HT4 n HP ■fc* 4 Administratief Commercieel AAedeiverker VAKBEKWAME MEUBELMAKERS 0180-432278 magic ersoneeisdleissten I wmmt jpnoabiadiA AQUA BROIU BV Helpdeskmedewerkers Sy steem-/N et werkbeheerders Webdesigners Emoows meubelmaker timmerman COMMERCIAL ASSISTENT (M/F) Chauffeurs Productie medewerkers Bedrijfsleider (in opleiding) M/v Waamemend-Bedrijfsleider (in opleiding) M/v Quo Vadis financiele diensten Cafe-Restaurant be Krom /nte^ Specialist in scheeps-, jacht- en designmeubelen ZOEKT MET SPOED Onze gedachten gaan uit naar dynamische collega's met een flexibele instelling en een grote mate van nauwkeurigheid. Voelt u zich aangesproken tot deze functie, bel dan snel naar: Robbe Speciaal Interieur b.v. Houtstraat 8, Ridderkerk Even vragen naar dhr. Robbe. ICT professionals zoekt voor opdrachten in Rotterdam en omgeving. Qmagic ICT Professionals biedt aantrekke- lijke arbeidsvoorwaarden en uitstekende opleidingsmogelijkheden, bijvoorbeeld tot Microsoft Certified System Engineer. Ben je gei'nteresseerd? E-mail je c.v. naar info@qmagic.nl Qmagic ICT Professionals BV Groeneweg 2a, 2718 AA Zoetermeer tel. 079-3631999 fax 079-3631988 www.qmagic.nl 't Is druk in de distributie! logistieke medewerkers tempo-team Wegens uitbreiding zoeken wij op korte termijn een: ervaren P. DE RUITER - BETIMMERINGEN B.V. On Delftweg 114a ISmil 3043 NB Rotterdam MSIV Tel: 010-4153557 VERTEGENWOORDIGERS (m/v) Caspers Personeelsdiensten Postbus 35 5250 AA Vlijmen itffe it BESTUURSCOMMISSIE OPENBAAR PRIMAIR ONDERWIJS VLAARDINGEN p/a Dienst Educatie Schiedam Postbus 1501, 3100 EA Schiedam Voor het nieuwe schooijaar zijn wij op zoek naar leerkrachten, invalleerkrachten en onderwijsassistenten (m/v) voor zowel het basisonderwijs, speciaal basisonderwijs als het (voortgezet) speciaal onderwijs. De gebruikelijke rechtspositieregeling en de sollicitatiecode "Openbaar Onderwijs Vlaardingen" zijn van toepassing. Kandidaten voor de vacature leerkracht of invalleerkracht dienen derhalve te beschikken over de vereiste onderwijsbevoegdheid. Voor nadere informatie kunt u terecht bij de volgende leden van de personeelscommissie: Dhr. Leo Kruik m.b.t. het speciaal basisonderwijs. tel.nrs.: 010-475 20 89 (school) 0181-64 17 49 (prive), e-mail: Draschweitzerschool@hetnet.nl Dhr. Alex Brobbel m.b.t. het basisonderwijs. tel.nrs.: 010-434 99 68 010-435 08 08 (school) 0181-48 54 23 (prive), e-mail: obsdemaatjes@hetnet.nl Dhr. Henk Walsmit m.b.t. het speciaal onderwijs en speciaal voortgezet onderwijs (zmlk) tel.nrs.: 010-434 17 86 (school) 010-474 05 66 (priv6), e-mail: ericazml@zonnet.nl U kunt uw schriftelijke reactie richten aan ons administratiekantoor ter attentie van: Bestuurscommissie Openbaar Primair Onderwijs Vlaardingen, bureau Personeelszaken van de Dienst Educatie op bovengenoemd adres. Aon is een goed bewaard geheim op de Nederlandse arbeidsmarkt. Het is een mondiale, professionele ondernming met een toppositie op het gebied van verzekeringen, risicomanagemmt en employee benefits'. Onze klanten vind je in alle markten en sectoren. Aon Nederland is em docbterondernemitig van Aon Group Inc. te Chicago, USA. Wereldwijd heeft Aon Group meer dan 40.000 medewerkers verspreid over ongeveer 550 kantoren in meer dan 120 landen. Aon heeft in Nederland circa 1500 medewerkers verdeeld over 10 vestigingen. De kwaliteit van onze medewerkers is bepalmd voor het succes van de organisatie. Het gaat om "people's business". Aon Nederland hT AQUA BROIU BV vraagt per 1 September