STOLPEHOVE 0 Iscotoi Egie goed betaalde job veer leek, zelfstandig werk! Keekenmonteups Badkamermonteurs Ashland. Wie wil meewerken aan de torg«ernieuwi"9 in PaPendreC/Jr Praktijkopleider v/m PORT COORDINATOR m/v locatiemanager (m/v) Werken aan je toekomst in een sterk groeiend bedrijf? Doe dit samen met Breur IJzerhandel Rivium B. V. Wij zijn op zoek naar nieuwe collega's voor de volgende functies: VERZOR6ENDEN NIVEAU 3 EN 4 (VAS-VI6) M/V 8-36 UUPt/WEEK HUISHOUDEUJK MEDEWERKERS M/V 8-36 UUR/WEEK INTERESSE??? e i i KORN Procesmedewerker m/v MTS'ers Making the invisible visible Breur IJzerhandel is een groot- en detailhandel in ijzerwaren, hang- en sluitwerk en gereedschappen, met vestigingen in Rotterdam en Capelle a/d IJssel. Breur Beveiligingen is een erkend borg gecertificeerd beveiligingsbedrijf. Breur Beveiligingen verzorgt mechanische, bouwkundige en elektronische beveiligingen. Op hetAlexandrium III zit onze trendy vestiging De Deurkruk, speciaalzaak in deurkrukken, meubelgrepen, brievenbussen en garderobes. Breur IJzerhandel Rivium/De Deurkruk Hulpmonteur Breur Beveiligingen Telefonisch verkoper Breur IJzerhandel Rivium Interieurverzorgster Voor de bovenstaande functies bieden wij: een leuke baan in een dynamische organisatie, volop mogelijkheden voor groei binnen onze organisatie en een goede salariering en arbeidsvoorwaarden. Schrijf voor een van bovenstaande functies een brief naar: Breur IJzerhandel Rivium, Riviumboulevard 147,2909 LK Capelle a/d IJssel, tel.: 010-2888444, e-mail: www.breur.nl Kijk voor meer informatie op www.breur.nl of bel naar Gertjan van der Laan op tel.: 010-2888444. Stichting Stolpehove is een samenwer- kingsverband van De Basis te Hilversum, waartoe de woonzorgcentra "De Kleine Waal" en "De Markt" in Papendrecht behoren, alsmede Waerthove, Centrum voor verpleeghuiszorg te Sliedrecht. Stolpehove biedt integraal zorg aan ouderen in Papendrecht. Hiertoe wordt in november 2001 "De Wieken", een tijdelij- ke verpleeghuisvoorziening voor 60 psy- cho-geriatrische bewoners geopend. "De Wieken" zal bestaan uit zes "huisjes" van 10 bewoners; in vier huisjes zal traditio- nele verpleeghuiszorg worden verleend, een huisje is bestemd als zorghotel voor tijdelijke opnames en 6en huisje 'anders wonen in het verpleeghuis' waar het con cept van scheiden van wonen en zorg cen- traa! zal staan; een combinatie van 'zorg thuis' en 'zorg in het verpleeghuis'. Stolpehove levert binnen de regio ook extramurale zorg aan huis. Daarnaast zal binnen enkele jaren een nieuw zorgcen- trum in het hart van Papendrecht worden gebouwd. Wij zoeken voor de lokaties De Markt. "De Kleine Waal" en "De Wieken". enthousiaste Voor alle functies geldt: - dienstverbond voor onbepaalde tijd en werktijden in overleg. - salariering en arbeidsvoorwaarden conform de CAO Verpleeghuizen en Verzorgingshuizen. - goede secundaire arbeidsvoorwaarden: waaronder een aanvulling op uw vervroegd pensioen, korting op een aantal verzekeringen en een benzinepas, een aantrekkelijke reiskostenvergoe- ding, opleidingsfaciliteiten en kinderopvangregeling. Schrijf dan een sollicitatiebrief aan Stichting Stolpehove, t.a.v. de heer M.A.J.M. van Griensven, postbus 40, 3350 AA Papendrecht, o.v.v. vacature "De Wieken" Voor meer informatie over de bovenstaande functies kunt u bellen met mw. M.M. van Mil, Zorgmanager lokatie "De Markt" 078-6411344, of de heer ICG. van Oord, Zorgmanager lokatie "De Kleine Waal", 078-6154300 AHANTEERT B,J CELUKE geschiktheid een voorkeursbeleid voor herintreders en ALLOCHTONEN. ACQUISITIE NAAR AANLEIDING VAN DEZE ADVERTENTIE WORDT NIET OP PRIJS GESTELD. tip''- 32 uur per week voor een dienstverband van een jaar stichting Voor montage en afwerking van complete aanbouwkeukens/-keukenblokken en tegelwerk. T0TAAL-TX12 QUALITY SERVICES i Rontgen Technische Dienst bv is een onderneming die niet-destructief onderzoek en inspecties verricht ten behoeve van clienten in binnen- en buitenland. De onderneming heeft haar hoofdvestiging