De kracht va ssioneel makelen! mm A A A A A A A A A A A A A I A iMaeslanden A m m m m -r:z... HYPOTHIIK WINST mm i w HPW PRESTIGE GEMAK I *- HOEK VAN HOLLAND Harwichweg 186 635.292,= k.k. SAMEN UW IDEALE HYPOTHEEK BEPALEN "adviescentrum ti P m H VXTM^TirSt 1 rnmm I P2LY& ELMWjc&l Week 31 MAASPOST SCHIEDAM-XQ02 ™s >-<w 'WsMmwu** r4 W r ^Jw"^.^.,,.-; V; ••—- WZ S. =vV'"'- - SCHIEDAM Westvest 9 SCHIEDAM Baanstraat 14 Prachtige "watervilla" met garageplaats, gelegen aan het water van de Nieuwe Haven in het woningcom- plex *"t Nieuwe Werck". Deze unieke woning is ruim van opzet en heeft riante slaapkamers, een aparte eetkeuken en een zeer bijzondere tuinkamer die toegang geeft naar de zonnige tuin met aanlegsteiger. Door zijn centrale ligging in het centrum zijn winkels, supermarkten, openbaar vervoer, theater en bibliotheek allemaal binnen hand- bereik. Indeling b.g.g.: hal, toilet en CV-kast. Lichte tussenkamer (27m2) v.v. lami- naatvloer en die via schuifpui toegang geeft tot groot terras. Nette eetkeuken (13m2) v.v. losse apparatuur. Benedenverdieping: ruime tuinkamer (34m2) v.v. plavuizenvloer die toegang geeft via schuifpui naar zonnige tuin(z) en aanleg steiger. 1e verdieping: gedeeltelijk siergrind vloer, overloop, kast en wasma- chineruimte. 3 slaapkamers (15, 10, 6m2) en nette ruime badkamer v.v. ligbad, douchecabine, zwevend toilet, dubbele wastafelmeubel en designradiator. Verwarming d.m.v. CV bouwjaar '89, bijdrage WE /404,= p/mnd. Een unieke ruime sfeervolle woning die zelde te koop is. Vrijblijvende aanbieding. Schitterend wonen in een moderne 3-kamerap- partement op toplocatie, met het oude centrum en molens als schilderij in je woonkamer en perfect gelegen ten opzichte van het sfeervolle centrum, openbaar vervoer, winkels, horeca en haven. Indeling: luxe entree met centraal plein, lift en toegang tot berging. Indeling appartement: lange hal met moderne plavuizen vloer, meterkast, grote bergkast met CV ('95), wasmachine-aansluiting, toilet, slaapkamer (9m2). Lichte luxe badkamer voorzien van douche/ligbadcombinatie en vaste wastafel. Ouderslaapkamer (14m2) voorzien van eikenhouten vloer en uitzicht op balkon. Ruime lichte living (31 m2) voorzien van eikenhouten vloer, open Bruijnzeel keuken. Via woonkamer toegang tot zonnig balkon (10m2). Bijzonderheden: recente bouw ('95), erfpacht afgekocht. Een plaatje van een appartement! Vrijblijvende aanbieding. SCHIEDAM Lange Haven 22D Een gezellig romantisch 2-kamerappartement gelegen op de begane grond in een 18e eeuws monumentaal pand aan de mooiste haven van Schiedam. Het apparte ment ligt midden in het centrum en heeft werkelijk alles in de nabijheid. Entree: centrale entree met atrium, trappenhuis en toegang tot berging. Entree appartement: meterkast, ruime lichte woonkamer (27m2) met open keuken. De woonkamer is voorzien van kruiskozijnen en een schuifpui naar Frans balkon De badkamer is voorzien van toilet, vaste wastafel en douchehoek. Slaapkamer (8m2). Het ideale huis voor elke starter. Vrijblijvende aanbieding. INDICATIEPRIJS 510.000,= k.k. 231.428,= k.k. H VRAAGPRIJS 299.000,= k.k. 135.680,= k.k. INDICATIEPRIJS 189.000,= k.k. 85.764,= k.k. VLAARDINGEN Aletta Jacobskade 73 VLAARDINGEN J.P. Coenlaan 3 VLAARDINGEN Van Schravendijkplein 5 Ongekend fraai wonen aan de Vlaardingse vaart in een subliem woongenot direct aan water, natuur en recre ate, op korte afstand van winkels, scholen, open baar1 vervoer en goede verbinding met de snel- weg. Indeling: entree, hal met meterkast en toilet, toegang tot ruime inpandige garage met wasma chine aansluiting. Fraaie ruime living (65m2) voorzien