Baanbrekend?! een toe aan aging? Medewerkers financiele administratie Hoogheemraadschap van Schieland I Verkoopadviseur m/v Verkoopmedewerker m/v DYNAMIS ABC II Vastgoedmanagers TECHNICUS-M <m/v) MEDEWERKER CENTRALE HUISVESTING (m/v) i Carnere maken bij's werelds grootste beveiligingsbedrijf? (Full-time/Part-time) ACCOUNTMANAGER BEDRIJFSONROERENDGOED m/v fulltime WE-BESTUURDER m/v fulltime ADMINISTRATIEF MEDEWERKER WE m/v 3 dagen per week MEDEWERKER SERVICEKOSTEN m/v fulltime MEDEWERKER DEBITEUREN m/v fulltime De afdeling zuiveringenbeheer is met circa 35 mensen verantwoordelijk voor het transporteren en zuiveren van het afvalwater en het verwerken van het zuiveringsslib. De afdeling is onderverdeeld in twee regio's en een team ondersteuning. De regio's zijn belast met de dagelijkse bedrijfsvoering en het bijbehorende onderhoud van de afvalwater- zuiveringsinstallaties inclusief de rioolgemalen en de bijbehorende persleidingen. Het team ondersteuning voert vanuit een centrale locatie ondersteunende werkzaamheden uit voor de regio's en het afdelings- hoofd. Voor de regio Kralingseveer, gevestigd aan de Rivium Promenade te Capelle a/d IJssel zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega voor de functie van: 37 uur per week De functie Opleiding en ervaring De afdeling Facilitair Beheer bestaat uit 22 medewerkers en zorgt voor het integraal plannen, realiseren en beheren van de huisvesting, diensten en middelen en is derhalve ondersteunend aan het primaire proces van Schielands organisatie. Bij het team centrale huisvesting - bestaande uit totaal 9 medewerkers - zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega voor de functie van: Arbeidsvoorwaarden Meer informatie en solliciteren 37 uur per week De functie Opleiding en ervaring Arbeidsvoorwaarden Bij zonderheden Meer informatie en solliciteren Maasboulevard 123/hoek Willem Ruyslaan - Postbus 4059 - 3006 AB Rotterda A*#- m as o Week 36 TOTAAL- TX12 Yill( ro\ Both Villeroy Boch is een vooraanstaande Duitse multinational op het gebied van tafelcultuur, sanitair en keramische tegels. De Nederlandse verkooporganisatie voor de divisie tafelcultuur (serviezen, bestek, kristal, woonaccessoires en meubelen) is gevestigd in Nijkerk. De verkoop vindt plaats via een selectief dealernetwerk en via eigen winkels; The House of Villeroy Boch. Voor onze The House of Villeroy Boch in Vroom Dreesmann, Hoogstraat 185 te Rotterdam zoeken wij een Parttime Voor de verkoop van luxe artikelen, serviezen, bestek en onze meubellijn. Bent u enthousiast, representatief en bereid te werken op flexibele tijden (inclusief zondagen), stuur dan uw sollicitatie met pasfoto aan: Villeroy Boch Wooncultuur (Nederland) B.V. T.a.v. dhr. N.H. van Lambalgen Westkadijk 10-01, 3861 MB NIJKERK Inlichtingen: tel: 06-533 919 67 e-mail: house.nijkerk@villeroy-boch.nl Wij hebben parttime en fulltime vacatures op onze stations in de Regio Rijnmond. Heb jij interesse in de uitdagende baan van Een baan waarin je dagelijks ongeveer 1000 mensen op weg helpt, 400 magen vult, 300 kinderen blij maakt, de winkel bij vult, kassa draait, de pompen schoonmaakt en ook nog de bloemetjes buiten zet. Kortom een afwisselende, verantwoordelijke en dus nooit saaie baan. Als verkoopmedewerker zit je midden in deze dynamische omgeving met steeds andere klanten. Door de juiste service te verlenen met een glimlach op je gezicht, zorg jij ervoor dat klanten graag weer bij jou terugkomen. Wat wii van iou vragen: klantvriendelijke instelling en makkelijk in de omgang goede rekenvaardigheid accuratesse flexibele instelling o.a. ten aanzien van werktijden gemotiveerd en het juiste verantwoordelijkheidsgevoel eigen vervoer Wat wii iou hieden: opleiding en training een afwisselende, uitdagende baan collegialiteit, werken in teamverband prettige werksfeer goede secundaire arbeidsvoorwaarden Is je interesse gewekt en wii je reageren? Schrijf dan een beknopte sollicitatiebrief metc.v. naar: Tankstation Exploitatie Maatschappij Nederland B.V. Regio Rijnmond