m A A A A A A A s Es A A A A iljjj A A A A ■Maeslanden A m I W - HYPOTHEEK ilBIillll BETROUWBAAR PRESTIGE m J* 4 Ons grandioos aan- bod koopwoningen vind u deze week in de Furiadekrant bij meer dan 200.000 gezinnen in de bus. rv L.. tfginior SAMENUW IDEALE HYPOTHEEK BEPALEN T B ll H K E D H 2 D c 11 - v H n c I /v ADVIE SCENTRUM Week 40 MAASPOST SCHIEDAM - XQ04 MAASSLUIS Cornells van der Kolffstraat 189 ROTTERDAM Russischestraat 20 a 2 ten werkelijk schitterend uitzicht van Rotterdam tot Hoek van holland over de Waterweg in een magistraal ruim 3-kame rappartement in het gewilde Elysium, gelegen op de 5e woonlaag (7e Gezellig wonen in een van de gezelligste wijken met uitzicht op plein in een gerenoveerde 3- kamermaisonnette. Op de grens van Schiedam Rotterdam met alles onder handbereik zoals Perfect startersapparte ment, modern van opzet met luxe keuken, sfeer voile indeling, rustig gelegen in de groene Westwijk met winkels, openbaar vervoer en natuur onder handbereik verdieping). Heerlijk zonnig balkon waar u de zonsondergang elke avond kunt beleven (mits die schijnt). Indeling: centrale entree met videofoon, lift en inpandige toegang tot midden-appartement openbaar vervoer, uitvalswegen, winkelcentra, recreatie en scholen Indeling: entree, trap, 2e verdieping: binnenkomst hal, toilet, woonkamer (45m2) met fraaie moderne open keuken met toegang tot balkon. 3e ver dieping: nieuwe fraaie badkamer voorzien van douche, vaste wastafel, was machine-aansluiting. 2 slaapkamers (12, 5m2), toegang tot zolderverdieping (20m2). Berging aanwezig. Werkelijk een paleis om in te wonen voor een betaalbare prijs! Indeling: centrale hal met trappenhuis. galerij. Entree appartement: hal met toegang tot moderne keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur te weten koelkast, diepvriezer, gaskookplaat, afzuigkap, oven. Combi CV ketel, meterkast en twee slaapkamers (5, 9 m2) met inbouwkast. Doorgebroken living (26m2) voorzien van hardhouten kozijnen met dubbel las en zonnig balkon. Schouw met elektrische openhaard. en leuk appartement voor een prima prijs. Entree appartement: gang met toegang tot 2 slaapkamers (12, 19 m2), fraaie badkamer voorzien van liqbad, aparte douch 97.563.- k.k - t? <jMm V i ligbad, aparte douchecabine, design radiator, vast wastafelmeubel. Apart zwevend toilet, gangkast met aansluiting was machine en CV. Riante living (51 m2) met zeer luxe showroom keuken voor zien van keramische kookplaat, wokbrander, keramische grillplaat, steamer, vaatwasser, afzuigschouw, koelkast, vriezer, cooker, oven, granitoblad. Toscaanse plavuizen vloer en toegang tot fraai terras met weergaloos uit- zicht. Werkelijk een topappartement op een toplocatie!!!! INDICATIEPRIJS 595.000,-k.k. 269.999,-k.k. H VRAAGPRIJS 198.000,-k.k. 89.848,-k.k. H INDICATIEPRIJS 215.000,-k.k. Prachtig verbouwde patiobungalow met per- fecte zonngging en op korte afstand van natuur, winkelcentrum, scholen, openbaar ver voer, enz. Indeling: entree met meterkast, garderobekast en pomp vloerverwarming. Riante living (58 m?) voorzien van openhaardpartij, plavuizen vloer met vloerverwarming, open keuken voorzien van diverse apparatuur, bijkeuken met aansluiting was machine. Toegang naar fraai aangelegde zonnige tuin met vijver en terras. Nachthal met