De kracht v ssioneel makelen! A< A A A r t A A A A A A iMaeslanden A IAj pi JEQQ1l| ■If! "ft' - sVol'e HYPOTHEEK I WIm v» w BETROUWBAAR y PRESTIGE SERVICE GEMAK SAMEN UW IDEALE HYPOTHEEK BEPALEN Wjm*% Lb 1 If- SM01 giUfeg aisf -N^«v --^Z-L:..JS^'l 1ft' m MAASSLUIS Mesdaglaan 99 INDICATIEPRIJS 495.000,= k.k. 224.621,= k.k. ADVIESCENTRUM Week 35 V. m j,w: >WV" .xSllS^ .«»m, •-'|'<^|)(^SS8E'^SC SCHIEDAM Groenelaan 15a I r„ Fraai en rustig wonen in een fantastische gescha- kelde twee-onder-een kap woning uit 1895, gelegen in de gezelligste woonwijk van het oude Schiedam. De woning heeft alle voorzieningen onder handbereik zoals scholen, recreatie, openbaar vervoer, winkels en de Waterweg. Ind: gezellige voortuin, entree. Ruime living (ca. 33m2) met half open moderne keuken (10m') met licht koepel en v.v. kookcomfort, vaatwas- ser, koelkast, vriezer, oven, afzuigkap en magnetron. Nieuwe badkamer v.v ligbad, toilet, vaste wastafel en douche. Binnen berging of bijkeuken (6m'). 1e verd: tussenhal, CV ('93). 2 slaapkamers (13. 17m') waarvan 1 slaapkamer met riante dakkapel en toegang tot zonnig dakterras (17m'). Een absolute woondroom is nu te koop! Vrijblijvende aanbieding Gas/water/Iicht 136,13 per maand 300,=) O.Z.B. 166,08 per jaar 366,=) SCHIEDAM Broersvest 58c OPEN HUIS op zaterdag 1 September 2001 van 12.30 tot 14.00 uur. Bod gevraagd. Fenomenaal, ruim wonen in een compleet verbouw- de super de luxe stadsvilla in het hartje van het cen trum. Een woondroom is nu te koop en absoluut een kijkje waard. De woning heeft alles onder hand bereik zoals scholen, winkelcentra, recreatie en openbaar vervoer. Indeling: opgang naar 2e verdieping, gang met toilet. Ruime living met originele details (ca. 30m'), werkkamer (6m2) met toegang tot balkon (10m'). Moderne half open keuken voorzien van vaatwasser, keramische kookplaat, koelkast en magnetron. 3e verdieping: zeer ruime slaapkamer (28m') met toegang tot riant zonnig dakterras (16m'). Luxe badkamer voorzien van I'rgbad, hoek- douche, designradiator, vaste wastafel en 2e toilet. 4e verdieping: ruime slaapkamer (19m') voorzien van 2 "Velux" dakramen. Werkruimte (19m') voorzien van wasmachine-aansluiting, CV '99. Via werkruimte toegang tot vliering. Een absoluut paleis wat u gezien moet hebben! VLAARDINGEN Fransenstraat 6e Op de 2e etage in het appartementencomplex "De Paris" gelegen, gloednieuwe 3-kamerwo- ning van ruime afmetin- gen. Indeling: centrale afgesloten entree, lift, hal, living (40m') met "Flintstone" vloer, spachtelputz en open Bruynzeel keuken in hoekopstelling pkai met alle denkbare apparatuur, slaapkamer (15m') met garderobekast, slaap kamer (8,5m'), toegang tot ruim terras over de voile breedte, fraai betegelde badkamer met vloerverwarming, hoekbad, douchecabine en designradiator, totaal betegeld toilet met fontein, diepe bergkast met CV Combi, Berging op begane grond. Een perfecte woning in het centrum van Vlaardingen. Vrijblijvende aanbieding I #m&r VRAAGPRIJS 279.000,= k.k. 126.605,= k.k. VRAAGPRIJS 379.000,= k.k. VLAARDINGEN Mereliaan 56 VLAARDINGEN Thorbeckestraat 18 Sfeervol gelegen eenge zinswoning in een van de leukste straten van Vlaardingen Centrum op loopafstand van winkels, haven, uitgaansgelegen- heden, busverbincfing, zwembad. markt. enz. 171.983,= k.k. VRAAGPRIJS 425.000,= k.k. 192.857,= k.k. VLAARDINGEN Chrysantenstraat 3 Indeling: entree, hal met toilet en meterkast, fraaie lichte living voorzien van kunststof ramen, dubbelglas, Kerkdriel plavuizen met vloerverwarming, openhaard, semi open keuken voorzien van inbouwapparatuur. Toegang tot zonnige tuin met schuur en achteruitgang. 