ssioneel makelen! wsmm n A I A A A A A A A A A A IMaeslanden A mi ii lis 9 t "-a ,„o«e ;jf r\ HYPOTHEEK MRU WINST BETROUWBAAR ZEKERHEID SERVICE a%£ 0C Z UJL illM a SAMEN UW IDEALE HYPOTHEEK BEPALEN 'adviescentrum i f -'tS3 J L> A" - V 1 i/ji f I v0; - ,j SIR m m\m* i* i i ps-fl ■UUHi i1' I Week 33 MAASPOST SCHIEDAM - XQ01 SCHIEDAM Spinhuispad 6 SCHIEDAM Heinsiusstraat 25 SCHIEDAM Rotterdamsedijk 199d Gezellig wonen in een mooi 3-kamerapparte ment met garage. In een fijn, goed onderhouden complex met winkels, openbaar vervoer, uitvals- Een ruim 3-kamerapparte ment didhtbij het centrum van Schiedam en met uit stekende openbaar ver voerverbindingen naar Rotterdam Centrum. Het complex heeft een actieve WE en is recentelijk gere- wegen en park met kin b noveerd 97), nieuw dak ('99) en een nieuwe ketel ('99) Indeling: centrale hal, trappenhuis. Hal, meterkast, toilet, keukenblok, bad- kamer voorzien van douche en vaste wastafel. Woonkamer 30m2 met voor en achterkamer voorzien van schuifpui en laminaatvloer. Voorzijde woonkamer kunststof kozijnen en via achterkamer toegang naar het balkon. Slaapkamer 8m2, verwarming door middel van blokverwarming. Een leuke starterswoning in een goed onderhouden complex met een actie ve WE. Vrijblijvende aanbieding i A Spinhuispad 6 Schiedam Nieuw wonen in een modern 3-kamer stadsap- partement in het hart van nostalgisch Schiedam, in de gloednieuwe Branderspoort op de 1e verdieping. Wonen met alle voorzieningen binnen handbereik zoals winkelcentra, recreatie, scholen en openbaar vervoer. Indeling: centrale hal, lift, toegang tot berging en parkeergarage. Entree, CV/wasruimte, toilet, 2 slaapkamers (9, 15m2), luxe moderne badkamer voor zien van badkamermeubel, douche, vaste wastafel, lichte living (30m2) met toegang tot terras, luxe open keuken voorzien van afzuigkap, keramische kookplaat, koelkast, oven, magnetron. Het appartement heeft een eigen parking en berging. Fantastisch wonen in het midaelpunt van historisch Schiedam! Vrijblijvende aanbieding VRAAGPRIJS WONING 315.000,= k.k. 142.941,= k.k. VRAAGPRIJS PARKING 25.000,= k.k. 11.345,= k.k. derboerderij en sportvel- den op loopafstand. Indeling: centrale portiek voorzien van trappenhuis en berging. Hal, meterkast, garderobekast en toilet. Woonkamer (20m2) voor zien van nieuwe laminaatvloer, gashaard en nieuwe kozijnen met dub'bel- glas. Ruime keuken voorzien van L-vormig keukenblok met dubbele spoelbak en keramische kraan en met toegang tot achterbalkon. Via keuken toegang naar mooie badkamer vernieuwd in 1999 en is zeer praktisch ingericht en voorzien van douche, wastafelmeubel en wasmachine-aansluiting. Slaapkamer (11,5m2) met toegang naar de badkamer. 2e slaapkamer (9,5m2) met toegang tot zonnig balkon. Garage is voorzien van water en mogelijke elektra aansluiting. Mooi wonen in een fijne omgeving. Vraagprijs garage 30.000,= k.k. 13.613,= k.k. Vrijbrijvende aanbieding VRAAGPRIJS 169.500,= k.k €76.916,= k.k. VRAAGPRIJS 169.000,= k.k. 76.689,= k.k. I SCHIEDAM Baanstraat 2 v: IIKf Ideaal op loopafstand van station, scholen en winkels. Mooie met extra luxe voorziene hoekwo- ning. Indeling: voortuin, entree, mooie brede luxe living (58m2) met plavui- zen, vloerverwarming. Moderne hoekkeuken voorzien van fraaie appara tus. Aangebouwde serre met dubbele schuifpui. 