van parketvloer, superieure Bulthaup keuken met alle apparatuur te weten keramische kookplaat met grill- en wokbrander, vaatwasser, koelkast met vriesvak, oven, magnetron, enz. Onder architectuur aangelegde achtertuin met riante vijverpartij enz. 1e verdieping: terras met fraai uitzicht op de vaart, studioruimte (24m2), CV-kast met CV-ketel en boiler, 3 (voorheen 4) slaap kamers (8, 11, 26m2). Ruime badkamer voorzien van lichtkoepel, ligbad, aparte douche, 2e toilet, thermokranen en 2 wastafels met zuil. Lichtzuil boven trap. Een perfect woongebeuren geheel op eigen grond. Vrijblijvende aanbieding. Magnifiek in het fraaie van Heutzpark op de grens van het sjieke com plex "Engelse Tuin". Prachtig authentiek geschakelde villa, klassiek van architectuur met het moderne comfort van nu. Met een grote garage en fabelachtige tuin. Indeling: voortuin, entree, rep- resentatieve hal, royale woonkamer (eventueel met serre-aanbouw), prachtige keuken inclusief alle comfort, bijkeuken, CV/bergruimtekast, garage en zoldertje. 1e verdieping: 3 slaapkamers, praktische badkamer met inbouwkasten. Riante 2e verdieping: overloop en bergkast, 4e slaap kamer, extra bergingen, seperate toilet en wasgelegenheid. HR CV, keurig onderhouden. Met een keurig onderhouden en prachtige, tot in het klein- ste detail verzorgde achtertuin. Totaal ca. 600m2 erfpacht grond (afgekocht tot 2041) is absolute buitenkans met alles onder handbereik (scholen, stad, etc.). Uitgebreide informatie op aanvraag. Vrijblijvende aanbieding. In het oude centrum van Vlaardingen op de 2e verdieping riant gelegen 2-kamerappartement. In de directe omgeving van de gezellige haven en alle faciliteiten onder handbereik. Indeling: lange hal met inpandige berging, m.k., grote L-vormige living met openhaard en enorme raampartij, ruime slaapkamer, badkamer, toilet, een- voudige keuken met toegang tot riant, zonnig dakterras. De living en slaap kamer zijn voorzien van mooie parketvloer. Absoluut gezellig wonen in het oude centrum! Vrijblijvende aanbieding. Op de eerste woonlaag gelegen gemoderniseerd, hoek-4-kamerapparte- ment, uitgevoerd in lichte teinten, gelegen aan groen en vijverpartij in de "Westwijk" Indeling: entree, ruime hal, vergrote keuken in hoekopstelling, toilet, totaal betegelde, zo goed als nieuwe, badkamer met douche, wastafelmeubel en designradiator. Slaapkamer (ca. 10m2) met inbouwgarderobekast en spachtelputzwanden, tweede slaapkamer (ca. 6m2), gangkast en meterkast, living (oorspronkelijk 2 kamers) van ca. 30 m2 voorzien van granol- en steenstrip wanden alsmede laminaatvloer. Bijzonderheden: gehele woning heeft kunststof kozijnen met dubbelglas en rolhorren, vloer hal en keuken van lichte plavuis, CV-combi opgesteld in de recht onder de woning gelegen berging in onderbouw, actieve WE. Meubels neerzetten en wonen! Vrijblijvende aanbieding. INDICATIEPRIJS 800.000,= k.k 363.024,= k.k. H INDICATIEPRIJS 950.000,= k.k. 431.091 k.k. H VRAAGPRIJS 214.500,= k.k. VRAAGPRIJS 239.000,= k.k. 108.453 k.k. MAASLAND Klaver 9 Rustig, kindvriendelijk en zonnfg gelegen ruime eengezinswoning is nu te koop in een van de meest gewilde wijken van Maasland op loop-/fiet- safstand van natuurae- lisi MAASLAND Plantage 11 DEN HAAG Loosduinse Hoofdstraat 590 MAASSLUIS Jeroen Boschstraat 67 BTedTpIassen, recreatie, scholen en winlcelT Indeling: entree met hal, meterkast, toilet en trapopgang. Ruime gezellige lichte living (40m2) voorzien van licht keukenblok inclusief losse apparatuur te weten oven, gaskookplaat, vaatwasser, koelkast, afzuigkap, enz. Toegang tot zonnige tuin (ZW) met stenen berging en achteruitgang. 