1e verdieping: ruime doorgebroken slaapkamer (16m'), kunststof/dubbelglas. 2e slaapkamer (11m') met toegang tot achterbalkon. Luxe badkamer met lig bad, 2e toilet, wastafelmeubel en aansluiting wasmachine. V-a vlizotrap naar ruime zolder op stahoogte met combi CV-ketel. Een heerlijk huis met vele mogelijkheden. I.v.m. vertrek buitenland opleve- ring binnen 2 maanden. Vrijblijvende aanbieding Fraai wonen in een ruime hoekwoning in een van Vlaardings meest geliefde wijken. Indeling: entree, hal, living (ca 42m') met open haard en nieuwe lichte parketvloer, keuken, die pe zonnige achtertuin voorzien van vijver, berging en zijpad naar straatzijde. 1e etage: overloop, slaapkamer (ca. 16m2) met garderobekast, slaapkamer (ca. 11 m') met veel bergruimte, badkamer voorzien van ligbad, vaste wasta fel, badgeiser ('98), toegang tot dakterras. 2e etage: zolderkamer (ca. 30m') met dakkapel ('98), aansluiting was- en droogmacnine, CV-kast ('89). Bijzonderheden: parket (ca. 45m') voor 1e etage voorradig, dak is geisoleerd, glas in lood in parterrekozijnen, eigen grond. Gezellige woning voor een gezellige prijs Vrijblijvende aanbieding Rustig wonen in Ambacht in deze eengezinswoning nabij winkels en openbaar vervoer. Indeling: voortuin, entree, hal, toilet, kelderkast, woonkamer (ca. 25m'), aansluitend keuken, bad kamer en bijkeuken diepe (25m) zonnige tuin met berging. Eerste etage: overloop. twee slaapkamers (ca.10m2 en 12m') alsmede een dakterras. Tweede etage: grote zolder. Een leuk huis voor een kleine prijs Vrijblijvende aanbieding Magnifiek in het fraaie van Heutzpark op de grens van het sjieke com plex "Engelse Tuin". Prachtig authentiek geschakelde villa, klassiek van architectuur met het moderne comfort van nu. Met een grote garage en fabelachtige tuin. Indeling: voortuin, entree, representatieve hal, royale woonkamer (eventueel met serre-aanbouw), prachtige keuken indusief alle comfort, bijkeuken, CV/bergruimtekast, garage en zoldertje. 1e verdieping: 3 slaapkamers, praktische badkamer met inbouwkasten. Riante 2e verdieping: overloop en bergkast, 4e slaapkamer, extra bergingen, seperate toilet en wasgelegenheid. HR CV, keurig onderhouden. Met een keurig onderhouden en prachtige, tot in het kleinste detail verzorgde achter tuin. Totaal ca. 600m' erfpacht grond (afgekocht tot 2041) is absolute bui- tenkans met alles onder handbereik scholen, stad, etc.). Uitgebreide infor- matie op aanvraag. Vrijblijvende aanbieding INDICATIEPRIJS 369.000,= k.k. 167.445,= k.k. H VRAAGPRIJS 369.500,= k.k. 167.672,= k.k. VRAAGPRIJS 347.500,= k.k. 157.689,= k.k. INDICATIEPRIJS 950.000,= k.k. €431.091,= k.k. VLAARDINGEN Holysingel 600 Mooi, ruim 4-kamer appartement gelegen op de vijfde etage met een fraai ruimtelijk uitzicht. Indeling: centrale hal, lift, galerij (eerste woning), entree, hal, eetkeuken mei piavuizen vioer tea. 10 m'), slaapkamer met vaste kasten (ca. 17 m'), meterkast, toilet met fontein, badkamer voorzien van