toilet en toegang tot verdieping waar zich 2 voorheen 3 slaapkamers bevinden van 11 en 21 m?. Ruime badkamer met ligbad, vaste wastafel en 2e toilet. Aparte CV kast met combi CV. Bijzonderheden: afgekochte erfpacht, berging aan voorzijde en eventueel uit te breiden met aakopbouw. INDICATIEPRIJS 460.000,- k.k. 208.739,- k.k. MAASSLUIS Cornells van der Kolffstraat 175 Weergaloos wonen in de "Brug" van het Elysium gelegen op de derde woonlaag met een riant terrasbalkon, fabelachtig uitzicht, op korte afstand van alle voorzieningen in een fraai en ruim 3- kame ra ppa rte me nt Indeling: centrale entree met videofoon, lift, naar inpandige hal. Entree appartement: hal met c.v.kast voorzien van combi CV ketel ('99). Ruim toi let, gang met toegang tot 2 ruime slaapkamers (19, 16m2). Badkamer voorzien van ligbad, aparte douche, vaste wastafel, enz. Sfeervolle living (40m2) met open keuken voorzien van modern fraai keukenblok met diverse apparatuur. Toegang tot royaal fraai terras/balkon met riant uit zicht op de Waterweg. Berging in de onderbouw. Een uniek woongebeuren in een perfect gebouw. MAASSLUIS Jai i Steenstraat 2 Weergaloos wonen in het groene en geliefde Maassluis Oost, in een riant verbouwde hoek eengezinswoning, gele gen op 411 m2 grond aan de singel met op loopaf stand winkels, scholen, openbaar vervoer en op i,,,; i icimi nianu 11 ddl lldlUUI gebied. Indeling: entree, hal met aparte waskamer, CV combiketel en pomp vloerverwarming. Nieuwe meterkast en ruim toilet. Fraaie uitgebouwde living (45m2) met zijerker, open haard, open keuken voorzien van diverse apparatuur, plavuizenvloer en toegang tot fraai aangelegde tuin met diver se terrassen en aparte chaletberging.le verdieping: overloop met toegang tot 3 (voorheen 4) slaapkamers (15, 7, 6 m2), ouderslaapkamer met open- slaande deuren naar balkon, schuifpui naar terras. Luxe ruime badkamer voorzien van ligbad, aparte douche, zwevend toilet, designradiator en vaste wastafel. 2e verdieping 2 slaapkamers (5, 16 m2). Bijzonderheden: 271 meter eigen grond, buitenmuren gevoegd en geTm- pregneerd, nieuwe riolering. Een woning en een ligging wat maar zelden te koop komt. Snelle oplevering mogelijk. VRAAGPRIJS 595.000,- k.k. 269.999,- k.k. 'S GRAVENZANDE Van der Kasteelestraat 90 MAASSLUIS Nobeldreef 79 VLAARDINGEN Aletta Jacobskade 73 Fraaie hoekwoning gele gen op loopafstand van winkelcentrum, openbaar vervoer en op zeer korte afstand strand en duinen. Door zijn doordachte indeling multifunctioneel te gebruiken als woon- /werkpand. Indeling: ruime voortuin met houtopslag, entree, hal met meterkast, sfeer volle nostalgische living (30m2), keuken voorzien van keramische kookplaat, afzuigkap, vaste wasbak, koelkast. Badkamer met douche, toilet, vaste wastafel en verwarming. Toegang tot werk-/kantoor-/hobbyruimte met achteruitgang (48m2), aparte CV-ketel. 