Inspecteur markten Directiesecretaresse shmusbt KOK ma mr review Administratief medewerk(st)er Gediplomeerd apothekersassistent(e) PROCORP TRANSPORT CHAUFFEUR Dienst Marktwezen IJSSELKIDS, Vind je het leuk om met kinderen te werken in een afwisselende en uitdagende baan in de kinderopvang? m/mfm Kranige professionals gevraagd bij een wereldspecialist in containerhijsgereedschappen Ervaren Project Engineer Medewerker Bedrijfsbureau Medewerker Afmontage/Servicemonteur Verzorgt de distribute en opslag van verven, lakken en coatingproducten voor scheepvaart en industrie en zoekt voor spoedige indiensttreding een: De kandidaten dienen in het bezit te zijn van rijbewijs B, C, ADR diploma en een chauffeurs- diploma. Enige bekendheid in de havens strekt tot aanbeveling. Sollicitaties te richten aan: CP Benelux B V Newtonweg 17a 3208 KD Spijkenisse t.a.v. de heer G. Voorhaar, bij wie telefonisch informatie over deze functie kan worden ingewonnen op telefoonnummer 0181 -621112. E-mail: cprotter@euronet.nl Hotel-Restaurant-Partycentrum Het Wapen van Alblasserdam vraagt met spoed een Wegens ziekte zoeken wij voor de maanden juli en augustus een vakbekwame kok die zelfstandig en op de juiste wijze onze gerechten voor het restaurant, eetcafe en partycentrum weet te bereiden. De vakman die onze tijdelijke collega wil zijn, bieden wij een UITSTEKENDE BELONING Reageer snel per telefoon, fax, of e-mail aan HET WAPEN VAN ALBLASSERDAM De heer J. van Krimpen Dam 24, 2952 AB Alblasserdam Telefoon 078-6914711 Fax 078-6916116 E-mail wapenalb@worldonline.nl accountants en belastingadviseurs Voor onze accountant administra- tieconsulenten (AA) praktijk: Medewerk(st)er loonadministratie Assistent-Accountant M/V Voor onze registeraccountants (RA) praktijk: Assistent-Accountant M/V en Controleleider m/v Wat biedt Volte ie? Wij bieden onze mensen een grote mate van zelf- standigheid en de kans om te bewijzen wat ze waard zijn. Naast een eigen bedrijfscultuur is de sterke affiniteit met automatisering iets waar wij ons mee onderscheiden. Een leuke, enthousiaste werksfeer gepaard aan een teamspirit zorgt dat je je snel bij onsthuis voelt. Vleer informatie aewenst? Raadpleeg onze internetpagina: www.volte.nl Neem contact op met Volte De dienst Marktwezen is belast met de organisatie en het beheer van de Rotterdamse warenmarkten, vergunningverlening voor standplaatsen en commerciele activiteiten op de openbare weg. Voorts behoort het beheer van de Groothandelsmarkt Spaanse Polder tot de activiteiten van de dienst. Vacaturenummer 01.615 inspecteren van de markten op alle punten van marktbeheer; inspecteren van kooplieden op de naleving van de marktvoorschriften; inspectie van metermaten en marktterreinen incl. onderhoud; coordinatie van de marktafval inzameling en reiniging; rapporteren en adviseren omtrent de bezetting van de markten; het treffen van corrigerende maatregelen; analyseren van rapportages van marktmeesters. MBO-niveau; ruime leidinggevende ervaring; goede contactuele en redactionele eigenschappen: integer; zelfstandig; juridisch inzicht; besluitvaardig; organisatorisch vermogen; representatief; overwicht; cursus NVM-Marktmeester en Buitengewoon Opsporingsambtenaar strekt tot aanbeveling. De tunctie is gewaardeerd in schaal 9, salaris maximaal f 6.604,- bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek, op basis van werkrooster van dinsdag t/m zaterdag van 08.00 uur tot 20.00 uur; in het zomerseizoen incidenteel op zondag. Daarnaast wordt een onregelmatigheids- toeslag van 507,45 betaald. Vacaturenummer 01.516 het verrichten van ondersteunende werkzaamheden t.b.v. directeur/management; het opstellen van brieven en uitwerking van rapporten; agendabeheer en telefoonbehandeling; verslaglegging en de organisatie van overlegsituaties; bijhouden directiearchief en P&O dossiers. HAVO/VWO-diploma aangevuld met een secretaresse opleiding. bij v. Schoevers, of een MEAO opleiding, secretariele richting; kennis van Word/Excel: minimaal 2 jaar ervaring als directiesecretaresse; grondige kennis van agenderen, notuleren en brieven opstellen: zelfstandig; sociaal vaardig; representatief; goed kunnen organiseren; integer en gevoel voor bestuurlijke verhoudingen. De functie is gewaardeerd in schaal 6. salaris maximaal 4.710.- bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek. Informatie over de functie van inspecteur markten kunt u inwinnen bij de heer C.H.M. van der Poel. manager markten, 010 - 440 08 76. Informatie over de tunctie van directiesecretaresse kunt u inwinnen bij de heer mr. A. Wilschut. P&O adviseur. 010 - 241 66 77. Uw schriftelijke sollicitatie ontvangen wij graag uiterlijk 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie. Richt uw brief onder vermelding van het vacaturenummer aan Dienst Marktwezen. t.a.v. de heer mr. J. Schrijver, directeur, VVestersingel 19, 3014 GP Rotterdam. De gemeente Rotterdam strecft ernaar mcer vrouwen en leden van etnische minderheden in dienst te nemen. Daarom nodigen wij hen nadruk- kelijk uit te reageren. Houd je van activiteiten zoals sport spel, dansen, muziek en creatief bezig zijn? Wij zoeken nieuwe collega's voor onze vestigingen die buitenschoolse opvang bieden aan kinderen van 4 tot 12 jaar. De vacatures betreffen de vestigingen in de wijken Oostgaarde en Schollevaar (Capelie a/d Ussel). Het dienstverband is van 30-36 uur. Je moet inzetbaar zijn in de opvang voor schooltijd, tussen de middag, na school en in de schoolvakanties. Meer weten? Bel dan naar Marije Stapel, coordinator Oostgaarde, tel. 4584488 of Paulie Meijer, coordinator Schollevaar, tel. 4506640. Als je een MBO-diploma hebt op het gebied van kinderopvang, sport, muziek etc. kun je een sollicitatiebrief sturen naar: IJSSELKIDS, stichting voor kinderopvang, t.a.v. afdeling personeelszaken R. Bonemeyer. Postbus 279, 2900 AG Capelie aan den Ussel. ENTHOUSIAST SCHOONMAAKPERSONEEL VAKANTIEKRACHTEN Arbeidsongeschikt? voor 10 a 15 uur per week Accountantskantoor Belaf van Schoonhoven BV Bel 0800 - PROCORP, 0180-466888 of 06-55373747. Week 27 TOTAAL-TXIO Volte is een middelgrote organisatie van accoun tants, belastingadviseurs en automatiseringsadvi- seurs. Volte heeft vestigingen in Rotterdam, Midden Holland en Utrecht met een personeelsbestand van circa 80 overwegendjonge mensen. Trefwoorden voor de bedrijfscultuurzijn kwaliteitsgericht, open, enthousiast en humor. Voor onze vestiging Rivium Capelie aan den Ussel zijn wij op zoek naar de volgende personen: (parttime in overleg zelf indeelbaar) De werkzaamheden Na een inwerkperiode houd je je voornamelijk bezig met het (op kantoor) zelfstandig verzorgen van loon- administraties van onze clienten in diverse bedrijfstakken. Onze wensen Je hebt relevante ervaring opgedaan op een admi nistrate- of accountantskantoor. Je bent bekend met het werken met een salarispakket (bijvoorkeur Exact). Contactpersoon: de heer A.H.J. Mooijman. De werkzaamheden Je zult voornamelijk worden belast met het - onder begeleiding van ervaren collega's - samenstellen van jaarrekeningen, verzorgen van tussentijdse rapportages en fiscale aangiften. Onze wensen Je bent in het bezit van MBA (en/of studerend voor SPD) en hebt ervaring op een AA-afdeling. Contactpersoon: de heer A.H.J. Mooijman. De werkzaamheden Je zult voornamelijk worden belast met de controle van jaarrekeningen en uitvoeren van bijzondere opdrachten. Onze wensen Je bent studerend voor accountant en hebt affiniteit met automatisering. Contactpersoon: deheer J.J. Dekker. Ben je gei'nteresseerd? Stuur dan binnen 14 dagen een bondige brief met c.v. aan Volte accountants en belastingadviseurs, Postbus4155, 3006 AD Rotterdam. Je kunt ook e-mailen aan: volte@volte.nl. Heb je nog vragen, bel dan (010) 2884949 en vraag naar een van de contactpersonen. TAKEN GEVRAAGD SALARIS TAKEN GEVRAAGD SALARIS INFORMATIE EN SOLLICITATIE stichting voor kinderopvang, is een organisatie die zich richt op de op- vang van kinderen in de leeftijd van 0 tot 16 jaar in Capelie aan den Ussel. Door middel van verschillende vormen van opvang, verspreid over 20 vestigingen, wordt gewerkt aan het creeren van een prettige en pedago- gisch verantwoorde omgeving. Er werken ongeveer 