Attribuut Bontgenoten gezocht bont^j In ons drukke leventje willen wij een krant die veel zegt in weinig woorden. Onze krant... Sin* TV-TIPS 33 4 llil Staytec Engineering bv n=r v het Rotterdams Dagblad f ING Elektromonteur Commercieel administratief medewerker Halve prijs 16 augustus/22 augustus 2001 Financieel administratief medewerkers Salarisadministrateurs Boekhouders Administrateurs Controllers Interim-managers MEAO of HEAO - schoolverlaters In de rij voor de kassa viel Angelique plotseling flauw, gelukkig wist de caissiere wat zij moest doen. Het Oranje Kruis m Nog geeri abonnee? Bel gratis 0800 - §642 Rotterdams Dagblad uit met de Museumjaarkaa Rotterdam 2001 Culturele Hoofdstad van Europa TIP VAN DE WEEK* Interbellum Za 18 augustus t/m 2 december Sponsor: Robeco. Met *Hartstocht 8r Heimwee in Rotterdam Do 23, vr 24, zo 26, di 28 en wo 29 augustus Adrift at Stubnitz/ Las Palmas Part 3: Transmission' 16 t/m 31 augustus metdankaan:VSBFonds,SkyberNet. Rotterdams Straatf esti val Vr 17, za 18 en zo 19 augustus Vocality Vr 17 en 24 augustus Straight up Calypsound Hiphop Lounge 16 augustus Calypso Rollerdisco Wo 22 augustus Holland Amerika Lijn Wo 21 en do 22 augustus Een Kindertovertuin in park Schoonoord t/m 26 augustus Water in uitvoering t/m 9 September Out LIVE t/m 16 September Jonge Vormgevers 16 aug t/m 16 September Nationale tentoonstelling 6,5 miljoen Woningen t/m 23 September Sponsors: Era Bouw, HBG Service ABN-AMR0 0 :q H Met minimaal PDB opleiding Met opleiding PDL of studerend hiervoor financiele detacheringen Attribuut financiele detacheringen richt zich volledig op het projectmatig ondersteunen van opdrachtgevers d.m.v. financiele en administratieve specialisten. Naast detachering ver- zorgen wij ook de werving selectie van kandidaten voor opdrachtgevers die een medewerker in vaste dienst willen nemen. Voor de gedetacheerde medewerkers bieden wij een grote varieteit aan opleidingen - zowel intern als extern - en daarnaast wordt elke medewerker persoonlijk gecoacht door een ervaren adviseur. De arbeids- voorwaarden stelt u zelf samen waar- bij u kunt denken aan zaken zoals: parttime werken, vergoeding van kin- deropvang, extra onbetaald verlof tijdens schoolvakanties, pensioen, spaarloon, lease-auto, verlof sparen, etc. Onze opdrachtgevers zijn divers en wij streven ernaar om de woon- werk-afstand zo kort mogelijk te hou- den hetgeen in ons beider belang is. Met opleiding PDB, MBA of SPD Met opleiding PDB, MBA of SPD Allrounders met veel ervaring Allrounders met veel ervaring Starters die in aanmerking willen komen voor ons Persoonlijk Ontwikkelings Plan tot allround financieel professional Bel eens met Hans Zomer voor een afspraak op van onze zes vestigingen dicht bij u in de buurt, telefoon: 033-7501220. Stuur uw cv naar Attribuut B.V., T.a.v. Hans Zomer, Postbus 2019, 3800 CA Amersfoort of e-mail naar personeelszaken@attribuut.nl. Kijk op www.attribuut.nl voor algemene informatie. bwMf Wereldwijd maakt mode elk jaar 40 miljoen slachtoffers onder pelsdieren. Help Bont voor Dieren in haar strijd tegen dit zinlo- ze geweld. Bel voor een gratis actiepakket (020) 676 66 00 of kijk op www.bontvoordieren.nl °OR« Volg zelf een EHBO-ctirius...bel 070 338 32 32 www.ehbo.nl EHBQ komt altiid van past Staytec Engineering B.V. is een elektrotechnisch bedrijf met ambities. Vanwege uitbreiding van onze organisatie in Gouda hebben wij een vacature voor de functies: Functie-eisen Technische opleiding op LBO-, of MBO- niveau evt. aangevuld met VEV WA-1 of bereidheid om deze te gaan volgen Gemotiveerde, enthousiaste en positieve instelling Functie-eisen: Opleiding op MBO-of HBO-niveau Rijbewijs is een pre Ambitieuze en dienstverlenende instelling Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Daarnaast behoort een prima secundair arbeidsvoorwaardenpakket, zoals auto van de zaak, bedrijfsspaarregelingen, korting op verzekeringen, etc. Verdere informatie vindt u op onze website www.Stavtec.nl. of u kunt bellen naar 0182-680200. Uw sollicitatie met c.v. kunt u sturen naar ons hoofdkantoor: Staytec Engineering B.V., Postbus 496,2800 AL Gouda. Maak kennis met