Vastgoedmanagers Cli fistian D ior "I Wit w\ vnnit bij an barn mttmgjttkotrs tiaarhtiHavcnzickwhuis. DYNAMIS ABC Vertegenwoordiger Zuid-Holland 1e medewerker financiele administratie HAVEN ZIEKENHUIS I Week 34 ACCOUNTMANAGER BEDRIJFSONROERENDGOED m/v fulltime WE-BESTUURDER m/v fulltime MEDEWERKER SERVICEKOSTEN m/v fulltime MEDEWERKER DEBITEUREN m/v fulltime Wij bieden: stand plants omgeving Rotterdam - Den Haag Q Stichting Woonzorgcentra Voorne-Putten-Rozenburg De functie houdt onder meer in: Verantwoordelijk voor de grootboek-, debiteuren- en crediteurenadministratie Voorbereiden van maand- en kwartaalrapportages Voorbereiden van begroting en jaarrekening Leiding geven aan en motiveren van een klein team medewerkers Direct werkend onder het hoofd-administratie Doorgroeimogelijkheden zijn aanwezig. Wij zoeken een enthousiaste medewerker: Op MBA/MBO-niveau Bij voorkeur bekend met de zorgsector en met name verzorgingstehuizen Ervaring in een soortgelijke functie Leidinggevende capaciteiten Stressbestendig Voor informatie over de stichting en de functie kunt u telefonisch contact opnemen met dhr. van Schie onder nr.: 0181 - 39 68 88. Schriftelijke soliicitaties te richten aan: Stg. Woonzorgcentra Voorne-Putten-Rozenburg t.a.v. personeelszaken De Eik 68 3224 TD Hellevoetsluis P A R F U M S ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) JLw^ CARDIOLOGISCH ECHO- EN FUNCTIELABORANT 20 UUR (M/V) (MEDISCH) SECRETARESSE 24 UUR (M/V) De wereld thuis in t Havenziekenhuis Ben jij onze nieuwe collega? ENTHOUSIASTE GROEPSLEID(ST)ERS BUITENSCHOOLSE OPVANG (22-26 UUR) INVALLEID(ST)ERS, HELE DAGOPVANG EN BUITENSCHOOLSE OPVANG (MIN. 16 UUR) GROEPSLEID(ST)ER BABYGROEP LAAN OP ZUID (32 UUR) In de rij voor de kassa viel Angelique V plotseling flauw, gelukkig wist de caissiere wat zij Het Oranje Kruis Als u meer informatie wilt over de 'Zalmsnip' dan kunt u op werkdagen van 8.30 tot 16.30 uur langskomen bij Gemeentebelastingen aan het Hofplein 55. U kunt op deze uren ook bellen. Het telefoonnummer is: 0800 - 0224 224 (gratis). In de laatste weken van augustus zal Gemeentebelastingen Rotterdam beginnen met de uitbetaling van de 'Zalmsnip', een tegemoetkoming van honderd gulden voor de gestegen lokale lasten. Alle huishoudens waarvan het bank- of gironummer bij Gemeentebelastingen bekend is ontvangen het bedrag direct op hun rekening. Niet van alle huishoudens in Rotterdam die recht hebben op de 'Zalmsnip' is het rekeningnummer bekend. Gemeentebelastingen stuurt deze personen in September een brief met het verzoek hun bank- of gironummer op te geven. Des te sneller men reageert, hoe eerder de 'Zalmsnip' ook aan hen kan worden uitbetaald. Verzorgingstehuizen en studentenflats De bewoners van verzorgings- en verpleegtehuizen en studenten die van Stadswonen of van Union huren komen ook in aanmerking voor de 'Zalmsnip'. Deze huishoudens zijn niet bekend bij Gemeentebelastingen omdat zij de aan- slag voor de lokale lasten niet zelf betalen. Gemeentebelastingen neemt daarom contact op met deze instellingen om aan de juiste gegevens van deze bewo ners te komen. Aanvraag 'Zalmsnip' Er is een groep burgers die Gemeente belastingen niet zonder meer kan bereiken, maar die toch in aanmerking kan komen voor de uitbetaling van de 'Zalmsnip'. Dit zijn bijvoorbeeld kamer- bewoners die van particulieren huren. Medio September zal Gemeentebelas tingen via publicaties bekendmaken hoe deze groep de 'Zalmsnip' kan aanvragen. Gemeentebelastingen I TOTAAL-TX12 Dynamis ABC Vastgoedmanagers. Een vooraanstaande partij in de markt. Voortgekomen uit de vastgoedmanagementactiviteiten van de Dynamis Partners en ABC Vastgoedbeheer met een compleet pakket diensten op commercieel, administratief en technisch terrein en zo'n vijftig jaar ervaring in de specialisaties Bedrijfsonroerend CoedWoningen en Winkelmanagement. De laatste is ondergebracht in Dynamis P&A. Dankzij onze