Sportmedewerkers mcrz Goedkope Bank Dure Keuken 141 Rexroth 1 Pniel /T f Sport en Recreatie LEIDSTERS KINDERDAGVERBLIJF M/V Kom op dinsdag 3 juli a.s. om 19.00 uur kennismaken met Rexroth. Zorgmanager psycho-geriatrie m/v m/v Medewerker Sport A Taken Medewerker Sport B Taken Gemeente Rotterdam Medisch Centrum Rijnmond-Zuid nieuwe naam, vertrouwde zorg Algero-kediet vs. bankkrediet. z«. Ron; Thuis in Hydrauliek en Pneumatiek? Arno; Ben jij commercieel? Laat even weten als je komt. Rexroth B.V., Bankwerkerstraat 16, Rotterdam Tel.: 010 2926381 Internet: www.rexroth.nl E-mail: d.schaper@rexroth.nl Week 26 TOTAAL-TXIO V t 1 J V. Rotterdammers alle kansen bieden om hurt vrije tijd zo sportief, leuk en zinvol mogelijk te besteden. Dat is waar Sport en Recreatie van de Gemeente Rotterdam aan werkt. Met succes bedenken en uitvoeren van allerlei soorten sport-en recreatieactiviteiten. Rotterdam beweegt en dat slaat aan. Vandaar dat we op zoek zijn naar een enthousiaste collega. De sector Sportaccommodaties en Wijkvoorzieningen, afdeling Sportaccommodaties, vraagt ten behoeve van het bureau Zwembaden: Afhankelijk van opleiding en ervaring volgt benoeming in de functie Medewerker Sport A of B. Voor 18 en maximaal 36 uur per week. Het bureau Zwembaden beheert en exploiteert een drietal sportcentra, zes wijkrecreatiebaden, twee buitenbaden en het Kralingse strandbad. Het bureau Zwembaden richt zich met name op het aanbieden van accommodaties, waar inwoners uit Rotterdam en omliggende (deel)gemeenten terecht kunnen voor o.a. het nat en droog recreeren, het leren zwemmen en het deelnemen aan georganiseerde activiteiten, beoefening van overige activiteiten welke worden georganiseerd. Het aantal bezoekers bedroeg in 2000 1.481.300 en er zijn binnen het bureau 150 medewerkers werkzaam. - Is verantwoordelijk voor de organisatie van de zwemlessen; - Zorgt voor een optimaal werkrooster voor het waterkant- personeel; - Doet voorstellen over activiteiten en evenementen; - Organiseert activiteiten en evenementen samen met de overige medewerkers; - Stelt op grand van de goedgekeurde plannen, verhuringen, contracten/aanmeldingen de noodzakelijke personele inzet vast in overleg met de locatiemanager; - Bewaakt de kwaliteit van de te leveren producten/diensten; - Draagt zorg voor de exploitatie van de horecavoorziening (voor zover van toepassing); - Geeft leiding aan de waterkant medewerkers; - Het geven van zwemonderricht; - Incidenteel toezicht houden op avonden en in weekeinden. Gevraagd wordt - Enthousiaste, praktisch ingestelde, vernieuwingsgerichte medewerker die naast een aantal organisatorische en leidinggevende taken ook daadwerkelijk inhoud geeft aan activiteiten en beschikt over een MBO werk- en denkniveau, uitgedrukt in een passende SOLC opleiding of MDGO/SB (CIOS) opleiding; - Kennis op het gebied van voorschriften over onderhoud, veiligheid, hygiene; - Organisatorische en leidinggevende vaardigheden; - Goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden; - Geldig EHBO- en reanimatiediploma; - Samenwerkingsgerichte communicatieve vaardigheden. - Het geven van zwemonderricht aan diverse groepen zoals, kleuters, basisscholen, gehandicapten, migranten e.d.; - Past de methoden van lesgeven aan aan de specifieke samenstelling van de groepen; - Regelt in samenwerking met de Medewerker Sport A de praktische gang van zaken bij het examenzwemmen en treedt bij toerbeurt op in de beoordelingscommissie bij het diploma- zwemmen; - Toezicht houden bij vrij- en wedstrijdzwemmen en verenigingen; - Toezien op de hygiene en veiligheid; - In samenwerking met de Medewerker Sport A opstellen van activiteitenplannen; - Leggen/onderhouden van contacten met diverse doelgroepen en deze actief laten deelnemen in het totale zwembad- gebeuren; - Het mede organiseren van vakantieactiviteiten; - Het incidenteel verrichten van schoonmaakwerkzaamheden; - Het bad gebruiksklaar maken voor de diverse activiteiten; - Mede voorstellen doen over te organiseren activiteiten/ evenementen. Gevraagd wordt - Enthousiaste, praktisch ingestelde medewerker, die bereid is om de werkzaamheden in ploegendienst te verrichten; - Een afgeronde opleiding op het vakgebied SOLC (6 