men le SPUITER SCHOONENBERG ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v MACHINE- BANKWERKER Een vak met toekomst? Word Leerling Audicien GEVRAAGD Penitentiaire Inrichtingen "Rijnmond" MAGNETO-CHEMIE OPPERVLAKTE VOORBEHANDELAAR INDUSTRIEEL VERVER V "t .lii-MiM-mHwa.' ZO HOORT 'T Directie/Management Assistent (v/m) Administratief Medewerker Bureau Selectie en Detentiebegeleiding v/m Magneto-Chemie B. V. Calandstraat 109 3125 BA Schiedam tel.: 010 2620788 ^2^ Avezaat cranes is een dynamisch bedrijf met een team gemotiveerde vaste medewerkers. Wij zijn gespecialiseerd in reparatie en nieuwbouw van kranen, vakwerkgieken, telescoopmasten en hoogwerkers. Maar wil je meer weten kijk dan even op onze internetsite: www.avezaat.com. In verband met onze groeiende activiteiten zijn wij op zoek naar mensen uit de buurt met een flexibele instelling en die ook van aanpakken weten. Wij bieden afwisselend werk met een uitstekend salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. FUNCTIE S: ALL-ROUND MONTEUR (CONSTRUCTIE) BANKWERKERS LASSERS Ben jij degene die een van de bovenstaande functies bij ons zou wilien uitoefenen, bel gewoon even naar Teus Slotboom (010 - 415 25 44) je weet maar nooit Schriftelijk reageren kan natuurlijk ook: Avezaat Cranes, Tav. Dhr. T. Slotboom, Van Heekstraat 39,3125 BN Schiedam, of E-mail: t.slotboom@avezaat.com. VERPLEEGKUNDIGE BEHANDEL, EN V E R B A N D K AM E R S M/V Medisch Centrum Rijnmond-Zuid nieuwe naam, vertrouwde zorg Voor kinderen met een handicap is vakantie heel ver weg Voor 40 uur per week De werkzaamheden bestaan uit de maandelijkse verwerking van de te voeren adminis trates en bijkomende werkzaamheden. Minimum functievereisten zijn opleiding op MAVO/MEAO-niveau met boekhouden in het vakkenpakket. Een typediploma of toetsenbordvaardigheid is gewenst. Kennis van Word en Excel zijn een pre. Wij zijn gevestigd in Rotterdam Schiebroek. Gaarne handgeschreven readies aan: Boekhoudbureau H. van Bockel, Dotterbloemstraat 25e Postbus 35047,3005 DA Rotterdam Justitie MAGNETO-CHEMIE B.V. te Schiedam (circa 35 medewerkers) ontwikkeit, produceert en ver- koopt anoden op titaanbasis met edelmetaal- katalysatoren, die op de meest uiteenlopende wijzen worden toegepast binnen de elektroche- mische industrie. Ruim driekwart van de produc- ten wordt daarbij rechtstreeks geexporteerd. Het unieke, ISO-gecertificeerde bedrijf is in Nederland marktleider binnen haar branche en neemt ook wereldwijd een vooraanstaande positie in. Sterke technologische gedrevenheid, betrokken personeel en een informele werk- sfeer zijn kenmerkend voor Magneto-Chemie B.V.. Het voortdurend verrichten van onderzoek, hoge productkwaliteit en verregaande klantge- richtheid zorgen voor een gezonde uitgangspo- sitie voor de toekomst. Magneto-Chemie B. V. produceert als een klant- order gestuurde organisatie een grote verschei- denheid aan speciale anoden. Voor onze etsafdeling zijn wij op zoek naar een De functie: Na een gedegen inwerkperiode waarin u kennis maakt met de verschillende werkzaamheden op het gebied van oppervlaktebehandeling, gaat u samen met uw collega de voorkomende produc- tiewerkzaamheden verrichten. De kandidaat: Kan zelfstandig werken maar ook in teamver- band. Is accuraat en weet van aanpakken. Heeft goede kennis van de Nederlandse taal. Heeft de wil zich verder te ontwikkelen. Ervaring op het gebied van oppervlaktebehandeling is een pre. Voor onze afdeling Keramische coatings, waar de edelmetaalkatalysatoren worden aange- bracht, zijn wij op zoek naar een De functie: Na een gedegen inwerkperiode bent u verant- woordelijk voor het aanbrengen van coatings. De