200 medewerkers bij IJsselkids. Stichting voor kinderopvang CSU Schoonmaak B.V. te Rotterdam is op zoek naar: voor enkele panden in Oud-Beijerland. Woonachtig in de regio geniet de voorkeur. Reiskosten worden in overleg vergoed. Wilt u graag werken in de schoonmaak, want schoonmaken is een vak, neem dan zo spoedig mogelijk contact op en wij nodigen u uit voor een gesprek. U kunt dagelijks tussen 8.30 en 16.00 uur met ons contact opnemen. Telefoonnummer is 010-2983636, vraag naar Rob Maliepaard of Ingrid Gosses. Tevens zijn wij op zoek naar in de Botlek. Woon je in Hellevoetsluis, Rozenburg of omgeving, neem dan contact op met Ingrid Gosses, telefoonnummer is ook nu: 010-2983636. Spreekt het navolgende, vier wehen aaneengesloten werken, vijf weken betaaldkrijgen', je aan, reageer dan snel! I De almaar ingewiKKeiaer wet- en regelgeving kunt u het beste SAMEN aanpakken. Bel of schrijf ANGO. Bij ANGO tel je voor drie! Postbus 850, 3800 AW Amersfoort. Telefoon (033) 465 43 43 KEURMERK VOOR VERANTWOORDE FONDSENWERVIN$ EN -BESTEDING In de Stichting Katholieke Verplegings- en Verzorgingsinstellingen (KVV) Rotterdam werken drie verpleeghuizen en zeven verzorgingshuizen onder een bestuurlijke regie nauw samen. De KVV is onderverdeeld in vier regionale organisaties. Het verpleeghuis Antonius IJsselmonde en de woon- en zorgcentra Dijkveld en Nijeveld vormen samen de regio-Oost. Antonius IJsselmonde is een gecombineerd verpleeghuis van 230 plaatsen, waarbinnen zo wel chronische als gespecialiseerde kortdurende zorgvormen worden aangeboden. Met name onze unit voor kortdurende terminale palliatieve zorg en de reactivering van jongeren met niet-aangeboren hersenletsel genieten hierbij landelijke bekendheid. Binnen onze instelling is een geneesmiddelendepot aanwezig. Ter vervanging wegens ziekte zijn we tijdelijk op zoek naar een De functie Als apothekersassistent(e) kom je te werken in een klein team van twee personen. De werkzaam heden bestaan voornamelijk uit het verstrekken van medicijnen aan de verpleegafdelingen op voorschrift van de arts en het beheren van de geneesmiddelenvoorraad. Na dit tijdelijke dienst verband is het mogelijk om door middel van een oproepcontract bij ons werkzaam te blijven. De vraag Wij vragen van je het diploma apothekersassi- stent. Ook zien we graag dat je bereid bent om extra uren te werken bij vakantie en ziekte van je collega. ris van minimaal fl. 2921,- bruto en maximaal fl. 4.348,- bruto per maand, bij een 36-urige werk week. Ook overige arbeidsvoorwaarden zijn ge- regeld volgens de CAO. Gei'nteresseerd? Voor meer informatie kun je contact opnemen met mevrouw A. van Dam, hoofd peri/parame- dische dienst, telefoon (010) 479 86 30. Je schrif telijke sollicitatie kun je sturen naar: Antonius IJsselmonde, t.a.v. Jacqueline Alleblas, personeels- functionaris, Groene tuin 13078 KA Rotterdam. Of reageer per e-mail: jaalle@kvv.nl Ons aanbod Salariering vindt plaats volgens de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen in FWG 30, met een sala- kw Antonius IJsselmonde verpleeghuis en reactiveringscentrum Antonius IJsselmonde is aangesloten bij de Stichting Katholieke Verplegings- en Verzorgingsinstellingen. Stmis een internationaal opererend engineerings- en constructiebedrijf, gevestigd in Krimpen aan de Lek. Met 150 jaar ervaring niet de eerste de beste in het ontwikkelen, vervaardigen en onder- houden van technologisch hoogwaardige hijs- en hefwerktuigen. in vaktermen ook wel spreaders geheten. Er is geen haven of aanverwant bedrijf in de wereld van de container handling of er wordt c+irtlc met materieel van Stinis gewerkt. Logistieke oplossingen die zwaar wegen in de bedrijfsprocessen jUIIIj van andere ondernemingen. In een projectmatig aangestuurde productieomgeving, waar kiantgerichtheid en kwaliteit voorop staan, werken zo'n 50 mensen aan hun toekomst en die van Stinis. Relatief klein, maargroot genoeg om mede- marktleider en zelfs een van de grootste ontwikkelaars te zijn. ledereen management en medewerkers, in de techniek, de commerce of de ondersteuning, is mede verant- woordehjk