1e verdieping: overloop met 2e toilet, 2 (voorheen 3) slaapkamers (9,5 en 13m2) en via luik naar vliering met aparte CV. Bijzonderheden: hardhouten kozijnen, veel ruimte voor kantoor/atelier enz. Panoramisch wonen aan de Waterweg, formidabel terras en perfect uitzicht op de scheepvaart in dit uitstekende 4-kamer appartement op de eer- ste etage. Indeling: fraaie entree, lift, hal met meterkast en garderobenis, gang met totaal betegeld toilet, CV kast ('90), bergkast, totaal betegelde badkamer met douchecabine en wastafelmeubej, twee slaapkamers (12, 14 m2). Ruime lichte living (30 m2) met ingebouwde wandkastschuifpui naar groot zonnig terras met zonwering. Woon-/eetkeuken (14 m2) voorzien van koel-/vrieskastvaatwasser, gascomfort, elektrische turbo-oven en dubbele spoelbak. Berging en centrale fietsenberging in de onderbouw. Een prachtig appartement Ongekend fraai wonen aan de Vlaardingse vaart in een subliem woonge- not direct aan water, natuur en recreatie, op korte afstand van win kels, scholen, openbaar vervoer en goede verbin- ding met de snelwea. Indeling: entree, hal met meterkast en toilet, toegang tot ruime inpandige garage met wasmachine aansluiting. Fraaie ruime living (65m2) voorzien van parketvloer, superieure Bulthaup keuken met alle apparatuur te weten keramische kookplaat met grill- en wokbrander, vaatwasser, koelkast met vriesvak, oven, magnetron, enz. ichtertuin met riante vijverpartij enz. CV Ruime badkamer voorzien van lichtkoepel, ligbad, aparte douche, 2e' to'ilet, thermokranen en 2 wastafels met zuil. Lichtzuil boven trap. Een perfect woongebeuren geheel op eigen grond. 269.999,-k.k. INDICATIEPRIJS 379.000,-k.k. 171.983,-k.k. H VRAAGPRIJS 599.000,-k.k. MAASSLUIS Uiverlaan 53 MAASSLUIS Wagnerstraat 36 271.814,-k.k. INDICATIEPRIJS 800.000,-k.k. 363.024,-k.k. MAASSLUIS Cornells van der Kolffstraat 119 Mooie tussenwoning (bouwjaar '87) nabij win kelcentrum "De Koningshoek", NS station en uitvalswegen. Indeling: entree, meter kast, toilet, living (ca. 40m2) met open keuken voorzien van koelkast, gascomfort en afzuigkap, laminaatvloer. Zonnige diepe achtertuin met berging en achterom. 1e verdieping: nachthal, slaapkamer (21 m2, voorheen 2) alsmede een slaap- kamer van 7m2, grote zolder met opstalplaats voor wasmachine en droqer, CV Combi. Gehele woning recent binnen en buiten geschilderd, voorzien van kunststof kozijnen en dubbel glas. Een prettige woning voor een prettige prijs. VRAAGPRIJS 420.000,= k.k. 190.587,- k.k. Prima wonen in een kind- vriendelijke wijk, op loopafstand van winkel centrum "Koningshoek", openbaar vervoer, stati on, scholen, enz. in een ruime perfect onderhou- den hoekeengezinswo- ning. Indeling: entree, hal met meterkast, ruime woonkamer (42m2) met half- open keuken voorzien van licht keukenblok met gaskookplaat, afzuigkap en close-in boiler. Toegang tot zonnige tuin met eigen parkeerplaats en ste- nen berging. Begane grond voorzien van dubbel glas, spanplafond en mer- bau parketvloer. Hal met toilet en trap naar 1e verdieping, nachthal, 3 slaapkamers (16, 12, 9m2). Gehele etage heeft mahonie parketvloer. Badkamer met douche, toilet en wastafelmeubel. 2e verdieping: ruime zolder met aansluiting wasmachine, Cv combi HR ('95) en aparte hobbyruimte. Geisoleerde buitenmuur en gevelbekleding van Granitex NT-beplating. Een goed huis voor een goede prijs! Gas/water/Iicht: 253,= per maand. Onroerende Zaak Belasting: 568,= per jaar. Fraai gelegen terraswo- ning met riantdakterras, uniek uitzicht, jong van opzet. Op korte afstand van alle voorzieningen te weten station, centrum, havens, winkels, enz. is nu te koop! Indeling: centrale entree met lift, brede galerij, entree, hal met toegang tot