crz (V is Senior Collections Coordinator brengt ons incassobeleid op koers? Projectleider m/v Hoofduitvoerder m/v ^0' w TODAY MEDISCH SECRETARESSE CHIRURGIE M/V HERSENWERK OP HOOG NIVEAU? MAERSK SEALAND Professionals met de juiste drive! OK X woningbouw bv www.compete.nl/vacature TEAMLEIDERS (M/V) Monshouwer Bedrijven Uitvoerder baggerwerken Hoofd Financiele Zaken M/V opwww.secretarytoday.nl mmm r s v LOCATIE ZUIDER: Croene Hilledijk 315 3075 EA Rotterdam tel. 010-290 30 00 locatie Clara: Olympiaweg 350 3078 HT Rotterdam tel. 010-29119 11 Medisch Centrum Rijnmond-Zuid is op 1 januari 2000 ontstaan door een fusie van het St. Clara Ziekenhuis en het Zuiderziekenhuis. Door bundeling van krachten ontstaan nieuwe mogelijkheden en door intensieve samenwerking met andere zorginstellingen en hulpverleners wil Medisch Centrum Rijnmond-Zuid de zorgverlening in de regio verder optimaliseren. Het ziekenhuis heeft vrijwel elk medisch specialisme in huis, indusief topklinische functies voor hartchirurgie, nierdialyse en brandwondenzorg. Medisch Centrum Rijnmond-Zuid is een gezonde en ambitieuze organisatie met tal van opleidingsmogelijkheden, goede regelingen voor kinderopvang en een gedegen Arbo-beleid. Bij het MCRZ staat de mens centraal: zowel de patient als de medewerker. Voor locatie Clara zoeken we een voor 3.2-36 our per week DE FUNCTIE De medisch secretaresse ondersteunt de medisch specialist voornamelijk bij het uitwerken van OK-verslagen, ontslagbrie- ven en polibrieven met behulp van de dictafoon. De overige werkzaamheden zijn o.a.: het voeren van de correspondence; het gereed maken van de opnamestatussen; de verwerking voor de OWG; archivering; zorgdragen voor afhandeling van telefoon en faxverkeer; behandelen en verwerken van in- en uitgaande post; informatieverstrekking. DE VOORWAARDEN Gedegen kennis van de medische terminologie; kennis van Word; goed kunnen werken met de dictafoon; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; stressbestendigheid. ONS AANBOD Het salaris bedraagt maximaal 4.449,- 2.019,-) bruto per maand, op basis van een fulltime dienstverband, en is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuizen. IN FORM ATI E Voor meer informatie over deze vacature kunt u contact opne- men met mevrouw D. Philipse, coordinator medische secreta riates Mevrouw D. Philipse is bereikbaar via telefoonnummer 010-29112 ii, zoemernummer 81.314. Meer informatie over het Medisch Centrum Rijnmond-Zuid kunt u vinden op: www.mcrz.nl. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 29 September a.s. richten aan: Medisch Centrum Rijnmond-Zuid Locatie Clara, cluster Personeelszaken Ter attentie van mevrouw M.R. Zurita, secretaresse Postbus gvg, 3007 AC Rotterdam E-mail: ZuritaM@mcrz.nl Onder vermelding van vacaturenummer so8g. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Medisch Centrum Rijnmond-Zuid nieuwe naam, vertrouwde zorg OM EXTRA STURING TE GEVEN AAN DE VERPLEEGKUNDIGEN OP DE AFDELINGEN SPROKLENBURG EN DE SCHAKEL ZOEKEN WIJ OP KORTE TERMIJN die door widen groeien naar de functie van verpleegkundig specialist neuropsychiatrie voor 32-36 uur per week Heerjansdam Montra bv is een werkmaatschappij van Monshouwer Bedrijven en is gespecialiseerd in kleinschalig en ecologisch baggeren. De techniek en kennis op het gebied van vooral zuigerwerk iri vervuilde en verontreinigde grond is in de loop van jaren ontwikkeld tot een hoog niveau. Montra bv is op zoek naar een: Omschrijving functie: De uitvoerder is verantwoordelijk voor de voor- bereidingen, begeleiding en afronding van de projecten. Het werkgebied omvat geheel Nederland en de omliggende landen. Op technisch en logistiek niveau stuurt hij alle activiteiten. Hij zorgt voor het aandragen van de gegevens over productie, voortgang en kosten. Hij valt onder de verantwoording van de bedrijfsleider. Functie-eisen: Minimaal MBO Opleiding Weg en Waterbouw of door ervaring vergelijkbaar niveau. Bekendheid met de natte waterbouw en met voorkeur in het baggeren. Vaardig zijn in het rapporteren en goed kunnen communiceren. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen worden gericht aan: Montra bv, t.a.v. de Directie Postbus 12995 ZG Heerjansdam. Informatie: 078- 677 88 88, de heer C. van Son Bavo RNO Groep m Bavo RNO Groep is een organisatie die werkt voor 500.000 mensen die wonen in de ge2ondheidsregio Rotterdam-Noord. Met een 1000-tal medewerkers leveren wij geestelijke gezondheidszorg in de meest brede zin van het woord. Onze organisatie staat voor de uitdaging om in de komende jaren een passend antwoord te vinden op de sterk toenemende en veranderende hulpvraag. Bavo RNO Groep kent een aantal clusters verspreidt over het geheie verzorgingsgebied met ieder een eigen, specifiek omschreven doelstelling. Als gevolg van een hersenaandoening kunnen stoornissen in het denken en het gedrag optreden. Dit kan 2ich uiten in problemen met het geheugen, de taal, moeilijkheden met concentratie en orientatie. Een hersenaan doening kan ook neurotogische klachten van tichamelijke aard veroorzaken. Het cluster neuropsychiatrie richt zich op de behandeling van mensen met een hersenaandoening bij wie stoornissen in het denken en gedrag op de voorgrond staan. Het cluster bestaat uit drie afdelingen die gericht zijn op de verschillende fases binnen de behandeling en zai komend jaar starten met een afdeling voor dag behandeling. Functie-inform a tie: Het cluster neuropsychiatrie biedt een combinatie van zorg, begeleiding en behandeling. De enthousiaste nieuwe collega's die wij zoeken willen actief meedenken over de toekomstige ontwikkelingen en samen met ons de zorg en behandeling verder uitbouwen. Functie-eisen: - diploma verpleegkundige niveau 4 of 5 met Big-registratie; - afdelingsoverstijgend werk- en denkniveau; - deelname aan vormen van ontwikkelassessment; - bereidheid tot het verrichten van alle diensten. Meer weten? Neem contact op met een van de coordinatoren, mevrouw B. Hellburg of mevrouw N. van der Plas, telefoon (010) 258 45 00. Zij zullen u graag nader informeren. Wij bieden: Een uitdagende baan in een dynamische omgeving. Aanvullende, gerichte trainingen, coaching en de mogelijkheid tot deelname aan het pc-priveproject. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-GGZ. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Sollicitatie: Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen naar de Bavo RNO Groep, afdeling Personeels zaken, Postbus 820, 2900 WB Capelle aan den IJssel, onder vermelding van vacaturenummer PA84. Vervoersmaatschappij De Boezem is gespecialiseerd in het vervoer van personen met een geestelijk en/of lichamelijke handicap. Met 180 collega's dragen wij zorg dat onze dienstverlening aan deze personen goed verloopt. Wij zijn op zeer korte termijn op zoek naar een Die in staat is om de directie te adviseren omtrent het financieel beleid en op implementatie hiervan. Als hoofd ben je aanspreekpunt voor de directie. Je bent voor hen de specialist, die hun vragen beantwoordt, de financiele situatie analyseert en vertaalt in managementadviezen. Graag komen wij in contact met mensen die zich herkennen in het volgende profiel: Opleiding op SPD-niveau Actuele kennis van sociale wetgeving en arbeidsrecht Leidinggevende kwaliteiten Analytisch denkvermogen met een gestructu- reerde manier van werken Klantgerichte instelling met goede mondelijke en schriftelijke communicatieve vaardigheden Zelfstandig werken Bestand tegen de hectische praktijk van alledag Bij Vervoersmaatschappij de Boezem hebben wij veel te bieden. Door de informele steer en de collegialiteit creeren wij een prettige werkomge- ving waarin je je snel thuis zult voelen. Als je gei'nteresseerd bent in deze functie en je beschikt over minimaal twee jaar relevante werk- ervaring kun je jouw c.v. vergezeld van een brief en vermelding van je telefoonnummer binnen 10 dagen sturen naar: Vervoersmaatschappij De Boezem B.V. T.a.v. Hoofd Personeelszaken Sonarstraat 8 2901 AX CAPELLE A/D IJSSEL MAErsk Lano 4 Trainees, enter your future. Voor trainees ligt bij ons een wereld aan mogelijkheden. Via een tweejarige management development programma krijg je een 'Training on the Job' in de Benelux. Op termijn groei je door naar een management- positie in de Benelux of wereldwijd. Stoom voor uitgebreide informatie op naar www.mise.edu Maersk Sealand is's werelds grootste containerrederij. De organisatie maakt deel uit van de Divisie Shipping, 6£n van de zes divisies van de A.P. M0ller Croup, een Deense multinational. Met 10.000 professionals en 325 kantoren is Maersk Sealand actief op