De Ring van Putten y r ir1 :l Content zoekt jou! Perfect Security Rotterdams Dagblad voor atheneum - havo - mavo J3 'De school waar muzielin zit J3 Managementssecretaresse (m/v) Mimiwi Beveiligingsmedewerkers m/v ISO 9002 Openbare Scholengemeenschap ACCOUNT MANAGER (m/v, fulltime) HAVEN ZIEKENHUIS SABEMA B.V. Ervaren elektromonteurs Sales engineers Mechanische monteurs (voor diverse functies) Week 36 T0TAAL-TX14 De Ring van Putten is een groeiende scholengemeenschap met op dit moment rond 1350 leerlingen en 120 perso- neelsleden. Wij profderen ons in de omgeving, zowel letterlijk als figuurlijk, als de school waar muziek in zit'. Er wordt veel met muziekgedaan in onze school, bezoekersprijzen de sfeer tussenpersoneel en leerlingen en hun betrok- kenheid bij de school. Vernieuwing en verbetering van bet onderwijs is een belangrijke doelstelling. Van alle docen- ten wordt daarbij een actieve bijdrage en professionele instelling verwacht. Expliciet wordt daartoe ook ruimte ter eigen invulling binnen de betrekkingsomvanggelaten. Over het begeleidingsprogramma voor nieuwe docenten zijn de betreffende collega's ook dit jaar weer zeer enthousiast. Ons schoolgebouw is kortgeleden uitgebreid met een vleugel voor de bovenbouw HAVO/VWO. Op onze school ontstaan met ingang van 1 September vacatures voor: Nederlands Duits 16 lesuren tweede graads niveau (vervanging wegens ziekte) 26 lesuren eerste/tweede graads niveau (vervanging wegens ziekte) Inlichtingen over de vacatures worden verstrekt door de heer B. Brouwer, conrector, tel. 0181-457144 (school) of0186-692945 (prive). Uw sollicitatiebrief, voorzien van c.v. en referenties, kunt u binnen een week na het verschijnen van deze advertentie sturen naar de rector van de o.s.g. De Ring van Putten, de heer H. den Haan, Postbus 175, 3200 AD Spijkenisse. U kunt voor uw post ook gebruik maken van het e-mailadres: bro@deringvanputten. nI INSTRUMEKB.V. is een fijnmechanische instrumentmakerij, gespecialiseerd in het vervaardigen van onderdelen en instrumenten, op klantspecificatie. Onze klanten bevinden zich vooral in de medische en biotechnologische branche, waarbij ongeveer 50% van onze omzet vanuit het buitenland wordt gegenereerd. Instrumek is een modern i bedrijf met hooggekwalificeerde vakmensen die de beschikking hebben over een goed geoutilleerd machinepark. Binnen onze organisatie is de volgende vacature ontstaan: FUNCTIE INHOUD: Wij zijn op zoek naar een collega die een inspirerende rol zal vervullen binnen ons verkoopteam. De functie is onder te verdelen in zowel binnen- als buitenactiviteiten. Het hebben van - en nog belangrijker, het verkrijgen van - inzicht in de markt speelt hierbij een grote rol. TAKENPAKKET: Acquisitie: pro-actief aanwezig zijn in de markt en binnenhalen van (prospectieve) klanten, met als doel op lange termijn de rol van co-makership uit te bouwen Netwerken: verzamelen van informatie over de markt Accountbeheer Meedenken en adviseren op gebied van marketingstrategie Analyseren en evalueren van dienstverlening FUNCTIE-EISEN: Marketingachtergrond Aantoonbare acquisitie-ervaring Bekend met werkwijze volgens ISO kwaliteitssystemen Lange termijn visie Affiniteit met onze branche, bij voorkeur met medische of technische achtergrond Goede beheersing Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift Communicatief bijzonder vaardig Teamspeler Professionaliteit en innovatie Initiatief en doortastendheid AANBOD Wij bieden een boeiende en afwisselende baan bij een modern en hoogwaardig bedrijf met een aantrek- kelijk salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en ruimte voor ontwikkeling van uw deskundig- heid. Voor