voor het eindproduct en -resuitaat en van A tot I betrokken bij het wel en wee van het bedrijf. Je kunt wat dat betreft ook spreken van 4en grote famitie waar je van elkaar op aankunt, waar het prettig en goedbetaald werken is. Het gaat erg goed met Stinis. A/jaren. Er is fors uitgebreid. Er zijn tai van nieuwe producten bijgekomen. En het aantal opdrachten is nauwelijks bij te benen. Er wordt dan ook veel uitbesteed, met dien verstande dat Stinis de atmontage bij voorkeur zelf doet. Technische hoogstandjes en grootsucces, maar altijd met beide benen op de grond. Want Stinis is en blijft een echt Hollands bedrijf. De mensen bij Stinis gaan ook niet zo gauw weg. Maar een organisatie die zo lang presteert, heeft af en toe nieuw bloed nodig. Stinis staat derhalve open voor diverse professionalsdie net zo gedreven en bedreven zijn als de mensen van Stinis. Voor het wereldbedrijf Stinis zoeken wij nieuwe collega's die de huidige collega's nog meer motiveren en sti- muieren ,n het bedienen van klanten en het omzetten van hijs- en hefwerktechnologie in toepasbare en klant- tevreden oplossingen. Bij de afdeling engineering tekent en construeert u pasklare technische oplossingen op grond van wat verkoop aan klantenwensen en specificaties aandraagt. U heeft als opleiding HTS Werktuigbouw en minimaal 5 jaar teken- en/of constructie-ervaring bij een machinebouwer of constructiebedrijf. Ervaring metdehaven-industrie strekt tot aanbeveling. U werkt met AutoCAD mechanical/mechanical desktop, Automanager workflow, ISAM eni natuurhjk Office. U bent een professional met ervaring, ondernemingszin, overtuigingskracht, leiderskwali- teiten, sociale intelligence en vernieuwingsdrang. Bij het bedrijfsbureau bepaalt u wat nodig is aan materiaal en inzet aan mensen en machines bij het vervaar digen van het eindproduct. Per klant en per opdracht geeft u daarbij de grenzen aan voor planning en kosten, kwaliteit en kwantiteit, maar ook hoe en door wie het transport plaatsvindt. Uiteraard ziet u toe op de voort- gang. U maakt daarbij gebruik van een geautomatiseerd logistiek systeem (ISAH7). U heeft als opleidinq MTS Werktuigbouw of gelijkwaardig en enige jaren soortgelijke ervaring bij een constructiebedrijf bij voorkeur ook met voornoemd systeem. Uw professionele inbreng in de productie heeft u bij de elektrische installaties, PLCs en busbesturingen voor wat betreft de afmontage in de werktuigen, maar ook als het eindproduct al bij de klant zijn werk doet. U qaat er dus op uit als er onverhoopt iets fout gaat of als er periodiek onderhoud moet worden verricht Service is nu eenmaa uw pakkie-an. U heeft als opleiding MTS Werktuigbouw of Elektrotechniek, dan wel een opleiding van gehjke strekking plus verstand van de hiervoor genoemde installaties en besturlngen. Solliciteren en informeren: Wij verzoeken u binnen 3 weken na plaatsing van deze advertentie en met bijsluiting van uw CV, schriftelijk te solliciteren bij Review, Personeeisadvies Management t.a.v. mevrouw M.F.W. aan de Stegge, kantoren "de Reigerhof Koekenbergweg 7, 8162 NK Epe, Secretariaat®Reigerhof.nl. Voor informatie over de functie kunt u haar ook belien, telefoon 0578-61S210. Belaf van Schoonhoven is al meer dan 65 jaar werkzaam voor relaties in het midden- en kleinbedrijf en is sinds 1 januari jl. gevestigd in Barendrecht. Onder de 16 medewerkers heerst een prettige, collegiale werksfeer. Om ons team te versterken zoeken wij een: Voor deze functie zoeken wij een zelfstandig persoon met minimaal een afgeronde VMBO/MAVO-opleiding. Ervaring met het verwerken van administraties per computer is een pre. Binnen deze functie behoort verdere ontplooiing door middel van studie tot de mogelijkheden. Sollicitaties met c.v. kunnen schriftelijk gericht worden aan: Accountantskantoor Belaf van Schoonhoven Postbus 82,2990 AB Barendrecht 1 zoekt per direct ervaren CHAUFFEURS met groot rijbewijs (eventueel CCV-B diploma). Voor regionaal en nationaal transport. Met name distributie en container vervoer. Aangeboden salaris boven CAO.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 21