Klaar voor de volgende stap? i>d Graaf Kj Meeusen Verdien fluitend meer dan het minimum/+ga7 WEET WAT JE TE DOEN STAAT ALS HET OM GEWELD GAAT. SIEMENS Stichting Ouderenhuisvesting Rotterdam o Locatiemanager (32-36 uur) Bel nu 010-209 33 33 Nieuwe haarverlengingstechniek uit USA nu ook in Nederland Begroters/ Calculators M/V Onderhouds technici M/V (Leidinggevende) Monteurs M/V Week 29 TOTAAL-TX07 een nieuwe collega op de huuradministratie voor 24 tot 28 uur 'Po r t Watertransport Van de Graaf Meeusen B.V. is een belangrijke schakel in het binnenvaart-verkeer. Zij zorgt voor de exploitatie van de eigen vloot alsmede de bevrachting van binnenvaartschepen en duwbakken van derden. Het vestigingsadres is Ridderkerk. Vanwege uitbreiding van de vloot met een twaalftal duwbakken en de behoefte van het management tijdig de relevante financiele informatie te krijgen zijn wij op zoek naar een HOOFD FINANCIELE ADMINISTRATE ter versterking van ons team. Functie-informatie: - leiding geven aan c.q. bijdragen aan het verzorgen van de dagelijkse financiele administratie - opzetten van budgetten en prognoses - periodieke rapportages aan het management met analyses - hetsamenstellenvandejaarrekeningen - onderhouden van contacten met accountants, banken en de belastingdienst Profiel van de geschikte kandidaat: - opleiding op HBO-niveau: SPD of HEAO - werkervaring binnen een afdeling financiele administratie of accountancy en affiniteit met automatiseringsprocessen Wij bieden: Een afwisselende dynamische baan met voornamelijk jonge, enthousiaste collega's in een groeiende organisatie met goede arbeidsvoorwaarden Informatie en sollicitatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer v.d. Graaf, telefoon 0180-487120. Gei'nteresseerde kandidaten wordt verzocht een brief met CV naar onderstaand adres te zenden t.a.v. de heer J.H. v.d. Graaf. Watertransport Van de Graaf Meeusen B.V. Boelewerf 52 2987 VE Ridderkerk Groepsleid(st)ers (24-36 uur) en een i wmL^ar,ti<>0~,Q Hairextensions of hairinfusion geeft u long en weelderig haar ROTTERDAM- Sinds kort kunt u voor de nieuwste haarverlengingstechniek uit de Verenigde Staten ook in Nederland terecht. Door deze nieuwe techniek (infusion) wordt 'echt' haar aan uw bestaande haar geseald (gelijmd) waardoor niemand zal merken dat u haarverlenging heeft toegepast. En dat voor een prijs die voor iedereen betaalbaar is. Het haar gedraagt zich als uw eigen haar en u kunt er mee douchen, zwemmen en sporten. Deze nieuwe techniek van haarverlenging is bovendien zeer onderhoudsvriendelijk. In slechts enkele uren bent u in het bezit van schitterend en weelderig haar in elke kleur of vorm die u wenst. De nieuwe haarverlengings-techniek wordt vooral toegepast op Afro-haar. Deze nieuwe techniek is bovendien aanzienlijk goedkoper dan de huidige gangbare manieren van haarverlenging. Een weelderige haarbos is nu voor iedereen bereikbaar en bovendien betaalbaar! Ook kunt u een training volgen waarin u in enkele uren deze nieuwe techniek van haarverlenging onder de knie krijgt. (zie homepage) E-mail: n_fusions@lycos.co.uk http://members.tripod.co.uk/n_fusions/index-3.html Voor meer informatie kunt u bellen met nummer: 062861 10 13 Get a bit more. Siemens. Stichting Ouderenhuisvesting Rotterdam zoekt Stichting Ouderenhuisvesting Rotterdam (SOR) is een jonge groeiende woningcor- poratie, die zich ten doel stelt het welzijn van ouderen in en om Rotterdam te verbe- teren. De SOR levert daartoe betaalbare woondiensten met