zijslaapkamer (11m2). Hal met toilet, meterkast en ruime badkamer voor zien van ligbad, douchecabine, vaste wastafel, royale ouderslaapkamer (15m2), sfeervolle living (31 m2) met open keuken voorzien van hoekopge- steld keukenblok. Toegang tot riant dakterras met vlonders en bloemenbak- ken en heerlijk uitzicht. Een fijn appartement in een gewild gebouw! H - Z( m. Z< II b d: k< G V 0( ll G H 0' ii E L 1 fi J: Zl N Zl P S N Zl Zl C c Zl B ei k B v. L 1 V N V K L z< V MAASSLUIS Touwbaan 54 VLAARDINGEN Lusthofstraat 36 INDICATIEPRIJS 417.500,- k.k. 189.453,- k.k. INDICATIEPRIJS 395.000,- k.k. 179.243,- k.k. MAASSLUIS Wagenstraat 1 Met uitzicht op het sport- park aan de voorzijde en een prachtige zonnige tuin aan de achterzijde een aparte architecto- nisch gebouwde moderne tussenwoning. Indeling: entree, ruime hal met laminaatvloer over de gehele parterre, modern luxe toilet, meter kast, woonkamer aan de achterzijde met open haard, toegang tot achter tuin met uitgang naar verkeersluw, kindvriendelijk pleintje. Open moderne keuken aan de voorzijde met diverse apparatuur. 1e verdieping: overloop met vaste kast, 2 slaapkamers (16, 11m2) waarvan 1 met vaste kastenwand, badkamer met bad en vaste wastafel. 2e verdieping: overloop, 2 slaapkamers (16, 11m2), 2e badkamer met douche en vaste wastafel, washok met wasmachine-aansluiting, CV combi ('93), toegang tot grote vliering. ijzonderheden: onderhoud goed, gedeeltelijk dubbelglas, door bijzondere architectuur kamers met "schuine wanden". Luxe en zeer ruime een- gezinswoning in een geliefde wijk van Vlaardingen. Op loopaf stand van park, winkels, scholen, centrum. Fraai ingericht, diepe zonnige turn en verrassende details. Indeling: entree met hal, toilet, meterkast, Chinees leistenen vloer voorzien van vloerverwarming. Riante woonkamer (43m2) met luxe Schuhler hoekop- gestelde keuken voorzien van alle inbouwapparatuur te weten: 5-pits gas- stel, afzuigschouw, vaatwasser, combi-magnetron, koelkast, vriezer. Via schuifpui naar riante tuin met berging en achteruitgang. 1e verdieping: overloop naar 3 ruime slaapkamers (9, 14, 15,5m2). Fraaie badkamer voorzien van ligbad, douchecabine, 2e toilet en wastafelmeubel. 2e verdieping: riante studio (21 m2) en voorslaapkamer (19m2), toegang tot terras. Aansluiting wasmachine en CV combi-ketel ('98). Een perfect nieuwbouwhuis in een kindvriendelijke omgeving. Fraai 5-kamer bovenhuis- appartement, totaal gemoderniseerd en in lichte tinten uitgevoerd. Het is gelegen in hartje centrum nabij de Markt en de winkelstraten, voor de deur zijn er goede parkeermogelijkheden. indeling: gemeenschappelijke entree, meterkast. 1e etage: lange gang, woonkamer (17 m2), modern toilet met authentieke granito vloer, bergkast, lichte zo goed als nieuwe keuken voorzien van alle denkbare apparatuur, prachtige badkamer met zitbad, aparte douche, wastafel, designradiator, nalogeenverlichting en bergkast met aansluiting wasmachine en droger. Ruime eet- werkkamer (18 m2) met toegang tot zonnige loggia (mogeliik uit te breiden met dakterras) met uitzicht op gracht en pittoreske pandjes. 