WI3 Danfoss houdt van stipt betalen. Jij ook? INTERSALES ACTIVE 6 fKom werken bij m J Assistent-Accountant m/v Chauffeurs TANDARTSASSISTENTE TELEMARKETERS GEZOCHT pipoos VERKOOPMEDEWERKERS Autobedrijf D.B. Baris bv DUIZENDPOOTm/v DI5CK Hoold peuterspeelzaien (codrdinatie) Hoofd peuterspeelzaien (ouderactiviteiten) Hoofd tienercentrum buitenschoolse opvang Hoofd buitenschoolse opvang Wij zijn: Wij vragen: Telefonische verkoper m/v Assistent inkoper m/v Wij bieden: X-4 s -Avne -fcr a Profiel Meesters in Indonesische qerechten. - Sarinah Plaza zoekt per direct medeuierkers/sters Wij zoeken een enthousiaste met ervaring voor minimaal 4 dagdelen per week om het team van 2 tandartsen en 3 assistentes te komen versterken. Sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan Peter Kouijzer en Jan Maarten van den Boom, tandartsen. Raadhuislaan 32,3201 EL Spijkenisse. Voor eventuele informatie kunt u bellen met 0181624 798/614 614 Chartoisse Lagedijk 638 3084 LH Rotterdam zoekt VOOR ONZE RECEPTIE Werkzaamheden: Ontvangen en te woord staan van onze bezoekers. Bedieningtelefooncentrale. Gedeeltelijk bijhouden van de auto- administratie. Beheer en verwerking van de kas. Opleiding: Mavo/MEAO met computerervaring. Fulltime. Bij voorkeur beschikking over eigen vervoer. Gaarne uw schriftelijke reactie t.a.v. de heer D.B. Baris. Medewerker Kredietbewaking m/v De baan Wij vragen Wij bieden HEJJMANS betontimmerlieden en leerling betontimmerlieden Vertegenwoordiger m/v Systeembeheerder m/v Leo Vos Transport Trucking/op- en overslag zoekt voor spoedige indiensttreding - voor zeecontainertransport - voorzien van chauffeursdiploma - voorzien van adr-certificaat (niet noodzakelijk) - salaris conform de CAO voor het beroeps- goederenvervoer Voor informatie: Leo Vos Transport Jan v/d Heijdenstraat 16 3261 LE Oud-Beijerland tel: 0186-667171 fax:0186-623650 e-mail: leo.vos1-vostransport.nl FIELDMARKETING Geef(t) merken een professioneel gezicht! MERCHANDISERS (m/v) PROMOTIEMEDEWERKERS (m/v) DEMONSTRATEURS (m/v) BUSINESS SYSTEMS BV (26 uur, nummer 1) tijdelijk voor 4 maanden (28 uur, nummer 2) (6 10 uur, nummer 3) (24 uur, nummer 4) Wij bieden: een dynamisch bedrijf met een jong team van gemotiveerde medewerkers. Wij zijn gespecialiseerd in import en distributie van non-food artikelen in zowel binnen- oIs buitenland. Ons breedtepakket van ongeveer 5000 verschillende artikelen bestaat o.a. uit: speelgoed, multimedia, onderhoudsmiddeien, auto-accessoires, persoonlijke verzorging en vrijetijdsartikelen. In verband met de sterk groeiende activitelten zijn wij op zoek naar verster- king van onze binnendienst. Ob de afdeling verkoop ben je verant woordelijk voor het opnemen von de telefoni sche orders en allerhande vragen die op je afkomen van onze afnemers en buitendienst. Je bent een teamspeler die somen met zijn of hoar collega's op een klantvriendelijke manier met onze relaties weet om te gaan. Voor de functie zoeken wij een persoon met minimaal een afgeronde MAVOIHAVO oplei ding en gevoel voor de handel. Ervaring met Microsoft Word en Excel is een pre. Je bent schoolverlater en op zoek naar een leuke en uitdagende baan. Op onze afdeling inkoop zoeken wij een jong en dynamische duizendpoot die onze inkopers op de beste manier kan assisteren. De taken bestaan o.a. uit: invoeren en boeken van inkooporders, contacten met leveranciers, bewaken van le- vertijden. Binnen deze functie behoort verdere ontpiooiing door middel van studie tot de mogelijkheden. Met een afgeronde MAVOI HAVO-opleiding en gevoel voor talen ben je bij ons aan het juiste adres. Voor alle functies een fulltime job met perspectief voor de toekomst, goede arbeidsvoorwaar den en aantrekkelijk werk in een collegiale werkomgeving. Ben je gei'nteresseerd? Stuur dan een korte maar duidelijke motivatie per brief met C.V. naar RAOM, t.a.v. de heer H. Kooi, Postbus 5174, 3008 AD Rotterdam. Je kunt ook e-mailen naar h.kooi@raom.nl. j Posit een zelfstandige en daadkrachtige persoonlijkheid MAT CHP OINT m Wcrvt'ij sdtc-h'c m.a.