1e verdieping 2 royale slaapkamers (14, 16m2), balkon, fijne badkamer voorzien van ligbad, waste, 2e toilet. 2e verdieping 2 slaapkamers (14, 15m2), extra bergruimte en was- kamer, HR CV ketel. Mooie rustige achtertuin met extra uitgang, de woning is keurig bewoond en uitgevoerd met luxe materialen. Vrijblijvende aanbieding INDICATIEPRIJS 435.000,= k.k. 197.394,= k.k. MAASSLUIS Cornells van der Kolffstraat 119 Fraai gelegen terraswo- ning met riantdakterras, uniek uitzicht, jonq van opzet. Op korte afstand van alle voorzieningen te weten station, centrum, havens, winkels, enz. is nu te koop! Indeling: centrale entree met lift, brede galerij, entree, hal met toegang tot zijslaapkamer (11m2). Hal met toilet, meterkast en ruime badkamer voor zien van ligbad, douchecabine, vaste wastafel, royale ouderslaapkamer (15m2), sfeervolle living (31 m2) met open keuken voorzien van hoekopge- steld keukenblok. Toegang tot riant dakterras met vlonders en bloemen- bakken en heerlijk uitzicht. Een fijn appartement in een gewild gebouw! Vrijblijvende aanbieding INDICATIEPRIJS 395.000,= k.k. 179.243,= k.k. Schitterend wonen in een 3-kamerappartement op toplokatie. Het apparte- mentencomplex liqt midden in het bruisenae centrum van Schiedam en heeft openbaar vervoer, winkels, horeca en haven, allemaal binnen handbereik. Indeling: luxe entree met centraal binnenplein, lift en toegang tot berging. Indeling appartement: hal, meterkast, grote bergkast, waskamer met was- machine-aansluitingg en combiketel ('95), slaapkamer (8m2). Luxe badkamer voorzien van hoekdouchecabine en vast wastafelmeubel. Ouderslaapkamer (13m2) met uitzicht op het balkon. Ruime living (31 m2) met luxe open (Engelen)O keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur te weten: gas- kookplaat, combi-oven, vaatwasser, koelkast, enz. Via woonkamer middels openslaande deuren toegang tot zonnig balkon (10m2). Bijzonderheden: recente bouw 1995 en erfpacht is afgekocht. Vrijblijvende aanbieding VLAARDINGEN Aletta Jacobskade 7 Perfect gesitueerde 3- kamerappartement gele gen op de begane grond op de hoek is nu te koop. Het is direct gelegen bij winkels, openbaar ver voer, natuur, recreatie in de populaire wijk "Holy". Indeling: centrale entree, hal, gang met toegang tot 2 slaapkamers (9, 12 m2), CV kast met wasmachine-aansluiting en combi CV ketel, nette badkamer met douche, vaste wastafel en wasmachine-aansluiting. Apart toilet, sfeer volle living (40m2) met fraaie nieuwe keuken voorzien van diverse inbouw apparatuur te weten koel-/vriescombinatie, gaskookplaat, afzuigschouw, combi magnetron, enz. Fraai terras met glazen panelen en door de gehele woning 'Flintstone" vloe- ren. Aparte berging en actieve vereniging van eigenaren. Perfect wonen op de begane grond!!! Vrijblijvende aanbieding Wonen in een jong en speels verbouwde woning met zonnige tuin en riant terras op een van de meest gewilde locaties van Vlaardingen. Kindvriendelijk, de Vaart en de natuur onder hand bereik en op korte afstand van scholen, winkels, openbaar vervoer en snel- weg. Indeling: voortuin, entree, gang met meterkast en toilet, fijne woonka mer (31 m2) met parketvloer en schuifpui naar zonnige besloten tuin met ste- nen berging. Aparte luxe keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur te weten vaatwasser, combi oven, koelkast, vriezer, afzuigkap, natuurstenen blad, dose-inn boiler. Verplaatste trap naar 1e verdieping met op de overloop riante schuifkast. Toegang tot 3 slaapkamers (8, 9. 