andere werelden Vakantiedagen of weekends zijn voor veel gezinnen ideale momenten om er op uit te trekken. Gelukkig zijn er in ons land ontzettend veel leuke, spannende en verrassende musea waar kinderen hun ogen uitkijken. En ook voor u als ouder of groot- ouder is er in ons land nog ontzettend veel te ontdekken. Een dagje met het hele gezin naar een museum is een welkome onderbreking van het weekend of de vakantie. Spannend en ook nog leerzaam voor de kinderen en leuk voor de ouders. Met een Museumjaarkaart hoeft museumbezoek bovendien helemaal niet duur te zijn. Wilt U met uw gezin een paar spannende uren in middel- eeuwse sferen doorbrengen? Neem eens een kijkje in Slot Loevestein. Verlangt u naar (sub)tropische werelden? In het Tropenmuseum in Amsterdam waant u zich ver van huis. Alles willen weten over schepen en scheepvaart? Het Maritiem museum in Rotterdam. Het museumaanbod in Nederland biedt voor elk wat wils. En als u tegelijkertijd van het mooie weer wilt genieten, zijn er altijd nog talloze openluchtmusea die de moeite waard zijn. Nieuwe indrukken In het museum maakt u kennis met andere culturen, andere tij- den, andere werelden. Voor het hele gezin is een bezoek aan het museum een plezierige ont- dekkingstocht boordevol ver- rassingen. Het is niet alleen een feest voor de zintuigen maar ook een inspiratiebron voor de sort de Rabobank al vele jaren de Stichting Museumjaarkaart. Met de Museumjaarkaart stapt u gratis binnen bij meer dan 440 musea in Nederland, van Limburg tot Groningen en van Arnhem tot Den Haag. Bij speciale tentoonstellingen kan er een kleine toeslag gevraagd worden. De Museum jaarkaart kost 70 gulden 31,76 euro) voor iedereen van 25 jaar en ouder. Maritiem Museum Rotterdam fantasie. Natuurlijk vragen de meeste Nederlandse musea wel een toegangsprijs. De Rabo bank en de Stichting Museum- WW Tropenmuseum Amsterdam Om u op ideeen te bren- gen voor leuke familie-uit- stapjes, moet u zeker vanaf medio oktober op zondag- ochtend naar de TROS kijken (10.45 uur, TV2). Deze omroep start dan een programma, waarin weke- iijks unieke Nederlandse musea in de schijnwerpers worden gezet. Ook is er informatie over andere cul- turele uitstapjes die u in eigen land kunt maken. jaarkaart bieden u de kans om voor weinig geld samen met uw gezin volop te genieten van de veelzijdigheid van de Neder landse musea. Museumjaarkaart Om het museumbezoek in Nederland te stimuleren, spon- Meer informatie over de Rabobank Europas, Jongerenpas of Swoppas en de Museumjaarkaart kunt u vinden op de vol- gende websites: www.museum.nl www.rabobank.nl www.museumjaarkaart.nl www.smjk.nl Voor mensen die niet zo vaak een museum bezoeken, beschikt de Rabobank over een speciale service. Heeft u een Rabobank Europas, jongerenpas of Swoppas, dan betaalt u maar de heift van de toegangsprijs van de bij de Stichting Museumjaarkaart aangesloten musea. leden van de Rabobank profiteren daarbij van extra voor- delen. In V, het iedenmagazine van de Rabobank, staan elke twee maanden alierlei aanbiedingen bijvoorbeeld voor korting op de aanschaf van een catalogus, een gratis kop koffie of een setje gratis ansichtkaarten. Week 33 TOTAAL-TX13 dank aan Cultuurprogramma 2000/Europese Unie Deze kunst- en cultuurmanifestatie in het Las Palmas gebouw is een verbeelding van de periode tussen de beide wereldoorlogen in de eerste helft van de 20e eeuw. Beeldende kunst uit de jaren twintig en dertig wordt geplaatst in een context van gebeurtenissen die Rotterdam hebben beinvloed. LasPalmas, dinsdag -zondag 9.30- 17.30 uur woensdag tot22.00uur Sponsors: ING, Shell, Dura Vermeer Film over de geschiedenis van Rotterdam van 1850 tot de wederopbouw. Een digitale reconstructie van het vooroorlogs Rotterdam, waardoor u een reis door de tijd maakt.. Calypso 2001, Mauritsweg 5, aanvang 1130 en 15 JO uur. 21 en 24 augus'usook 20.00 uur, entree ft. 10,- Derde deel van de kunst- en cultuurmanifestatie aan boord van de MS Stubnitz en als onderdeel van Werkstad in Las Palmas. Met op 16 augustus de opening van de laatste expositie in Las Palmas en verder o.a. op de Stubnitz: Firestarter, Asian Beats Night, Cracks