aanvullende service en voorzieningen en richt zich vooral op diegenen die hierin niet zelfstandig kunnen voorzien. Het beheer vindt plaats in intensieve samenwerking met enkele beheer- stichtingen. Professionalisering en klantgerichtheid staan hierbij centraal. De enthousiaste medewerkers dragen dit ook in toenemende mate uit. In de functie van HUURADMINISTRATEUR V/M draag je met je collega's de verant- woordelijkheid voor de gehele huuradministratie. Je werkzaamheden zijn daardoor heel afwisselend en varieren van het verwerken van huurmutaties tot het onder- steunen van bewoners bij het aanvragen van huursubsidie. Geen dag is hetzelfde. Regelmatig stem je je werk at met je collega's binnen de afdeling Woondiensten en met de Financiele Administratis. Jouw profiel is: Een afgeronde MEAO-opleiding richting bedrijfsadministratie of PD (Praktijkdiploma Boekhouden). Je hebt affiniteit met de huuradministratie en bent thuis in automatiserings- applicaties voor de administratis. Het zou fijn zijn als je kunt werken met de NCCW-module huuradministratie. Je bent sociaal vaardig en hebt een service- en klantgerichte instelling. Je kunt goed in een team werken. De werktijden kunnen we in overleg met je afspreken. Het salaris zullen we in overleg met je vaststellen in overeenstemming met de CAO Woningcorporaties. Hebben wij je belangstelling gewekt? Reageer dan snel met het sturen van een korte brief en je curriculum vitae naar Stichting Ouderenhuisvesting Rotterdam, t.a.v. Annemiek Zoontjens, manager Woondiensten, Postbus 22260,3003 DG Rotterdam o.v.v. sollicitatie huuradministratie. Wil je vooraf nog meer informatie dan kun je bellen tot 23 juli of vanaf 13 augustus, naar de SOR, telefoon 010-4445555 en vragen naar Sandra Portzgen, Coordinator huuradministratie. In verband met de vakantie houden wij een reactietermijn aan tot 1 September 2001. Stichting Stip is een jonge organisatie van kinderopvang, werkzaam in de deelgemeente Feijenoord in Rotterdam. Zij beschikt over 5 locaties voor hele en halve dagopvang en tevens over 5 werkeenheden BSO en 3 peuterspeelzalen met a.m. samenspelgroepen. Uitbreidingen zullen in de nabije toekomst worden gerealiseerd. Wij zijn op zoek naar enthousiaste Voor de functie van groepsleidfstlers geldt dat wij op zoek zijn naar mannen en vrouwen met een MBO-diploma, met hart voor de kinderopvang, die stressbestendig zijn, die zelfstandig, maar ook in een team kunnen werken en die bovendien een bijdrage willen leveren aan de ontwikkeling van onze organisatie. Wij bieden banen aan die boeiend zijn: met kinderen van 0-4 en 4-12 jaar; in verticale of horizontal groepen: met alle ruimte voor uw professionele en persoonlijke ontwikkeling; met werktijden tussen 7.00 en 19.00 uur; met in sommige groepen als extra uitdaging kinderopvang plus (voor kinderen die extra zorg behoeven). Wij zijn op zoek naar een inspirerend locatiemanaQer op HBO-niveau met een coachende leiderschapsstijl, hart voor (en ervaring in) de kinderopvang, oog voor commercie en die bovendien in staat is om organisatorische veranderingen in goede banen te leiden. De locatiemanager is belast met de dagelijkse (bege)leiding van alien die werkzaam zijn op de werkeenheid. Voor de functie is ervaring in beleidsontwikkeling en de (jeugd) hulpverlening gewenst. Binnen randvoorwaarden en vastgesteld beleid is de locatiemanager verantwoordelijk voor de uitvoering van een samenhangend pedagogisch, ouder-, personeels- en f inancieel beleid in zijn