1e verdieping: overloop met toegang tot 3 slaapkamers (15, 11, 10m2). Badkamer voorzien van douchebad, 2e toilet, vaste wastafel en wasmachine-aansluiting. 2e verdieping: overloop met combi CV-ketel ('91), ruime zolderkamer met Velux raam, bergkamer en bergvliering. Bijzonderheden: openhaard kanaal is aanwezig en in de tuin nieuwe schutting. Vrijblijvende aanbieding. Fraaie hoekwoning met diepe achtertuin en sepa rate garage, gelegen in een rustige laan nabij het oude centrum. Indeling: entree, hal, trapkast en meterkast, vergroot toilet (zwevend) met fontein, woonkamer (ca. 27m2) voorzien van eikenhouten lamellenparketvloer en spachtelputz wanden. Exdusieve roomkleurige open Tulpkeuken met koelkast, gascomfort, heteluchtoven, vaatwasser, afzuigkap en extra designradiator, zonnige achtertuin (15m diep) met stenen berging en zijingang. 1e etage: overloop met vaste kast, 3 slaapkamers (ca. 12, 12 en 6 m2) voorzien van vaste kasten, moderne totaal betegelde badkamer met wastafelmeubel, toilet, douchecabine en designradiator. 2e etage: overloop met bergruimte, aansluiting wasmachine, CV combi ('92), afgetim- merde zolderkamer (ca. 18 m2) met dakkapel. Een prima huis met veel extra's. Vrijblijvende aanbieding. Nabij het winkelcentrum gelegen, ruim 3-kamer parterre-appartement met eigen parkeerplaats op afgekochte erfpachts- grond. Indeling: centrale afgesloten hal{ entree, hal, 2 slaapkamers (ca. 9 en 12 m2), living met aangebouwde serre (ca. 25 m2), half open moderne keuken met alle denkbare apparatuur, toilet, bad kamer met ligbad en wastafelmeubel, bergkamer met aansluiting was-/ droogmachine. Bijzonderheden: CV combi ('89), actieve WE, gebouw 11 jaar oud. Vrijblijvende aanbieding. Fraai 4-kamerapparte- ment in het gewilde Maassluis Oost. Prachtig gelegen in het groen en toch op loopafstand van alle voorzieningen, te weten: winkelcentrum Palet, tennisbaan, zwembad, scholen, openbaar vervoer en een directe aansluiting met snelweg. Indeling: centrale hal, entree appartement: gang met toegang tot zijslaapkamer (8m2) voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas. Moderne keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur te weten oven, gaskookplaat, afzuigkap. Toegang tot voorbalkon. Toilet, meterkast, 2e slaapkamer (11m2) met kasten wand. Sfeervolle living (20m2 eventueel te vergroten tot 30m2), voorslaapkamer 10m2. Fraaie badkamer met douche en vaste wastafel. Bijzonderheden: een modern appartement, geheel dubbel glas met kunststof kozijnen en CV. Vrijblijvende aanbieding. INDICATIEPRIJS 460.000,= k.k. 208.739,= k.k. H KOOPSOM 549.000,= k.k. 248.719,= k.k. VRAAGPRIJS 325.000,= k.k. 147.479,= k.k. VRAAGPRIJS 249.000,= k.k. 112.991,= k.k. Exclusief wonen op een zeer ruim perceel (906m2 eigen grond) in een luxe bungalow met verrassende details in de zeer geliefde badplaats Hoek van Holland. Op korte afstand van alle voorzieningen te weten winkels, natuur, strand en duinen. Indeling: entree, hal, toilet en meterkast, riante living (64m2) met fraaie Atrium tuin (inpandig), natuurstenen vloer met vloerverwarming en open haard. Moderne lichte keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur te weten vaatwass er, vriezer, afzuigschouw, natuurstenen blad. Via schuifpui toegang tot fraaie zonnige tuin rondom. Riante slaapkamer (20m2), 1e badkamer met ligbad, bidet, 2e toilet en vaste wastafel, werkkamer (20m2), toegang tot berging/garage, CV kast met combi CV '92 en wasmachine-aansluiting, toegang tot zijvleugel met 2e living (32m2) voorzien van pantrykast met koelkast en kooktoestel. 