and Guts en NBC Los Loco Locals. MS Stubnitz en Las Palmas (beide: Wiihelminakade). Diverse aanvangstijden en toegangsprijzen. Info: www.adrift.nl Straatfeest met internationale allure waar artiesten het tegen elkaar opnemen in de strijd om de Gouden Straatkei. Muzikanten, acrobaten, clowns, goochelaars, breakdancers, vuurspuwers, poppenspelers en vele anderen vertonen hun kunsten in Rotterdam. Diverse locaties, toegang gratis. Jongerenpodium dat talentvolle jongeren een eerste moment of Fame biedt in de vorm van showcases in de genres R&B, Jazz, Hip- Hop, Reggea en Fusion. Nieuwe talenten, semi- professionele en professionele artiesten brengen zowel hun eigen als bestaande werken ten gehore. Jongeren krijgen de kans om met professionele artiesten samen te werken. Calypso 2001, Mauritsweg 5,2l.10-0S.00 uur, open mic tot 00.00 uur, entree fl.10,- Elke donderdag in de Chill-out van Calypso 2001: Hiphop, Soulen Old-Schoolbeat. Muziek van o.a. Suger Hill Gang en Rappers Delight In de grote zaal van Calypso 2001 is er een een disco-party on wheels. Lekker relaxed lol maken met andere skaters. Calypso 2001, aanvang 20.00 uur, hethuren van skates is mogelijk (fl 5,-per uur, borg paspoortlrijbewijs) toegang fl 12,50 (kaarten aan de zaal). December 1917. Drie Nederlandse tweedeklassepassagiers van verschillende achtergrond maken aan het eind van de eerste wereldoorlog als emigrant met het HAL-passagiersschip de Nieuw Amsterdam' de overtocht naar New York. Hun oversteek is niet zonder gevaar. Pelgrimsvaderkerk, 21 aug 20.30 uur, 22e 16.00 uur. Reserveren Rotterdam 2001 infobalie of 0900 3001250. Twee weken lang wordt park Schoonoord bewoond door vreemde wezens en spelen er zich taferelen af, die men maar zelden kan aanschouwen. Kinderen tussen 6 en 12 jaar kunnen onder leiding van speciale magiers een tocht door de tuin maken. 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26 augustus van 12.00 uur tot 18.00 uur. Vertrek vanaf Villa Zebra. Actie via vakantiepaspoort, kaarten vanaf 10 augustus reserveren via vakantiepaspoort:0800-230112. Toegang gratis. Villa Zebra, museumpark 30: open wo, za, zo van 12.00-17.00 uur Sponsor: Waterbedrijf Europoort iq Of - iii) .sow AUD Een honderdtal kleurrijke kindertekeningen uit de tentoonstelling Wasserwelten, 25 grote fotoportretten van gewone Rotterdammers met hun buitengewone fascinatie voor water en enkele leuke en interessante documentairefilms over water vormen de opmaat voor Een Wereld van Water vanaf 20 oktober. Wereldmuseum Rotterdam. Info: 010-2707172 of www.wereldmuseum.rotterdam.nl Out LIVE is een website met livebeelden en videofilms over uitgaan en kledingcodes'. Jongeren gaan op pad met een videocamera, om te filmen hoe zij zelf uitgaan. De videofilms en beelden voor de website worden gemaakt onder begeleiding van VJ-kunstenaars, website-ontwerpers, filmmakers en animatiekunstenaars. Het resultaat zal op verschillende projecties in de stad te zien zijn. Voor informatie en aanmeiden: www.uit.nu, Hoornbrekerstraatl Witte de Withstraat Jonge Vormgevers toont een serie ontwerpen van studenten van Grafisch Lyceum Rotterdam. Derdejaars leerlingen ontwikkelen promotiematerialen en teasers om de diverse thema's van Staalkaarten te communiceren. Dit keer: Staalkaart De Ultieme Belevenis. Loeder Events (Beukelsweg 45), openingstijd 12.00 uur. Nationale tentoonstelling ter gelegenheid van 100 jaar woningwet. Las Palmas, di-zo 10.00-17.30 uur wo tot 21.00 uur, entree fl. 10,-. Publiekscentrum Calypso 2001 (informatieenkaartverkoop) Mauritsweg 5, tel. 0104022001. Open: ma-vrvan 10.00-18.00, za-zo van 11.00- 16.00uur. Kijk ook op: www.rotterdam2001.nl. Las Palmas (kaartverkoop) Wiihelminakade 66 (Kop van Zuid). Open: di - zo 9.30-17.30, wo 9.30-21.00 uur :OY X >A Kaartverkoop Ticketservice in publiekscentrum Calypso 2001, Las Palmas,de 151 grotere postkantoren, de 11 Gl/l/K stationskantoren, de 12 grotere VVVkantoren. ROBECO I 'ni lever de kunst van communicetie Deze weekladder is vervaardigd in samenwerking met het Rotterdams Dagblad en Maasstad weekbladen 71 \T 0 13 W

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 23