- V Technisch voorlichter (M/V) freelance consulente De Jong Tours Ibfi ©yd" f oranje zoekt "aanvoerder' 1 Netwerk VSR Medewerker Expeditie (m/v) 1 (40 uur per week) THOM.U.v.d.BCCN b.v. WIL JIJ ONZE ADMINISTRATE OP ROLLETJES LATEN LOPEN? ADMINISTRATE MEDEWERKERm/v Nederlands Expertise Bureau Chauffeurs m/v- Werken aanje toekomst in een sterk groeiend bedrijf? Doe dit samen met Breur IJzerhandel Rivium B.V. Wij zijn op zoek naar nieuwe collega's voor de volgende functies: Medewerkers Reserve Binnendienst Een goede baan bij Thom.H.v.d.Boon! 'eek31- ..fill Als onderdeel van Pon Holdings B Y, is DutchLease een professionele en universele autoleasemaatschappij met ruim 25 jaar ervaring in de branche. Inmiddels is een wagenpark van ruim 4000 auto's opgebouwd. Maar belangrijker dan de omvang van de leasevloot, vlnden we bij DutchLease dat de mens binnen en buiten de organisatie centraal moet staan. Graag laten wij OilZC klanten dan ook eerst uitgebreid aan het woord over hun organisatie en hun wensen, zodat we maatoplossingen kunnen bieden. Wat ga je doen: Podium Projectcommunicatie bv ontwikkelt en exploiteert publieks- en informatiecentra. Hierbij gaat het erom dat de doelgroep wordt voorzien van informatie (projectvoorlichting) en dat de mogelijkheid tot reactie en interactie aanwezig is. Ook maken wij internetsites, cd-roms, video's en geven wij adviezen over interne en externe communicatie. Bij de Maeslantkering in Hoek van Holland staat het informatiecentrum het Keringhuis. Dit centrum bevat een permanente expositie over de stormvloedkering zelf en de bescherming tegen hoogwater in Zuid-Holland. In het Tunnelcentrum in Terneuzen wordt de bouw van de tunnel onder de Westerschelde van alle kanten belicht. Wegens uitbreiding zoeken wij voor onze informatiecentra een voor 40 uur De voorlichter is samen met de huidige voorlichter verantwoordelijk voor het verstrekken van (techni- sche) informatie. Zijn/haar taak bestaat uit het verzamelen van technische kennis, het opstellen en geven van rondleidingen, het begeleiden van de andere rondleiders en het verzorgen van publiciteit. Profiel: - HBO denk- en werkniveau - op diverse kennisniveaus informatie kunnen presentgren - ervaring met het geven van voorlichting - kennis op het gebied van MS-Office producten civieltechnische of werktuigbouwkundige achtergrond en een goede beheersing van de Duitse en Engelse taal is een pre - deeltijd is bespreekbaar Uw schriftelijkesollicitatiemete.v. kunt u voor 13 augustus a.s. richtenaan: podium projectcommunicatie bv, Postbus 1590,3500 BN Utrecht, t.a.v. de heer P. Maas Geesteranus. NEDEB ERVAREN ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (m n) DATE |J ZERHAN OIL Rmun Breur IJzerhandel is een groot- en detailhandel in ijzerwaren, hang- en sluitwerk en gereedschappen, met vestigingen in Rotterdam en Capelle a/d IJssel. Breur Beveiligingen is een erkend borg gecertificeerd beveiligingsbedrijf. Breur Beveiligingen verzorgt mechanische, bouwkundige en elektronische beveiligingen. Op het Alexandrium III zit onze trendy vestiging De Deurkruk, speciaalzaak in deurkrukken, meubelgrepen, brievenbussen en garderobes. Sous-chef magazijn Breur IJzerhandel Rivium Administratief medewerker m/v Breur Beveiligingen Hulpmonteur Breur Beveiligingen Interieurverzorgster Balieverkoper Breur IJzerhandel Vlietlaan Voor de bovenstaande functies bieden wij: een leuke baan in een dynamische organisatie, volop mogelijkheden voor groei binnen onze organisatie en een goede salariering en arbeidsvoorwaarden. Schrijf voor een van bovenstaande functies een brief naar: Breur IJzerhandel Rivium, Riviumboulevard 147,2909 LK Capelle a/d IJssel, tel.: 010-2888444, e-mail: