Steun de clubs, koop een lot! Doe mee en win 1 Gebr. v/d Bosch MDF Keukens Help Andrea en haar vriendjes| opstaan! vegro Kunt u hem nog iets nieuws vertellenl Minder hypotheeklasten, meer ruirnte o oc to o o Stichting Flexus is een instelling voor residentiele en ambulante jeugdhulpverlening te Rotterdam. De stichting biedt hulpverlening aan kinderen en jongeren van 0tot 23 jaar, onder meer in en vanuit leef- en behandelgroepen, crisisopvang- en kamertrainingscentra. Binnen de stich ting zijn ongeveer 280 medewerkers, verspreid over 30 locaties werkzaam. 't Huis is een behandel-leefgroep waar aan 8 jongeren (14-17 jaar) intensieve begeleiding wordtgeboden. Men werkt volgens de principes van gedragstherapie en leertheorie (positief gedrag benadrukkenaan belder gestelde vaardigheden werken). Samen met de jongeren worden specifieke doelen gesteld op bet gebied van school, werk, zelfzorg, sociale vaardigheden etc. Verblijfsduur varieert van een tot twee jaar. 't Huis isgevestigd aan de Heemraadssingel en maakt deel uit van bet cluster Rubers&Adolescenten. Voor 'tHuis zoeken wij: 2 PEDAGOGISCH MEDEWERKERS II (v/m) (2 x 34 uur per week, vacaturenummer 01-024) Functie-inhoud: begeleiden en behandelen van jongeren conform de vastgestelde hulpverleningsplannen; rapporteren van datgene wat relevant aan het bovenstaande is (zowel mondeling als schriftelijk, formed als informed); overdragen (zowel mondeling als schriftelijk) van datgene wat relevant voor de dienst van collega's is; actief deelnemen aan het teamoverleg; overleggen en onderhouden van contacten met belanghebbenden (plaatser, ouders, leerkrachten, huisartsen, etc.). Functie-eisen: beschikken over een relevant diploma op minimaal MBO-niveau, bijv. SPW of SPH, bij voorkeur aangevuld met enige ervaring; minimale leeftijd bedraagt 25 jaar; zowel zelfstandig als in (multidisciplinair) teamverband kunnen werken; bereid zijn om te werken in onregelmatige diensten, zon- en feestdagen; stevig in de eigen schoenen staan en goed, graag en helder kunnen communiceren; kunnen werken met de computer. Arbeidsvoorwaarden: conform de CAO-jeugdhulpverlening; ruiipte voor studie en deskundigheidsontwikkeiing. salariering volgens volgnummer 9-23 (minimaal/ 3.227,-en maximaal/4.758,-bruto per maand op fulltime basis)I.v.m. de herwaardering van functies (zgn. FWG 3.0) kan de salariering mogelijk t.z.t. worden aangepast aan de nieuwe salarisregeling. Tevens zijn wij ten behoeve van ons Kamertrainingscentrum Honingerdiik. gelegen te Rotterdam-Kralingen, per 1 oktobera.s. opzoek naar een: HUISHOUDELIJK MEDEWERKER (v/m) (9 tot 12 uur per week, vacaturenummer 01-025) Functie-inhoud: het verrichten van schoonmaakwerkzaamheden. Functie-eisen: beschikken over een goed gevoel voor hygiene; de Nederlandse taal kunnen spreken; zelfstandig kunnen werken. Werktijden: naar gelang de voorkeur van de kandidaat zijn de werktijden als volgt gesteld: 3 dagen per week 4 uur per dag of 3 dagen per week 3 uur per dag. Arbeidsvoorwaarden: conform de CAO-jeugdhulpverlening; salariering volgens volgnummer 02 -12 (minimaal/2.745,-en maximaal/3-551,- bruto per maand op fulltime basis)I.v.m. de herwaardering van functies (zgn. FWG 3.0) kan de salariering mogelijk t.z.t. worden aangepast aan de nieuwe salarisregeling. GEINTERESSEERD IN e£n VAN BOVENSTAANDE FUNCTIES? Stuur een schriftelijke sollicitatie met c.v., onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, voor 29 Septem ber a.s. aan Stichting Flexus, t.a.v. Joyce van Dienst, personeelsfunctionaris, Postbus 258,3000 AG Rotterdam. Aanvullende informatie over vacature 01 - 024 kun je opvragen bij Donald