uitgebreide informatie over Instrumek kunt u onze website www.inst.mmek nl bezoeken. Voor meer informatie over de vacature kunt u contact opnemen met mw. N. Braber, bereikbaar via telefoonnummer 010 4626899. Uw sollicitatie kunt u richten aan: n.braber@instrumek.nl of Instrumek B.V. t.a.v. afdeling P&O Postbus 2 3100 AA Schiedam Acquisitie op deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. V9L.I De wereld thuis in t Havenziekenhuis MAGAZIJN-CHEF MAGAZIJN-MEDEWERKERS COMMERCIEEL/ ADMINISTRATIEF MEDEWERKER MA/ Ben je klantgericht en dienstverlenend ingesteld? Vind je het leuk om met mensen om te gaan, dan betekenen wij iets voor elkaar. Perfect Security is een middelgrote particuliere beveiligingsorganisatie die zich mag verheugen in een gezonde groei. Door de toename van activiteiten, hebben wij in de regio Rotterdam op fulltime-, parttime- of afroepbasis vacatures voor Ben je in het bezit van het ABM- of basisdiploma en een eenheidscertificaat EHBO? Beschik je daarnaast over uitstekende communicatieve eigenschappen en sociale omgangsvormen en heb je bij voorkeur je rijbewijs, dan kun je direct beginnen! Perfect Security biedt je een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket, waaronder kosteloze studiefinancie- ring, spaarloonregeling en representatieve bedrijfskleding. Afhankelijk van opleiding en ervaring behoort het sluiten van een contract voor onbepaalde tijd tot de mogelijkheden. Ook als je nog niet aan bovenstaande criteria kunt voldoen, ben je welkom! Als erkend leerbedrijf verzor- gen wij graag een interne opleiding, waarna je eveneens aan de slag kunt. Op zoek naar afwisselende en zelfstandige werkzaamheden in een aangename werksfeer binnen een organisatie waar nog aandacht is voor persoonlijke benadering? Bel, schrijf of e-mail. Wij maken graag een afspraak met je, zowel tijdens kantooruren, als in de avonduren en eventueel op zaterdag. Perfect Security, Stolwijkstraat 2,3079 DN Rotterdam, telefoon: 010 - 292 60 60, fax: 010 - 292 60 75, e-mail: infoperfect-securitv.nl ACCOUNTMANAGER (EMACERT.HR. 35902 4 28 iE Het Havenziekenhuis is het kleinste algemene ziekenhuis in Rotterdam, maar tevens het grootste havenziekenhuis ter wereld. Dat contrast zorgt voor een even intieme en collegiate werksfeer als internationale allure. Dat laatste wordt nog eens versterkt door de specialisatie in tropische ziekten. Ruim 700 medewerkers, waaronder zo'n 40 specialisten, zetten zich in voor vernieuwing, kwaliteit en patientgerichtheid. Het Havenziekenhuis en het IJssellandziekenhuis hebben de intentie uitgesproken om te komen tot een fusie per 7 januari 2002. Daarmee ontstaat een nieuwe ziekenhuis- combinatie van 650 bedden en ruim too specialisten. Voor het managementteam zoeken wij een enthousiaste: ADMINISTRATIEF MEDEWERKER 30-36 UUR (M/V) U bent op administratief terrein een onmisbare steun voor het team. U verzorgt de correspondentie, beantwoordt de telefoon, maakt afspraken en staat bezoekers te woord. Ook archivering, postverwerking en agendabeheer valien onder uw verant- woordelijkheden. Naast deze administratieve taken die mogelijk een vertrouwelijk karakter hebben, draagt u zorg voor de verslaglegging van het werkoverleg. Voor deze functie zoeken we een ervaren collega met een administratieve opleiding op MBO-niveau. U werkt met de standaard softwarepakketten en beheerst de Nederlandse taal uitstekend zowel in woord als geschrift. U heeft goede contact- uele vaardigheden en omgangsvormen. WIJ BIEDEN Een goede werksfeer en een salariering conform de CAO Ziekenhuizen FWC 30. INTERESSE? Informatie over bovenstaande functie kunt u verkrijgen bij mevrouw Y.M.M. Dolman-Renooij, secretaresse managementteam, (010) 4043348. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan de afdeling Personeel Organisatie, Haringvliet 2,3011 TD Rotterdam. Havenziekenhuis, Haringvliet 2,3011 TD Rotterdam. een snel groeiende Sanitaire Groothandel te Schiedam zoekt voor haar nieuwe vestiging op het bedrijvenpark de Vijfsluizen te Schiedam, enthousiaste medewerkers voorde functie van: De functie: U heeft de dagelijkse leiding over het gehele magazijn. Naast dit leidinggeven werkt u mee aan de verwerking van de dagelijkse goederenstroom. Opleiding: MBO niveau Ervaring in een dergelijke functie is vereist. De functie: U pakt op basis van orderbonnen de artikelen en maakt deze verzendklaar. De handen goed uit de mouwen ste- ken en een hoge accuratesse is een eerste vereiste. Opleiding: minimaal LBO-niveau Een heftruckdiploma is een voordeel, echter niet vereist. De functie: De voornaamste werkzaamheden zullen bestaan uit het assistentie verlenen t.b.v. inkoopadministratie. Opleiding: minimaal MEAO-niveau kennis van Word, Excel etc. is een vereiste. Indien u interesse heeft voor een van bovengenoemde functies, stuurdan uw schriftelijke sollicitatie met c.v. binnen 8 dagen naar: SABEMA B.V., Postbus 4136, 3102 GO Schiedam. In de Stichting Katholieke Verplegings- en Verzorgingsinstellingen Rotterdam (KVV) werken drie verpleeghuizen en zeven verzorgingshuizen nauw samen onder een bestuur. De KVV is onderverdeeld in vier regionale organisaties, waarbij het geriatrisch centrum Stadzicht in Overschie en het verzorgingshuis Liduina in Hillegersberg samen de regio Noord-west vormen. De instellingen van de KVV streven naar een hoge kwaliteit van zorgverlening en een metho- dische aanpak. Medio april jl. is Stadzicht tijdelijk verhuisd naar de Boezemweg in Rotterdam. Voor het managementssecretariaat van deze regio zoeken we op korte termijn een voor een werkweek van minimaal 26 en maximaal 32 uur De functie In goed overleg met je twee collega's van het secretariaat ga je in Stadzicht werkzaamheden verrichten voor de facilitair manager en senior verpleeghuisarts. De coordinator van het ma- nagementsecretariaat (de directiesecretaresse) coordineert de werkzaamheden en stemt deze af op het overige werk. Niet alleen vertrouwen we je het voorbereiden, notuleren en uitwerken van diverse vergaderingen toe. Ook verzorg je bijvoorbeeld correspondentie, in- en uitgaande post, typewerk en beheer je de agenda's en de telefoon. Zoals ook de archivering en andere bij- komende administratieve werkzaamheden zijn bij jou in goede handen. Bovendien rekenen we graag op je ondersteuning en zelfstandige uit- voering van projecten binnen de facilitaire dienst. De vraag Voor deze zelfstandige en veelzijdige functie zoeken we een ervaren en praktisch ingestelde secretaresse, die het leuk vindt om in een drukke baan met diverse contacten een persoonlijk tintje aan deze functie te geven. Je bent in staat in teamverband te werken en weet je werkzaamheden goed te organiseren. Ook zien we graag dat je ervaring met MS Office hebt. Je basis is een havo-werk- en -denkniveau, aangevuld met bijvoorbeeld meao-secretarieel. Natuurlijk beschik je over goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheden en be- heers je het Nederlands goed. Heb je kennis van de gezondheidszorg, dan is dat een pre. Deze aanstelling is voor een jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Het aanbod Het salaris is overeenkomstig de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen en bedraagt maximaal f 4.461,- bruto per maand (FWC 35), op basis van een fulltime dienstverband. Ceinteresseerd? Voor meer informatie