douchecabine, vaste wastafel en aansluiting was machine Woonkamer met vaste kasten (ca. 27 m') en toegang tot balkon, 2 slaapkamers van 12m'8 m' Berging in de onderbouw. CV combi ('87) Vrijblijvende aanbieding VRAAGPRIJS 299.000,= k.k. 135.680,= k.k. HONSELERSDIJK Hofstraat 13 HEENWEG ('S GRAVENZANDE) Anjerstraat 14 Een uniek groot woon/winkel/kantoor/ bedrijfspand nabij het sfeervolle centrum, op loopafstand van alle voor zieningen met een goede uitvalbasis naar de rand- stad en Westland. Indeling: entree bovenwoning: hal, trap en gang welke toegang geeft tot 3 slaapkamers (12, 18, 16m'), ruime eetkeuken met keukenblok voorzien van diverse inbouwapparatuur te weten: vaatwasser, koelkast, afzuigkap. Lichte woonkamer (27m2) met fraai uitzicht. Via keuken naar riante serre (36m'). Boven verdieping: enorme zolder over het hele gebouw. Begane grond win- kel: nu verdeeld over 3 units (32, 30, 44m') maar ook weer tot een geheel samen te voegen. Een object met vele mogelijkheden. Vrijblijvende aanbieding -i MAASSLUIS Asserdreef 4 Ruime tussenwoning met vergrote living, fraaie tuin en eigen carport. Indeling: entree, hal met meterkast, toilet, woon kamer (ca. 36m') met licht plavuizenvloer, spiksplin- ternieuwe keuken in Heerlijk rustig wonen in een uniek dorp, midden in het Westland op loopaf stand van Staelduinse bos, op korte afstand van strand, winkelcentra, fraaie goed onderhouden hoekeengezinswoning met nieuwe aangebouwde schuur/hobbyruimte. Indeling: entree, hal, meterkast en toilet, sfeervolle woonkamer ca. (30m2) met openhaard, plavuizenvloer, hardhouten kozijnen voorzien van dubbel glas. Fraaie lichte showroomkeuken met combi-oven, koelkast, inductiekook- plaat, afzuigschouw, vaatwasser, enz., bijkeuken met aansluiting wasmachi ne en droger, geheel betegeld. Toegang tot aangelegde zonnige tuin en rian te hobbyruimte. 1e verdieping: 3 sfaapxamers (6, 11,5 en 13m') Strakke bad kamer met hoekdouchecabine, vaste wastafel, thermokraan, enz. 2e verdie ping: ruime zolder met CV ketel en badgeiser. Bijzonderheden: alles geheel dubbelglas en hardhout, elektrische zonwering en verduisteringsluiken. Een perfect geheel!!!!! Vrijblijvende aanbieding MAASSLUIS Lange Boonestraat 11 hoekopstelling met gascomfort, afzuigkap, koelkast, hete lucht oven/magne tron combinatie en vaatwasser. 1e etage: overloop, voorkamer (ca. 12m') met aansluiting was-/droogmachi- ne, vergrote zeer luxe verbouwde badkamer voorzien van toilet, vaste wasta fel, douchecabine en designradiator, slaapkamer (ca. 18m') met kastenwand. 2e etage: overloop met veel kastruimte, vliering en twee ruime slaapkamers. Bijzonderheden: c.v.-combi ('97), parterre dubbelglas, stenen berging, buiten onderhoud goed Vrijblijvende aanbieding Uniek wonen midden in het centrum van Maassluis, op loopafstand van alle voorzieningen te weten supermarkt, hore- ca, haven, winkels, enz. in een tip top eengezinswo ning met diepe zonnige achtertuin (18 meter). Indeling: entree, gang met meterkast, toilet en kel derkast, sfeervolle woonkamer met semi open keuken (34m2) voorzien van lichte hoekopgestelde keuken met RVS afzuigschouw, combi-magnetron, gaskookplaat, aansluiting vaatwasser, koelkast/vriezer, enz. Woonkamer met openhaard, bamboeparket, schuifpui naar diepe tuin met nieuwe stenen ber ging en achteruitgang. 