Spoor, clustermanager, telefoon 010-221 19 99. Aanvullende informatie over vacature 01 - 025 kan worden opgevraagd bij Patricia Hennep of Elladejongh, telefoon 010-414 28 59. Opgelet: u kunt de lotenverkopers van de Grate Clubactie weer aan uw deur verwachten. Zij zijn lid van een vereniging uit uw buurt. Ze verkopen loten waarvan 80% van de op- brengst direct in hun dubkas be- landt. Natuurlijk koopt u in de eerste plaats een lot om de club te steu- nen. Maar dat is niet alles: u maakt zelf ook kans op de hoofdprijs van twee ton belastingvrij, een exotische vakantie of een van de 40.000 andere prijzen met een totale waar- de van 1,8 miljoen gulden. GROTE CLUBACTIE Postbus 90100, 5000 LA Tilburg tel. 013 - 455 28 25 www.clubaaie.nl O oc to Q to FINANCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V 32-40 UUR WEVERLING MDF Landhuisstijlkeuken 270 cm ind. kookplaat, afzuigkap, koelkast, blad spoelbak vanaf 3295,- incl. BTW, verwijderingsbijdrage in profiel landhuis - cassette 40 mm, cassette 7 mm en vierzijdig afgerond in 4 kleuren Hoekkeuken 240 x 180 Vanaf 4495,- incl. BTW, verwijderingsbijdrage incl. kookplaat, afzuigkap, koelkast, blad, spoelbak Merk: Rot Punkt 150 f ronten zowel MDF als houten fronten Gebr. v/d Bosch Industrieweg 25 Vlaardingen Tel: 010-460 19 05 Openingstijden: maandag tfm vrljdag 10.00 tot 16.00 uur zaterdag 10.00 tot 14.30 uur commercieel medewerkers verkoop binnendienst m/v showroommedewerkers m/v en een balie-magazijnmedewerker m/v MAASPOST WATERWEG - WX03 Stichting, verlening Nu rentetarief vanaf 4,6% op de ProfijtPlan hypotheek. Kom langs bij Fortis Bank Schiedamseweg 28, Schiedam of bel (010) 471 40 10 V FORTIS BANK Uj Uj QC Weverling Groenprojekten is een bloeiend bedrijf dat zich al 60 jaar bezig houdt met groenverzorging in de ruimste zin. Ontwerp, aanleg, onderhoud en renovatie van groenvoorzieningen en terreinen rekenen wij tot ons specialisme. Deze activiteiten worden, vanuit onze hoofdvestiging te Monster en onze vestigingen in Rotterdam en Leidschendam, verricht door circa 80 medewerkers. Zij hebben daarvoor de beschikking over een modern wagen- en machinepark. Voor haar hoofdvestiging in Monster is Weverling Groenprojekten op zoek naar een: De functie Je bent belast met de facturatie en het inboeken van de verkoopfacturen. Inzake het debiteurenbeheer en het afhandelen van schades ben je het eerste aanspreekpunt. Ook ben je verantwoordelijk voor de administratieve verwerking van het wagen- en machinepark en ben je bereid andere voorkomende werkzaamheden te verrichten. Gevraagd MEAO opleiding en enkele jaren werkervaring. Wij bieden Een afwisselende baan waar veel ruirnte is voor initiatief met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Kandidaten die zich herkennen in deze functie worden uitgenodigd om binnen 14 dagen na verschijning van dit blad schriftelijk te reageren bij Wouters adviesbureau voor personeel en organisatie, t.a.v. de heer J.B.M. Wouters, Mariendijk 412675 SX Honselersdijk. Voor telefonische informatie kunt u, ook na kantooruren, (0174) 295 763 bellen. GROENPROJEKTEN MONSTER - ROTTERDAM - LEIDSCHENDAM IZ- Kinderen in Bolivia staan op uit hun uitzichtloze bestaan, dankzij de door Kinderstem gesponsorde kinderbrigades. Help mee, steun Kinderstem! Ja, ik help kinderen opstaan. Stuur mij informatie over Kinderstem/Mensen in Nood. Naam _m/v Ad res. Mensen in Nood Postcode/plaats Telefoon E-mail Stuur deze bon in een ongefrankeerde envelop naar: Kinderstem, Antwoordnummer 10820,2501 WB Den Haag i;;. Veel van onze klanten weten alles van onze producten. Ze passen ze dagelijks toe in de praktijk. Voor ons