in Rotterdam. De totale bezetting is ruim 1.000 medewerkers waarvan er in 600 in Nederland werkzaam zijn. Voor de inzet binnen onze vestiging in Rozenburg hebben wij behoefte aan die willen worden opgeleid voor een allround NDO-buitendienstfunctie. Functie-inhoud: Zelfstandig uitvoeren van niet-destructief onderzoek, zowel in werkplaatsen als op montages en installaties onshore en offshore. Het werken bij RTD vereist een hoge mate van inzet, accuratesse, zelfstandigheid en initiatief. Daarnaast wordt verwacht dat men zich kan verplaatsen in de problemen van de klant. Voorafgaande aan deze opleidingsperiode vindt een training on-the-job periode van zes maanden plaats waarin u onder begeleiding van een ervaren vakkracht kennismaakt met de diverse NDO-technieken. Eenmaal in dienst van RTD, op basis van een 2 jarige leer/arbeidsovereenkomst, begint de interne opleiding waarin u zult worden opgeleid tot allround onderzoeker. Functie-eisen: diploma MTS (bij voorkeur WTB) leeftijd tot 26 jaar flexibel ten aanzien van het werken op onregelmatige werktijden en plaatsen (op verzoek ook in het buitenland) bereidheid tot het volgen van een interne opleiding hoog verantwoordelijkheidsgevoel vrij van hoogte- en engtevrees affiniteit met computers rijbewijs B Wij bieden: afwisselende werkomgeving met veel vrijheid informele bedrijfscultuur uitgebreide studiemogelijkheden Heeft u belangstelling voor bovenstaande functie? Stuur uw brief met curriculum vitae naar Rontgen Technische Dienst bv, ter attentie van de heer R. Vrolijk, Postbus 10065, 3004 AB Rotterdam. U kunt ook een e-mail sturen naar r.vrolijk@rtd.nl. Wilt u meer informatie, neem dan telefonisch contact met ons op (010) 2088139 of bezoek onze website www.rtd.nl. Drew Marine Division is een onderdeel van Ashland Nederland B.V. en behoort tot de Amerikaanse multinational ASHLAND Inc. (wereldwijd 25.800 werknemers met een omzet van US$ 8 miljard). Drew Marine Division is een marktleider in het leveren van chemicalien, las- en koelproducten en test- apparatuur aan de scheepvaart en biedt tevens technische dienstverlening aan boord van schepen (zie voor meer informatie onze website (http://www.ashsnec.com)). Het Europese hoofdkantoor van Drew Marine - gevestigd in Spijkenisse - zoekt ter aanvulling en ver- sterking van het Europese operations team een: Uw functie: de hoofdtaken van de Port Coordinator bestaan uit het opvolgen, het administratief verwerken, begeleiden en het communiceren van orders van de Drew Marine verkoopkantoren aan de diverse leverings- locaties in Europa, alsmede het beheren van de Drew Marine voorraad in diverse Europese havens. Uw profiel: MBO-opleiding. 3 tot 5 jaar ervaring met distributie en logistiek in een industriele en/of scheepvaartomgeving. Talen: Italiaans en Engels in woord en geschrift; kennis van de Spaanse en Duitse taal is een pre. Ashland hiedt: Een uitdagende en dynamische functie in een internationale omgeving en prettige werksfeer; een bovenge- middelde salariering en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties met c.v. kunt u zenden naar onderstaand adres, ter attentie van mevrouw W. van Roon (wvanroon@ashland.com). Voor het verkrijgen van nadere informatie over de inhoud van de functie, kunt u bellen met de heer C. Kusters, telefoon: 06 - 54211059. Ashland Nederland B.V. Triathlonstraat 33 3078 HX ROTTERDAM De Deurkruk/Breur IJzerhandel Vlietlaan Wij zoeken een gemotiveerde collega die zorg draagt voor de verwerking van de binnengekomen goederen en het up to date houden van het magazijn. Bij De Deurkruk is de zaterdag een vaste werkdag. Functie-eisen: opleiding op MAVO-niveau en goed kunnen werken in een teamverband. Onder leiding van een ervaren monteur plaatst u elektronische en mechanische beveiligingen bij onze klanten. Functie-eisen: LTS-opleiding, leergierig, in het bezit van een rijbewijs. Een bewijs van goed gedrag is noodzakelijk. Als telefoniste bedient u op een accurate wijze onze