12 m2). Ruime badkamer voorzien van ligbad, aparte douche, thermokranen, vaste wastafel en 2e toi let. 2e verdieping ruime atelierkamer met aansluiting wasmachine in ruime CV kast. Toegang tot zonnig en riant dakterras met zicht over de Vaart. Een prettig jong en speelse Vide woning gelegen op eigen grond. Vrijblijvende aanbieding VRAAGPRIJS 315.000,= k.k. 142.941,= k.k. J INDICATIEPRIJS 335.000,= k.k. 152.016,= k.k. INDICATIEPRIJS 595.000,= k.k. 269.999,= k.k. S C H I E D A M Een perfect 4 (voorheen 5) kamerappartement met riant uitzicht over het groen en vijverpartij gele gen in de "Westwijk" op loopafstand van scholen, winkels, natuur en open baar vervoer Indeling: entree, ruime gang met toegang tot 3 slaapkamers waarvan ieder met ruim balkon. Toilet, badkamer voorzien van douche en vaste wastafel. Grote living met granol en steenstrips wanden. Keuken met geiser en toe gang tot balkon. Bijzonderheden: verwarming door middel van CV met moederhaard, gedeel- telijk dubbelglas, zonnig modern balkon aan voorzijde, actieve WE en ber ging in de onderbouw. Een volumewoning voor een magere prijs I Vrijblijvende aanbieding VLAARDINGEN Platanendreef 200 Prachtig verbouwde pati- obungalow met perfecte zonligging en op korte afstand van natuur, win kelcentrum, scholen, openbaar vervoer, enz. Indeling: entree met meterkast. aarderobekast ui 1 rtliiilflfwwlrI>"lin"^ H VLAARDINGEN Van Heutzpark 25 ROZENBURG Nachtegaallaan 24 en pomp vloerverwarming. Riante living (58 m2) voorzien van open- haardpartij, plavuizen vloer met vloerverwarming, open keuken voorzien van diverse apparatuur, bijkeuken met aansluiting wasmachine. Toegang naar fraai aangelegde zonnige tuin met vijver en terras. Nachthal met toilet en toegang tot verdieping waar zich 2 voorheen 3 slaapkamers bevinden van 11 en 21 m2. Ruime badkamer met ligbad, vaste wastatel en 2e toilet. Aparte CV kast met combi CV. Bijzonderheden: afgekochte erfpacht, berging aan voorzijde en eventueel uit te breiden met dakopbouw. Vrijblijvende aanbieding In het briljante Van Heutzpark vijvers, wan- delpaden, groen) op loop afstand van de stad. Mooie twee-onder-een kapwoning, excentriek van interieur met royale voor-, zij- en achtertuin. Indeling: entreehal, kelder, modern ruim toilet, combi CV en w.m. aansl. Eetkamergedeelte (10m2), met open keuken v.v. diverse inbouw app., woon kamer (38m2)met gasopenhaard en Franse plavuizen, luxe serre met schuif pui, toegang tot fraaie diepe zonnige tuin v.v. sauna en aparte berging. 1e verdieping: 2 slaapkamers (15, 16m2), fraai comfortabele badkamer. Fraaie tuinen, mooi in het groen. Kortom: Perfect en sfeervol wonen, directe oplevering. BOD GEVRAAGD Vrijblijvende aanbieding W&y Fijne grote eengezinswo- ning met welliefst 5 slaap kamers is nu te koop. Gelegen in een geheel vernieuwde straat, op loopafstand van winkels, sportvelden, scholen en nabij natuur. Watorwog. stranden. Indeling: entree met vergrote hal met meterkast, L-vormige living (40m2) parketvloer, kunststofkozijnen met dubbelglas, hoekopgestelde keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur te weten gaskookplaat, afzuig schouw, enz. Ruime bijkeuken met aansluiting droger en schuifpui. Toegang tot fijne tuin met stenen berging. Ruime trapkast en toilet in nachthal. 