zes continenten. Afwisselende taken Het geheie proces van eerste offerte tot en met het afleveren van de goederen of container loopt op rolletjes. In het laatste deel van het traject hebben we een medewerker nodig die zorgdraagt voor tijdige incasso van de uitstaande bedragen. Dit gebeurt door middel van telefonische en schriftelijke herinneringen. Je fungeert als aanspreek punt voor de klant, neemt klachten en problemen in behandeling en lost deze samen met je collega's snel en goed op. Je hebt de ervaring en de kennis om betalingen te traceren in de financiele admini strate. Ook het begeleiden en administreren van faillissementen en gerechtelijke incasso's behoort tot je takenpakket. Jouw profiel Je beschikt over minimaal twee jaar ervaring in debiteurenbeheer in een soortgelijke functie bij voorkeur met een vergelijkbare portefeuille in de scheepvaart Je bent bereid je kennis te delen en minder ervaren collega's te coachen. Je bent spontaan, eerlijk, vasthoudend en bovendien een echte teamplayer. Interesse? Belangstelling om je verder te ontwikkelen in een team van jonge mensen bij een multinationaal bedrijf met uitstekende arbeidsvoorwaarden? Schrijf of mail naar Maersk Benelux B.V., La.v. Kim van der Ham, Human Resources Consultant, Postbus 999, 3160 AD Rhoon. E-mail: benhrdrcr@maersk.com Voor aanvullende informatie kun je 010 - 503 03 21 bellen of even kijken op www.maersksealand.com World of Opportunities Ben jij de professional met de juiste drive? Secretary TODAY ondersteunt je bij het vinden van de perfede baan. Als profes sional wil je je talenten optimaal benutten. Maar waar vind je vandaag die omgeving waarin je morgen je dromen kunt waar- maken? Wij creeren die inspirerende werkplek waar je je professioneel en persoonlijk verder kunt ontwikkelen. Dankzij persoonlijkheidsonderzoek. intensieve coaching, trainingen en opleidingen kunnen we je een gedegen loopbaanadvies geven en de match maken met het bedrijf wat in alle opzichten bij je past. Kortom wij zijn er voor professionals met een berg aan ervaring tot aan juniors die aan het begin van hun carriere staan. Wil je direct aan de slag als: directiesecretaresse office manager management assistente teamsecretaresse telefoniste receptioniste Neem dan snel contact met ons op. kun je een kijkje nemen naar al onze vacatures en je online inschrijven en anders bel je ons gewoon op 010-411 51 08. SECRETARY V y Haringvliet 92. 3011 TH Rotterdam. T 010-411 51 08. F 010-411 42 03. info@secretarytoday.nt D r is een bouwonderneming hoofdzakelijk opererend in het westen van Nederland en actief in woningbouw, alsmede in renovatie- en onderhoudswerken. Wij zoeken ter aanvulling van onze activiteiten binnen onze projectteams een vakbekwame die zal worden belast met de verantwoording voor de totale procesgang van meerdere projecten. Wij verwachten reacties van iemand die: - ruime ervaring heeft als projectleider - een HTS-opleiding en/of werk- en denkniveau heeft - leiding kan geven aan projectteams - zich goed mondeling en schriftelijk kan uitdrukken - zelfstandig maar ook in teamverband kan werken Geboden wordt: - een prima salaris dat past bij uw kennis en ervaring - goede secundaire arbeidsvoorwaarden - goede mogelijkheden van opleiding en trainingen - plezierige en enthousiaste medewerkers. die zal worden belast met de dagelijkse leiding van een van onze projecten en is samen met de projectleider en projectbegeleider verantwoordelijk voor de kwaliteit, kosten en productie. Gevraagd wordt: Geboden wordt: - ruime ervaring in soortgelijke functie - bouwkundige kennis op MTS niveau - leidinggevend vermogen - belangstelling voor nieuwe ontwikkelingen in het bouwproces - kennis van planning en bewakingstechnieken. - een prima salaris dat past bij uw kennis en ervaring goede secundaire arbeidsvoorwaarden goede mogelijkheden van opleiding en trainingen - plezierige en enthousiaste medewerkers. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie richten aan: BOKX woningbouw bv t.a.v. ing. M.C.Vermerris Van Deventerstraat 34 Postbus 130 3100 AC Schiedam Telefoon: 010-4731966 E-mail: info@bokxbouw.nl Compete Automatisering A Soiticiteren ais (Delphi) programmeur of systeem- en netwerkbeheerder? jrjfeOl No l Cancer

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 6