2e etage: overloop met toegang tot 3 slaapkamers (11, 12, 20 m2), kast voor CV HR-combiketel ('99). Bijzonderheden: 1e etage geheel houten vloerdelen, gedeeltelijk dubbelglas, gedeeltelijk glas in food. Een mengeling van modern en nostalgie MAASSLUIS Willem de Zwijgerstraat 37 Fraai gelegen ruime per fect onderhouden eenge zinswoning gelegen in een van de meest gelief de wijken van Maassluis, op loopafstand van stati on, centrum, openbaar vervoer. Ipig Indeling: nieuw aangelegde voortuin, entree, hal met plavuizen vloer, meterkast, toilet en trapkast, woonkamer (ca. 36 m2) semi-open lichte keu ken in hoekopstelling voorzien van gascomfort, oven, afzuigkap, magne tron en koelkast. Zonnige, gedeeltelijk overdekte, achtertuin met grote ste- nen berging en achterom. 1e etage: overloop met vaste kast, 3 slaapkamers (ca. 8, 9, 10 m2) met garderobekasten, achterslaapkamer heeft groot bal kon. Badkamer met toilet, douche, wastafelmeubel en aansluiting wasma chine. 2e etage: voorzolder met bergruimte en CV ('87), afgetimmerde zol- derkamer (ca. 10 m2) met Velux-raam. Bijzonderheden: veel hardhout, dubbel glas, glas in lood, horren, zonwe ring aan voorzijde, eigen grond. VRAAGPRIJS 479.000,- k.k. 217.361,- k.k. idvliet z/z 116 M A INDICATIEPRIJS 610.000,- k.k. 276.806,- k.k. VRAAGPRIJS 399.000,- k.k. MAASSLUIS Lange Boonestraat 11 181.058,= k.k. VRAAGPRIJS 459.000,- k.k. 208.285,- k.k. Totaal vernieuwde hoek woning, rustig en lande- liik, rechtstreeks aan de Vliet gelegen. Indeling: entree, meter kast (12 groeps aardlek- schakelaar), garderobe nis, totaal betegeld toilet (zwevend), woonkamer (35m2) met gasopenhaard en licht houten plafond, schuifpui, roomwitte keuken in U-opstelling met koel-/vrieskast, magne- tron/ovencombinatie, vaatwasser, afzuigkap en keramische kookplaat, open spiltrap naar 1e etage. 1e etage: overloop, slaapkamer (28m2) met 7 meter garderobekast, slaapka mer (5m2) met vaste kast, totaal betegelde lichte badkamer met duo jacuz- ziebad, wastafelmeubel, zwevend toilet en aparte douchecabine. 2e etage: voorzolder met bergruimte, opstelplaats wasmachine/droger, Nefit HR CV Combi, zolderkamer (17m2), gehele woning voorzien van halo- geen verlichting. Zonnige betegelde achtertuin met stenen hoekberging, poort naar zijpad. Uniek wonen midden in het centrum van Maassluis, op loopafstand van alle voorzieningen te weten super markt, nore- ca, haven, winkels, enz. in een tip top eengezinswo- ning met diepe zonnige achtertuin (18 meter). Indeling: entree, gang met meterkast, toilet en kelderkast, sfeervolle woon kamer met semi open keuken (34m2) voorzien van lichte hoekopgestelde keuken met RVS afzuigschouw, combi magnetron, gaskookplaat, aansluiting vaatwasser, koelkast/vriezer, enz. Woonkamer met openhaard, bamboepar- ket, schuifpui naar diepe tuin met nieuwe stenen berging en achteruitgang. 1e verdieping: 3 slaapkamers (6, 8, 13m2), kunststof kozijnen, dubbelglas, ouderslaapkamer met schuifkast en toegang tot balkon. Luxe badkamer voorzien van douchecabine, designradiator en vaste wastafel. Vliering met veel bergruimte en CV-ketel. Een uitstekend onderhouden woning voor een prima prijs!!!! MAASSLUIS Chopinstraat 32 Ruime eengezinswoning met zonnige tuin in een kindvriendelijke wijk, strategisch gelegen tus- sen Koningshoek en sta tions, op loopafstand van alle voorzieningen zoals winkels. scholen. water- VLAARDINGEN Albertine Agneslaan 41 weg, recreatie, openbaar vervoer, etc. Indeling: entree, hal met meterkast, ruime living (40m2) met semi-open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur en aparte eetbar, plavuizen vloer, hardhouten kozijnen voorzien van dubbel glas. Toegang tot zonnige tuin met stenen berging. Nachthal met ruim toilet en bergkast. 