(A Bruids- en glamour make-up van het hoogste niveau Fokus Help Andrea en haar vriendjes opstaan! ihorn uni Auto's, motors en service bij CityRent erh uo 0 MEDEWERKER MEDISCH SECRETARIAAT M/V m Sunflowers Westland B.V. GENERATOR COMPANY INTERNATIONAL (NL) B.V. OSSSS1 medewerk(st)er civiel-technische CAD- tekenaars en (aankomend) ontwerpers m/v Alleen nieuwste modellen te huur Specialist in revalidatie is gespecialiseerd in de verhuur en verkoop van diesel generatorsets inclusief alle toebehoren. Door onze ervaring en kennis kunnen wij totaaloplossingen bieden voor tijdelijke of perma- nente stroomvoorziening ten behoeve van industrie, scheepvaart, off-shore, evenementen etc. Ter versterking van ons team zoeken wij: ERVAREN ELECTROMONTEURS DIESELMONTEURS HULPMONTEURS Functie omschrijving: Afhankelijk van uw functie gaat u na de inwerkperiode zelfstandig of onder leiding storingen oplossen en reparaties uitvoeren. Daarnaast behoren onderhouds- en installatiewerkzaamheden tot uw taak. Uw profiel: MBO-niveau in de energie- en/of dieseltechniek. LTS, MTS, evt. aanvullende of gelijkwaardige opleidingen. U heeft praktijkervaring en kunt zelfstandig werken (monteur). Ons aanbod: Een uitdagende en afwisselende baan (binnen- en buitendienst) met gelegenheid om uw technische kennis in de praktijk te brengen. Als aankomend monteur kunt u veel kennis en ervaring op doen. U kunt rekenen op een goed salaris, dito arbeidsvoorwaarden en een bedrijfsauto (monteur). Inter esse? Uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreide c.v. zien wij graag binnen twee weken tegemoet: Generator Company International (NL) B.V. Postbus 4168 2980 GD Ridderkerk Make-up studio Pietertje uit Rotterdam heeft internationale allure Vakantiekrachten Nachtdiensten ADL-assistenten open dag in Capelle aan den IJssel Stichting Protestants Christelijk Primair Onderwijs Capelle aan den IJssel P.C.B. De Horizon P.C.B. Het Baken 1 FULLTIME ROTTERDAM - Geen gedoe met een eigen auto en alle bijbehorende kosten. Nee, gewoon een auto huren of bedrijfsmatig leasen, en dan nog in het laatste nieuwe model rijden ook. Het kan allemaal bij CityRent, al meer dan twintig jaar een naam in huurauto's. En in motorfietsen, want ook die zijn bij CityRent voor een dag of een lekker toerweek- end te huur. Minilease Motors Service Wit! Week 27 TOTAAL-TX18 Revalidatiecentrum Rijndam Adriaanstichting (RRA) is actief op het terrein van revalidate van volwassenen en kinderen in Rotterdam en omstreken. Het RRA bestaat uit Revalidatiecentrum Rijndam en Revalidatiecentrum Adriaanstichting. Rijndam verzorgt op 120 bedden klinische revalidatie voor volwassenen en kinderen, en poliklinische revalidatie voor volwassenen. De Adriaanstichting biedt poliklinische revalidatie voor kinderen. Op beide lokaties zijn circa 425 mensen werkzaam. Voor de divisie Polikliniek Dagbehandeling van Rijndam zoeken wij per direct een voor 32 uur per week (88,89%) vacaturenummer 1V38 Functie-informatie: Tot de taken behoren onder andere: het beheren van agenda's van artsen; het verrichten van secretaries werkzaamheden, o.a. correspondentie; het beheren van statussen en het verrichten van archiefwerkzaamheden het af- handelen van in- en uitgaand telefoonverkeer; het tekstverwerken met Word; de patientenadministratie. Functie-eisen: HAVO-diploma, aangevuld met relevante opleiding; enige secreta ries werkervaring in de gezondheidszorg; bekend met geautomatiseerde gegevens- verwerking; ervaring met het tekstverwerkingspakket WORD; goede sociale en com- municatieve vaardigheden; een opleiding tot medisch secretaresse geniet voorkeur. Salariering: Salariering geschiedt conform de CAO-Ziekenhuizen. Sollicitatieprocedure: Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer A.F. de Bruin, divisiemanager Polikliniek Dagbehandeling Rijndam, bereikbaar via telefoonnummer 010-24 12 412. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, onder vermelding van het vacaturenummer 1V38, riohten aan Revalidatiecentrum Rijndam Adriaanstichting, t.a.v. afdeling Personeel Organisatie, Postbus 23181, 3001 KD ROTTERDAM. revalidatiecentrum rijndam adriaanstichting In het RRA staat de patient centraal. Bchandeling vindt plaats binnen multidisciplinaire teams. Het RRA staat voor intcnsicve en doelgcrichtc specialistischc revalidatie. Gcstreefd wordt naar een optimaal thcrapcutisch klimaat, 24 uur per dag. ROTTERDAM - Een make-up artiest van internationale allure. Zo kan men Pietertje Schmitt het best omschrijven. Sinds 1993 is Studio Pietertje een gerenommeerde naam in de veeleisende mode-, foto- en tv-wereld. Pietertje is veelgevraagde vakvrouw door onder meer fotografen, castingburo's, filmproducenten en modeontwerpers. Niet voor niets won Pietertje de afgelopen vele prijzen in haar vakgebied waaronder de titel 'Benelux make-up artiest in '93 en '96' Enkele weken geleden was Pietertje nog present op het Body Face Painting Concours in het Italiaanse Padova. Het door Pietertje opgemaakte Nederlandse model Jane Remeeus zie foto) kreeg een eervolle vermelding. "Het is altijd een enorme uitdaging om mee te doen aan interna tionale wedstrijden", vertelt Pietertje, "ik doe er altijd nieuw ideeen op en ontmoet collega make up artiesten uit de hele wereld". De veelzijdigheid van Pietertje beperkt niet alleen tot make-up. Ook body painting, glamour make up en make-up transforrnaties behoren tot de specialiteiten van Pietertje. "Met mijn koffer reis ik heel het land door", vertelt Pietertje, 'Mijn opdrachtgevers werken graag met mij omdat ik snel, accuraat en onder druk kan werken. Ik word veel gevraagd voor filmproducties omdat in deze omstandigheden tijd geld kost, heel veel geld. Naast de make-up heb ik ook de nodige kappers- vaardigheden. Mijn opdrachtgevers kunnen mij dus voor beide disciplines inschakelen" De bijzondere vaardigheden van Pietertje zijn ook het ministerie van Justitie ter oren gekomen. "Ik word ook al jaren gevraagd, via een castingbureau, om zogenaamde 'criminele visagie' te doen voor zogenaamde Oslo-confrentaties. Verdachten en personen die in de 'line up' staan van de confrontatie worden door mij opgemaakt. Interessant en bijzonder verantwoordelijk werk", aldus de Rotterdamse. Bij het grote publiek is Pietertje vooral bekend geworden met haar originele en stijlvolle bruidsmake-up en haar bruids- kapsels. "Ik werk al jaren nauw samen met Victor van Westering van Victors Wedding Design uit Rotterdam. We zijn perfect op elkaar afgestemd en de reacties van de bruiden zijn daarom bijna altijd wildenthousiast. Een bruidsmake-up moet niet alleen sprankelend zijn het moet bovendien de gehele trouwdag goed blijven zitten. Ook heel belangrijk is dat de make-up is afgestemd op de bruidskleding. Daarnaast moet de juiste make-up worden aangebracht in verband met de fotoreportage. De fotograaf kan nog zulke fraaie foto's maken, zonder de juiste make-up zie je er als bruid op de foto's er niet uit". Omdat Pietertje naast de make-up ook nog het kapsel verzorgt, is de bruid op haar grote dag niet al te veel