Leid(st)er BSO-groep Kinderopvang Pr M] Srsmg*"" Geef om uw hart! ODS financieel administratief medewerker steun het Nationaal Hartfonds STICHTING KINDEROPVANG RIDDERKERK (SKR) BEMIDDELINGSMEDEWERKER (M/V) SECTORHOOFD (M/V) Inktmedewerker m/v TE KOOP compleet ingericht tuinhuis. De functie VERKOPERS BINNENDIENST C Uw profiel -Interesse? Stichting kinderopvang Honki-Ponk beheert vier vestigingen voor kinderen van 0 tot 13 jaar. Honki-Ponk is een groeiende organisatie die zich ten doel heeft gesteld om de komende jaren invulling te geven aan een kwalitatief hoogstaande dienst verlening aan onze klanten. In verband met een ontstane vacature voor groeps- !eid(st)er voor kinderen van 4 tot 13 jaar, op de vestiging't Honk, willen wij graag in contact komen met belangstellenden. Het betreft een 8+ groep, de werkzaamheden bestaan uit een voorschoolse- en naschoolse opvang. Gemiddeld 28 tot 32 uur per week. Werkzaamheden Tot de werkzaamheden van de leid(st)er behoren o.a de volgende taken: - De dagelijkse begeleiding van kinderen in bovenstaande leeftijdscategorie. - Het organiseren en uitvoeren van activiteiten. - Het onderhouden van contacten met ouders. - Het deelnemen aan overleg en werkbesprekingen - Het observeren en signaleren van opvallend gedrag. - Het schoon(laten) houden en opruimen van de groepsruimten en de daarin bijbehorende materialen. Profiel Van de kandidaat verwachten wij: - Een minimaal afgeronde agogische opleiding op MBO- niveau, of een binnenkort af te ronden opleiding op dit niveau; - Relevante werkervaring en affiniteit in het werken met kinderen in de bovenstaande doelgroep, enige kennis op de beleidsterreinen binnen onze installing; - Een enthousiaste en flexibele werkhouding; - In staat zijn om rust en structuur aan te kunnen brengen in de groep; - Creatieve en kindgerichte werkhouding; - Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; - Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingvaardigheden. Arbeidsvoorwaarden Arbeidsvoorwaarden conform CAO- Welzijn, salaris- regeling kinderdagverbiijven, schaal 9-19. U kunt uw schriftelijke reactie voorzien van een curriculum vitae en uw motivatie voor 4 augustus 2001 richten aan: Stichting Kinderopvang Honki-Ponk, t.a.v. de heer B.J. van Ooijen, Piersonstraat 37, 3119 RG Schiedam Kinderopvang heeft het beheeer over drie kinderdagverbiijven en een gastouderbureau. Voor het gastouderbureau nodigt de stichting enthousiaste mensen uit om te solliciteren naar de functie van voor 20/24 uur per week en voor 24 uur per week de bemiddelinasmedewerker is onder verantwoordelijkheid van het sectorhoofd onder meer belast met: - werving en selectie van vraag- en gastouders; - het tot stand brengen van koppelingen tussen vraag- en gastouders; - begeleiding van de koppelingen; - deskundigheidsondersteuning aan gastouders; - huisbezoeken; - voorbereiden en uitvoering van themabijeenkomsten. Wij vragen bij voorkeur iemand die: - ervaring heeft in de gastouderopvang; - een MBO werk- en denkniveau heeft; - communicatieve vaardigheden beheerst; - ervaring heeft met Word; - een zakelijke instelling heeft; - in het bezit is van een auto. Het sectorhoofd is onder verantwoordelifkheid van de directeur belast met: - het geven van werkinhoudelijke leiding aan de bemiddelingsmedewerkers; - ontwikkelen, evalueren en bijstellen van (landelijke) werkmethoden; - samenstellen van deskundigheidsprogramma's voor gastouders; - het verrichten van een deel van de werkzaamheden als bemiddelingsmedewerker. Wij vragen bij voorkeur iemand die: - kennis van en inzicht heeft in de huidige ontwikke- lingen van de gastouderopvang/kinderopvang; - een HBO werk-en denkniveau heeft; - organisatievermogen heeft; - een goede mondelinge- en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid bezit; - ervaring heeft met Word en Excel; - een zakelijke instelling heeft. Aan deze kandidaten bieden wij: - een organisatie die in beweging is; - een organisatie die veel belang hecht aan professioneel werken; - voorrangsregeling kinderopvang personeel - regeling reiskosten bij eigen vervoer; - spaarloonregeling; - aantrekkelijke mee-eetregeling. Arbeidsvoorwaarden en salariering zijn conform de CAO-kinderopvang. Uw schriftelijke reactie kunt u voor 14 augustus 2001 richten aan de sollicitatiecommissie, Noordstraat 54, 2987 OS Ridderkerk. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het gastouderbureau, tel. 0180-411306, op werkdagen van 10.30 tot 12.00 uur (week 31 is het gastouderbureau gesloten). I. v.m. de vakantieperiode wordt u mogelijk op maandag 20 augustus uitgenodigd voor een gesprek wat op woensdag 22 augustus of donderdag 23 augustus plaats zal vinden. fcV- Nationaal Hartfonds je IP'1"1 Giro 1092 's-Gravenhage Op mooi volkstuincomplex in Rotterdam Bouwjaar 1998. 3 terrassen met zitjes. Schitterende tuin vijver. Alles op 250 m2. Direct te aanvaarden. Vaste prijs 21.000,- Mob tel. 06-24903494 Telefoon 0181-613265 Boekenkast ervaren allround kitters T Week 29 TOTAAL-TX13 ktockner&co multi metal distribution ODS 8.V. is een leverancier van staal. speciaal- staat, non-ferro en technische producten met S vestigingen in Nedertand waarin totaal 650 medewerkers werkzaam zijn. Onze j ondernemi ng levert haar producten aan de metaaiverwerlcende bedrijven in Nedertand en Belgie. De commercieie af delingen zijn actief in zeer verschiUende marlctsegmenten en naast de logistieke afdelingen het kloppend hart van de ondememing. Kenmerkende begrippen in ons dagelijks handelen zijn productspecialisatie en een brede dienstverlening aan onze klanten. De commercidle afdelingen op de vestigingen in Barendrecht en Ridderkerk zoeken initiatiefrijke i - verkopers voor onze binnendienst Als verkoper draag u naast acquisitie en relatiebeheer de verantwoordelijkheid voor het totale ordertraject vanaf het moment van ontvangst van de order tot en met het moment van aflevering. Dit gebeurt hoofdzakelijk door middel van een intensief telefonisch contact met de klanten. Prijsonderhandelingen, het maken van offertes, verstrekken van adviezen zowel intern als extern, oplossen van problemen en administratieve afhandelingen behoren tot uw dagelijkse activiteiten. Kortom als verkoper bent u een dynamische, creatieve en multifunctionele schakel tussen ODS B.V. de klanten, de buitendienst en de interne organisatie. Hierbij is geen dag hetzelfde. U heeft een opleiding op MBO niveau aangevuld met enige werkervaring in een commer cieie of technisch/commerciele richting. Verkopen en relatiebeheer zijn voor u een uitdaging. U beschikt over een dienstverlenende flexibele houding, goede contactuele vaardigheden en stressbestendigheid. (°ns aanbod) Afhankelijk van uw interesses en ervaring bieden wij u een afwisselende commercieie baan binnen een van de commercieie afdelingen. Wij werken 40 uur per week volgens een systeem van variabele werktijden en bieden een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket. Reageer dan door uw sollicitatiebrief, met vermelding van uw motivatie en c.v. te sturen of te mailen naar: ODS B.V.,Afdeling Personeelszaken t.a.v. mevrouw H.M. de Kwant Postbus 69, 2990 AB Barendrecht e-mail: kwant-h@odsbv.nl internet www.odsbv.nl Stichting Ridderkerk Voor kinderen met een handicap is vakantie heel ver weg giro 552000 Maak het bereikbaar Met mensen en middelen. Geef ze een vakanjie om nooit te vergeten. Steun de zomer- projecten van de Nederlandse Stichting voor het Gehandicapte Kind. Dank u wel. Jochem van Gelder L FACILITY FACILITAIRE BED STANDPLAATS ROTTERDAM Als inktmedewerker gaat u werken bij de Drukkerij van het Grafisch Bedrijf Rotterdam dat binnen PCM Facilitaire Bedrijven zorgt voor de productie van dagelijks meer dan een miljoen exemplaren van dag- en huis-aan-huisbladen. Dit betreft dan zowel de eigen uitgaven (Algemeen Dagblad, NRC Handelsblad, Rotterdams Dagblad, De Dordtenaar, Rijn en Gouwe) als die van derden. Functie-inhoud J In de drukkerij werken twee fulltime en twee parttime inktmedewerkers. Hun werkzaamheden bestaan uit: - mengen van inkten; - onderhoud van machines, kleurbakken en centrale inktpompruimte; - zorgdragen voor de juiste verdeling van inkten naar de persen; - zorgdragen voor preventief onderhoud van oxy-dry wasbalken. Functie-eisen Voor deze (parttime) functie zoeken wij kandidaten die aan de volgende eisen voldoen: - opleiding op LTS-niveau; - nauwkeurig kunnen werken; - niet kleurenblind; - zelfstandig en onder tijdsdruk kunnen werken; - flexibele instelling. Werktijden De werkzaamheden vinden plaats in een ochtend- en avonddienst op de navolgende tijdstippen: Ochtenddienst 08.00 tot 14.00 uur 06.15 tot 10.15 uur Maandag t/m vrijdag Zaterdag Avonddienst Maandag Dinsdag Woensdag t/m vrijdag 15.30 tot 21.30 uur 15.30 tot 