kandidaat: Door opleiding en ervaring beschikt u over een LBO werk- en denkniveau. U heeft een flexibele instelling en voelt u thuis in een productieom- geving waar een veelheid aan verschillende soorten producten worden gemaakt. U vindt het een uitdaging om in een groeiend bedrijf een belangrijke schakel te zijn, een kwalitatief hoogstaand product te maken en mee te den- ken ter optimalisering van de productie. Voor onze mechanische werkplaats, waar vooral Titaan wordt bewerkt, zijn wij op zoek naar een De functie: Na een gedegen inwerkperiode wordt u belast met het produceren van een grote verscheiden- heid aan producten uit Titaan. Het betreft tel- kens relatief beperkte aantallen, en wisselende specificaties. De kandidaat: U beschikt over een LTS-diploma mechanische techniek. U beschikt over kennis van en ervaring met bewerkingen zoals knippen, bankwerken, draaien en monteren. U beschikt over een gede gen algemeen technisch inzicht, goede monde- linge en schrifteiijke beheersing van de Nederlandse taal. U functioneert goed in een team, maar kan ook zelfstandig uw taken uit- voeren. Het kunnen TIG-lassen en/of puntlassen wordt gezien als een pre. U voelt zich thuis in een productieomgeving met een veelheid aan variabelen, waar vakmanschap gewaardeerd wordt. Magneto-Chemie B.V. biedt u: een zelfstandige en uitdagende functie bij een internationaal vooraanstaand bedrijf, volop mogelijkheden voor initiatieven en ontwikkeling, een prettige en informele werkomgeving, prima arbeidsvoorwaarden. Sollicitatieprocedure: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. J.M. Scheffer, ook kunt u de Homepage bezoeken op www.magnetochemie.com. U schrijft binnen 14 dagen een brief met curri culum vitae naar: yooooi Week 27 TOTAAL-TX12 LOCATIE ZuiDER: Groene Hilledijk 315 3075 EA Rotterdam te!. 010-290 30 00 locatie Clara: Olympiaweg 350 3078 HT Rotterdam te!. 010-29119 11 Medisch Centrum Rijnmond-Zuid is op 1 januari 2000 ontstaan door een fusie van het St. Clara Ziekenhuis en het Zuiderziekenhuis. Door bundeling van krachten ontstaan nieuwe mogelijkheden en door intensieve samenwerking met andere zorginstellingen en hulpverleners wil Medisch Centrum Rijnmond-Zuid de zorgverlening in de regio verder optimaiiseren. Het ziekenhuis heeft vrijwel elk medisch specialisme in huis, indusief topklinische functies voor hartchirurgie, nierdialyse en brandwondenzorg. Medisch Centrum Rijnmond-Zuid is een gezonde en ambitieuze organisatie met tal van opleidingsmogelijkheden, goede regelingen voor kinderopvang en een gedegen Arbo-beleid. Bij het MCRZ staat de mens centraal: zowel de patient als de medewerker. Voor de locatie Clara zijn we op zoek naar een voor 32 uur per week DE AFDELING De Behandel- en Verbandkamers vormen samen met de werkeenheden Gipskamer, afdeling Pijnbestrijding en de poli Gynaecologie afdeling 1 van het cluster Ambulante Zorg. DE FUNCTIE Werkzaamheden verrichten binnen de Verbandkamer; assisteren bij behandelingen van poliklinische patienten c.q. patienten in dagbehandeling ten behoeve van diverse specialismen op de afdelingen SEH en C8; nazorg geven aan patienten op de uitslaapkamer; geven van voorlichting en informatie aan patienten; verrichten van administratieve handelingen; maken van afspraken in het geautomatiseerde systeem. DE VOORWAARDEN Diploma A-verpleegkundige of hbo V; goede mondelinge communicatieve vaardigheden, inlevings- vermogen en initiatiefnemend; enige relevante chirurgische werkervaring is gewenst. ONS AANBOD De werkdagen zijn van maandag t/m vrijdag, volgens rooster. De tijden zijn volgens werktijdenregeling tussen 7.30 uur en 16.30 