1e ver dieping overloop met toegang tot 3 slaapkamers (5, 10, 12m2), badkamer met ligbad, designradiator, 2 wastafels, 2e toilet. 2e verdieping: overloop met Nefit Hr ketel ('99), 2 slaapkamers (6, 12m2), veel bergruimte. Fijn wonen in een betaalbare gemeente. Vrijblijvende aanbieding VRAAGPRIJS 259.000,= k.k. 117.529,= k.k. INDICATIEPRIJS 460.000,= k.k. 208.739,= k.k. VRAAGPRIJS 549.000,= k.k. MAASSLUIS Mesdaglaan 99 MAASSLUIS President Steynstraat 24 Een perfect in Toscaanse sferen verbouwd woon- huis op het sfeervolle "Hoofd" van Maassluis. Op korte afstand van bui- tenhaven, centrum, stati on en veerpont gelegen in een zeer kindvriendeliike omgeving met veel speelruimte. Indeling: entree hal met trap en meterkast, voorkamer (32m2) met fraaie pla- vuizenvloer en schouw. Ruime aanbouw voorzien van hoekopgestelde keu ken voorzien van gaskookplaat en afzuigschouw. Luxe badkamer met zwe- vend toilet, ligbad, designradiator, wastafelmeubel enz. eetkamer gedeelte in Toscaanse sferen, muurschildering, plavuizen, openslaande deuren naar tuin met berging. Aparte CV kast voorzien van combi CV '97 en kast met was machine-aansluiting. 1e verdieping: overloop met toegang tot 3 slaapkamers (6, 6, 16m2) waarbij de voorkamers d.m.v. een toog tot 1 kamer zijn gemaakt. De ouderslaapkamer heeft een dakkapel en kunststof ramen. Ruime berg- zolder. Een werkelijk sfeervol en perfect geheel! Vrijblijvende aanbieding INDICATIEPRIJS 295.000,= k.k. 133.865,= k.k. MAASSLUIS Echtpaar Curiedreef 10 Een van de mooiste hoek- appartementen gelegen in het gebouw "De Meesters" is nu te koop. Het heeft een fraai uit zicht met een ruim terras, direct gelegen bij de win kels, op loopafstand van het sfeervolle centrum van Maassluis, station en er is een goede verbinding met de snelweg. Het betreft hier een "Waaier" woning op de vierde woon- laag. Indeling: centrale hal met lift, galerij, entree appartement, hal met meterkast, gang met toegang tot 2 slaapkamers (14, 8.25 m2) voorzien van parketvloer en extra zijraam. Fraai zwevend toilet met fontein, luxe badka mer voorzien van hoekwhirllpool, dubbele wastafels hoekdouchecabine met thermokraan en designradiator. Ruime speelse waaierliving (40 m2), marme- ren Crema morfilevloer. Via toog naar luxe hoekopgestelde keuken voorzien van alle inbouwapparatuur. Eetkamergedeelte en schuifpui naar ruim zonnig terras. Bijkeuken voorzien van CV combiketel en wasmachine-aansluiting. Bijzonderheden: spachtelputz wanden, ruime berging en overdekte parking in de garage. Een perfect woongenot!!!! Vrijblijvende aanbieding 249.125,= k.k. VRAAGPRIJS 379.000,= k.k. 171.983,= k.k. MAASSLUIS Jan Steenstraat 2 Perfect wonen op de vijf- de verdieping in een ruim 5-kamerappartement met totaal 105 m2 vloeropper- vlakte, zeer zonnig breed balkon met vrij uitzicht, op loopafstand van win- kelcentrum Koningshoek, scholen, openbaar vervoer, kindvriendelijke omgeving en ruime