telefooncentrale. Functie-eisen: een opleiding op MAVO-niveau. Een goede telefoonstem en stressbestendig. Als telefonisch verkoper draagt u zorg voor een correcte afhandeling van de bestellingen die onze klanten doorbellen. Functie-eisen: een opleiding op LTS-/MTS-niveau en enkele jaren werkervaring in de ijzerwaren- en gereed- schappen-branche. Wij zoeken een gemotiveerde collega die accuraat zorg draagt voor het verzamelen en verwerken van onze verkooporders. Functie-eisen: een opleiding op LTS-/MAVO-niveau en het goed kunnen werken in een teamverband. Voor onze vestigingen De Deurkruk en Breur IJzerhandel Vlietlaan zoeken wij kandidaten die tijd hebben om twee tot drie dagen in de week onze vestigingen netjes achter te laten. Functie-eisen: verzorgd uiterlijk en enthousiast. Als verkoper adviseert u onze klanten over ons assortiment. Daarnaast denkt u mee in het commerciele traject. De zaterdag is uw vaste werkdag. Functie-eisen: opleiding op LTS-/MAVO-niveau, interesse in het verkoopvak, goede communicatieve vaardigheden. INTEGRAL! ZOXGVEIUENING MKIIDMCHT EN 0MGEVIN6 Geriatrisch Centrum en Verpleeghuis Antonius Binnenweg ligt in het hart van Rotterdam. In een modern gebouw bieden we, verdeeld over zestien units, zorg aan 120 clienten met lichamelijke beperkingen en 180 geestelijk hulpbehoevende ouderen. Daarnaast zijn er twee centra voor dagbehandeling. Antonius Binnenweg werkt vanuit een geintegreerde aanpak, waar de client partner is in de zorg. Werkend volgens het model van Small Business Units, wordt de verantwoordelijkheid zo dicht mogelijk bij de uitvoering gelegd. De zorg voor blijvend opgenomen clienten is georganiseerd in kleine woongroepen met een eigen leefstijl. Naast de specialistlsche eenheden voor kortdurende zorg. zijn we ook actief in verzorgingshuizen en in de thuiszorg. We zijn op zoek naar een De functie Een belangrijk onderdeel van je functie betreft de begeleiding van de BBL- en BOL- leerlingen. Je begeleiding is uiteraard gebaseerd op alle niveaus van het nieuwe opleidingsstelsel. In het verlengde van deze begeleiding onderhoud je externe contacten, met name met scholen.Je voert overleg en ondersteunt de werkbegeleiders bij het leerproces van leerlingen en stagiair(e)s. Daarnaast lever je een bijdrage aan diverse orga- nisatorische werkzaamheden van de afdeling. De vraag Je bent een gediplomeerd ziekenverzorgende of je hebt een verpleegkundige opleiding op kwalificatieniveau 4. Daarnaast heb je de cursus praktijkbegeleiding gevolgd en heb je minimaal een jaar ervaring in het methodisch begeleiden van leerlingen en stagiair(e)s. Je dient te beschik- ken over didactische vaardigheden. Ook ben je bekend met het werken met bijzon- dere doelgroepen en heb je ervaring in een verpleeghuis, zowel op somatische als psycho- geriatrische afdelingen. kw Het aanbod Een uitdagende en zelfstandige functie in een dynamische omgeving. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de CAO Verpleeg- en Ver zorgingshuizen. Er is mogelijkheid tot kinderopvang. Voor de medewerkers is een aanvullend pakket van arbeidsvoorwaarden (benefits) geregeld met onder andere een pc-prive-project en kortingen op verzekeringen. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kan je contact opnemen met Kitty Koning, opleidingscoordinator, tele- foonnummer (010) 241 28 35. Stuur je sollicita tiebrief met cv binnen 10 dagen naar Antonius Binnenweg, ter attentie van Linda Karsdorp, personeelsconsulent, Nieuwe Binnenweg 33, 3014 CC Rotterdam. Je kunt ook solliciteren via e-mail: Lkarsdorp@ab.verpleeghuis.net. Antonius Binnenweg geriatrisch centrum en verpleeghuis Antonius Binnenweg is aangesloten bij de Stichting Katholieke Verplegings-en Verzorgingslnstelllngen Rotterdam. I Kinderopvang Rotterdam Noord KORN is een groeiende professionele organisatie voor kinderopvang in de deeigemeente Rotterdam Noord. De organisatie heeft nu 233 kindpiaatsen dagopvang, verdeeld over 6 locaties, 156 kindpiaatsen buitenschoolse opvang op 4 