aandeelhouders Dynamis en Bouwfonds weten we ons gesteund door respectievelijk vakinboudelijke expertise en financiele soliditeit. Om dit omvangrijke dienstenpakket verder te kunnen optimaliseren zijn wij voor de regio Rotterdam op zoek naar een In deze veelzijdige en commerciele functie bent u verantwoordelijk voor het management van diverse vastgoedportefeuilles. Hiertoe initieert en onderhoudt u zelfstandig contacten met zowel institutionele als particuliere beleggers, huurders en verschillende markt- partijen waarbij u toeziet op een juiste, volledige en tijdige uitvoering van de managementovereenkomsten en zorgdraagt voor de coordinatie van commercieel, technisch en administratief vastgoedmanagement. Op basis van uw visie en de ontwikkelingen in de markt bent u sparring- partner voor het managementteam op het gebied van productontwikkeling en professionalisering van het vak. U bent het commerciele talent, dat gaat voor vastgoedmanagement en contacten en dat werkdruk kan combineren met klantgerichtheid. Een hbo-opleiding (werk- en denk- niveau), goede kennis van Word en Excel en een aantal jaren ervaring met het vastgoedmanagement vormen de basis om in deze spilfunctie succesvol te kunnen opereren. De WE-bestuurder onderhoudt contacten met leden van verenigingen en haar relaties. Draagt zorg voor een gedegen financiele administratie van de verenigingen en heeft een analyserend vermogen. Levert periodiek rapportages aan, organiseert (leden)vergaderingen en woont deze bij. Coordineert het in- en uit beheer nemen van verenigingen en is verantwoordelijk voor zijn/haar deel van de in beheer zijnde verenigingen. Controleert ontvangen facturen. Gewenst opleidingsniveau: meao/ba. In deze administratieve functie bent u verantwoordelijk voor het ver- vaardigen van servicekostenafrekeningen voor een van onze belangrijkste opdrachtgevers. U stelt begrotingen en planningen op, bewaakt de realisatie hiervan en rapporteert periodiek de voortgang in de productie van servicekostenafrekeningen aan de teamleider Servicekosten- administratie. Vanzelfsprekend onderhoudt u, mondeling en schriftelijk, de contacten met zowel de opdrachtgever, huurders, collega's als verschillende marktpartijen. U bent een administratief talent, zelfstandig, maar ook een krachtige doorzetter die gaat voor resultaat en werkdruk kan combineren met klantgerichtheid. Uw opleiding, meao of gelijkwaardig, goede kennis van Word en Excel en ervaring met vastgoedmanagement vormen de basis om in deze functie succesvol te kunnen optreden. U voert zelfstandig gerichte en gestandaardiseerde correspondentie en onderhoudt telefonische contacten met betrekking tot openstaande vorderingen, zowel met huurdebiteuren als met incasso-instanties en bewaakt de voortgang in de afhandeling van de openstaande vorderin gen. Daarnaast brengt u periodiek analyses en informatie uit aan de teamleider Debiteurenadministratie. Gewenst opleidingsniveau: meao of gelijkwaardig. Goede kennis van Word en Excel is vereist. Ervaring op het gebied van debiteurenbeheer is tevens een vereiste. een dynamische werkomgeving en organisatie een boeiende en afwisselende functie met een uitstekende honorering goede secundaire arbeidsvoorwaarden gunstige carrieremogelijkheden. Geinteresseerd? Stuur dan uw sollicitatiebrief, vergezeld van uw cv, binnen 14 dagen naar Dynamis ABC Vastgoedmanagers, t.a.v. mevrouw M. van Ee (hoofd Algemene Zaken), Postbus 1604, 3000 BP Rotterdam. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. II www.boulangerie.nl Boulangerie de France is een belangrijke importeur en vooraanstaand leverancier van een groot assortiment bake-off producten (Frans brood, Italiaanse specialiteiten en bladerdeegproducten). Op dit moment is er een vacature binnen ons verkoopteam. Daarom zijn wij op zoek naar een commercieel talent voor de functie van: De functie U wordt verantwoordelijk voor het behalen van de verkoopdoelstellingen voor uw rayon. Dit betekent veel zelfstandigheid en verantwoordelijkheid. Uw voornaamste taken bestaan uit: - het onderhouden van contacten met bestaande afnemers; zowel met grossiers als met detaillisten, samenwerken is een sleutelbegrip - werven van nieuwe klanten - het verzorgen van verkooppresentaties - het deelnemen aan promotionele activiteiten en beurzen Profiel vertegenwoordiger Leeftijd 23-32 jaar, MBO-opleiding of vergelijkbaar door ervaring verkregen. Verkoopervaring is een pre, evenals enige computerkennis en het bezit van een rijbewijs. Wij bieden Een afwisselende job waarin uitstekende producten en een uitdagende markt centraal staan. U gaat deel uit maken van een enthousiast en jong team. In een prettige, collegiale werkomgeving. Training en opleiding vormen een onderdeel van het bedrijfsbeleid. Naast uw salaris, dat afhankelijk is van uw ervaring en leeftijd, bieden wij u een uitstekende onkostenvergoeding, pensioenvoorziening en een representatieve auto van de zaak. De reactie Spreekt de functie u aan? Richt dan uw bondige sollicitatiebrief met curriculum vitae en pasfoto binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie aan: Boulangerie de France B.V., Jac. P. Thijsselaan 59, 1431 KD Aalsmeer. Tel. 0297 - 34 13 11. Vermeld links boven op de envelop "Sollicitatie". Tevens mogelijk per e-mail: info@boulangerie.nl De Eik 68 - 3224 TD Hellevoetsluis Telefoon 0181 - 396888 Fax 0181 - 396800 Parfums Christian Dior, onderdeel van het prestigieuze Franse concern LVMH (Louis Vuitton Moet Hennessy), is een van de marktleiders in Nederland op het gebied van parfums, make-up en huidverzorgingsproducten. Het merk kenmerktzich door kwalitatief hoogwaardige producten, een dynamische marktstrategie en een exclusief imago. Vanuit ons kantoor in Rotterdam zorgt een enthousiast team er dagelijks voor dat deze visie ook in de Nederlandse markt uitgedragen wordt. Wij zijn per direct op zoek naar een gemotiveerde Onze nieuwe collega verzorgt het accuraat verwerken van orders en zal in het logistieke traject aanspreekpunt zijn voor onze vaste vervoerder en onze klanten. Naast de ondersteu- ning van de commerciele binnendienst behoort ook de ondersteuning van de financiele administratie tot het takenpakket in de vorm van archiveren, het versturen van facturen en het maken van creditnota's aan de hand van retour gekomen goederen. Motivatie is heel belangrijk. Ook jij moet er trots op zijn om voor zo'n merk als Dior te werken. Affiniteit met de cosmeticabranche is gewenst. Je moet interesse hebben in achterliggende procedures en verder durven kijken dan je neus lang is. Je functioneert uitstekend in een team en je hebt zeker geen afwachtende houding. Ook beschik je over een goed cijfermatig inzicht. Qua opleidingsniveau denken we aan HAVO/VWO, aangevuld met enige admini stratieve werkervaring en een goede kennis van moderne software als Word, Excel en internetapplicaties. Heb jij die goede werkinstelling en herken je jezelf in het bovenstaande profiel, dan kijken we uit naar jouw sollicitatiebrief. Stuur je brief en curriculum vitae voor 27 augustus naar: Parfums Christian Dior BV, Postbus 8806, 3009 AV Rotterdam, t.a.v. Carola Smits, of via e-mail naar csmits@diormail.com 4° 28' ,E Het Havenziekenhuis is het kleinste algemene ziekenhuis in Rotterdam, maar tevens het grootste haven ziekenhuis ter wereld. Dat contrast zorgt voor een even intieme en collegiale werksfeer als internationale allure. Dat laatste wordt nog eens versterkt door de specialisatie in tropische ziekten. Ruim joo medewerkers, waaronder zo'n 40 specialisten, zetten zich in voor vernieuwing, kwaliteit en patientgerichtheid. Het Havenziekenhuis en het IJssellandziekenhuis hebben de intentie uitgesproken om te komen tot een fusie per 1 januari 2002. Daarmee ontstaat een nieuwe ziekenhuiscombinatie van 650 bedden en ruim too specialisten. Voor