breur@breur.nl Kijk voor meer informatie op www.breur.nl of bel naar Gertjan van riar I aan np tel 010-P888444 Coordinator (M/V) Netwerk VSP B.V. is gespecialiseerd in de verspreiding van reclamedruk- werk, samples en weekbladen en is in deze branche marktleider met een sterk groeiend marktaandeel. De organisatie bestaat uit een hoofd- en verkoopkantoor in Utrecht, 13 regio- nale vestigingen en ca. 25.000 bezorgers welke uiteindelijk de ca. 6.400.000 consumentenadressen bereiken. Wegens uitbreiding van onze activiteiten is op onze vestiging in Ridderkerk de functie beschikbaar van Aard van de werkzaamheden: het lossen, controleren, voor uitrijden gereedmaken en inladen van binnenkomend en uitgaand drukwerk. Van de kandidaat verwachten wij: LBO-niveau stressbestendig en doorzettingsvermogen inventiviteit en creativiteit grootverantwoordelijkheidsgevoel flexibele instelling aangaandedewerktijden zelfstandig en in teamverband kunnen werken in bezit van rijbewijs B Wat bieden wij: zelfstandigheid aantrekkelijk salaris goede secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een 13e maand Heeft u interesse in deze functie dan verzoeken wij u uw schriftelijke reactie, tezamen met uw curriculum vitae te richten aan: Netwerk VSP B.V. t.a.v. Miranda Eerhard Postbus 3083 2980 DB Ridderkerk Thom.H. van der Boon is een gerenommeerde groothandel en impor- teur met een pakket van meer dan 4.000 artikelen. Het assortment is verdeeld in de productgroepen Zeil- Tentmakerij, Camping Vrije Tijd en Huis Tuin. Afnemers van deze artikelen zijn o.a. zeil- en tentenmakers, caravan- en kampeerwinkels, tuincentra en hoveniers. Ter versterking van onze binnendienst zijn wij op zoek naar een gemotiveerde Administradef Commercieel Medewerker m/v Uw profiel: Opleiding op tenminste MAVO/HAVO niveau of gelijkwaardig door enige ervaring Liefst schoolverlater Gemotiveerd om in een klein team te werken Bij voorkeur woonachtig in Schiedam en omgeving Goede beheersing van de Nederlandse taal; beheersing in woord en geschrift van Duits en Engels Computerbeheersing van Microsoft Windows, Word en Excel U mag rekenen op een afwisselende baan in een collegiaal team, waarbij het accent Iigt op de administratieve ondersteuning van de afdelingen C omnrerciele Zaken en Inkoop. De functie is gekoppeld aan een passende salariering, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatiebrief met pasfoto en CV kunt u tot 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen aan Thom.H. van der Boon b.v., t.a.v. de heer E. van Grootveld, Postbus 36, 3100 AA Schiedam. Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer E. van Grootveld, Hoofd Commerciele Zaken, tijdens kantooruren (010) 4272727. Internet: http://www.vdb.nl Wl'iP"/ T0TAAL-TX11 De administratie van een lease maatschappij is een dynamisch geheel. Alle ins- en outs van een compleet wagenpark komen daarbij aan de orde. Voor dit bedrijfsonderdeel zoekt het DutchLease team een: controle op, journaliseren van en betaalbaar stellen van inkoopfacturen crediteuren beheer journaliseren kas/bank/giro balanscontrole (m.b.v. Excel) archiveren en overige administratieve taken Voor deze functie zoeken we een enthousiaste en initiatief- rijke medewerker, die weet wat secuur werken betekent en natuurlijk de nodige discretie in acht neemt. Je hebt een opleiding op ME AO BA/BE niveau of (studerend voor) MBA. Bekendheid met boekhoud- pakketten (bij voorkeur FIS 2000) en enige jaren relevante werkervaring is gewenst. DutchLease biedt je een boeiende baan met uitzicht op een vaste aanstelling. Je komt te werken in een plezierige werk- omgeving binnen een leuk team. Spreekt dit jou aan Stuur dan een brief met C.V. aan: DutchLease bv t.a.v. de heer R. Stemmer, Postbus 5165, 3008 AD Rotterdam. Kijk ook op onze website: www.dutchlease.nl Duidelijk op maat Op korte termijn zijn wij op zoek naar een fulltime: ter versterking van onze binnendienstafdeling. Deze functie houdt onder meer in: - administratieve werkzaamheden: o.a. postbehandeling, noteren opdrachten en adequate telefoonbehandeling. Voor deze functie is vereist: - communicatieve vaardigheden; - klantgerichte instelling; - ervaring in de verzekeringsbranche; - ervaring met betrekking tot geautomatiseerde systemen; - accuratesse. Kandidaten worden verzocht binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad schriftelijkte reageren naar: NEDEB B.V., Postbus 21090,3001 AB Rotterdam, t.a.v. mevr. C. Blaak. stichting Veel mensen zijn op zoek naar een duurzame relatie. Stichting DATE helpt daarbij al zo'n 30 jaar d.m.v. een uniek systeem en is het grootste erkende relatiebureau van Nederland met vele duizenden ingeschreven partnerzoekenden. Voor Stichting DATE vormen ongeveer 70 medewerksters de belangrijkste schakel tussen mensen die een relatie zoeken. Deze medewerksters wonen en werken verspreid door het hele land en ontvangen thuis onze clienten voor een persoonlijk gesprek. In deze selecte groep is een vacature ontstaan. Wij zoeken een enthousiaste en zakelijk ingestelde in Rotterdam Wij vragen van u: dat het omgaan met mensen u aanspreekt; betrouwbaarheid, discretie, belangstelling en een ruime levensvisie; minimaal MBO-niveau en leeftijd vanaf ca. 35 jaar. Belangstelling voor dit boeiende werk? Wij ontvangen graag uw handgeschreven brief met pasfoto t.a.v. mevrouwJ.RC. Mulder. Stichting DATE, Zeestraat 145, 1942 AN Beverwijk. De Jong Tours is een touringcarbedrijf met ca. 50 bussen en gevestigd in Ridderkerk/Rijsoord. Wegens uitbreiding zijn wij op zoek naar: fulltime parttime op afroep Functievereisten: in het bezit van rijbewijs D en, indien geboren na 30/03/1955, het CW-B diploma een klant- en servicegerichte mentaliteit een flexibele instelling bereid zijn om 's avonds en in het weekend te werken. De aanstelling geschiedt op basis van standplaats Ridderkerk, waarbij de CAO Besloten Vervoer van toepassing is. Schriftelijke readies naar: De Jong Tours, t.a.v. mevrouw A. van der Vliet, Postbus 30, 2980 AA Ridderkerk. Telefoon: 0180-422800. E-mail: annemarie@dejongtours.nl CA8ELLS A/D 1 fsset - ROTTE8SAM Wij zoeken een gemotiveerde collega die zorg draagt voor de verwerking van de binnengekomen goederen en het up to date houden van het magazijn Functie-eisen: opleiding op MAVO-niveau, goed kunnen werken in een team verband en leidinggevende capaciteiten. Wij zoeken een gemotiveerde collega, die verantwoordelijk is voor de dagelijkse verwerking van de administratie en verzending van de offerte. Functie-eisen: een opleiding op HAVO/MEAO-niveau, kennis en ervaring met Microsoft Office. Daarnaast heeft kennis van de beveiligingsbranche onze voorkeur. Onder leiding van een ervaren monteur plaatst u elektronische en mechanische beveiligingen bij onze klanten. Functie-eisen: LTS-opleiding, leergierig, in het bezit van een rijbewijs. Een bewijs van goed gedrag is noodzakelijk. De Deurkruk/Breur IJzerhandel Vlietlaan Voor onze vestigingen De Deurkruk en Breur IJzerhandel Vlietlaan zoeken wij kandidaten die tijd hebben om twee tot drie dagen in de week onze vestigingen netjes achter te laten. Functie-eisen: verzorgd uiterlijk en enthousiast. Als verkoper adviseert u onze klanten over ons assortiment. Daarnaast denkt u mee in het commerciele traject. De zaterdag is uw vaste werkdag. Functie-eisen: opleiding op LTS/MAVO-niveau, interesse in het verkoopvak, goede communicatieve