a.s. 2 hypotheek-/pensioenadviseurs (regio Rotterdam e.o.) Uw schriftelijke reaches kunt u sturen naar: Charles Petitweg 37-12, 4827 HJ Breda, t.a.v. mw. T. Sormaz. E-mail: advadis@cs.com Een bijzondere plek om te werken. "De Krom" ligt aan het romantisch gelegen rivier- tje de Alblas in het hartje v/d Alblasserwaard. Wegens toenemende drukte, zoeken wij op korte termijn een aantal representatieve, zeer service gerichte en flexibele medewerkers(sters) die ons team willen komen versterken. Restaurant: Gastheer of Gastvrouw Keuken: Zelfstandig werkende kok of aankomend kok Fulltime of parttime Solliciteren schrijf naar: A.G. de Heer Oosteinde 1 2969 AS Oud-Alblas Bontgenoten gezocht BON T0TAAL-TX14 G A A I Voor: VAN GEND LOOS zijn wij op zoek naar Tempo-Team Werknet zoekt op korte termijn gemotiveerde logistieke medewerkers (zowel parttime als fulltime), die aan de slag willen bij het distributiecentrum van Van Gend Loos Euro Express, aevestigd op industrieterrein Noord-West te Rotterdam. De werkzaamheden bestaan uit het op-, afzetten en stapelen van pakketten aan een sorteerband en vinden plaats in eenmiddag/avond- en nachtdienst. Het werk is voor langere tijd en biedt goede contractmogelijkheden Eigen vervoer is een pre. Heb je interesse? Kom dan langs bij onderstaande vestiging! WERKNET Mijnsherenlaan 220, 3083 BZ Rotterdam Tel. nr.: 010-4862011 Jeroen Anker/Tamara van der Reiden Our client, an established shipbroking company with worldwide connections, has, due to expansion, a vacancy for a The candidate will be responsible for administration of all communication and co-ordination activities. The role will involve: A good knowledge of English. An interest to develop as a shipbroker. The flexibility to prioritise the workload to meet changing business requirements. Working knowledge of leading software (MS Word, Excel, etc.). General education (HAVO/HEAO) with strong commercial feeling or technical knowledge (MTS/HTS). Age: 20-30 years preferable with previous office experience. Valid driving licence. If you feel you can meet these requirements, we look forward to hearing from you. We, on behalf of our clients, will execute the selection procedure: Please apply in writing in English to: HTC Office Support B.V., Attn. Diana van Nugteren, P.O. Box 122, 2990 AC Barendrecht. Tel. 010-2922020/Fax 010-2922029 E-mail: d.van.nugteren@htcjobs.nl Slagro B.V. - Groothandel in vlees - zoekt op korte termijn Functie Vervoeren van de bestellingen naar onze klanten. Functie-eisen In het bezit zijn van een groot rijbewijs. M w ,cP% Tevens zoeken wij: Functie Alle werkzaamheden die in ons bedrijf van toepassing zijn. Functie-eisen Een goede werkmentaliteit om alles aan te willen pakken. Het aanbod Slagro B.V. biedt u een interessante functie in een dynamische groothandel in vlees, waarin wij als team samenwerken. Het salaris en de arbeidsvoorwaarden zijn afhanke- lijk van uw ervaring en worden in overeenstemming met de functie vastgesteld. Uw sollicitatie Gei'nteresseerde kandidaten worden verzocht hun sollicitatie binnen 14 dagen tezen- den aan SLAGRO B.V., t.a.v. Dhr. L.L. Pankow, Postbus 11289,3004 EG Rotterdam Tel. 010-4621892. Onze opdrachtgeefster, Wurth Nederland B.V. uit 's-Hertogenbosch, is marktleider op het gebeid van de bevestigings- en montagetechniek. Wurth levert haar producten aan hout- en metaal- verwerkende bedrijven, onderhoudsdiensten, de bouw- en installatiebranche, de automotive- branche, de transportsector en