kun je op werkdagen con tact opnemen met Wiek Vermeulen, coordinator managementssecretariaat/directiesecretaresse, telefoon (010) 443 04 43. Stuurje schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen naar Geriatrisch Cen trum Stadzicht, t.a.v. Gerard Kool, afdeling PO&O, Overschiese Kleiweg 555, 3045 LJ Rotterdam. KW Stadzicht geriatrisch centrum Liduina verzorgingshuis Stadzicht en Liduina zijn aangesloten bij de Stichting Katholieke Verplegings- en Verzorgingsinstellingen Rotterdam. Content Techniek heeft per direct vaste banen voor: Eerste en tweede monteurs met een LTS/ MTS/ VEV-opleiding. Commercieel talent met technische affiniteit op MTS en/of HTS-niveau. Met ervaring in service en onderhoud van rijdend materieel. Voor al deze banen geldt: een goed salaris en eventueel een auto van de zaak. Interesse? Mail je CV of neem telefonisch contact op met Content Techniek en vraag naar Wilco Middelkoop Content Binnenrotte 102, 3011 HC Rotterdam Tel. (010) 433 77 30 Fax (010) 433 77 45 E-mail: wilco.middelkoop@content.nl Rotterdams Dagblad bv, onderdeel van PCM Uitgevers nv, is uitgeefster van Rotterdams Dagblad en Maasstad weekbladen. Het hoofdkantoor van Rotterdams Dagblad bv is gevestigd in Rotterdam, met regiokantoren in Spijkenisse, Schiedam, Barendrecht, Capelle a/d IJssel en Oud -Beijerland. Bij Rotterdams Dagblad bv zijn ca. 300 medewerkers/sters werkzaam in vaste dienst. Rotterdams Dagblad verschijnt dagelijks met een oplage van ruim 102.000 exemplaren in Rotterdam en regio. De huis-aan-huisbladen Maasstad weekbladen worden wekelijks verspreid in 18 verschillende edities met een oplage van 628.100 exemplaren. Functieprofiel Functie-eisen: Op korte termijn willen wij graag in contact komen met kandidaten voor de functie van De accountmanager die wij zoeken zal zich met name bezighouden met relatiebeheer en relatieopbouw met de groot-regionale adverteerders. Tevens bent u verantwoordelijk voor new-business en het uitbreiden van uw huidige klantenbestand. Daarbij zult u veelvuldig contacten onderhou- den met de diverse reclamebureaus. U werkt in een hechtteam van accountmanagers, elk verantwoordelijk voor hun eigen gebied. In het opstellen van uw verkoopjaarplan overlegt u met uw collega-accountma- nagers en uw verkoopleider. U bent in staat marktinformatie op de juiste wijze te vertalen en kunt een bijdrage leveren aan de ontwikkeling van het accountmanagement binnen uw afdeling. In uw functie onderhoudt u, naast uw commerciele contacten, contacten met uw verkoopleider, uw col- lega-accountmanagers, de productmanagers van de afdeling marketing en de medewerkers van de verschillende productie- en serviceafdelingen. U hebt een afgeronde commerciele opleiding op HBO niveau bij voorkeur aangevuld met vakgerichte opleidingen (bijv. NIMA B, Marketingcommuni- catie B). U hebt zich reeds bewezen in een commerciele werkomgeving. U beschikt over uitstekende sociale en communicatieve vaardigheden. U bent een zelfstandige en initiatiefrijke persoonlijkheid die het prettig vindt in een team te functioneren. Naast uitstekende arbeidsvoorwaarden biedt het Rotterdams Dagblad u prima studiefaciliteiten en dito carriere mogelijkheden. Meer informatie over PCM Uitgevers kunt u onder andere vinden op de internetsite: www.pcmuitgevers.nl. Telefonische informatie kunt u inwinnen bij de heer P.L. Brunings, verkoop leider Advertentiegroep, telefoonnummer 010 - 4004275. Schriftelijke reacties graag binnen 10 dagen aan: Rotterdams Dagblad bv, mevrouw E.L.J.M. van den Berg, manager Personeel Organisatie, West- blaak 180, 3012 KN Rotterdam. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 24