vaardigheden. Net als voetbal op topriiveau, is het schoon houden van eeri wereldstad werk voor professionals. Om onze uitstekende selectie profs te sturen en te leiden zoekt Roteb voor Reinigingsbedrijf Oost een: Je bent verantwoordelijk voor de aansturing, controle en instructie van de Inzamelteams, de Reinigingsteams en de Buurt Service Teams. Daarnaast beheer je het materieel en initieer je nieuwe werkmethoden en procedures en werk je deze uit. Zwaartepunt van je functie is het begeleiden van je medewerkers overeenkomstig het sociaal beleid en voorzie je in een doeltreffend personeelsbeleid en tevreden personeel. Ook ben je in staat een goed georganiseerd en doelmatig opererend Reinigingsbedrijf te realiseren waarin het uitvoeren van het afdelingsbeleid centraal staat. Wij vragen Opleiding MBO niveau, OPOR Rijbewijs B, eventueel C Minimaal 2 jaar ervaring in leidinggevende functie Persoonlijke kenmerken: veranderingsbereidheid, ondernemingsgeest, oplossings- en resultaatgericht, sociale vaardigheden, commerciele instelling en stressbestendig. Wij bieden Je functie is gewaardeerd in salarisklasse 7 (max. f. 5161,-). Bij gebleken geschiktheid en het volledig voldoen aan de gestelde functie-eisen, kan bevordering naar salarisklasse 8 (max. f. 5848,-) plaatsvinden. Inschaling is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Informatie Voor nadere informatie kun je contact opnemen met de heer R. van Altena, Operationeel manager Reinigingsbedrijf Oost, 010 - 245 89 15 of mevrouw I.Overbeeke, Personeelsadviseur, 010 - 245 86 56. Sollicitatie Belangstellenden kunnen binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie schriftelijk solliciteren bij Roteb, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 10902, 3004 BC Rotterdam, onder vermelding van vacaturenummer 2001/32. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Voor de Operationele Afdelingen zijn wij op zoek naar twee medewerkers Rail Service Center Rotterdam bv is gevestigd in het havengebied en doet de overslag van containers, wissellaadbakken en opleggers van en op treinen met Europese herkomst of bestemming- het beroemde achterland. We beschikken hiervoorover moderne hulpmid- delen, zoals overslagkranen, reachstackers en terminaltrekkers. De informatie- overdracht tussen de verschillende werkplekken is geheel geautomatiseerd. In deze functie kojmen logistieke werkzaamheden aan de orde die bestaan uit Data-lnvoer, Poort-controle en Agentuur/ Documentverzorging. De werkzaamheden worden uitgevoerd op 2 locaties, te weten op de terminal van RSC Rotterdam in het Waalhaven gebied en op de ECT Delta Terminal op de Maasvlakte. Het Reserve Rooster biedt zeer afwisselende diensten met een gemiddelde werkweek van 36 uur in ploegendienst. Er werken bij ons 120 medewerkers: voornamelijk in volcontinudienst. NADERE INFORMATIE Voor nadere informatie over deze functie kunt u zich wenden tot dhr. A.J.M. Meijerinkof dhr. H. Knegt (tel: 010-4913611) E-mail: opman@rscrotterdam.nl Belangstellenden voor deze functies verzoeken wij binnen 14 dagen te reageren. U kunt uw sollicitatiebrief - voorzien van c.v. - richten aan Rail Service Center Rotterdam b.v. Albert Plesmanweg 200,3088 GD Rotterdam WIJ BIEDEN een afwisselende func tie met toekomst per- spectief een werkomgeving waarin u betrokken bent bij de diverse operationele processen informele en open werksfeer prima arbeidsvoor waarden volgens eigen Bedrijfs-CAO WIJ VRAGEN een opleiding op HAVO/MEAO niveau Rijbewijs B flexibele opstelling kennis van logistieke processen en containers is een pr6 ROTTERDAM Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. [li'-y/y

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 20