22.45 uur 15.30 tot 21.30 uur Bij afwezigheid van een van de fulltime inktmedewerkers zal een van de parttime medewerkers een volledige dienst draaien. Meer informatie over deze functie verstrekt de heer J.J. van der Draai, telefoon 010-406 7815. l/w schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u tot 1 augustus a.s. richten aan: PCM Facilitaire Bedrijven bv, Personeel Organisatie, t.a.v. mevrouw G. de Waard, Driemanssteeweg 15, Postbus 8751, 3009 AT Rotterdam Acquisitie voor deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Stichting Jeugdzorg Rotterdam/Zuid-Holland Zuid is een organisatie voor jeugdhulpverlening in de regio's Rotterdam en Dordrecht. De organisatie is onderverdeeld in drie sectoren: jeugdbescherming, ambuiante jeugdhulpverlening en pleegzorg. Bij de Stichting Jeugdzorg werken ruim 680 medewerkers, die zorg bieden aan ongeveer 5.000 clienten per jaar. Stichting Jeugdzorg streeft ernaar in samenwerking met alle partners in de jeugdzorg een helder baken te vormen voor jeugdigen, ouders en andere betrokkenen bij jeugdproblematiek. Binnen het Centraol Bureau van Stichting Jeugdzorg worden verschillende afdelingen onderscheiden directie, automatisering, facilitaire dienst, personeelszaken en de financiele administratie. Ter versterking van de financiele administratie zoeken wij een enthousiaste m/v De financiele administratie verzorgt de boekhouding, de salarisadministratie, de financiele personeelsadministratie, de betalingen aan pleegouders en de betalingen aan/t.b.v. jeugdbeschermingspupillen. Het team bestaat uit 1 2 medewerkers. Het betreft een fulltimefunctie van 36 uur per week. Standplaats is Rotterdam. Functie-inhoud: -controle van de kwaliteit van het Grootboek, juistheid/tijdigheid, spreiding van de kosten over de betreffende periodes; -bijhouden van specificaties van balansposten; -administratie van de vaste activa; -verzorgen van tussentijdse managementinformatie, samenstellen van standaardoverzichten; -controle op volledigheid en juistheid van de overzichten, verwerken van correcties en het geven van toelichting op onderdelen aan de controller; -vervanging bij afwezigheid van collega's op de boekhouding; -ondersteuning bieden aan de controller bij het opstellen van de jaarrekening en de begroting. Functie-eisen: -MBA diploma; -ruime boekhoudkundige ervaring; -kennis van en inzicht in administratieve processen, alsmede in de administratieve organisatie; -kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking en bestandsbeheer; -kennis van administratieve en/of financiele procedures, voorschriften en relevante wetgeving; -flexibele, servicegerichte en collegiale werkhouding; -affiniteit met de sector. Arbeidsvoorwaarden: -rechtspositie en salariering zijn conform de CAO-Jeugdhulpverlening; -de aanstelling is voor een jaar, met nadien de mogelijkheid van een vaste aanstelling. Voor informatie over de functie kunt u bellen met de heer R. Divendal (hoofd financiele administratie), bereikbaar onder telefoonnummer 010-478 16 00. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van curriculum vitae en o.v.v. functie, kunt u tot 30 juli 2001 richten aan: Stichting Jeugdzorg Rotterdam/Zuid-Holland Zuid t.a.v. mevrouw J.W. Kuipers, personeelsfunctionaris, Calandstraat 58, 3016 CD Rotterdam of via ons e-mailadres personeelszaken@rotterdam.jzorg.nl Grand Cafe - Restaurant in den Stadsplein 3, Cape 11c aan den Ussel Tel. 010 442 08 02 Voor de vestiging i Het begon in een Boekenkast in Capelle a/d IJssel, bet breidde zich uit naar Hoofdstuk II in Rotterdam- Kralingen en nu ook in Dordrecht- Stadspolders onder de naam Grandcafe Restaurant Boekmans. Capelle a/d IJssel zijn wij op zoek naar een CHEF-KOK en een ZELFSTANDIG WERKENDE KOK. Aanmelden kan zowel schriftelijk, telefonisch als via de fax. Grandcafe In den Boekenkast (t.a.v. Linda de Rouw) Stadsplein 3, 2903 HH Capelle a/d IJssel. Tel. 010-4420802 Fax 010-4586378. In verband met ons continu groeiend aantal klanten en opdrachten, zoeken wij i.b.v. rijbewijs BE en VCA* Wij bieden een prettige werksfeer en een uitstekend loon. Voor meer informatie belt u met Peter Mirer (06-55388713) of Teun Visser (06-22196233). Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen naar Kitapplicatiebedrijf Ferme-Polyflex Klompenmakerstraat 43B, 3194 DD Hoogvliet.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 31