locaties, een Iocatie voor 24-uursopvang en 5 peuterspeelzalen. Op het centraal bureau zijn directie, staf en administratie ondergebracht. Meer dan 150 personeeisleden leveren hun bijdrage aan opvang van hoge kwaliteit. In de organisatie is sprake van een continu proces van pedagogiek- en beleidsontwikkelfng, uitbreiding van voorzieningen, diensten en producten, kwaliteitsverbetering en verdergaande professionalisering. Wegens vertrek van een van de beide locatiemanagers is het team van kinderdagverblijf 'de Olifant' op zoek naar een een collega met pedagogische visie en leidinggevende kwaliteiten (voor 20 uur per week) De Olifant heeft 46 kindpiaatsen, verdeeld over 2 baby- en 2 peutergroepen. Wii vraeen: - een enhousiaste, inspirerende en communicatieve persoonlijkheid die het een uitdaging vindt om in een duofunctie leiding te geven, - een locatiemanager die een goede coach en motivator kan zijn, - visie op pedagogische kwaliteit in de kinderopvang, - beleidsmatige en organisatorische kwaliteiten, - opleiding op minimaal HBO-niveau aangevuld met een managementopleiding, - managementervaring, bij voorkeur in de kinderopvang. Wii bieden: - een duofunctie met ingang van 1 September 2001, - een stevig team met een prima werksfeer, - een werkplek op nog geen 5 min. lopen van het centraal station, - salaris conform CAO kinderopvang (hoofd A). Voor meer informatie kunt u in week 29 (op maandag en dinsdag) telefonisch contact opnemen met Marjolein van der Linden, locatiemanager 'de Olifant' telefoon 010-465 77 66. Enthousiast? Uw sollicitatiebrief voorzien van CV ontvangen wij graag uiterlijk 8 augustus a.s. Stichting KORN, Walenburgerplein 106-108, 3039 AN Rotterdam, t.a.v. sollicitatiecommissie loc.man. Olifant. De eerste gespreksronde zal plaatsvinden op dinsdag 21 augustus. Ecotone is een jong en succesvol bedrijf in Rotterdam, dat gespecialiseerd is in het recyelen van tonercartridges. Daarnaast handelt Ecotone ook in originele printersupplies. Het bedrijf behoort tot de internationaal vooraanstaande Verbatim/Mitsubishi-groep en verkeert in een sterke groeifase. Inmiddels heeft Ecotone 4 vesti gingen. Ter versterking van het team op de Iocatie Hofweg, zoeken wij een nieuwe collega. Hij/zij zal zich gaan bezighouden met het controleren van het productieproces. Aangezien deze Iocatie niet bereikbaar is met het openbaar vervoer, is het hebben van een auto een must. De procesmedewerker legt verantwoording af aan de kwaliteitsmanager. Voor de Iocatie Rotterdam Hofweg zijn wij op zoek naar een: (Fulltime) Functie-eisen: •Technische achtergrond (MBO/HAVO) Ervaring is een pr6 Zelfstandig kunnen werken, maar ook een teambuilder zijn Tussen de 20-30 jaar oud Taken: Het beschrijven van het productieproces volgens de geldende kwaliteitsstandaard Het kritisch volgen van de kwaliteitstesten en het ondersteunen van de kwaliteitsmedewerker bij het testen van nieuwe cartridges Het impiementeren van nieuwe cartridges in het productieproces De informatie die aanwezig is op een statistische wijze weergeven t.b.v. ondersteuning van het management informatie systeem Wij bieden: Een uitdagende functie, goede doorgroeimoge- lijkheden, vast dienstverband, goede secundaire arbeidsvoorwaarden, een goed salaris en boven- dien leuke collega's en een prettige sfeer. Wanneer je interesse is gewekt, kun je een sollicitatiebrief met c.v. sturen naar Ecotone t.a.v. Charissa Bal Rotterdam Airportplein 4, 3045 AP Rotterdam. Je kunt ook mailen naar cbal@ecotone.nl. Kok Keuken en Bad te Barendrechtvraagtvoor uitbreiding van z'n activiteiten, zowel op het gebied van burgerwerk als projecten, ervaren Voor montage van badkamers en toiletgroepen. Ervaring met tegelwerk is een vereiste. Wij bieden een dynamische baan met een salaris volgens CAO en, na gebleken geschiktheid, een auto van de zaak. Kok Keuken en Bad, Kamertingh Onnesweg 28, Barendrecht. Wilt u een afspraak maken bel dan even 010-4799799

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 30