1e verdieping: 3 slaapkamers (6, 8, 13m'), kunststof kozijnen, dubbelglas, ouderslaapkamer met schuifkast en toegang tot bal kon. Luxe badkamer voorzien van douchecabine, designradiator en vaste wastafel. Vliering met veel bergruimte en CV-ketel. Een uitstekend onderhouden woning voor een prima prijs!!!! Vrijblijvende aanbieding MAASSLUIS Hoogstraat 7 Fabelachtig en romantisch wonen in een prestigieus monumentaal pand gele gen op DE plek van Maassluis met fraai uit zicht over de haven. Op loopafstand van het sfeer volle centrum met terras- sen en winkels en op korte afstand van station. Indeling. entree op dijkni- veau. hal, fraaie woonkamer (28m2) met riant uitzicht over de haven, mar- meren vloer voorzien van vloerverwarming. Souterrain: lichte ruime woon- keuken. voorzien van moderne keuken met kookeiland en diverse inbouw apparatuur, marmeren vloer met vloerverwarming. Biikeuken met CV en was machine-aansluiting. Toegang tot gemeenschappelijlc terras. 1e verdieping: ruime slaapkamer (15m2) en fraaie ruime badkamer voorzien van ligbad, aparte douche, zwevend toilet, bidet wastafelmeubel vloerverwarming enz. 2e verdieping zolderetage met 2 slaapkamers (10,5 en 9m'), 2e c.v.ketel. Bijzonderheden: bouwjaar anno 1645 beschermd monument. Een woonge- not wat maar zelden te koop komt! Vrijblijvende aanbieding VRAAGPRIJS 469.000,= k.k. 212.823,= k.k. VRAAGPRIJS 379.000,= k.k. 171.983,= k.k. INDICATIEPRIJS 745.000,= k.k. 338.066,= k.k. Een van de mooiste hoekappartementen gelegen in het gebouw "De Meesters" is nu te koop. Het heeft een fraai uitzicht met een ruim terras, direct gelegen bij de winkels, op loopafstand van het sfeervolle centrum van Maassluis, station en er is een goede verbinding met de snelweg. Het betreft hier een "Waaier" woning op de vierde woonlaag. Indeling: centrale hairnet lift, galerij, entree appartement, hal met meterkast, gang met toegang tot 2 slaapkamers (14, 8.25 m2) voorzien van parketvloer en extra zii- raam. Fraai zwevend toilet met fontein, luxe badkamer voorzien van hoekwhirllpool, dubbele wastafels hoekdouchecabine met thermokraan en designradiator. Ruime speelse waaierliving (40 m2), marmeren Crema morfilevloer. Via toog naar luxe hoekopgestelde keuken voorzien van alle inbouwapparatuur. Eetkamergedeelte en schuifgui naar ruim zonnig terras. Bijkeuken voorzien van CV combiketel en was machine-aansluiting. Bijzonderheden: spachtelputz wanden, ruime berging en overdekte parking in de garage. Een perfect woongenot!!!! Vrijblijvende aanbieding MAASSLUIS Chopinstraat 28 Op loopafstand van win kels, station, sfeervol gelegen moderne eenge zinswoning. Indeling: entree, gardero- be, meterkast, mooie lich te living (40m2) met grote ramen. Moderne fraaie MAASSLUIS Marelstraat 15 rood MAASSLUIS Wagnerstraat 36" witte keuken in U-vorm voorzien van diverse apparatuur te weten gaskook plaat, vaatwasser, koelkast, vriezer, enz. Hardhouten kozijnen voorzien van dubbelglas. Toegang tot nieuw aangelegde zonnige achtertuin met stenen berging. Hal met toilet en wasmachine-aansluiting. 1e verdieping: 3 slaapkamers (15, 9, 12m'), prima badkamer voorzien van douche, 2e toilet, vaste wastafel. 