-f'chpotrrf' kJi'tuwCfCt'*i m.&-f-cUf>oi»r/~ $arene(recU4 WB ACCOUNTANCY WB Accountancy is gevestigd te Schoonhoven en bestaat thans uit een team van 8 enthousiaste medewerkers. Onder de naam WB Accountancy bieden wij diensten aan op het gebied van accountancy, fiscale advisering, administratieve dienstverlening en consultancy. Service en clientgerichtheid is daarbij e^n van onze belangrijkste uitgangspunten. Om aan de groei van ons clientenbestand te kunnen beanrwoorden en om op een goede wijze in te spelen op de toenemende vragen van onze clienten komen wij graag in contact met een Werk Jouw werkzaamheden zullen gaan bestaan uit de controle en het samenstellen van jaarrekeningen, het verzorgen van fiscale aangiftes, het begeleiden en adviseren van clienten bij hun administraties. Voor deze functie hebben wij een kandidaat nodig met een opleiding op MBO-/HBO-niveau. Enige jaren ervaring in het financiele vak is een pre. Aanbod Wij bieden je een zeer afwisselende functie waarbij veel contact met onze klanten mogelijk is. Er is volop ruimte voor eigen initiatief en verwantwoordelijkheid. Jouw inzet wordt beloond met een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Afhankelijk van je ervaring behoren een auto van de zaak en een aandelenoptieregeling tot de secundaire arbeidsvoorwaarden. Heb je interesse in deze functie stuur dan je schriftelijke sollicitatie aan WB Accountancy, Postbus 105, 2870 AC te Schoonhoven. Voor meer informatie kun je tijdens kantooruren ook telefonisch contact met ons opnemen. Wij zijn bereikbaar onder num- mer 0182-387756, je kunt dan vragen naar Ewoud van Woerkom. hobby,, Pipoos is een jonge en groeiende winkelketen in hobby- en knutselartikelen. Begin november openen wij in Rotterdam een tweede winkel in WC Zuidplein. Wij zoeken voor beide winkels enthousiaste (voltijd, deeltijd, oproep) met verkooptalent en interesse in creatieve hobb/s. Reacties: Pipoos Personeelszaken Middelweg 8c, 5253 CA Nieuwkuijk smutlen uit de kruidiqe keuken Van Restaurant en afhaalserVice door de bedieninq in ons restaurant Kennis dan de Indonesische keuken is aanbedoten, maar qeen pre. Inlichtinqen: dhr. R. Daniel, tel. 010-2131616 Sarinah, Plaza 25 Rotterdam. Danfoss is een topmerk op het gebied van klimaatbeheersing, elektrische aandrijf- techniek, instrumentatie, koeltechniek en indus trials regeicomponenten. Onze verkooperganisatie telt in Nederlartd zo'n 100 medewerkers die een cfiepgaande kennis van producten en toe- passingen combineren met een persoonlijke, betrokken dienst verlening. Op basis daarvan kunnen we onze leidende rot in de diverse markten steeds verder uitbouwen. www.dantoss.nl www.danfoss.com Danfoss biecit een flexibele, creatieve bedrijfscultuur met heel veel ruimte voor initiatief en eigen verantwoordelijkheid. We zijn een organisatie die wil groeien en die ook ruimte biedt voor groeiambities. Op dit moment zoeken wij een: Voor onze afdeling Financiele Administratie willen wij op korte termijn in contact komen met een ervaren Medewerker Kredietbewaking voor 40 uur per week. Na een gedegen inwerkperiode