tijd kwijt. Studio Pietertje is gevestigd aan de C. Kauwenbergzoom 59 te Rotterdam en te bereiken via tel.nummer: 010 - 20 20 726 Op de foto: Model Jane Remeeus tijdens het body en face painting festival in het Italiaanse Padova. Pietertje (I) legt de laatste hand aan de bruids make-up van model Frangoise, die een bruidsjurk draagt van Victors Wedding Design. Wonen met ADL-assistentie Fokus biedt (landelijk 65 pro jected mensen met een licha- melijke handicap unieke mogelijkheden om onafhan- kelijk en zelfstandig te leven. Zo kunnen zij - als ieder ander - deelnemen aan het maat- schappelijk leven. Fokusproject Fokusprojecten zijn standaard aangepaste huurwoningen. 12-15 woningen en een hulp- post vormen samen een pro ject. Fokus verteent daar assistentie bij de algemene dagetijkse levensverrichtingen (ADL). ADL-assistentie ADL-assistentie is persoon- lijke assistentie, onder andere bij het aan- en uitkleden, eten en drinken, toiletgang en ver- plaatsen. Wij bieden assisten tie bij de bewoner thuis. Dit gebeurt op afroep en op aan- wijzing van de bewoner gedu- rende 24 uur per etmaal. Kwaliteit en klanttevredenheid staan daarbij centraal. Fokus zoekt voor diverse projecten in Zuid-Holland (o.a. Rotterdam, Den Haag en Dordrecht) (vanaf 18 jaar, voor de periode half juli tot eind augustus) (voor gemiddeld 20 uur per week) Ook zijn er regelmatig vacatures voor voor de ochtend- of dag- en avonddiensten Wil je meer weten Neem dan contact op met Adri van Kan (projectmana- ger), tel. 010 - 447 28 79 of de afdeling personeelsza- ken in Groningen, tel. 050 - 527 83 57. Je kunt ook kijken op internet: www.fokuswonen.nl Of kom op 14 juli van 10 tot 13 uur naar de Adres: Fokusproject Capelle aan den IJssel Puccinistraat 2 2901 GL Capelle a/d IJssel Tel. 010-447 28 79 Wij vragen: - Goede sociale vaardigheden, zelfstandigheid en verantwoordelijkheidsgevoel. Wij bieden: - Zinvol en afwisselend werk in en unieke organisatie. - Een salaris, afhankelijk van ervaring, van 18,59 tot 24,88 bruto per uur (exclusief ORT). - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor vakantiekrachten: Een vakantiebaan waarbij je zinvolle ervaring op kunt doen voor bijvoorbeeld je studie binnen de gezond heidszorg. De Stichting PCPO heeft vijf basisscholen en een school voor speciaal basisonder- wijs. De scholen werken volgens het leerstofjaarklassensysteem met gebruikmaking van moderne methodes. Een goede sfeer in het team vinden we een essentiele voorwaarde voor succes. Voorde leerlingen creeren we een veilig schoolklimaat. Het bestuur van de Stichting RC.RO. Capelle aan den IJssel zoekt voor de onder- staande scholen met ingang van het nieuwe cursusjaar: Roerdomplaan 88 2903 TJ Capelle a/d IJssel - een groepsleerkracht voor de onderbouw (wtf. 0,4) - een groepsleerkracht voor diverse werkzaamheden w.o. invulling ADV (wtf 0,8) P.C.B. De Horizon heeft een vestiging in Middelwatering (240 leerlingen) en in Oostgaarde (220 leerlingen). De school heeft een uitgebreide interne ondersteu- ning om het onderwijs op maat gestalte te geven. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met J. Wink, directeur, telefoon 010-4505563 (school) of 010-4580089 (prive). Maria Daneelserf 16-18 2907 BD Capelle a/d IJssel - een groepsleerkracht voor de middenbouw (wtf. 1,0) - groep 6 (wtf 0,2) P.C.B. Het Baken staat in de wijk Schollevaar. De aandacht richt zich op het samengaan van leren en vormen van de leerlingen, die gestimuleerd worden tot een zelfstandig en verantwoordelijk gedrag. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met A.G. Walrave, directeur, telefoon 010-4503015 (school) of 010-4510315 (prive). Van alle sollicitanten wordt verwacht - een bewuste keuze voor het christelijk onderwijs; - een positieve instelling tot nieuwe ontwikkelingen. Een andere omvang dan in de advertentie genoemd is bespreekbaar. Sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na de verschijning in het blad richten aan de directeur van de school. Mark viel van de trap en brak zijn been. Gelukkig wist zijn moeder wat ze moest doen. Het Oranje Kruis www.ehbo.nl zoekt voor haar filiaal Hof van Spaland 56 in Schiedam voor 38 uur per week Ervaring in de bloemen en planten is een vereiste. Lijkt het jou leuk om ons team te versterken, bel of schrijf dan naar: Sunflowers Westland B.V. Postbus 1509,1430 BM Aalsmeer Telefoon 0297-32 85 59 Honderden straatarme kinderen in Bolivia staan dankzij de kinderbrigades op uit bun uitzichtloze bestaan. Kinderstem, het kinderprogramma van Mensen in Nood, sponsor! dit project. Voor hen een unieke kans op een betere toekomst. Daar is nu dringend geld voor nodig. l|Steun Kinderstem! Mensen in Nood maakt cieel uit van Cordaid Giro 667 Den Haag www.kinderstem.nl Mensen in Nood adviseurs in infrastructuur Adviseurs van (Jnihorn werken in opdracht van bedrijven en overheidsorganisaties aan hel oplossen van uiteenlopende vraagstukken die direct of indirect te maken hebben met de ontwikkeling en het onderhoud van infrastructurele voorzieningen. Unihorn draagt hierin bij vanuil drie bedrijfsunits: 'Beheer en onderhoud', 'Landmelen, ontwerp en projedmanagement' en 'Beheer en onlwerpsoftware'. Samen bieden deze units u een volledig en loonaangevend diensten- pakkel voor het snel en doeltreffend onderzoeken, ontwikkelen en onderhouden van infrastrudurele V0I In verband met uifbreiding van onze werkzaamheden van onze vestigingsplaats Rotterdam zijn wij voor de unit 'Landmeten, ontwerp en projectmanagement' op zoek naar: Functie-informatie: De unit 'Landmeten, ontwerp en projectmanagement' bestaat uit ca. 30 enthousiaste en relatief jonge civiel- technische adviseurs. Door de unit worden civiel- technische werken (wegen, rotondes, betonconstructies en o.a. projecten t.b.v. bouw- en woonrijp maken) voorbereid, aanbesteed en tijdens de uilvoeringsfase begeleid. Van u wordt een bijdrage verwacht bij: - het uitwerken/ontwerpen van wegen, - het bouw- en woonrijp maken van terreinen; - het uitwerken/ontwerpen van rioolsfelsels. - MT5 of HTS Weg- en Waterbouw; - kennis van AutoCad en/of MicroStatbn; - kennis van RAW-techniek; - ervaring met MX-programmatuur is een pre; - bij voorkeur woonachtig in de omgeving Rotterdam. Bovendien verwachten wij, dat u beschikt over goede contactuele eigenschappen en over voldoende flexibiliteit om opdrachten van uiteenlopende omvang en complexiteit telkens met evenveel zorg uit te voeren. Zowel het salaris als de secundaire arbeidsvoorzieningen die wij u bieden zijn uitstekend te noemen: o.a. pensioen en verzekeringen volledig voor rekening van het bedrijf, prima studiekostenregeling, etc. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer Richard H. Smallegange, directeur Unihorn, tel.: 0229-547850. Indien u wenst te reageren op voornoemde functie verzoeken wij u een brief met uitgebreide CV te richten aan de heer Jan Ad. Schoute, hoofd Personeelszaken, Postbus 58, 1633 ZH Avenhorn. Bezoekadres kantoor Rotterdam: Vlaardingweg 62, K504, Rotterdam CityRent startte in 1979 en heeft zich sindsdien ont- wikkeld tot een middel- groot verhuurbedrijf. Er wordt zowel aan de zake- iijke markt als aan parti- culieren verhuurd, waar bij constant nieuwe model len ter beschikking staan. „Ik hou zelf de top-twintig van bestverkochte auto's in de gaten en al ons materiaal wordt jaarlijks vervangen", vertelt eigenaresse Peggy Kraan. „Zo kunnen we altijd de leukste, nieuwste model len verhuren. De klanten vinden dat ook leuk." En zo staan voor de deur on der meer een gloednieuwe Peugiot 706 en de aller- nieuwste Renault Espace (compleet met dakspoiler) opgesteld. Meer weten? De Renault Twingo, Ford Ka, Toyota Yaris en de Ford Fo cus, al deze succesmodellen zijn bij CityRent te huur. Van klein tot groot, tot be- stelwagens toe: CityRent heeft aantrekkelijke huurau to's in elke klasse. „Steeds meer mensen stap- pen van een eigen auto af", heeft Kraan gemerkt. „En bij ons kunnen ze bijvoor beeld bespreken hoeveel da gen per jaar ze een auto tot hun beschikking willen heb ben. En dat is dan altijd een schone en nieuwe auto. De enige drempel is dat je tevo- ren even moet bestellen, T^m maar dat kan zelfs per email en binnen twee uur is het bij ons te regelen." CityRent heeft behalve particuliere huurders ook zeer veel bedrijven binnen haar klantenkring. Het ver huurbedrijf heeft zelfs een eigen formule om de ver huur van auto's voor be drijven zo flexibel moge- lijk te maken. Mini-lease heet deze mogelijkheid. „Je kiest daarbij auto's uit onze vloot en huurt auto's waar je binnen een dag weer vanaf kunt. Dat is vooral aantrekkelijk voor kortdurende arbeidscon- tracten. Werknemers zijn soms maar kort in dienst of krijgen weer een andere baan en dan is het prettig als je direct van de auto af- kunt. Die mogelijkheid is op aangeven van onze klanten zelf tot stand geko men." Nog een ander segment waar CityRent zich op richt is dat van de motorrij- ders. Of het nu is om de TT in Assen in stijl te bezoe- ken of om lekker een toer- tochtje in het- weekend te gaan maken, de motorrijder zonder ei gen motor is bij CityRent meer dan welkom. Opnieuw heeft het bedrijf de nieuwste exemplaren ter beschikking staan, allemaal modellen van Honda. Van de 650 tot de XL 1000 V Varadero als topmodel, even een weekje tevoren reserveren en de motor staat voor je klaar te- gen de tijd dat je er op uit wilt. Zelfs de bijbehorende accessoires als helm, hand- schoenen, jack en tanktas zijn bij CityRent te huur, dus meer dan een rijbewijs hoef je niet mee te nemen. „Het zijn vaak hele leuke klanten, die er lekker een dagje op uit willen", vertelt Kraan over haar motor rij- dende klanten. Maar feitelijk stelt ze alle klanten evenzeer op prijs, want service staat bij CityRent hoog in het vaandel. Problemen zijn met het gloednieuwe materiaal nauwelijks te verwachten. En mocht er toch iets aan de hand zijn, dan garandeert Kraan haar klanten een op- lossing, zoals in afwachting van de reparatie de betref- fende auto even een dagje omruilen. Wie het huurmateriaal van CityRent echter voor de deur ziet glimmen, kan zich nau welijks voorstellen dat dit ooit nodig is. De uiterlijke staat van het materiaal doet namelijk niets onder voor die in de showroom van de dealer! U vindt CityRent Autover- huur aan de Couwenburg 58 (hoek Pompenburg), tele foon (010) 4135958 en aan de Charloisse Lagedijk 946, telefoon (010) 2100204. In ternet: www.cityrent.nl. C CityRent, al meer dan twintig jaar een naam in huurauto's en motorfietsen (Foto: Rob Kamminga)

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 31