als groothandel is het een uitdaging om zo goed bij te blijven, dat we zelfs de grootste specialisten nog af en toe iets nieuws kunnen vertellen. Dat is precies wat we verwachten van u. Voor onze vestigingen in Schiedam en/of Leidschendam zijn wij op zoek naar Voor onze vestiging Schiedam zijn wij op zoek naar commercieel medewerkers verkoop binnen dienst. In deze functie zult u na een gedegen inwerkperiode op een prettige manier de contacten onderhouden met onze afnemers en hen adviseren over ons assortiment. In nauwe samenwerking met collega's dienen offertes te worden voor- bereid en orders te worden afgewikkeld. Wij vragen voor deze zelfstandige en afwisselende functie enthousiaste kandidaten die: - klantgericht willen werken, - beschikken over een meao/mts-opleiding en kennis van CV-materialen, - verkoopervaring hebben binnen onze branche of affiniteit hebben met ons artikelpakket, - beschikken over dienstverlenende en commerciele instelling; - accuraat zijn. Voor ons magazijn in de vestiging Leidschendam zijn wij op zoek naar een balie-magazijnmedewerker. De functie: Na een gedegen inwerkperiode zullen de werk zaamheden bestaan uit balieverkoop, het inruimen van goederen in het magazijn en verder het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden. Wij vragen voor deze zelfstandige en afwisselende functie een kandidaat die: - een afgeronde schoolopleiding op minimaal vmbo c/d- niveau heeft bij voorkeur aangevuld met een installatie- opleiding, - beschikt over een dienstverlenende en commerciele instelling; - bij voorkeur ervaring heeft met genoemde werkzaamheden binnen onze branche, - in het bezit is van het rijbewijs; - enthousiast en flexibel is. Voor onze vestigingen Schiedam en Leidschendam zijn wij op zoek naar showroommedewerkers. In deze functie zullen na een gedegen inwerkperiode uw werkzaamheden bestaan uit het adviseren van de ons bezoekende relaties op het gebied van sanitaire producten. Eveneens bent u verantwoordelijk voor de adminjstratieve afhandeling van de door u uitgebrachte offertes. Onze showrooms zijn geopend op maandag tot en met vrijdag, met op donderdag koopavond. Wij vragen voor deze verantwoordelijke en afwisselende functie kandidaten die: - representatief en flexibel zijn; - klantgericht willen werken, - beschikken over een middelbare schoolopleiding, - verkoopervaring of affiniteit hebben met sanitaire producten, - beschikken over een dienstverlenende en commerciele instelling; - accuraat is. Wij bieden uitstekende primaire en secundaire arbeids voorwaarden, waaronder een gratificatie, een winstdelings- spaarregeling, een studiekostenregeling en andere interessante faciliteiten. Belangstelling? Uw schriftelijke sollicitatie onder vermelding van functie en vestiging kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad richten aan Groothandel Vegro B.V. Postbus 37, 1800 AA Alkmaar, t.a.v. mevrouw A.L. van der Biezen, hoofd Personeel Organisatie, of via e-mail: sollicitatie@vegro.nl Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer P.C. Post, vestigingsmanager te Schiedam, tel. (010) 488 44 00. Voor algemene bedrijfsinformatie kunt u terecht op onze website: http://www.vegro.nl Naar aanleiding van deze advertentie wordt acquisitie niet op prijs gesteld. Van kandidaten wordt mede- werking gevraagd aan een psychologisch onderzoek. I Vegro is een zelfstandige en financieel sterke groothandel in de verwarmings- en sanitairbranche, met 14 vestigingen in heel Nederland. Het hoofdkantoor staat in Alkmaar. Deze vacature geldt voor de vestigingen Schiedam en Leidschendam.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 13