uur; het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal/ 4.603,- bruto per maand (fg 40), op basis van een fulltime dienstverband; CAO Ziekenhuizen is van toepassing. UW REACTIE Voor meer informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met mevrouw H. van Leeuwen, verpleegkundige Behandel- en Verbandkamers, bereikbaar via telefoonnummer 010-29119 11, waar u kunt vragen naar oproepnummer 81.291. Uitgebreide informatie over het MCRZ kunt u vinden op www.mcrz.nl. Uw schrifteiijke sollicitatie kunt u voor 14 juli a.s. richten aan: Medisch Centrum Rijnmond-Zuid Locatie Clara, cluster Personeelszaken Ter attentie van mevrouw A/I. Spaan, secretaresse Post bus 9119, 3007 AC Rotterdam E-mail: SpaanM@clarazhs.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Voor ons Autoschadeherstelbedrijf in de "Spaanse Polder" zijn wij op zoek naar een Ben jij degene die wij zoeken, neem dan contact op met de heer E. Moraal, telefoon 010 - 437 90 41 J nederlandse stichting J voor het gehandicapte kind Steun de zomeractie gifO 552000 meer VLS^- www.nsgk.nl Als Leerling Audicien combineer je werk met studie: je werkt vier dagen in een Schoonenberg winkel en een dag in de week volg je de basis beroepsopleiding voor Assistent Audicien. Je collega's in de winkel maken je wegwijs in het vak: je neemt hoortesten af, geeft voorlichting en voert eenvoudige reparaties aan hoortoestellen uit. Gaat alles goed, dan heb je na 1 jaar je diploma in handen. Vervolgens is er de mogelijkheid de opleiding Vakbekwaam Audicien te gaan doen om je carriere verder op te bouwen. Voor onze winkels in Rotterdam zijn we op zoek naar gemotiveerde Leerling Audiciens m/v, die zich in onderstaand profiel herkennen: in het bezit van minimaal een HAVO diploma met wiskunde en natuurkunde in het eindexamenpakket commercieel, representatief en flexibel inzetbaar goede contactuele eigenschappen gemotiveerd en bereid om een opleiding te volgen A.Is Leerling Audicien kun je rekenen op: een afwisselende functie in een prettige werksfeer goede ondersteuning en begeleiding prima salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden studeren op kosten van de baas een aantrekkelijk toekomstperspectief met volop doorgroeimogelijkheden Heb je belangstelling en wil je meer informatie, bel dan naar 078-652 73 99 en vraag naar een van onze audio rayonleiders. Of schrijf een sollicitatiebrief naar: Schoonenberg Hoortoestellen, t.a.v. afd. personeelszaken-ref. LLA, Postbus 676,3300 AR Dordrecht. D.O.R.C. International b.v. Scheijdelveweg 2 3214 VN Zuidland Tel. 0181-458080 Fax 0181-458090 E-mail mailto@dorc.nl Website www.dorc.nl D.O.R.C. International b.v. heeft een wereldwijd toonaangevende positie binnen de oogheelkundige chirurgie. D.O.R.C. ontwikkeit en produceert oogheelkundige chirurgische disposables, instrumenten en apparatuur voor de high-end van de internationale markt. D.O.R.C. International b.v. heeft een uitstekende naam in de markt en verkoopt haar producten naar 70 landen. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar: In deze functie is uw voomaamste taak het (secretarieel) ondersteunen van directie en M.T. van dit internationaal opererende bedrijf. U bent verantwoordelijk voor een correcte informatie overdracht uit hoofde van de directie, terwijl u bij afwe- zigheid van de directie zorg draagt voor het onderhouden van in- en exteme con- tacten. Daarnaast bent u, samen met het hoofd ontwikkeling, verantwoordelijk voor het doen functioneren en doorontwikkelen van het kwaliteitsmanagement systeem. Het coordineren van interne projecten valt ook onder uw verantwoorde- lijkheden. Tot uw taken behoren o.a.: secretariele