1e verdie ping: overloop welke toegang geeft tot 3 slaapkamers (8,5, 12 en 16m2), ouderslaapkamer met laminaatvloer en kastenwand. Badkamer met ligbad, 2e toilet en vaste wastafelmeubel. 2e verdieping: ruime bovenverdieping welke nu als praktijkruimte is ingericht met extra berging voorzien van was machine-aansluiting, CV ketel en aparte boiler. Een ruim en sfeervol woonhuis voor een bereikbare prijs!!! Prachtig wonen in lom- merrijke laan, in deze tot in de perfectie onderhou den woning nabij winkel centrum, scholen en openbaar vervoer. Indeling: entree, hal met diepe trapkast en meter kast, toilet, woonkamer (ca. 25m2) voorzien van plavuizenvloer met elektri sche vloerverwarming en voorzetopenhaard, semi openkeuken (Bulthaup) in hoekopstelling met gascomfort, koelkast, elektrische oven, afzuigkap en eetbar. Toegang tot achtertuin (zuidwest) met stenen berging en achteruit gang naar pleintje. 1e etage: overloop met toegang tot 3 slaapkamers (14, 10, 6,5m2) met diverse vaste kasten. Badkamer met douche, vaste wastafel en wasmachine-aansluiting, 2e etage: voorzolder, afgetimmerde kamer (ca. 14m2) met dakkapel, afgesloten hobbyruimte met CV en geiser. Bijzonderheden: parterre dubbel glas, nieuw elektrisch bedienbaar zonne- scherm, het geheel is gelegen op eigen grond INDICATIEPRIJS 495.000,- k.k. 224.621,- k.k. VRAAGPRIJS 485.000,= k.k. 220.083,-k.k. INDICATIEPRIJS 379.000,-k.k. 171.983,-k.k. H INDICATIEPRIJS 395.000 ,-k.k. 179.243,- k.k. H VRAAGPRIJS 439.000,-k.k. 199.210,- k.k. kf* MAASSLUISl VLAARDINGEN S C H I E D A M i1 m ■Koemarkt4" 3111 JHSchiedam "Telefoon 010 - 4090140 Veerstraat 27/29 3142 CP Maassluis Telefoon 010 - 5923300 ■Van Schravendijkplein 1 3131 CV Vlaardingen ■Telefoon 010-4603333 Internet www.hac.nl Centrale administratie Veerstraat 27-29, 3142 CP Maassluis Telefoon 010 - 592 33 00 Fax 010 - 592 14 29 E-mail maesland@kabelfoon.nl Internet www.maeslanden.nl Rotterdam 010 - 460 06 02 Koophuis Makelaardij Schiedam 010 - 409 01 40 Vlaardingen 010 - 460 33 33 Maassluis/Maasland 010 - 592 33 00 Westland/Hoek van Holland 0174 - 38 64 26 MAASSLUIS Van 't Hoffdreef 4 Een pracht van een woning gelegen in de vernieuwde en kindvrien delijke wijk "Steendijkplder" op loop afstand van scholen, win kelcentrum, waterweg, sportvelden en goede ontsluiting met snelweg. Indeling: carport met berging, entree, hal met m.k., fraaie living met lami naatvloer, moderne hoekopgestelde keuken voorzien van div. inbouwapp. t.w. hetelucht oven, gaskookpl., R.V.S. afzuigkap, vaatwasser, koelkast met vriezer, enz., traphal met toilet en voorraadkast. Fraai aangelegde diepe zonnige tuin met verrassende effecten. 1e verdieping: 4 slaapkamers (7, 8, 5 en 16m2) badkamer voorzien van ligbad, 2e toilet, tnermostaatkraan en v.w., 2e verdieping: ruime zolderverdieping met zolderkamer, aansl.w.m. en combi c.v., Intergas Vr. Kortom: Heerlijk wonen in een jonge omgeving! INDICATIEPRIJS 425.000,= k.k. 192.857,- k.k.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 2