Rotterdams Dagblad De zorgcentrale: een leuke afwisseling voor verpleegkundigen! spir/t CaVKIIAK Account Manager (m/v) Welke kant wil je op? b I a u uj EUROPEAN JUICE TERMINAL RECEPTIONISTE TELEFONISTE ADMINISTRATEUR PROCESS OPERATOR Medewerker(s) Service Bureau m/v Met de top kun je niet jong genoeg beginnen! werKterrem: ADVERTENTIEVERTEGENWOORDIGER m/v TEMPELMAN PARTNERS REGISTERACCOUNTANTS Gediplomeerdeapothekersassistent(e) Apotheek-hulp/leerling-assistent(e) Commerciele duizendpoot m/v www.reageersnel.nl zekerleven De zorgcentrale wordt de hele dag ge- beld door clienten met diverse vragen, opmerkingen en aanmeldingen van zorg. De zorgcentralisten beantwoorden de tele- foontjes. Ze geven advies en informatie, verwijzen door, nemen aanmeldingen op, maken afspraken, administreren, etc. Dat is leuk en afwisselend werk. Heb je een HBO- V-diploma, ervaring in de (thuis)zorg en kun je omgaan met computers, dan hebben wij een interessante baan voor je, namelijk als zorgcentralisten (m/v) In deze full- of parttime baan, tus- sen 8.00 en 17.00 uur, sta je onze clienten vakkundig te woord. Je kunt rekenen op een goed inwerkprogramma en je komt te werken in een leuk, collegiaal team. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO-Thuiszorg. Bovendien bieden wij een gunstige spaarloon- en pc-prive- regeling. Heb je interesse? Voor meer informatie kun je bellen met Use Buijsrogge, teamhoofd Zorgcentrale a.i., (010) 246 32 78. Stuur je sollicitatie met curriculum vitae voor 12 augustus a.s. naar Thuiszorg Nieuwe Waterweg-Noord, t.a.v. mevrouw Use Buijsrogge, p/a plaatsings- bureau, Postbus 900, 3100 AX Schiedam. JE HART LIGT BIJ DE THUISZORG TEMPELMAN PARTNERS REGISTERACCOUNTANTS Beginnend assistent-accountant (m/v) en een Gevorderd assistent-accountant (m/v) Versterk ons team en werk aan je eigen toekomst! Informeer naar de mogelijkheden. Bij QuoRatio kan het allebei! Deze functie kan ook voor 32 uur worden ingevuld. office assistant telefoniste/receptioniste teamsecretaresse junior secretaresse www.secretarytoday.nl Week 31 T0TAAL-TX12 llfAki«iAnn!ni Rotterdams Dagblad bv, onderdee! van PCM Uitgevers nv, is uitgeefster van Rotterdams Dagblad en Maasstad weekbladen. Het hoofdkantoor van Rotterdams Dagblad bv is gevestigd In Rotterdam, met regiokantoren in Spijkenisse, Schiedam, Barendrecht, Capelle a/d IJssel en Oud -Beijeriand. Bij Rotterdams Dagblad bv zijn ca. 300 medewerkers/sters werkzaam in vaste dienst. Rotterdams Dagblad verschijnt dagelijks met een oplage van ruim 102.000 exemplaren in Rotterdam en regio. De huis-aan-huisbladen Maasstad weekbladen worden wekelijks verspreld in 18 verschillende edities met een oplage van 628.100 exemplaren. Op korte termijn willen wij graag in contact komen met kandidaten voor de functie van U zal Rotterdams Dagblad bv representatief vertegenwoordigen bij bestaande en nieuwe relaties in de regio ten behoeve van onze uitgaven Rotterdams Dagblad en Maasstad weekbladen. Als lid van een verkoop- team bent u vooral een samenwerker die in onderlinge afhankelijkheid tot topprestaties in staat is. Voorts weet u creativiteit in daden om te zetten en bent u een harde werker met grote inzet. Door het telefonisch en per- soonlijk benaderen van (potentiele) adverteerders en hetgeven van advies aan deze clienten draagt u zorg voor het realiseren van een optimale adver- tentie-omzet. Opleidingsniveau MBO/NIMA-A. Rotterdams Dagblad zorgt voor een interne 'on the job' training. De arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend: naast een goed salaris en een vaste onkostenvergoeding krijgt u tevens de beschikking over een auto van de zaak. Meer informatie over PCM Uitgevers is te vinden op de inter- netsite: www.pcmuitgevers.nl Telefonische informatie kunt u krijgen bij de heer H. Wirtz, verkoopleider regio, telefoonnummer 010 4004276. Uw schriftelijke reaches binnen tien dagen aan: Rotterdams Dagblad, mevrouw E.L.J.M. van den Berg, manager Personeel Organisatie, Westblaak 180, 3012 KN Rotterdam. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentle wordt niet op prijs gesteld. Tempelman Partners is een maatschap van registeraccountants waarin ca. 30 professionals werkzaam zijn, waaronder 4 registeraccountants. Op korte termijn zijn wij op zoek naar een enthousiaste Als receptioniste/telefoniste beman je de receptiebalie, de telefooncentrale en ben je het "gezicht" van Tempelman Partners. Je werkt nauw samen met het secretariaat en assisteert de officemanager bij voorkomende werkzaamheden. De functie omvat een behoorlijke hoeveel- heid taken, waardoor een interessante afwisseling ontstaat. Werkzaamheden: - behandeling van telefoon, fax en e-mail - ontvangen van gasten en bezoekers - diverse administratieve werkzaamheden, waaronder het verzorgen van mailings, voeren van eenvoudige correspondentie, beheren van de vergaderruimten, up to date houden van het adressenbestand, verzorgen van in- en uitgaande post e.d. Functie-eisen: - minimaal MAVO werk- en denkniveau - uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift - bekendheid met MS-office, internet en e-mail - representatieve uitstraling en een goede telefoonstem - accuraat en stressbestendig - flexibele, dienstverlenende en collegiale instelling Functieomvang: - fulltime Je sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kun je richten aan: Tempelman Partners Registeraccountants, t.a.v. de heer A. Sluimer RA Palladiostraat 5, Postbus 8028,3009 AA Rotterdam. Of zend je sollicitatie per e-mail naar: arie.sluimer@tempelman.nl Bezoek ook onze website (www.tempelman.nl) voor meer informatie over onze organisatie. Het team van Apotheek van der Laan te Rotterdam-Zuid zoekt enthousiaste nieuwe collega's die met ons onze nieuwe apotheek in r het gezondheidscentrum gezicht willen geven: voor minimaal 24 uur per week. Ook herintreders welkom! en voor diverse (administratieve) werkzaamheden, eventueel te combineren met een opleiding. Minimaal VMBO-niveau. Wil je klantgericht werken in een leuk team met alle kans tot bijscholing? Reageer dan, telefoon 010-485 94 80. Mevr. H.A. Lobik, apotheker Bloemfonteinstraat 97 3072 HE Rotterdam Zeker Leven is een onafhankelijke assurantie- tussenpersoon. Zij adviseert particulieren en bedrijven op basis van een totaalplan, middels een geheel nieuw zelf ontwikkeld en succesvol concept. Zeker Leven zoekt voor de binnendienst een Ben je commercieel, enthousiast, ouder dan 22 jaar en heb je minimaal MEAO? Dan hebben wij alvast een leuke baan en prima collega's voor je gereserveerd. Interesse? Stuur dan een sollicitatiebrief met C.V. aan: Zeker Leven, t.a.v. Eelco Reuhman, Vierhavensstraat 38, 3029 BE Rotterdam, of solliciteer op: CAZEMIER DAKBEDEKKING ROTTERDAM BV Een succesvol opererende onderneming op het gebied van dakbedekkmgswerkzaamheden, gevestigd te Rotterdam-Zuid, is op zoek naar een gemotiveerde Wat vragen wij: MBA, eventueel studerend voor SPD •leeftijd ca. 25-35 jaar enige jaren ervaring Wat bieden wij: een plezierige werksfeer een goed salaris en aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden een zelfstandige en uitdagende functie Interesse? Schrijf een brief, vergezeld van uw c.v., naar CAZDAK BV, t.a.v. de heer R.L. Wouda, Postbus 9633, 3007 AP Rotterdam. THUISZORG NIEUWE WATERWEG NOORD interactieveIdiensi Spirit Interactieve Diensten B.V. is aanbieder van informatiediensten via nieuwe media. Voor het bedrijfsleven en de overheid in Rotterdam-Rijnmond ontwikkelt Spirit (databasegestuurde) websites en (interactieve) teletekst-applicaties. Ook is Spirit uitgever van de kabelkrant Stadstext TV. Op de afdeling Verkoop/Marketing is een vacature voor een: De werkzaamheden bestaan uit het onderhouden en uitbouwen van de bestaande klantenkring. Daarbij richten wij ons op middelgrote ondernemingen, voornamelijk in de regio Rijnmond. Een gedegen kennis van Internet-toepassingen en een opleiding op HBO-niveau zijn voor deze functie noodzakelijk. Een resultaatgerichte, enthousiaste instelling en aantoonbare commerciele ervaring behoren tevens tot de eisen. Spirit biedt een salaris dat behoort bij genoemde verantwoordelijkheden. Verder bieden wij een auto van de zaak en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties voorzien van c.v. binnen 2 weken richten aan: Spirit Interactieve Diensten B.V. t.a.v. de directie Westblaak 180 3012 KN Rotterdam tel.: 010-4000666 e-mail: W. vdBelt@Spirit.nl www.spirit.nl Tempelman Partners is een maatschap van registeraccountants waarin ca. 30 profes sionals werkzaam zijn, waaronder 3 registeraccountants. Een deel van onze praktijk richt zich op de advisering van vrije beroepsbeoefenaren. Wij zijn op zoek naar een Als assistent-accountant verricht je alle voorkomende werkzaamheden in een team met een of meer collega's. Hierdoor ontstaat snel een persoonlijk contact met 'jouw' clienten. Wij bieden je de mogelijkheid om je (fiscale) kennis te vergroten door praktijk- opleidingen en cursussen. Werkzaamheden Functies-eisen: Functieomvang: - samenstellen van jaarrekeningen - voorbereiden van