t.a.v. mevr. L.D.M. Tanis-Pinas Maasboulevard 10,3063 NM Rotterdam Voormeerinformatie: www.shell.nl "l AD' Voor de financiele afdeling, die zich toelegt op gegevensverwerking en dienstverlening, zoeken wij ter versterking van ons team ADT Security Si B.V. te Capelle aan IJssel is het grootsti nationaal opererende bedrtjf op het gebied van elektrvn ligingssysti ADT hi Centrale e, en des op het gebied van ontwerpen, program- (M/V) tns en onderhouden van •rem hoge hwaliteitsnor streeft let bedrijf naar voortdurende optimali- sering van al hoar pro- ducten en diensten. ADT biedt werkers een lerend werkklimaat. waarin de kans wordt geboden het eigen functioneren en presteren te Voor kandidaten, die op zoek zijn naar een job met - uitdaging en perspectief in dootgroeimogelijkheden, hebben wij enkele interessante functies. Profielschets: Administratieve ervaring Affiniteit met geautomatiseerde systemen, waaronder MS-Office Communicatieve vaardigheden Flexibele werkhouding, gericht op het uitvoeren van een gevarieerd takenpakket Enthousiaste, pro-actieve werkhouding en een 'hands-on' mentaliteit Getnteresseerde kandidaten worden verzocht hun sollicitatiebrief met curriculum vitae te sturen aan ADT Security Services b.v., t.a.v. Personeelszaken, Postbus 285, 2900 AG Capelle aan den IJssel ves'&pAe/i/eevr^>esvo0/r^ii£ Dynamis ABC Vastgoedmanagers. Een vooraanstaande partij in de markt. Voortgekomen uit de vastgoedmanagement- activiteiten van de Dynamis Partners en ABC Vastgoedbeheer met een compleet pakket diensten op commercieel, administratief en technisch terrein en zo'n wjftig jaar ervaring in de specialisaties Bedrijfsonroerend Goed, Woningen en Winkelmanagement. De laatste is onder- gebracht in Dynamis P&A. Dankzij onze aandeelhouders Dynamis en Bouwfonds weten we ons gesteund door respectievelijk vakinhoudelijke expertise en financiele soliditeit. Om dit omvangrijke dienstenpakket verder te kunnen optimaliseren zijn wij voor de regio Rotterdam op zoek naar een In deze veelzijdige en commerciele functie bent u verantwoordelijk voor het management van diverse vastgoedportefeuilles. Hiertoe initieert en onderhoudt u zelfstandig contacten met zowel institutionele als particuliere beleggers, huurders en verschillende marktpartijen waarbij u toeziet op een juiste, volledige en tijdige uitvoering van de managementovereenkomsten en zorgdraagt voor de coordinate van commercieel, technisch en administratief vastgoedmanagement. Op basis van uw visie en de ontwikkelingen in de markt bent u sparringpartner voor het managementteam op het gebied van productontwikkeling en professionalisering van het vak. U bent het commerciele talent, dat gaat voor vastgoedmanagement en contacten en dat werkdruk kan combineren met klantgerichtheid. Een hbo-opleiding (werk- en denkniveau), goede kennis van Word en Excel en een aantal jaren ervaring met het vastgoedmanagement vormen de basis om in deze spilfunctie succesvol te kunnen opereren. De WE-bestuurder onderhoudt contacten met leden van verenigingen en haar relaties. Draagt zorg voor een gedegen financiele administratie van de verenigingen en heeft een analyserend vermogen. Levert periodiek rapportages aan, organiseert (leden)vergaderingen en woont deze bij. Coordineert het in- en uit beheer nemen van verenigingen en is verantwoordelijk voor zijn/haar deel van de in beheer zijnde verenigingen. Controleert ontvangen facturen. Gewenst opleidingsniveau: meao/ba. Uw takenpakket bestaat uit het behandelen van de in- en uitgaande correspondentie, verwerken van facturen van crediteuren en dagafschriften en het verstekken van opdrachten aan aannemers. U houdt zich verder bezig met de debiteuren- bewaking, aangiftes omzetbelasting en het doorberekenen van kosten aan eigenaars. Tevens onderhoudt u contacten met eigenaars, notarissen, makelaars, aannemers, etc. Ook de crediteurenbetalingen behoren tot het takenpakket. Gewenst opleidingsniveau: meao. In deze administratieve functie bent u verantwoordelijk voor het vervaardigen van servicekostenafrekeningen