voer je zelfstandig de volgende werkzaamheden uit: bewaken van openstaande saldi en daar ook adequaat op inspelen, aanmanen van debiteuren, zowel mondeling als schriftelijk, contacten onderhouden met incassobureaus en advocaten, bepalen van kredietlimieten voor zowel nieuwe als bestaande klanten, afhandelen van kredietblokkades en registratie van debiteurenklachten. een opleiding op MBO-niveau, bij voorkeur aangevuld met cursussen op het gebied van Creditmanagement, minstens enkele jaren werkervaring in een soortgelijke functie, stressbestendig, zelfstandig en verantwoordelijk kunnen functioneren, prioriteiten kunnen stellen en beschikken over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden, ervaring met SAP R/3. Een uitstekende en interessante baan in een dynamische organisatie met een goed werkklimaat en vanzelfsprekend een prima salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Kijk voor meer informatie op: www.danfoss.nl. Meer weten over deze interessante baan? Bel dan 010 - 427 86 10 en vraag naar Laurens Lemmens. Richt je schriftelijke sollicitatie met CV aan Danfoss B.V., Postbus 218, 3100 AE Schiedam t.a.v. afdeling Personeel Organisatie, of mail naar p&o@danfoss.nl. Week 38 TOTAAL-TX13 HEUMANS BETON- EN WATERBOUW RAYON ZUID WEST Wij vragen: voor het maken van diverse bruggen, viaducten en tunnels in de provincies Zeeland en Zuid-Holland. Goede beloning en collegiale werksfeer. Telefonische informatie bij: Heijmans Beton- en Waterbouw B.V. Rayon Zuid West de heer Jan ter Hoek (0180) 642080 of na 18.00 uur (06) 20004778 faOAmJl Hagero B.V. is geautoriseerd 05CfU^ MINOLTA-dealer voor de document en IT oplossingen regio Rotterdam. Wij verkopen o.a. kantoormachines, zoals copiers, faxen en laserprinters. Voor bovengenoemde producten zijn wij op zoek naar een: Tevens hebben we een vacature voor een: Wij zoeken kandidaten die: - Een fulltime functie willen vervullen. - Tussen de 23 en 50 jaar zijn. - In het bezit zijn van rijbewijs B. Voor de functie van vertegenwoordiger geldt: - Een commerciele opleiding hebben op MBO-niveau. - In een eigen rayon, de bestaande contacten onderhouden, en op systematische wijze nieuwe relaties verwerven. - Wekelijks rapporteren over de werkzaamheden. - Ervaring hebben in een buitendienstfunctie (is een prd). Voor de functie van systeembeheerder geldt: - Grote affiniteit met computers. - Ervaring met Windows NT/2000 en/of Novell. - Installeren en onderhouden van server gebaseerde netwerken op locatie. - Eventuele cursus voor Windows NT/2000 of Novell is mogelijk. - Een afgeronde MCSE opleiding is een pre. Wij bieden: - Een prettige, collegiale en open werksfeer. - Goede arbeidsvoorwaarden, waaronder een bedrijfsauto. - Een arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd, bij gebleken geschiktheid volgt een vaste aanstelling. Bent u gei'nteresseerd in een van deze uitdagende functies? Stuur of mail uw sollicitatiebrief, met motivatie, binnen 14 dagen naar: HAGERO B.V. T.a.v. dhr. H. de Zeeuw Zeemanstraat 25 2991 XR Barendrecht k /iik i^i ta zeeuw@hagero.nl MINOLTA Wij zoeken per direct voor heel Nederland: parttime Intersales verzorgt promoties, demonstraties en merchandising voor grote merkfabrikanten. Zoek jij leuk parttime werk en hou je van variatie? Meld je dan nu bij ons aan! We bieden je een passend salaris, werk op oproepbasis en veel afwisseling. Nieuwsgierig? Bel of mail voor meer informatie naar: Intersales BV, t.a.v. Michelle Rosekrans H.J.E. Wenckebachweg 90 1096 AR Amsterdam 020-5620595 intersales viacom-outdoor. nl Wij zoeken 