2 slaapkamers (16 en 12m2), met toegang tot 2e badkamer voorzien van douche, vaste wastafel en toilet. Een riant en exclusief woongenot. Vrijblijvende aanbieding MAASSLUIS Hoeker 20 mm Een van de mooiste split- levelwoningen is nu te koop. Fraai en modern van inrichting, subliem ver- bouwd met verrassende details wat maakt dat deze woning uniek in zijn soort is Qua ligging voortreffe- lijk nabij winkelcentrum Koningshoek, station, scholen, busverbinding en cen trum Indeling entree met gang welke toegang geeft tot fraai toilet, meterkast, garderobenis en zeer ruime garage met wasmachine-aansluiting Moderne black/white tuinkamer (40m2) met zijraam, sublieme Siematic keuken voorzien van alle inbouwapparatuur. Toegang tot fraaie zonnige tuin met achteruitgang. 1e level: vergrote living (30m2) met openhaard en voorbalkon. 2e level: hobbycorner, ruime slaapkamer (20m2, voorheen 2), verbouwde show room badkamer voorzien van whirlpool, luxe douchecabine, thermokranen, zwevend toilet, 2 wastafels. Riante ouderslaapkamer (20m2) met balkon, extra hobbykamer (14m2) verkregen door dakkapel. Zolderkamer (20m2) met afgescheiden berging met combi CV ('96). Een zeer fraai geheel wat zijn prijs dubbel en dwars waard is Mill! Vrijblijvende aanbieding. MAASSLUIS Zuidbuurt 35 Fraai gelegen ruime eengezinswoning, kind- vriendelijk, aan de rand van de Koningshoek met alle voorzieningen op steenworp afstand te weten: scholen, winkels, recreatie, openbaar vervoer, station, enz. Indeling: entree met hal, toilet en meterkast, ruime living (38m2) voorzien van schuifpui, parketvloer en open keuken voorzien van lichte hoekopgestelde keuken. Zonnige tuin met car port en berging. 1e verdieping: overloop met toegang tot 2 ruime slaap kamers (12, 16m2), badkamer met ligbad, thermostaatkraan, 2e toilet en vaste wastafel, 2e verdieping: ruime zolderkamer (12m2), aparte waskamer met combi CV Hr Nefit ('99) en toegang tot riant dakterras. Een prima woning voor een prima prijs! Vrijblijvende aanbieding. Uniek wonen in een sfeervol woonhuis met vele mogelijkheden, eigen dubbele parkeer plaats, een fraaie zonnige tuin en genieten van de omgeving. De natuur met de koeien als achtergrond, een wijds uitzicht. Indeling: entree, hal, toilet, badkamer met douche, vast wastafelmeubel, aparte ruimte met aansluiting wasmachine en CV-combiketel ('97). Moderne keuken met hetelucht oven, gaskookplaat, afzuigkap, plavuizenvloer met vloerverwarming. Toegang tot riante beschutte en zonnige tuin. Sfeervolle woonkamer (22m2). Tussenhal, hobbykamer (6m2). 1e verdieping: ruime overloop met toegang tot ouder slaapkamer (15m2). Grote aparte berging (15m2). Alles geheel hardhouten kozijnen voorzien van dubbel glas. Een unieke woondroom die maar voor een enkeling is weggelegd. VERKOOP GESCHIEDT BIJINSCHRIJVING Vrijblijvende aanbieding. INDICATIEPRIJS 675.000,= k.k. 306.302,= k.k. J INDICATIEPRIJS 399.000,= k.k. 181.058,= k.k. INDICATIEPRIJS 475.000,= k.k. 215.546,= k.k. MAASSLUIS Nobeldreef 197 MAASSLUIS Rontgendreef 21 MAASSLUIS Stellingmolen 14 Een ongekend fraai zon- neterras (20m2) hoort bij een weergaloos 2-kamer appartement en een riant uitzicht over de Nieuwe Waterweg op de 5e verdieping. Indeling: luxe entree met centrale hal en lift, entree appartement, hal met meterkast (4 groepen aardlekschakelaar), ruime lichte woonkamer (25m2), aparte luxe keuken voorzien van wasmachine, vaatwasser, koelkast, vriezer, magnetron, gascomfort en afzuigkap. Bergkast met CV Combi ('78). Ruime slaapkamer (12,5m2), nachthal met prachtige badkamer voorzien van ligbad, vaste wastafelmeubel, separate douchecabine en designradiator, apart toilet. Hier wonen is genieten!! Vrijblijvende aanbieding. Rustig gelegen hoekwo ning met veel wooncom- fort en eigen carport nabij overdekte tennishal en natuurgebied. Indeling: entree, hal met meterkast en garderobe nis, L-vormige living (ca. 26 m2) met lichte plavuizenvloer doorlopend in halfopen keuken, hoekopstelling met koel-/vrieskast, vaatwasser, kerami sche kookplaat, heteluchtoven en dubbele spoelbak. Ruim, licht en modern toilet. Eigentijds aangelegde grote zonnige achtertuin. 