modules) of CIOS met aantekening zwemmen; - Kennis op het gebied van voorschriften over onderhoud, veiligheid, hygiene; - Een a twee jaar ervaring als zwemonderwijzer/recreatieleider; - Geldig EHBO- en reanimatiediploma; - Creativiteit en flexibiliteit. Geboden wordt Salarisschaal 5, maximaal 4.481,- 2.033,-) bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Voor het werken op onregelmatige tijdstippen wordt naast het basissalaris een variabele onregelmatige ploegendlenst- toelage toegekend. Meer informatle Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de clustermanager, de heer J.A.L. Bijl, telefoon (010) 480 81 26 of 06-53588718. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie dient binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie in het bezit te zijn van de afdeling Personeel en Organisatie van Sport en Recreatie, Postbus 1240, 3000 BE Rotterdam, of per e-mail oaar vacature@senr.rotterdam.nl onder vermelding van vacature PV 326. Aan laden van prbriteitsgroepen wordt bij gelijke geschiktheid de voorkeur gegeven. Deze en andere vacatures vindt u ook op onze website www.senr.rotterdam.nl Geboden wordt Salarisschaal 6, maximaal 4.710,- 2.137,-) bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Voor het werken op onregelmatige tijdstippen wordt naast het basissalaris een vi toelage toegekend. V -V V.t-i .fttw V-v, Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld. IOCATIE ZUIDE8: Groene Hiltedijk 315 3075 EA Rotterdam tel. 010-290 30 00 LOCATiE Clara: Olympiaweg 350 3078 HT Rotterdam tel. 010-29119 11 Medisch Centrum Rijnmond-Zuid is op 1 januari 2000 ontstaan door een fusie van het St. Clara Ziekenhuis en het Zuiderziekenhuis. Door bundeling van krachten ontstaan nieuwe mogelijkheden en door intensieve samenwerking met andere zorginstellingen en hulpverleners wil Medisch Centrum Rijnmond-Zuid de zorgverlening in de regio verder optimaliseren. Het ziekenhuis heeft vrijwel elk medisch specialisme in huis, indusief topklinische functies voor hartchirurgie, nierdialyse en brandwondenzorg. Medisch Centrum Rijnmond-Zuid is een gezonde en ambitieuze organisatie met tal van opleidingsmogelijkheden, goede regelingen voor kinderopvang en een gedegen Arbo-beleid. Bij het MCRZ staat de mens centraal: zowel de patient als de medewerker. Voor het Kinderdagverblijf zoeken wij voor 36 uur per week en voor rninimaal 8 uur per week ALCEMENE INFORMATIE Het Kinderdagverblijf van het MCRZ, in locatie Clara, verhuist per 1 September 2001 naar een nieuwe locatie aan de Grote Kreek 6 (nabij locatie Clara). Het pand is dan geheel gerenoveerd en zal een prachtige plaats zijn waar kinderen van medewerkers van het MCRZ met veel zorg worden opgevangen. In September wordt gestart met vijf groepen. Daarna zullen er nog twee groepen starten. Voor de babygroep die in oktober/november start, zoeken wij een leidster voor 36 uur per week. Daarnaast is er een vacature voor een leidster voor rninimaal 8 uur per week met de bereidheid om meer uren te werken als irivalster in de diverse groepen van het Kinderdagverblijf. FUNCTIE EISEN Voor beide functies geldt: in het bezit van het diploma mbo AW, LKC of SPW; ervaring is een pre. ARBEIDSVOORWAARDEN Voor beide functies geldt: De werktijden liggen tussen 7.00 uur en 18.00 uur; Stichting Dordtse Kinderopvang (SDK) zal het Kinderdagverblijf beheren. Medewerkers komen dan ook in dienst van SDK en vallen onder de CAO-kinderopvang. Het salaris bedraagt hiervoor, afhankelijk van het aantal uren, leeftijd en ervaring, maximaal 3.919.- bruto per maand (volgnr.19). INFORMATIE Voor meer informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met Karin van Assendelft, leidster Kinderdagverblijf. Zij is op dinsdag, donderdag en vrijdag bereikbaar via telefoonnummer 010-29116 63. Uitgebreide informatie over het MCRZ kunt u vinden op: www.mcrz.nl. SOLLICITATIE Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 7 juli richten aan: Medisch Centrum Rijnmond-Zuid, locatie Clara, cluster Personeeiszaken Ter attentie van mevrouw M.R. Zurita, secretaresse Postbus 9779,3007 AC Rotterdam e-mail: ZuritaM@clarazhs.nl Graag het aantal uren van de vacature vermelden. Wie geld wil feneh voor -pak'm beet een