12 gemotiveerde personen (18-30 jaar) die ons team in Holland komen versterken. Je verkoopt onze vooraanstaande producten vanuit een modern kantoor in Rotterdam-Centrum. Ben je ambitieus en heb je een drang om te scoren, reageer dan snel. Wij bieden u: Een basissalaris, bonus en commissie, een volledige opleiding en grote mogelijkheden om door te groeien binnen ons bedrijf. Ervaring niet noodzakelijk. Onze topverkopers verdienen fl. 1750,--fl. 2500,-per week. Bel Active Business Systems B.V. 010 - 2827878, vragen naar Richard Tousain. DISCK is een welzijnsorganisatie voor sociaal cultureel werk en kinderopvang in de Deelgemeente Delfshaven te Rotterdam met 11 kinderdagverblijven, 15 naschoolse opvang locaties 24 peuterspeelzaien. DISCK zoekt meerdere leidinggevenden voor verschillende kinderopvanglocaties. Voor deze functies zoeken wij mensen die: inspirerend, ondememend en creatief zijn; HBO-niveau hebben; graag in een multiculturele werkomgeving aan de slag willen; ervaring in leidinggeven hebben. een spaarloonregeling; goede opleidingsmogelijkheden; salaris volgens de CAO Kinderopvang of CAO Welzijn: een leuke werkomgeving met enthousiaste teams; mogelijkheden voor kinderopvang. Belangstellenden voor de functies nodigen wij van harte uit op de informatiebijeenkomst op 24 September aan de Pieter de Hoochweg 108, van 16.00 tot 17.30 uur. De sluitingsdatum voor sollicitatiebrieven onder vermelding van functienummer(s) is 27 September. Stichting DISCK t.a.v. Afdeling Personeelszaken Pieter de Hoochweg 108 3024 BH Rotterdam 010 - 244 58 88 Sollicitatiegesprekken vinden plaats in week 41 Aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. iiPsss MAI Onze opdrac! Cl -IPOINT is een Werving Selectiebureau voor ambitieuze HBO-ers en MBO-ers. ers zijn gerenommeerde organisaties waarmee een hechte samenwerklng is opgebouwd. \foor onze opdrachtgever, een gerenommeerde voorraadhoudende technische groothandel in leidingcomponenten en accessoires in voornamelijk hydraulische installaties, zoeken wij voor het hoofdkantoor in Oud-Beijerland een, De functie: Zorgdragen en coordineren van de werkzaamheden binnen de afdelingen expeditie en werkplaats; Verzorgen van een goede werkverdeling op de afdelingen; Coachen en begeleiden van de medewerkers op de afdelingen; Toezicht houden op en controleren van de werkzaamheden; Begeleiding van de chefs van de afdelingen. Geboden: Verantwoordelijke en afwisselende functie met veel vrijheid en mogelijkheden; Dynamische organisatie in een modem bedrijfspand; Informele en gedreven sfeer; Mogelijkheden tot het volgen van relevante studies; Uitstekende arbeidsvoorwaarden. Gevraagd: MBO denk- en werkniveau; Affiniteit met planning en logistiek is een pre; Enkele jaren relevante werkervaring; Goede communicatieve vaardigheden; Pro-actieve en daadkrachtige instelling; nde en begeleidende capaciteiten. Coai Geinteress Voor meer informatie over deze functie kunt u contact tel.: 0180-646555, Willem Rhijnsburger of Pascal S en in het weekend (tussen 17.00 en 18.00 uur) zijn wij bei Schrijf, mail of fax uw sollicitatie onder vermelding van n met MATCHPOINT Barendrecht, ;s. 's Avonds (tussen 19,00 en 20.00 uur) op nummer 06-51386896 of 0343-593793. ntienummer 200I-I48-WR naar: Symfonielaan 26 3438 EV Nieuwegein Bijdorp Oost 32 2992 LA Barendrecht Tel.: 030-602 06 20 Pax: 030-602 06 11 Tel.: 0180-646 555 Fax: 0180-646 556 E-mail: info@match-point.nl E-mail: info@match-point.nl Internet: www.match-point.nl Internet: \vww.mateh-|

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 42