vele takken van nijverheid en industrie. Om haar vooraanstaande positie in de toekomst nog verder te versterken, gaat Wurth flink in de 'dL toekomst investeren. In het najaar 2001 wordt het nieuwe logistieke centrum en hoofdkantoor op het industrieterrein de Brand in S-Hertogenbosch opgeleverd. Tevens is Wurth Nederland voor haar buitendienstorganisatie drifti'g op zoek naar enthousiaste medewerk(st)ers. Voor de divisie METAAL zijn wij in samenwerking met hen derhalve op zoek naar: voor de rayons Groot Rotterdam e.o. en de Hoekse Waard Je taken: Je opleidina: Je profiel: Tenslotte: Je takenpakket omvat het onderhouden en de uitbouw van bestaande klanten alswel werving van nieuwe klanten in je verkoopgebied. Tevens ben je alert op nieuwe ontwikkelingen in de metaalbranche. Je hebt een opleiding op MTS-werktuigbouwkunde of gelijkwaardig niveau verkregen door kennis en ervaring. Je hebt mogelijk cursussen gevolgd op werktuigbouwkundig en/of commercieel gebied. Het is duidelijk dat commercieel en technisch inzicht onmisbaar is voor deze functie, samen met goede communicatieve en representatieve eigenschappen die nodig zijn voor een goed relatiebeheer. Daarnaast ben je goed op de hoogte van wat er zich binnen de metaalwereld afspeelt. Je moet woonachtig zijn in voornoemd gebied of directe omgeving. Wij kunnen je verzekeren dat Wurth Nederland je een uitstekend pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden kan bieden alsook goede interne bedrijfsopleidingen en voldoende doorgroeimogelijkheden binnen de Wiirth-organisatie. Tevens staat een enthousiast team binnendienstmedewerkers voor je klaar om je de nodige ondersteuning te geven. Uiteraard krijgt je ook de beschikking over een representatieve auto van de zaak. Indien je gei'nteresseerd bent geraakt in bovenstaande functie en je voldoet groten- deels aan de gestelde eisen, stuur dan z.s.m. je sollicitatiebrief met recente c.v. naar: Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met 073-5117281 of mobiel 06-53336319. DfMONTAGESKCIAllST Ben jij de baas? Xenos is een succesvolle Nederlandse detail- handelsketen. In de 27 jaar van ons bestaan is Xenos gegroeid naar 81 filialen in Nederland en 8 filialen in Duitsland. En aan die groei komt voorlopig nog geen einde. Onze presentatiewijze en ons assortiment zijn bestist verrassend te noemen. Zo verkopen wij decoratieve woning- en cadeauartikelen, maar ook glaswerk, keramiek, tuinartikelen, kiein- meubelen en food. Wie bij Xenos binnenstapt, stapt regelrecht het winkelavontuur bin- Het succes van onze formule is te danken aan het enthousiaste team medewerkers in onze winkels. Dat team willen we verder uitbreiden en daarom zoeken we collega's voor filialen in de regio Hellevoetsluis voor de fulltime functies (36 uur per week) van Als Bedrijfsleider in opleiding word je in een training on the job geleerd hoe je op termijn verantwoordelijkheid voor de complete bedrijfsvoering van een Xenos-filiaal kunt dragen. Dat wil zeggen, aansturen/motiveren/begeleiden van winkelpersoneel, zorgdragen voor personeelsplanning, bestellen van goederen, ontvangst en controle van goederen, presenteren artikelen, bewaken kosten- budget, administreren, etc. In deze zetfstandige en veelzijdige functie ben je bovendien omzetverantwoordetijk. Samen met het verkoopteam weet je van aanpakken en breng je de landetijke Xenos-formule tot uitdrukking. In deze training on the job word je begeleid door een ervaren Bedrijfsleider en een Rayonteider. Wij