1e etage: overloop, slaapkamer (oorspronkelijk 2) van ca. 15 m2 alsmede een slaapkamer van ca. 13 m2. Prachtige vergrote badkamer met duobad, zwevend toilet, designradiator en wastafelmeubel. 2e etage: ruime overloop met veel bergruimte, aansluiting wasmachine, CV combi ('89), twee kamers van ieder ca. 10 m2. Berging aan voorzijde. Een heerlijk gezinshuis! Vrijblijvende aan bieding. Fraaie eengezinswoning is nu te koop in een van de meest kindvriendelijke wijken van Maassluis op loopafstand van scholen, winkels, sportvelden, openbaar vervoer. Indeling: entree, hal met toilet en nieuwe meterkast. Sfeervolle living (32m2) met lichte wandafwerking en spiksplinter nieuwe fraaie U-vorm opgestelde keuken voorzien van alle inbouwapparatuur te weten vaatwass er, koelkast/vriezer, combi-oven, 5-pitsgaskookplaat, wokbrander, afzuigkap, enz. Toegang tot fraai aangelegde diepe achtertuin met stenen berging. 1e verdieping: 3 slaapkamers (12, 11, 8m2), ruime badkamer voorzien van lig bad, aparte douche, vaste wastafel en 2e toilet. 2e verdieping: grote zolder met combi CV-ketel ('94), Velux dakraam en wasmachine-aansluiting. Een perfect geheel voor een betaalbare prijs!!!!!! Vrijblijvende aanbieding. VRAAGPRIJS 339.000,= k.k. 153.831,= k.k. INDICATIEPRIJS 435.000,= k.k. 197.394,= k.k. INDICATIEPRIJS 429.000,= k.k. 194.672,= k.k. ■Koemarkt 4 3111 JHSchiedam "Telefoon 010 - 4090140 Veerstraat 27/29 3142 CP Maassluis Telefoon 010 - 5923300 ■Van Schravendijkplein 1 3131 CV Vlaardingen ■Telefoon 010 - 4603333 Internet www.hac.nl Centrale administratie Veerstraat 27-29, 3142 CP Maassluis Telefoon 010 - 592 33 00 Fax 010 - 592 14 29 E-mail maesland@kabelfoon.nl Internet www.maeslanden.nl Rotterdam 010 - 460 06 02 Koophuis Makelaardij Schiedam 010 - 409 01 40 Vlaardingen 010 - 460 33 33 Maassluis/Maasland 010 - 592 33 00 Westland/Hoek van Holland 0174 - 38 64 26 MAASSLUIS Vincent van Goghlaan 193 Modern high-tech Penthouse in het fraaie appartementen gebouw Tournesol, met riant uitzicht over de stad, Skyline en direct gelegen bij winkels, openbaar ver voer, station, haven en cen- si trum door zijn ronde vorm, het vele glas en de perfecte lichtinval vanuit elke ruimte. Indeling: entree, hal met lift tot aan voordeur, entree, gang met toegang tot zijslaapkamer (12m2) met inloopkast en toegang tot voorterras welke rondom loopt, meterkast en kast met wasmachine aansluiting, aparte CV-kast, modern zwevend toilet, luxe bad kamer voorzien van whirlpool, en fraaie zuilwastafel. Toegang tot 2e slaapkamer (ca. 9,5m2) eveneens met toegang tot achterterras, speels rondlopende woonkamer (ca. 3Tm2) voorzien van Yatoba houtenvloer, strakke wandafwerking en toegang tot luxe keuken voorzien van alle inbouwapparatuur te weten vaat wasser, koelkast, gaskookplaat, afzuigschouw, combi-magnetron, en vriezer. Bijzonderheden zijn een berging in de onderbouw en eigen parkeerplaats op het binnen terrein. Een topper van een modern woongebeuren perfect en speels met panoramisch uitzicht in nieuwstaat It!!! Vrijblijvende aanbieding. INDICATIEPRIJS 475.000,= k.k. 215.546,= k.k. V

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 2