voor een van onze belangrijkste opdrachtgevers. U stelt begrotingen en planningen op, bewaakt de realisatie hiervan en rapporteert periodiek de voortgang in de productie van servicekosten afrekeningen aan de teamleider Servicekostenadministratie. Vanzelfsprekend onderhoudt u, mondeling en schriftelijk, de contacten met zowel de opdrachtgever, huurders, collega's als verschillende marktpartijen. U bent een administratief talent, zelfstandig, maar ook een krachtige doorzetter die gaat voor resultaat en werkdruk kan combineren met klantgerichtheid. Uw opleiding, meao of gelijkwaardig, goede kennis van Word en Excel en ervaring met vastgoedmanagement vormen de basis om in deze functie succesvol te kunnen optreden. U voert zelfstandig gerichte en gestandaardiseerde correspondentie en onderhoudt telefonische contacten met betrekking tot openstaande vorderingen, zowel met huurdebiteuren als met incasso-instanties en bewaakt de voortgang in de afhandeling van de openstaande vorderingen. Daarnaast brengt u periodiek analyses en informatie uit aan de teamleider Debiteurenadministratie. Gewenst opleidingsniveau: meao of gelijkwaardig. Goede kennis van Word en Excel is vereist. Ervaring op het gebied van debiteurenbeheer is tevens een vereiste. Wij bieden: een dynamische werkomgeving en organisatie een boeiende en afwisselende functie met een uitstekende honorering goede secundaire arbeidsvoorwaarden gunstige carrieremogelijkheden. Geinteresseerd? Stuur dan uw sollicitatiebrief, vergezeld van uw cv, binnen 14 dagen naar Dynamis ABC Vastgoedmanagers, t.a.v. mevrouw M. van Ee (hoofd Algemene Zaken), Postbus 1604, 3000 BP Rotterdam. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het hoogheemraadschap van Schieland is een van de 57 waterschappen in Nederland. Het gebied van Schieland ligt globaal tussen Rotterdam. Gouda en Zoetermeer. In deze regio heeft Schieland de taak ervoor te zorgen, dat de inwoners en bedrijven droge voeten houden en dat het water in meren, sloten en plassen schoon en veilig is. De structuur van Schieland kent drie sectoren: Afvalwater en Facilitaire zaken, Waterbeheer en Financien en drie stafafdelingen (Communicatie - Bestuurlijke en Juridische zaken - Personeel en Organisatie). Klantgerichtheid en een bedrijfsmatige manier van werken staan centraal in onze dynamische organisatie met ongeveer 180 medewerkers. In deze functie houd je je bezig met het bedienen van de zuiveringsinstallaties en het begeleiden van het zuiverings- proces binnen de regio Kralingseveer. Je voert controles en inspecties aan de technische installaties uit ter bepaling van de noodzaak tot onderhoud. Je verricht onderhoud en reparaties aan de installaties en verhelpt storingen. Het doen van voorstellen tot aanpassing van installatieonderdelen behoort tevens tot je takenpakket. Ook ben je belast met het verzamelen, interpreteren en invoeren van gegevens in de informatie- systemen. Overige werkzaamheden kunnen zijn het controleren van het aanvoersysteem (leidingentrace) en (onderhouds)werk van werktuigbouw- kundige aard elders binnen de organisatie. Je hebt een technische opleiding op MBO-niveau bij voorkeur werktuigbouw- kunde aangevuld met de opleiding (uitgebreide) techniek afvalwaterzuive- ring (U)TAZ), basisveiligheid (VCA-l) en basis elektrotechniek dan wel bereid zijn tot het volgen van deze opleidingen. Verder heb je ervaring met mechanisch onderhoud en procestechnische besturing. Je bent in het bezit van een rijbewijs B. Je bent in staat om zaken duidelijk te verwoorden. Zelfstandig en in teamver band werken is jou niet vreemd. Tevens dien je bereid te zijn om buiten de normale werktijden werkzaamheden te verrichten (zgn. storingsdienst) volgens een vastgesteld rooster. Wij bieden een salaris dat, afhankelijk van opleiding en ervaring, minimaal 3308,-1501,11) en maximaal 5099,-2313,83) bruto per maand bedraagt. Verder krijg je minimaal 170,2 vakantie-uren per jaar, 8% vakantietoe- slag en een eindejaarsuitkering van 1,5%. De gemiddelde arbeidsduur is 37 uur per