ONS SALARIS VERDIENT IEMAND ALSJIJ. i V<4 Gezocht per direct, voor Krispijn Wonen: ^^^EELDROG^s XI AQUA BROM BV Ons team PSA PO zoekt een enthousiaste medewerker PSA MEDISCH-ADMINISTRATIIF MEDEWERKER M/V wijkbeheerder m/v medewerker leefbaarheid m/v KRiSPUN *WONiN FILIAALMANAG Kindercentrum De Diklcedeur FILIAA voor 20 uur per week Medisch Centrum Rijnmond-Zuid nieuwe naam, vertrouwde zorg Baars Bloemhoff Spijkenisse chauffeurs/magazmnmedewerkers CHAUFFEURS RIJBEWIJS C AQUA BROM BV De aanpak Week 29 TOTAAL-TX11 Wat go je doen? In deze functie ben je verantwoordelijk voor de personeels- en salarisadmini- stratie van een aantal scholen. Je houdt hun personeelsinformatiesysteem actueel, geeft voorlichting en advies overvragen rond rechtspositie en salariering. Samen metje cotlega's ben je verantwoordelijk voor de doelen die het team zich stelt. Al met al een zelfstandige en veel- zijdige job met een diversiteitaan klanten, korte lijnen en snelzichtop resultaat. Watmoetje kunnen?Moor deze baan denk en werkje op MBO-niveau. Je bent op de hoogte van relevante wet- en regelgeving. Je bent sociaal, je communiceert makketijk en werkt klantgericht. Verder beschik je over twee jaar ervaring met personeels- en salarisadministratie in het onder- wijs. Je kunt omgaan met geautomatiseerde gegevensverwerking en bent bekend met CASO (maat) en het softwarepakket Word. Daarnaast ben je enthousiast en gemotiveerd. Wat bieden wij? Behalve een dynamische functie uiteraard een passende beloning binnen de bij ons gangbare regelingen. Definitieve inschaling laten we afhangen van je leeftijd, opleiding en ervaring. De functie kan zowelfulltime als parttime uitgevoerd worden. Wie kunje bellen of schrijven? Voor meer informatie bel je met Thijs Creusen, productmanager Personele Zaken, telefoon (010) 2821810 of Hans Coufreur, teamleider PSA, telefoon (010) 2821815. Jeschriftelijke sollicitatie ontvangen wij graag binnen 14dagen, geadresseerd aan PaulOfferman, P&O-adviseurvan de dOO, Postbus 23058, 3001 KB Rotterdam. Kijk voor meer informatie over dOO op onze site www.doo.rotterdam.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Steeds meer onderwijsinsteltingen laten hun personele zaken behartigen door de productgroep Personele Zaken van de dienst Openbaar Onderwijs van de gemeente Rotterdam (dOO). Deze productgroep is zich in hoog tempo aan hetomvormen tot een dynamische dienst- verlener die enthousiast en resultaatgericht klanten werk uit handen neemt. Viaflexibele modulen voeren deze professionals de personeels- en salarisadministratie, verzorgen zij hetformatie- en casobeheer voor de betrokken scholen. Vijf teams tekenen daarvoor: PSA PO en PSA VO (scholen in Rotterdam), PSA Extern (overige instellingen), Expertise (advisering, nieuw beleid, procedures) en Ondersteuning (salarisboekhouding en afdelingssecretariaat). ^onderwiisai^ LOCATIt ZUIDER: Groene HiHedijk 315 3075 EA Rotterdam tel. 010-290 30 00 tocATtE Clara: Glympiaweg 350 3078 HT Rotterdam tel. 010-29119 11 Medisch Centrum Rijnmond-Zuld is op 1 januari 2000 ontstaan door een fusie van het St. Clara Ziekenhuis en het Zuiderziekenhuis. Door bundeling van krachten ontstaan nieuwe mogelijkheden en door intensieve samenwerking met andere zorginstellingen en hulpverleners wil Medisch Centrum Rijnmond-Zuid de zorgverlening in de regio verder optimaliseren. Het ziekenhuis heeft vrijwel elk medisch specialisme in huis, indusief topklinische functies voor hartchirurgie, nierdialyse en brandwondenzorg. Medisch Centrum Rijnmond-Zuid is een gezonde en ambitieuze