2e verdieping riante zolderruimte, extra berging en fantastische 4e slaapkamer (14m2), geheel CV en uitstekende materialen. Een voortreffelijk te bewonen huis met alle comfort onder handbereik. Vrijblijvende aanbieding Fantastisch aan het kerk- Elein gelegen grote ovenwoning met terras en gedeeltelijk tuin, direct gelegen bij de sfeervolle Binnenstad. Indeling: 1e verdieping entree, hal, toilet, riante woonkamer (50m2) met prachtige front erker, massieve vloerdelen, keuken- unit en groot terras. 2e verdieping, 2 (oorspronkelijk 3) slaapkamers (20, 21m'), luxe badkamer. Ideaal en gezellig wonen midden in de stad, directe oplevering. Vrijblijvende aanbieding Prima wonen in een kind- vriendelijke wijk, op loop afstand van winkelcen- trum "Koningshoek", openbaar vervoer, station, scholen, enz. in een ruime perfect onderhouden hoekeengezinswoning. Indeling: entree, hal met meterkast, ruime woonkamer (42m2) met halfopen keuken voorzien van licht keukenblok met gaskookplaat, afzuigkap en close- in boiler. Toegang tot zonnige tuin met eigen parkeerplaats en stenen ber ging. Begane grond voorzien van dubbel glas, spanplafond en merbau par ketvloer. Hal met toilet en trap naar 1e verdieping, nachthal, 3 slaapkamers (16, 12, 9m'). Gehele etage heeft mahonie parketvloer. Badkamer met dou che, toilet en wastafelmeubel. 2e verdieping: ruime zolder met aansluitinc wasmachine, CV combi HR ('95) en aparte hobbyruimte. Geisoleerde buiten- muur en gevelbekleding van Granitex NT-beplating. V L A ARDING Een goed huis voor een goede prijs! Vrijblijvende aanbieding Gas/water/licht f 253,= Onroerende Zaak Belasting 568,= per jaar per maand VRAAGPRIJS 415.000,= k.k. 188.319,= k.k. VRAAGPRIJS 359.000,= k.k. 162.907,= k.k. INDICATIEPRIJS 417.500,= k.k. 189.453,= k.k. •Koemarkt 4 3111 JHSchiedam "Telefoon 010 - 4090140 Veerstraat 27/29 3142 CP Maassluis Telefoon 010 - 5923300 ■Van Schravendijkplein 1 3131 CV Vlaardingen Telefoon 010 - 4603333 Internet www.hac.nl MAASSLUIS Asserdreef 34 Centrale administratie Veerstraat 27-29, 3142 CP Maassluis Telefoon 010 - 592 33 00 Fax 010 - 592 14 29 E-mail maesland@kabelfoon.nl Internet www.maeslanden.nl Rotterdam 010 - 460 06 02 Koophuis Makelaardij Schiedam 010 - 409 01 40 Vlaardingen 010 - 460 33 33 Maassluis/Maasland 010 - 592 33 00 Westland/Hoek van Holland 0174 - 38 64 26 Super mooi gemoderniseerde woning in meer dan perfecte staat van onderhoud, rustig gelegen met onder architectuur aangelegde zonnige achtertuin. Indeling: entree, garderobenis, kastruimte en m.k., zwevend toilet met. Ruime, uitgebouwde living met open keuken (40m2), witte keuken in hoekopstelling en voorzien van granieten aanrechtblad, koelkast, kera mische kookplaat, vaatwasser, combimag- netron, afzuigkap, schuifpui naar tuin ZW met verlichting en vergrote berging, achterom. Vloer voorzien van lichte pla vuizen en vl.v.w. 1e etage: overloop, grote ouderslaapkamer (18m2), zeer luxe ver grote badkamer (10m2) voorzien van 2 wastafels, ligbad, douchecabine, toi let, bidet (sphinx), designradiator en vloerverwarming, 2e slaapkamer (7m2). 2e etage: overloop met bergruimte, waskamer (w.m., droger, en CV Combi ('98), vliering, 2 slaapkamers (15, 14m2). Gehele woning voorzien van dubbel glas. Een bijzonder huis met vele extra's!!!! Vrijblijvende aanbieding INDICATIEPRIJS 535.000,= k.k. 242.772,= k.k.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 2