berging. Indeling: vernieuwde entree, lift, galerij, entree appartement hal met meter kast, nieuwe hoekopgestelde keuken voorzien van diverse inbouwappara tuur te weten vaatwasser, koelkast, vriezer, gascomfort, oven. Lichte living (26 m2) met toegang tot breed zonnig balkon, brede nachthal met toegang tot 4 slaapkamers 6, 6, 12, 12m2), apart toilet en ruime badkamer voor zien van douche, vaste wastafel en wasmachine-aansluiting. Ruime berging in de onderbouw. Een zeer ruim appartement voor een prima prijs Vrijblijvende aanbieding Weergaloos wonen in het groene en geliefde Maassluis Oost, in een riant verbouwde hoek eengezinswoning, gele gen op 411 m2 grond aan de singel met op loopaf stand winkels, scholen, openbaar vervoer en op fietsafstand fraai natuurgebied. Indeling: entree, hal met aparte waskamer, CV combiketel en pomp vloerverwarming. Nieuwe meterkast en ruim toilet. Fraaie uitgebouwde living (45m2) met ziierker, open haard, open keuken voorzien van diverse apparatuur, plavuizenvloer en toe gang tot fraai aangelegde tuin met diverse terrassen en aparte chaletber- ging.le verdieping: overloop met toegang tot 3 (voorheen 4) slaapkamers (15, 7, 6 m2), ouderslaapkamer met openslaande deuren naar balkon, schuifpui naar terras. Luxe ruime badkamer voorzien van ligbad, aparte douche, zwe vend toilet, designradiator en vaste wastafel. 2e verdieping 2 slaapkamers (5, 16 m2). Bijzonderheden: 271 meter eigen grond, buitenmuren gevoegd en gelmpregneerd, nieuwe riolering. Een woning en een ligging wat maar zel- aen te koop komt. Snelle bplevering mogelijk. Vrijblijvende aanbieding VRAAGPRIJS 495.000,= k.k. MAASSLUIS Logger 23 224.621,= k.k. INDICATIEPRIJS 325.000,= k.k. 147.479,= k.k. MAASSLUIS Schollevaarstraat 52 VRAAGPRIJS 595.000,= k.k. MAASSLUIS Schans 30 269.999,= k.k. Ideaal op loopafstand van recreatie (surfplas, mane ge, tennisbanen, hockey- velden), winkels en scho len gelegen eengezinswo ning met mooi luxe inte rieur en veel leefruimte. Indeling: entree, hal, kast. toilet, riante living (43m2), prachtige marmeren vloer met vloerverwarming. Fraaie prachtige keuken en inpancfige bijkeuken. 1e verdieping: 2 slaapkamers (16, 7 m2), design showroombadkamer voorzien van stoom/massagedouche, rond bad, etc.). De 2e verdieping is een riante verdieping voor eventueel een extra slaapkamer. Aansluiting wasmachine, geheel CV, eigen grond, 10 meter diepe zonnige achtertuin. Een ideaal huis om in te wonen! Vrijblijvende aanbieding Een ongekend fraai en ruim woongenot bevindt zich in dit herenhuis, met zonnige tuin, balkons met uitzicht op de Waterweg, op loopafstand van alle voorzieningen te weten: winkelcentrum Koningshoek, Waterweg, station, busverbindigen, natuur en recreatie. Indeling: entree, ruime hal met berging/bijkeuken voorzien van wasmachine aansluiting en pompvloer vloerverwarming. Fraai zwevend toilet, garderobe nis. Lichte warme living (40m2) met open haard, schuifpui. Moderne lichte keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur te weten: vaatwasser, com- bimagnetron, keramische kookplaat, afzuigkap, koelkast, vriezer. Warme pla vuizen vloer met vloerverwarming. 1e verdieping: overloop met 3 ruime slaapkamers (10, 15, 20m2). Luxe badkamer voorzien van ligbad, ronde dou checabine, 2e toilet (zwevend) en marmeren wastafelmeubel. 