vragen: Een MBO-(detailhandels)opleiding Leidinggevende ervaring in de winkel Werkervaring in food en/of fast- consumer goods Flexibele instelling Organisatorisch vermogen Goede communicatieve vaardigheden Aan de hand van een vooraf vastgesteld traject, ontwikkel je in de praktijk die kennis en vaardigheden om in de nabije toekomst als waarnemend-bedrijfsleider te kunnen functioneren en wellicht in de toekomst je eigen filiaal te runnen. Zelf speel je in dit traject een actieve en verantwoordelfjke rol. Wij vragen: Een MBO (detaithandels)opleiding Werkervaring in food en/of fast- consumer goods Flexibele instelling Organisatorisch vermogen Goede communicatieve vaardigheden Wij bieden in beide functies: Een gevarieerde baan met een grote mate van verantwoordelijkheid en ontwikkelingsmogelijkheden binnen een organisatie met een dynamische handelsaanpak en een open cultuur. Het salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de Gebra-CAO. Herken je jezelf in een van bovenstaande profielen, stuur dan binnen 10 dagen na plaatsing van deze advertentie, een sollicitatiebrief met curriculum vitae en pasfoto naar: Xenos B.V., t.a.v. de heer A.L.M. van Engelen, P&O-functionaris, Postbus 1038, 5140 CA te Waalwijk of per E-mail naar: vacatures@xenos.nl. Vermeld duidelijk naar welke functie je solliciteert. nen. Een nog steeds groeiende klanten- kring en onze 1600 medewerk(st)ers kun nen dit beamen. it «.i Hou jij van uitdaging en eigen verantwoordelijkheid? En ben je op zoek naar een nieuwe baan? Dan is de functie van '''V? bij Aon Nederland in Rotterdam wellicht iets voor jou! f Als Administratief Commercieel Medewerker verwerk je op accurate wijze cJe gegevens van onze klanten, polissen en contracten in het geautomatiseerd systeem ter ond^t, steuning van je eigen team. Je onderhoudt zowel telefonisch als schriftelijk een functioned relatie met klanten. We verwachten van je dat je zelfstandig informatie opvraagt en waar mogelijk informatie verstrekt op verzoek van de klant. Je werkt correspondentie van het team uit aan de hand van aangeleverde stukken en draagt zorg voor verzending. Dat je alles zorg- vuldig archiveert is voor jou vanzelfsprekend. De kaildidaat je beschikt over een MBO werk- en denkniveau. Daarnaast beschik je over het Assurantie B diploma, dan wel je bent bereid dit te behalen. Je bent te typeren als een dienstverlenend persoon die beschikt over goede sociale en communicatieve vaardigheden. Vanzelfsprekend beschik je over een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift en ben je bekend met de softwarepakketten Word en Excel. Ben je gei'nteresseerd? Stuur dan snel je sollicitatie inclusief je c.v. per email naar ons toe via hrm@aQn.nl. Natuurlijk kun je ons ook schrijven. Ons adres is: Aon Nederland, afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. mevrouw E.Q. Broekman, Postbus 1186, 3000 BD Rotterdam. Voor eventuele vragen kun je contact opnemen met mevrouw E.Q. Broekman, tel. 010-4487204. Nadere informatie over Aon kun je vinden op onze website www.aon.nl. Aqua Bron is een snelgroeiend bedrijf in de waterkoeler branche en de ver l<oop van water Wij zijn op zoek naar: Burg. Schalijnstraat 32,2908 LS Capelie a/d IJssel Wereldwijd maakt mode elk jaar 40 miljoen slachtoffers onder pels- dieren. Help Bont voor Dieren in haar strijd tegen dit zinloze geweld. Bel voor een gratis actiepakket (020) 676 66 00 of kijk opwww.bontvoordieren.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 26