organisatie met tal van opleidingsmogelijkheden, goede regelingen voor kinderopvang en een gedegen Arbo-beleid. Bij het MCRZ staat de mens centraal: zowel de patient als de medewerker. Voor de functie-afdeling op locatie Clara zijn we op zoek naar een %r- DE AFDELING De functie-afdeling maakt deel uit van het cluster Ambulante Zorg. Op de functie-afdeling worden bij poliklinische en klini- sche patienten onderzoeken verricht. DE FUNCTIE Maken van afspraken met patienten, zowel aan de balie als telefonisch; administratieve taken, zoals het coderen van onderzoeken t.b.v. de financiele administratie; in belangrijke mate bijdragen aan het opstarten en onderhouden van het automatiseringssysteem t.b.v. de endoscopie-onderzoeken. DE VOORWAARDEN Mavo-diploma, aangevuld met een diploma medische terminologie; voor een juiste planning van de onderzoeken is inzicht in de te verrichten onderzoeken noodzakelijk; kennis van en/of affiniteit met computers; stressbestendigheid. ONS AANBOD De werktijden zijn in overleg, van maandag t/m vrijdag; het salaris bedraagt, afhankelijk van het aantal uren, leeftijd en ervaring, maximaal 4.171,- bruto per maand (fg 30); 1 De CAO-ziekenhuizen is van toepassing. UW REACTIE Voor meer informatie over deze vacature kunt u contact opne- men met mevroUw C. Niemantsverdriet, afdelingsmanager afdeling 3 van het cluster Ambulante Zorg, bereikbaar via telefoonnummer 010-29112 49 of 010-29119 11, waar u kunt vragen naar oproepnummer 81.077. Uitgebreide informatie over het MCRZ kunt u vinden op www.mcrz.nl. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 1 augustus a.s. richten aan: Medisch Centrum Rijnmond-Zuid Locatie Clara, cluster Personeelszaken Ter attentie van mevrouw M. Spaan, secretaresse Postbus 9779,3007 AC Rotterdam E-mail: SpaanM@clarazhs.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. SPECIAL PRODUCTS Groothandel in hout- en plaatmaterialen. Zoekt per direct: Wij bieden prima arbeidsvoorwaarden in een leuk team. Schrijf of bel naar: Baars Bloemhoff Spijkenisse t.a.v. Frans Lohman Puntweg 9 3208 LD Spijkenisse Tet. 0181 - 61 61 88 Fax 0181 -61 61 22 Aqua Bron is een snelgroeiend bedrijf in de waterkoeler branche en de ver- koop van water. Wij zijn op zoek naar: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. E. Molijn, tel. 010-4500922. Burg Schalijfjfan 32, 2908 LS Capelle a/d IJssel Krispijn Wonen opent op I november van die jaar de deuren van een nieuw kantoor aan de Brouwersdijk in Dordrecht Krispijn Wonen vof is een initiatief van de gezamenlijke woningbouweor- poraties Interstede, Progrex en Woondrecht Samen met de gemeente Dordrecht gaat Krispijn Wonen, de wijk Oud Krispijn Zuid, herstructureren: de kwaliteit van de woningen verbeteren en de leefbaarheid bevorderen. 750 woningen worden gesloopt en 4S0 gerenoveerd.Tevens komen er 400 nieuwbouwwoningen, waarvan 220 seniorenwo- ningen. Duidelijk zal zijn dat de bewoners van de wijk daarbij centraal staan. Omdat Oud Krispijn Zuld weer een wijk moet worden waar mensen graag willen wonen, is een integrale aanpak ontwikkeld. Hierover zijn afspraken gemaakt met de gemeente Dordrecht, die zijn vastgelegd in het raamwerk 2010 "Nieuw Wonen in Oud Krispijn". In het nieuwe kantoor wordt samen met de gemeente Dordrecht een informatiecentrum ingericht De organisatie Nieuw Wonen kent twee diensten: Woondiensten. met als kerntaken verhuur en leefbaarheid Projecten. met als kerntaak het ontwikkelen van betaalbare woningen en voorzieningen Daarnaast is er een staf die zich bezighoudt met financieel-economisch