nieuwe keuken- moet eens goed nadenken over waar de lening wordt afgesloten. Veel mensen stappen naar hun bankkantoor. Maar deze banken hebben veel hogere refrtetarieven dan Algero. Algero is een onafhankelijk tussenpersoon die bij verschillende maat- schappijen de laagste rente zoekt voor z'n klanten. Dat resulteert in aanzienlijk lagere maandlasten of een hoger te besteden bedrag. Echt, Algero kan u honderden guldens besparen. Bel voor een persoonlijk advies 0800-1415. Kan u wel eens een veel mooiere keuken opleveren. Kredietkfasse Algero aa eff.rente ibiedmgen (ooptijd (maanden) gem. van de grote banken looptifd eRrente (maand«n) versehil inX vend* in 1 ooptijd {maanden} u bespaart maarHefst: 5.000- 10.000 9.9% 95 1 1,2% 104 1.3% 9 1,013 15.000 - 20.000 9,9% 95 10,5% 99 0,6% 4 1,050 25.000 - 30.000 8,9% 91 (0,0% 96 1,1% S 2,063 40.000 - 50.000 8/4% 89 9,8% 95 1.4% 6 4,050 50.000 en meer 7,6% 86 9,5% 94 1,9% 8 6,000 Vakmensen vinden wat ze zoeken! Service-, Product-, Sales-Engineers, Leidingwerk-, Reparatie-, Service-Monteurs, Commercieel Medewerkers Binnendienst ■PP Verpleeghuis Pniel is een protestants- christelijk verpleeghuis. Het huis is vernieuwd en uitgegroeid tot een modern verpleeghuis voor somatische patienten en psycho-geriatrische bewoners met 120 plaatsen verdeeld over twee afdelingen somatiek en twee afdelingen psycho-geriatrie. Tiendhove is een protestants-christelijk zorgcentrum met 68 verzorgingsplaatsen. Naast de reguliere zorgverlening biedt Tiendhove, in het kader van een substitutie-project, zorg en begeleiding aan 8 psycho-geriatrische bewoners. Per I maart 2001 vormen verpleeghuis Pniel en Woon-Zorgcentrum Tiendhove samen de Stichting PC Zorgcombinatie Pniel/Tienhove. Door de fusie zal een verbreding van de dienstverlening plaatsvinden. De Zorgcombinatie werkt in de Protestants Christelijke Zorggroep Rijnmond samen met de volgende verzorgings- en verpleeghuizen: Atrium, De Burcht, De Koningshof, Siloam, Slingedael en Waelestein. Voor de locatie Pniel zijn wij in verband met het vertrek van een collega, met ingang van I September 2001 op zoek naar een: Voor 36 uur per week. De inhoud van de functie: Als zorgmanager geeft u leiding aan twee betrekkelijk. nieuwe PG-afdelingen met totaal 60 bewoners. De beide afdelingen bavinden zich in een ontwikkelingsfase. Onder andere met betrekking tot de invoering van "leefstijlgericht" werken. Wij verwachten daarom dat u leiding kunt geven aan de opzet en gefaseerde opbouw van deze afdelingen. U vervult een voortrekkersrol in het concretiseren en bewaken van het instellingsbeleid met als doel "integrate zorgverlening". De zorgmanager is voorwaarde scheppend in het realiseren van een op de bewoner afgestemd woon/leefklimaat en een op de medewerker afgestemd werk/leerklimaat. De zorgma nager ontvangt hierarchisch leiding van de locatiemanager Wat wij vragen: U heeft een opleiding tot verpleegkundige (niveau 4 of 5) bij voorkeur aangevuld met een managementopleiding op HBO-niveau; u heeft ervaring als leidinggevende in de verpleeghuiszorg op een psycho-geriatrische afdeling; u kunt creatief en oplossingsgericht optreden naar clienten en medewerkers met betfekking tot uitvoerende zaken; u heeft uiteraard een respectvolle houding en empathie voor bewoners; u vervult regelmatig veranf oeiijke die ,en tenslotte vinden wij het belangrijk dat u de protestants- christelijke identiteit van de stichting onderschrijft en dat u vanuft uw persoonlijke levensovertuiging hieraan m mede vorm kunt geven. Wat wij bieden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. De functie is ingedeeld in FWG functie-S groep 55. Binnen het Meerkeuzesysteem Arbeidsvoorwaarden bieden wij tal van mogelijkheden om uw arbeidsvoorwaai^len individueel vorm te geven. Belangstelling? Voor informatie kunt u contact opnemen met Peter Muis, locatiemanager telefoonnr (0I0) 272 64 44. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 5 juli 2001 richten aan: Verpleeghuis Pniel, t.a.v. Jaco Klink, personeelsconsulent, Oudedijk 15, 3062 AB Rotterdam, In verband met de vakantieperiode plannen we de gesprekken, bij voorkeur; op 12 en 18 juli 2001

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 11