aangiften inkomsten- en vennootschaps- belasting - assisteren bij de advieswerkzaamheden - opleidingsniveau: HEAO, SPD (of studerend hiervoor) - uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift - bekendheid met MS-Office en Internet - flexibele, dienstverlenende en collegiale instelling - goede communicatieve vaardigheden - zelfstandige werkhouding Aanvullend voor de gevorderde assistent-accountant - minimaal 2,5 jaar ervaring - enige kennis van de fiscaie regelgeving - fulltime Je kunt je wenden tot Arie Sluimer RA of Jeroen van der Slik, telefoon 010 - 455 41 00. Je sollicitatie. voorzien van curriculum vitae. kun je richten aan: Tempelman Partners Registeraccountants, Palladiostraat 5, Postbus 8028, 3009 AA Rotterdam. Of zend je sollicitatie per e-mail naar: arie.sluimer@tempelman.nl Bezoek onze website voor meer informatie over onze organisatie. European Juice Terminal B.V. verzorgt de opslag, verdeling en distributie van citrussapconcentraten, EJT heeft een personeelsbestand van circa 30 medewerkers. Voor spoedige indiensttreding zoeken wij contact met kandidaten voor de fulltime functie van: Werkzaamheden: Verladen van bulkwagens en het lossen van bulkschepen d.m.v. een geautomatiseerd proces-systeem. Bereiden van door de klant gewenste citrussapconcentraten. Klein technisch onderhoud. Functie-eisen: Kandidaten dienen bij voorkeur te beschikken over een (technische) MBO-opleiding of vergelijkbaar niveau door ervaring verkregen. Bekendheid met een productiesysteem is een pre. Talenbeheersing in spraak: Nederlands/Engels. Flexibel en stressbestendig. Voor meer informatie kan contact opgenomen worden met de heer D. den Hartog, telefoonnummer (010) 2210031 Schriftelijke sollicitatie richten aan: European Juice Terminal B.V., t.a.v. D. den Hartog, Postbus 6780,3002 AT Rotterdam of hartog@eit.nl QuoRatio biedt jou een uitdagende baan, gecombineerd met een HEAO-studie. Heb je een MBO-, HAVO- of VWO-diploma, kijk dan voor meer informatie op WWW.CJUOratiO.nl Prinses Irenelaan 14 3708 EL Zeist Tel. 030-604 76 99 info@quoratio.nl Blauw is een full service marktonderzoeksorganisatie waarin 90 professionals werken aan het ontwikkelen van nieuwe vormen van informatiedienstverle- ning. Ambitieus, innovatief, online, maar niet zonder de traditionele waarden uit het oog te verliezen. Redefining research. Blauw maakt hiertoe intensief gebruik van webgebaseerde instrumenten. Kenmerkend is dat deze niet alleen worden gebruikt om traditioneel onderzoek sneller of efficienter te kun- nen uitvoeren. In de visie van Blauw leent het internet zich er juist voor om nieuwe onderzoeksmethoden en -technieken te ontwikkelen die tot voor kort nog niet tot de mogelijkheden behoorden. In verband met uitbreiding van onze activiteiten, zijn wij op zoek naar een: Binnen het Service Bureau worden de ondersteunende technische processen uitgevoerd. Na een stevige inwerkperiode, waarin je bekend wordt gemaakt met onze methoden, procedures en systemen, zul je binnen het Service Bureau de projectmanagers uit de andere teams binnen Blauw ondersteunen met een aantal werkzaamheden, met name het programmeren van vragen- lijsten en het maken van tabellen en grafieken voor de rapportages. Wij zoeken iemand die affiniteit heeft met verschillende computerprogramma's en cijfers. Pre hierbij is ervaring met SPSS en Excel. Belangrijke kwaliteiten om de functie goed uit te kunnen voeren zijn werksnelheid en nauwkeurig- heid. Richt je met je sollicitatie of voor nadere inlichtingen tot Chantal Peters (chantalp@blauw.com). Reageren kan via e-mail of naar onderstaand adres. Blauw Research, Weena 125,3013 CK, Rotterdam. Met de top kun je niet jong genoeg beglnnen! Zeker niet voor ambitieuze juniors en afdelingssecretaresses. Bij Secretary Today liggen je kansen voor het oprapen. Niet alleen vanwege de vele leuke banen. maar ook omdat je bij deze club intensief wordt begeleid en gecoacht. waar door je je talenten snel verder kunt ontwikkelen. Voel jij je niet te jong voor de top. maak dan meteen een afspraak voor een orienterend gesprek. Dat doen we in onze trendy lounge, de gelegenheid waar girls in business' elkaar wekelijks ontmoeten. Wil je direct aan de slag als: Neem dan snel contact met ons op. Wil je een kijkje nemen naar al onze vacatures en je online inschrijven? Click dan naar Of je belt ons gewoon op 010-411 51 08. ood company Haringvliet 92. 3011 TH Rotterdam. T 010-411 51 08. F 010-411 42 03. info@secretarytoday.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 4