2e verdieping: atelierkamer (23m2) met ruim uitzicht over de waterweg, hobbykamer (10m2) en CV kast met Nefit Hr ketel ('97). Tuin met garage inclusief electri- sche roldeur. Een voortreffelijk geheel. Vrijblijvende aanbieding VRAAGPRIJS 735.000,= k.k. 333.528,= k.k. VRAAGPRIJS 349.000,= k.k. Ruim 100m2 woonplezier in dit perfecte 5-kamer- hoekappartement gele gen nabij winkelcentrum "De Koningshoek" Indeling: entree, zeer ruime nal met kasten- wand, meterkast, provi- siekast met warmwaterboiler, toilet, L-vormige woonkamer (ca. 28m2), open eetkeuken (ca. 9m2), 4 slaapkamers (ca. 12, 9, 9 en 7 m2) waarvan 1 met log gia. Badkamer voorzien van vaste wastafel, douche en aansluiting wasmachi ne. Bijzonderheden: zeer actieve V.v.E., blokverwarming en berging in de onder bouw. Vrijblijvende aanbieding Uniek beneden apparte ment met zicht op de haven van Maassluis gele gen in het gewilde appar- tementsgebouw "de Schans" waar de schepen dagelijks voorbij komen, het centrum en open baar vervoer en station op loopafstand is en wonen een genot is. Indeling: entree hal met m.k., fraaie living (25m2)met loggia balkon, ruime eetkeuken (20m2) totaal leefoppervlak 45m2 met hoekopgestelde lichte keuken v.v. div. inbouw-app. t.w. k.k., vriezer, combimagn, R.V.S., afzuigschouw, gaskookpl. Ruime ouderslaap-kamer (13m2) met scnuifkast, nachtportaal met toegang tot toilet w.m. en cv ruimte en ruime badkamer v.v. douchecabine, thermo kraan en wastafel meubel. Een uniek woongebeuren wat maar zelden voorkomt!!! 158.369,= k.k. VRAAGPRIJS 379.000,= k.k. €171.983,= k.k. ■Koemarkt 4 3111 JHSchiedam "Telefoon 010 - 4090140 ■Veerstraat 27/29 3142 CP Maassluis Telefoon 010 - 5923300 ■Van Schravendijkplein 1 3131 CV Vlaardingen ■Telefoon 010 - 4603333 Internet www.hac.nl MAASSLUIS Chopinstraat 32 M Centrale administratie Veerstraat 27-29, 3142 CP Maassluis Telefoon 010 - 592 33 00 Fax 010 - 592 14 29 E-mail maesland@kabelfoon.nl Internet www.maeslanden.nl Rotterdam 010 - 460 06 02 Koophuis Makelaardij Schiedam 010 - 409 01 40 Vlaardingen 010 - 460 33 33 Maassluis/Maasland 010 - 592 33 00 Westland/Hoek van Holland 0174 - 38 64 26 Ruime eengezinswoning met zonnige tuin in een kindvriendelijke wijk, strategisch gelegen tussen Koningshoelc en stations op loopafstand van alle voorzieningen zoals win kels, scholen, Waterweg, recreatie, openbaar vervoer, etc. Indeling: entree, hal met meterkast, ruime living (40m2) met semi-open keu ken voorzien van diverse inbouwapparatuur en aparte eetbar, plavuizen vloer, hardhouten kozijnen voorzien van dubbel glas. Toegang tot zonnige tuin met stenen berging. Nachthal met ruim toilet en bergkast. 1e verdie ping: overloop welke toegang geeft tot 3 slaapkamers (8,5, 12 en 16m2), ouderslaapkamer met laminaatvloer en kastenwand. Badkamer met ligbad, 2e toilet en vaste wastafelmeubel. 2e verdieping: ruime bovenverdieping welke nu als praktijkruimte is ingericht met extra berging voorzien van was machine-aansluiting, CV ketel en aparte boiler. Een ruim en sfeervol woon- huis voor een bereixbare prijs!!! Vrijblijvende aanbieding VRAAGPRIJS 395.000,= k.k. 179.243,= k.k. 4

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 2