locatie/werkeenheid en daarmee voor de inhoud (dienstverlening), kwaliteit, omzet/resultaat en de organisatie van de locatie. Salariering geschiedt volgens de CAO-kinderopvang. Voor de functie van groepsleidster betekent ait/3092,- tot/4133,- bruto per maand op fulltime basis en voor een locatie manager /4919,- tot/5952,- bruto per maand op fulltime basis. Voor verdere inlichtingen kunt u contact opnemen met Marieke de Graaf (voor de functie van groepsleidster: 010-2900006) of met Els Maasdam of Rosetta Klein (voor de functie van locatiemanager: 010-2909960). Interesse? Uw schrif telijke reactie kunt u zenden aan: Stichting Stip, Beijerlandselaan 11a, 3074 EA te Rotterdam. Is. je eenmaal de slag te pakken hebt, is schoonmaken leuk mmm/m werk. Weer eens heel wat anders. Goed voor }e body. En je houdt er een lekker vakantie- budget aan over. Zeker bij de grootste facllitaire dienstverlener, actief in 35 landen. dat zit wel goed! www.issnl.com Foto: Lang en weelderig haar is nu voor iedereen bereikbaor en betaalbaar www.siemens.nl/career Ideeen delen met anderen. Zodat ze de kans krijgen te groeien. En er complete en innovatieve oplossingen ontstaan. Bij Siemens bundelen wereldwijd meer dan 440.000 collega's hun kennis en creativiteit. Zo ontstaat een internationaal netwerk van inspiratie, de basis van onze klantgerichte, interdisciplinaire aanpak bij de toepassing van elektronica en elektrotechniek in verschillende sectoren. Dankzij die basis weet Siemens vaak een voorsprong te realiseren. Vanuit haar RegionaleTechnische Centrum in Ridderkerk speelt Siemens in op de toenemende lokale vraag vanuit de industrie - zoals (petro)chemie, energie, farmacie, apparatenbouw,Telecom en ICT - naar diverse vormen van dienstverlening. De activiteiten varieren van nieuwbouw- en onderhoudsprojecten op het gebied van elektrotechniek, industriele automatisering en infrastructurele projecten tot en met samengestelde projecten op het gebied van technische dienstverlening. Ben je toe aan een volgende stap in je carriere? Wij bieden je een wereldbedrijf om jezelf verder te ontwikkelen. In techniek, commercie en/of management. In binnen- en buitenland. Niet genoeg? Kom praten en we vertellen je meer over wie we zijn en wat we doen. vacaturenummer 767/EvK Je functie: behandelen van aanvragen amaken van offertes aopbouwen en onder houden van contacten met nieuwe en bestaande klanten geven van technische adviezen averzamelen van marktinformatie aondersteunen van verkoop buitendienst. Je profiel: relevante opleiding op MBO- of HBO- niveau of door ervaring verkregen gelijk- waardig niveau richting elektrotechniek goede contactuele eigenschappen ervaring met (grote) industriele projecten. vacaturenummer 1030/EvK vacaturenummer 760/EvK Je functie: installeren en inbedrijfstellen van industriele installaties verrichten van preventief en correctief onderhoud uitvoeren van modificaties. Je functie: realiseren van opdrachten op het gebied van industriele installaties. Gei'nteresseerd? Stuur of mail, onder vermelding van het vacaturenummer, een beknopte sollicitatiebrief met cv naar: Siemens Nederland N.V., Personeelszaken, t.a.v. Rob Kusters, Postbus 16068, 2500 BB Den Haag. e-mail: rob.kusters@siemens.nl Voor meer informatie over deze functies kun je bellen met Peter van Dijk, telefoon (0180) 486 331 (begroters/calculators) en Thierry Patje, telefoon (0180) 486 334 (onderhoudstechnici en leiding gevende monteurs).

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 24