ondersteuning van directie en managmentteam; verzorgen van alle voorkomende correspondentie voor de directie; coordinate van projecten, inclusief bijbehorende administratieve werkzaamheden; notuleren van vergaderingen; het, samen met hoofd ontwikkeling, inhoud geven aan de taken zoals die in het kwaliteitshandboek "Totale Kwaliteit" voor de directievertegenwoordiger zijn aangegeven. De directie/management assistent heeft ruime werkervaring, waarvan tenminste 3 jaar op een soortgelijke functie. Aanvullende functie eisen: minimaal MBO niveau; zelfstandig en communicatief vaardig kunnen optreden; commerciele en resultaatgerichte instelling; dynamische werkhouding; goede beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal in woord en geschrift; op bedrijfsverantwoorde wijze kunnen omgaan met verantwoordelijke informatie en de bewerking van gegevens. Wij bieden u: Een zelfstandige functie binnen een dynamische organisatie, waarbij een directe en informele werksfeer, korte lijnen en ontplooiing van de medewerkers centraal staan. Daarnaast onderscheidt D.O.R.C. International b.v. zich door goede pri- maire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer Frank Ruseler Ger Vijfvinkel (tel. 0181-458080). lndien bovenstaande vacature uw interesse heeft gewekt, schrijf dan een sollicita tiebrief met vermelding van motivatie en curriculum vitae binnen 14 dagen naar: D.O.R.C. International b.v., Afdeling Personeelszaken, Postbus 43, 3214 ZG Zuidland. De P.I. "Rijnmond" is ontstaan door de samenvoeging van "De Stadsgevangenis" te Hoogvliet, P.I. "De Schie" en P.I. "De Noordsingel" te Rotterdam en de P.I. "DelJssel" te Krimpen aan den IJssel. De implementatie van de doorde samenvoeging noodzakelijke reorganisatie dient voor het merendeel nog plaats te vinden. De totale capaciteit van de nieuwe organisatie bedraagt 1200 celplaatsen met een grote verscheidenheid aan bestemmingen. De locatie "De Stadsgevangenis heeft als be stemming een sober regime voor de capaciteit van 120 cellen ener zijn 72 plaatsen voor de Strafrechtelijke Opvang van Verslaafden. Binnen deze locatie, gevestigd aan de Koddeweg 100 te Hoogvliet, bestaat momenteel een vacature voor de functie van: 18 uur faken: alle voorkomende archiefwerkzaamheden; transportlijsten verwerken; de administrate van beklag- en beroepszaken; het uitvoeren van type werkzaamheden; het uitvoeren van kopieerwerkzaamheden; het administreren en distribueren van inkomende en uitgaande post; het opstellen van eenvoudige verslagen aan de hand van voorgeschreven procedures; het tot stand brengen van telefoonregelingen tussen gedetineerden van de eigen en een andere P.I. en de administratieve verwerking hiervan; alle voorkomende telefonische werkzaamheden. Functie-eisen: MAVO-diploma dan wel gelijkwaardig werk- en denkniveau; goede mondelinge en schrifteiijke uitdrukkingsvaardigheden; goede kennis van de archiefwetten; goede contactuele eigenschappen; administratieve ervaring is een pre. Salaris: Minimaal 2.984,- en maximaal 4.363,- bruto per maand op basis van 36 uur, exclusief 8% vakantietoeslag en 0,3% eindejaarsuitkering. Biizonderheden: Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. De voorkeur gaat uit naar verdeling van 18 uur over 4 of 5 werkdagen. Inlichtingen: Nadere informatie kan worden ingewonnen bij mevrouw M. Kamies, chef BSD/Bevolkings- administratie, telefoonnummer 010-4729354. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Penitentiaire Inrichtingen "Rijnmond" T.a.v. afdeling P&O, mevrouw A.J. Willems, Postbus 11377,3004 EJ Rotterdam. Sluitingsdatum 10 juli 2001 i

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 26