de poliklinieken Cardiologie en Neurologie zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's in de volgende functies: Als professionele collega verricht u zelfstandig echo's, alsmede inspannings- en (24 uurs) elektrocardiogrammen. U heeft als geen ander hart voor patienten en hun familie en relaties, die u dan ook vakkundig voorziet van voorlich- ting en informatie. Ook het verzorgen van administratieve werkzaamheden behoren tot uw verantwoordelijkheden. En omdat u onze patienten graag van dienst bent, draagt u mede zorg voor schone opgeruimde onderzoeksruimtes. U bent een enthousiaste collega met een affiniteit met het specialisme cardiologie. U heeft een opleiding tot cardiologisch echo- en functielaborant gevolgd of u heeft de ambitie deze opleiding te volgen. Met werk op een polikliniek cardiologie heeft u ruime ervaring. Bovendien voelt u zich thuis op de pc en bent u stressbestendig, met uitstekende sociale vaardigheden en een flexibele houding. Organisatietalent en betrokkenheid zijn uw sterkste kenmerken. U wordt immers verantwoordelijk voor de organisatie en begeleiding van spreekuren. Daarnaast onderhoudt u goede contacten met patienten, huisartsen, specialisten en leveranciers. Ook uw nauwgezetheid wordt ruim benut, tijdens het uitvoeren en coordineren van administratieve en secretariele werkzaamheden. Tevens bent u verantwoordelijk voor het agendabeheer. U beschikt over een secretaressediploma op mbo-niveau. Bovendien is kennis van medische terminologie een pre. Dankzij uw poliklinische werkervaring bent u stressbestendig en gaat u prima om met elkaar snel opvolgende ontwikkelingen. Tevens bent u klantvriendelijk en voelt u zich zowel thuis met zelfstandig werk ^Js met werken in teamverband. U heeft ruime ervaring met pc-programma's, zoals Windows. Bovendien beschikt u over een goede typevaardigheid. U bent representatief, met uitstekende sociale vaardigheden en een flexibele houding. WIJ BIEDEN Een goede werksfeer, interessante collega's en een salariering conform de CAO Ziekenhuizen. INTERESSE? Informatie over bovenstaande functies kunt u verkrijgen bij mevrouw H. Schotanus-Wendels, leidinggevende poliklinieken, (010) 404 36 00. Voor beide functies kunt u uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van cv, binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan de afdeling Personeel Organisatie, Haringvliet 2,3011 TD Rotterdam. Havenziekenhuis, Haringvliet 2,3011 TD Rotterdam. Bimbola biedt Buitenschoolse Opvang en Hele Dagopvang. Buitenschoolse Opvang Bimbola is gevestigd in een monumentaal pand in het hart van Rotterdam, nabij het centrum. De kinderdagverblijven in de directe omge ving. Bimbola is een goed lopende organisatie met een prima werksfeer. Onze medewerkers zien wij als St/cAtm* de basis van onze organisatie. c In verband met uitbreiding zijn wij op zoek naar: - Wij zoeken jou: Je hebt een (bijna) afgeronde relevante MBO-opleiding. Ook opleidingen in de sport, dans, muziek, expressie voldoen voor buitenschoolse opvang. Je bent klantvriendelijk Je hebt een positieve en actieve instelling ten aanzien van vernieuwingen in de kinderopvang Wij bieden: Diverse parttime en fulltime functies in een organisatie die in beweging is Leuke teams die veel belang hechten aan professionele opvang Een feestjaar wegens ons 25 jaar bestaan Salariering conform CAO Kinderopvang Voor informatie kunt u contact opnemen met Mada Kennedy op 20 en 21 augustus tussen 10.00 en 12.00 uur, telnr. 010-4116511.. Uw schriftelijke reactie kunt u vdor 28 augustus 2001 richten aan Stichting Kinderdagverblijf Bimbola t.a.v. M.G. Kennedy Kortenaerstraat 1, 3012 VB Rotterdam De eerste gesprekken BSO vinden plaats op maandag 3 en/of dinsdag 4 September 2001. Volg zelf een moest doen. EHBO-cursus...bel 070 338 32 www.ehbo.nl EHB0 komt altijd van pas! Gemeente Rotterdam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 20