorgt voor een correcte verwerking van facturen in de administratie en nale- ving van procedures en bevoegdheden. Uw profiel: Opleiding MEAO administratief of vergelijkbaar. Goede beheersing van de Nederlandse taal en redelijke beheersing van het Engels, in woord en geschrift. Redelijke beheersing van Word en Excel. Zelfstandig, servicegericht en commu- nicatief vaardig. Werkervaring is een pr6, maar geen noodzaak. Als dynamische en groeigerichte onderneming is het doel van Sanofi-Synthelabo om onze toppositie in de farmaceutische markt te versterken. Uw interesse voor bovenstaande functies maakt u kenbaar door snel te reageren. Wij verzoeken u uw curriculum vitae binnen 10 dagen na het verschijnen van deze adver tentie ons toe te sturen. De sollicitatie kunt u richten aan: Sanofi-Synthelabo B.V. Afdeling Personeelszaken Postbus 97, 3140 AB Maassluis Telefoonnummer 010-5931300 Nijgh Periodieken B.V. is een zelfstandige, middelgrote uitgeverij met circa 70 enthousiaste medewerkers, gevestigd in het centrum van Schiedam. Onze specialisatie is het multimediaal uitgeven van vaktijdschriften, adresboeken, productinformatiesystemen en catalogi voor professionele gebruikers. Financiele Dienstverlening vvP Weekblad voor financiele dienstverleners Vademecum voor het Verzekeringswezen Nijgh Assu Disc NDVM WP Data Disc F Commerce Communicatie Handboek Nederlandse Pers Publiciteit Nijgh Media Disc Zorg Geneeskundig Jaarboek Geneeskundig Adresboek Hout Houtwereld Houtadresboek Nijgh Hout in de Bouw Houtbranche Bouw Nijgh Catalogus Bouwwereld Nijgh Bouw Disc Subterra Water H20 Waterbranche Riotech Dutch Water Industry (duobaan 20 uur) Voor onze afdeling Marketing Sales zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega met een resultaat- en klantgerichte werkinstelling. Collegialiteit en humor zijn vanzelfsprekend. Je nieuwe baan: Een secretargsse van de afdeling Marketing Sales is verantwoordelijk vopr de correspondentie en mailings. Je werkt nauw samen met je duocollega's. Je rapporteert aan de Marketing en Sales Manager en bent een echte "spin in het web". Je taken bestaan o.a. uit het verwerken van informatie- aanvragen, het uitwerken van offertes en contracten. Tevens handel je inkomende telefoon af, notuleerje en beheerje de afdelingsagenda. Je biedt: Je kunt goed uit de voeten met Word en Excel. Je bent zelfstandig. Je kan onder druk werken en je hebt bovenal gezond verstand. Je kunt in ieder geval werken op woensdag en vrijdag. Je zoekt: Zoek je plezier in je werk en herken je jezelf in dit profiel, dan ontvangen wij graag binnen 14 dagen een korte sollicitatiebrief vergezeld van een uitgebreid curriculum vitae op onderstaand adres: Nijgh Periodieken B.V., Afdeling Personeel Organisatie, T.a.v. mevrouw Betsy VliegenthartPostbus 122, 3100 AC Schiedam, E-mail b.vliegenthart@nijgh.nl Wij bieden: Nijgh Periodieken B.V. biedt uitstekende arbeidsvoorwaarden, conform de CAO voor het Boeken- en Tijdschriftuitgeverijbedrijf. Meer informatie: Wil je meer weten over deze functie, neem dan contact op met: Martien Jonker, Marketing Sales Manager, telefoon 0104274190 mobiel 06-22196360

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 26