en strategisch beleid, kwaliteit en communicatie. De mensen Voor de splinternleuwe organisatie, die op een vernieuwende en inspire- rende manier de wijk Oud Krispijn Zuid wil aanpakken, zijn kanjers nodig. Enthousiaste mensen met lef, daadkracht, initiatief en verantwoordelijk- heidsgevoel.Teamplayers met goede sociale en communicatieve vaardighe- den, die zich goed kunnen verplaatsen in klanten en verschillende cultu res Medewerkers van Krispijn Wonen gaan zeer zelfstandig aan de slag en krijgen resultaatgerichte taken toebedeeld. Zij weten evenwicht te vinden tussen zakelijke en sociale belangen. De kwaliteit van de dienstverlening staat daarbij hoog in het vaandel. Voor de afdeling Woonservice wordt gevraagd een: die verantwoordelijk is voor een goede woonomgeving, een aantrek- kelijk leefklimaat en klein dagelijks onderhoud. U zorgt er voor dat de bewoners tevreden zijn over de mate waarin de wijk, buurt en/of woning als schoon, heel en veilig wordt ervaren. Bent u een teamplayer, die vanuit een grote mate van betrokkenheid en een sterk gevoel voor service, doelgericht aan de slag wil gaan, dan bent u de collega die wij zoeken. Opleiding, kennis en ervaring LBO+/MBO-opleiding of aantoonbaar gelijkwaardig werk- en denkniveau ervaring in het beheer van woningen en klein dagelijks onderhoud een praktische, doelgerichte en sociale instelling Voor de afdeling Woonservice wordt gevraagd een: i die niet alleen verantwoordelijk is voor een goede woonomgeving en een aantrekkelijk leefklimaat, maar 00k voor het opstellen en uitvoe- ren van een jaarplan en (kwartaal) rapportages m.b.t. leefbaarheidspro- jecten. U zorgt voor een goede communicatie met bewoners, zowel over dagelijkse zaken als projecten. U levert een bijdrage aan het beleid en de productontwikkeling van de organsiatie. Werkt u graag samen met collega's aan het oplossen van knelpunten en is voor u een probleem een uitdaging, dan bent u de collega die wij zoeken. Opleiding, kennis en ervaring relevante HBO-opleiding relevante ervaring in de volkshuisvesting relevante ervaring in buurtontwikkeling en participatie Ons aanbod zeer zelfstandige, afwisselende banen, binnen het team van de I even it e I k i Gezien het multiculturele karakter van de wijk en onze wens hiervan een afspiegeling te zijn, nodigen wij nadrukkelijk men- sen uit om te solliciteren, die afkomstig zijn uit deze speciale doelgroepen. Krispijn Wonen kan in de toekomst nog meer kanjers gebrui- ken: woonadviseurs, een verhuurconsulent en een medewerker huuradministratie. Ook voor deze functies kunt u contact opne men met mevr. Callenfels of een open sollicitatiebrief sturen. de mogeiijkheid om echt iets te betekenen voor bewoners in de wijk Oud Krispijn ruimte voor initiatief, waarbij SERVICE met hoofdletters. wordt geschreven Informatie/sollicitatie Mevr. M. Callenfels van WSP+ Dordrecht, bureau voor werving en seiectie van personeet, begeleidt de procedure. U kunt een uitgebreid profiel opvragen of solliciteren, graag binnen twee weken, via wspdordrecht@wxs.nl of Postbus 75 - 3300 AB Dordrecht. Telefoon 078-6133080. Wilt u zo vriendelijk zijn om uw vakantie- periode op te geven in uw sollicitatiebrief? I Kruidvat I breidt uit en zoekt: leergierige en kindgerichte leidsters voor een babygroep, peutergroep en een verticale groep (o-3 jr). De aanstelling is minimaal 27 uur en maximaal 36 uur. Wij vragen - minimaal diploma MBO-SPW of LKC (of in opleiding) - aantoonbaar gevoel voor de belevingswereld van kinderen - de wil om over eigen handelen na te denken - vanzelfsprekende professionaliteit - geboeidheid boven routine - een goede uitdrukkingsvaardigheid - representativiteit Wij bieden - een levendige organistatie - met waardering voor zelfstandig en kritisch denken - en met een uitgesproken kindgerichte visie - een hecht, enthousiast en collegiaal team - ontplooiingskansen, taakverbreding en extra's, die het werken bij ons blijvend plezierig kunnen maken Het salaris is conform de CAO-Kinderopvang. Voor meer informatie over ons bedrijf: www.dikkedeur.nl Reacties graag schriftelijk voor 30 juli naar: K.C. De Dikkedeur, Bethlehemstraat 27a, 3061 GA Rotterdam, t.a.v. Karin van Grootveld. Kruidvat is met 600 filialen en circa 7500 medewerkers het grootste en meest toon- aangevende drogisterij-filialenbedrijf van Nederland en Belgie. Kruidvat maakt deei uit van de internationaal opererende Kruidvat Holding. Tot deze holding behoren ook Trekpleister, ICI PARIS XL (Nederland en Belgie), Rossmann (Polen, Tsjechie, Hongarije) en Nocibe S.A. (Frankrijk). Voor een aantal filialen in de regio Rotterdam en Drechtsteden zijn wij op zoek naar filiaalmanagers en assistent filiaalmanagers. De functie Een ding is zeker: als filiaalmanager kun je rekenen op zeer afwisselende werkzaam- heden. Allereerst zorg je voor een prettige winkelomgeving, zodat de consument zich snel zal thuis voelen. Dit begint met de presentatie van ons uitgebreide assortiment, inclusief onze vele actie-artikelen. Maar ook achter de schermen vervul je een belangrijke voortrekkersrol. Aan jou de taak te zorgen voor een optimale voorraad, waarbij je rekening houdt met sejzoens- (vacaturenummer 95) (vacaturenummer 96) invloeden en acties. Daarnaast ben je ver antwoordelijk voor een goed administratief beheer en de planning van de werkzaam- heden. Het team van medewerkers valt eveneens onder jouw supervisie. Je weet dan ook een inspirerend werkklimaat te creeren, waardoor de werknemers goede prestaties kunnen leveren en zich optimaal ontwikkelen. Als assistent filiaalmanager ondersteun je dagelijks de filiaalmanager en ben je in staat de filiaalmanager gedurende 4 weken te vervangen. jouw profiel |e hebt een MBO werk- en denkniveau en hebt reeds ervaring in de detailhandel opgedaan. Ben je bekend met de drogisterij- branche, dan is dat natuurlijk een pre. Dankzij jouw enthousiaste karakter weet je medewerkers te stimuleren tot meer. Voor de functie van filiaalmanager ben je (bijna) in het bezit van het vakdiploma Drogist. Voor de functie van assistent fili aalmanager ben je (bijna) in het bezit van het diploma Assistent Drogist. Of je bent bereid dit, op onze kosten, te gaan halen. In dat geval is het belangrijk dat je leidinggevende ervaring hebt. Voor wat hoort wat! Er zijn veel redenen te noemen die werken bij Kruidvat zo leuk maken. De vriendelijke en ongedwongen sfeer bijvoorbeeld. Ons uitgebreide pakket arbeidsvoorwaarden, waaronder de uitstekende opleidings mogelijkheden, spaarloon- en pensioen- regeling en personeelskorting. De kans om deel uit te maken van de grootste en meest succesvolle drogisterijketen van Nederland. Maar ook de reele kans om binnen ons concern verder door te groeien. Jouw sollicitatie Stuur je sollicitatiebrief met CV binnen 14 dagen naar Kruidvat Holding, ter attentie van de afdeling Personeel Organisatie, Postbus 34, 3927 ZL Renswoude, onder vermelding van het betreffende vacature nummer. Voor meer informatie kijk op internet: www.kruidvatholdine.nl. Op deze site kun je ook direct on-line solliciteren.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 29