week, waarvan de feitelijke invulling in overleg flexibel kan plaats- vinden. Schieland is deelnemer aan de IZR ziektekostenregeling en het ABP pensioenfonds. Er zijn aantrekkelijke secundaire arbeids voorwaarden, waaronder mogelijkheden voor een financiele bijdrage in de kinder- opvang, een pc-priveregeling en een spaarloon- en premiespaarregeling. Aanvullende informatie over de functie kun je verkrijgen bij Dave Philo, regio- leider Kralingseveer, tel. 010 - 4523988. Je sollicitatiebrief met CV kun je uiterlijk binnen 14 dagen na publicatie van deze advertentie sturen naar het Hoogheemraadschap van Schieland, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 4059, 3006 AB te Rotterdam. Vermeld zowel in je brief als op de envelop het vacaturenummer S-AWFZ0105. Je houdt je met je directe collega bezig met het beheren en onderhouden van het gebouw. Dit houdt o.a. in het opstellen van delen van het onderhouds- plan en adviseren over wijzigingen en verbeteringen op het gebied van onderhoud en algemene technische voorzieningen; beoordelen van meldingen, storingen, gebreken en klachten en zonodig derden inschakelen en begeleiden; verrichten van klein onderhoud aan het kantoorpand, zorgdragen voor kleine interne verbouwingen en verhuizingen. Daarnaast verricht je post- en reproduc- tiewerkzaamheden. Je maakt de uit gaande post verzendklaar, verzorgt bulkverzendingen, verricht kopieerwerk- zaamheden en beheert de voorraad kantoorartikelen. Verder verzorg je de huishoudelijke organisatie van evene- menten zoals o.a. het aanvragen van offertes, verstrekken van opdrachten en toezien op de naleving van gemaakte afspraken; gebruiksklaar maken van ver- gaderruimten en serveren bij recepties. Tenslotte beheer je de algemene dienst- auto's, de mobiele telefoons e.d. Je hebt een relevante opleiding op MBO-niveau (bij voorkeur op het gebied van facilitaire dienstverlening) of een gelijkwaardig werk- en denkniveau aan gevuld met enige jaren ervaring in het vakgebied. Je bent in het bezit van een rijbewijs B of BE. Verder heb je ervaring en affiniteit met computersturende pro- gramma's. Kennis van bouwkundige zaken is een pre evenals het hebben van een BHV-diploma. Je bent bereid om zo nodig aanvullende vakinhoudelijke opleidingen te volgen. Je kunt jezelf correct presenteren, goed plannen en organiseren en je beschikt over een probleemoplossend vermogen. Je wijze van werken kenmerkt zich door klantge richtheid, waarbij luisteren een belang- rijke vaardigheid is. Met oog voor de organisatorische en functioned verhou- dingen kun je inspelen op de situatie. Je kunt zowel zelfstandig als in team verband werken. Je bent inzetbaar op allerlei gebied en vindt het een uitda ging nieuwe dingen aan te pakken. Wij bieden een salaris dat, afhankelijk van opleiding en ervaring, minimaal 3084,- 1399,46) en maximaal 4623,- 2097,83) bruto per maand bedraagt. Verder krijg je minimaal 170,2 vakantie-uren per jaar, 8% vakantietoe- slag en een eindejaarsuitkering van1,5%. Schieland is deelnemer aan de IZR ziekte kostenregeling en het ABP pensioen fonds. Er zijn aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder moge lijkheden voor een financiele bijdrage in de kinderopvang, een pc-priveregeling en een spaarloon- en premiespaarregeling. Met je directe collega werk je in wekelijks wisselende diensten van 8.00 tot 16.30 uur respectievelijk van 9.45 tot 18.15 uur. Wij zoeken een enthousiaste en initiatief- rijke collega die geen bezwaar heeft tegen incidenteel werken in de avonduren. Aanvullende informatie over de functie kun je verkrijgen bij Marcel den Herder, teamleider centrale huisvesting, tel. 010 - 4537377. Je sollicitatiebrief met CV kun je uiterlijk 16 September 2001 sturen naar het Hoogheemraadschap van Schieland, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 4059, 3006 AB te Rotterdam. Vermeld zowel in je brief als op de envelop het vacaturenummer S-AWFZ0106. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. at

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 17