GEZ0CHT M0DELLEN liLJnhnaknJ^, SCHAEFFER ACTIVE De kleine Plantage LOGOPEDIST m/v b I a u uj Justitie Docent/Educatief Medewerker (Salaris)administrateur DI5CK 0 AUTOCAD TEKENAAR TELEMARKETERS GEZOCHT DIRECTIE-SECRETARESSE m/v TRAJECTBEGELEIDER (M/v 36 uur p.w.) Penitentiaire Inrichtingen Rijnmond Delfshav/ense instelling v/oor sociaal cultureel werk en kinderopvang COORDINATOR SOCIAAL CULTUREEL WERK (L3 schaal 30-40; max. salaris per maand 6572,- Meer informatie over deze functie bij A. Unal, unitmanager, tel.: 010 - 415 38 87. Sollicitatiegesprekken vinden plaats op 15 en 17 oktober. SOCIAAL CULTUREEL WERKER kinder-tienerwerk (C2 schaal 18-30) Meer informatie over deze functie bij J. Zegers, coordinator sociaal cultureel werk, tel.: 010 - 477 20 33. Sollicitatiegesprekken vinden plaats op 18 oktober. Sollicitatiebrieven uiterlijk voor 12 oktober sturen aan: DISCK, t.a.v. personeelszaken, Pieter de Hoochweg 108, 3024 BH Rotterdam. Bij gelijke geschiktheid gaat de voorkeur uit naar een allochtone medewerker. Way Models is op zoek naar verschillende type mensen dus ben je nu kort, lang, dik, dun, jong of oud t.b.v. commercials, reclame en modefotografie, tot figuranten bij films, mode- shows en promotieteams. Dus bel voor een afspraak! Telefoon 010 - 41 1 30 00 ERVAREN ADMINISTRATEUR fulltime (m/v) Beton- en Staalconstructies BUSINESS SYSTEMS BV Management Assistent Uitgeverij m/v HUISARTSEN- HAVENARTSENPRAKTIJK Rotterdam-Centrum De kleine Plantage te Rotterdam biedt dagbehandeling aan 92 kinderen in de leeftijd van 0 tot en met 7 jaar met dreigende of reeds bestaande ontwikkelingsstoornissen als gevolg van medische en/of psychosociale oorzaken. De dagbehandeling en begeleiding vindt plaats in multidisciplinaire behandelunits. De ouderbege- leiding neemt binnen de behandeling een centrale plaats in. Met ingang van medio oktober bestaat er een vacature voor een voor 18 uur per week Het betreft een tijdelijke aanstelling in verband met zwangerschapsvervanging tot maart 2002. Taak: Onderzoek en behandeling van kinderen met een achterstand of verstoring in de spraak/taalontwikkeling. Voor een goede vervulling van de functie vragen wij: - hetHBO-diplomaLogopedie. - Ervaring in het onderzoeken en behandelen van jonge kinderen met problemen in de spraak/taalontwik keling en in de voorwaarden daartoe. - Ervaring met de behandeling van kinderen met een autistische stoornis strekt tot de aanbeveling. Voor de salariering van de functie wordt uitgegaan van de CAO Geestelijke Gezondheidszorg met inschaling in salarisgroep 49/50 (maximaal 5.974,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek). Voor meer informatie m.b.t. deze functie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met mevrouw C. Wiedenhoff, telefoonnummer 010 - 202 30 44. Belangstellenden worden uitgenodigd om hun sollicitatie per omgaande te richten aan: MOI "De kleine Plantage", Kralingseweg 463,3065 RG Rotterdam. Verslaafden je eigen keuze Taken U draagt zorg voor het aanbod, planning, coordinate en de uitvoering van educatieve activiteiten waarbij de gedetineerden zowel in groepsverband als individueel kunnen worden begeleid; het verzorgen van instructie en begeleiding van stagiaires, vrijwilligers en anderen die bij de educatieve activiteiten worden betrokken; onderhoudt de nodige interne en externe contacten en draagt zorg voor de beschikbare middelen ten behoeve van educatieve activiteiten: ontwikkelt mede het beleid inzake educatie. Functie-eisen Afgeronde lerarenopleiding Nederlands en/of Engels, of PABO met ervaring met anderstaligen, of NT2 opleiding. Bij voorkeur affiniteit met computers. Salaris Een salaris van minimaal 14143.- en maximaal f 6399,- bruto per maand: 89t vakantietoeslag. Standplaats Rotterdam. Voorkeursgroepen Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Indien u tot 6en van deze groepen behoort, wordt u uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bijzonderheden Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de procedure. Inlichtingen Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer G. Scheffers, te bereiken onder telefoonnummer [010] 44601 80. Sollicitatiewijze Schriftelijke sollicitaties, binnen 14 dagen en onder vermelding van vacaturenummer 232, richten aan de Penitentiaire Inrichtingen Rijnmond, ter attentie van mevrouw I. Siere. Personeelsmanagementadviseur, Postbus 1 1377, 3004 EJ Rotterdam. Justitie: Oprechte koers i Week 40 _i TOTAAL-TX15 "B// DISCK ontmoet u een ander!" DISCK heeft in de Deelgemeente Delfshaven te Rotterdam 25 accommodaties in vijf units en verzorgde daar in het jaar 2000 869 activiteiten voor allerlei leeftijds- en doelgroepen. Unit Spanesse van DISCK zoekt Functienummerlvoor 28 uur per week. Taakgebieden zijn: - de coordinator heeft de dagelijkse leiding over de afdeling sociaal cultureel werk (12 personen in 9,6 fte's); - maakt deel uit van het managementteam van de unit; - de beleids- en werkontwikkeling m.b.t. multicultureel werken richting geven; - de hierbij behorende externe contacten onderhouden; Functie-eisen: - agogische HBO-opleiding bij voorkeur met VO. - minimaal 3 jaar leidinggevende ervaring, liefst in het sociaal cultureel werk; - besluitvaardig- en stressbestendigheid; - visie op sociaal cultureel werk in oude multiculturele stadswijken. Unit Midwest zoekt voor de voortzetting van de kinderactiviteiten en de verdere ontwikkeling van tieneractiveiten een Functienummer 2: voor 25 uur per week. Werkzaamheden worden voornamelijk verricht in en vanuit Buurthuis de Vlieger in de wijk Middelland. Taakgebieden: - vormgeven aan de invulling van het jeugdprogramma; - samenwerken met andere instellingen en projecten in de wijk; - begeleiden van vrijwilligers en stagiaires; - algemene club- en buurthuistaken. Functie-eisen: - afgeronde HBO-opleiding; - minimaal 5 jaar ervaring in werken in een buurthuis - ervaring in het begeleiden van mensen; - bereidheid tot flexibele werktijden, ook's avonds en in het weekend; - een duidelijke visie op het jeugdwerk; - creatief handelen in denken en doen. Ervaring niet vereist. Wij vragen geen inschrijfgeld! Maandag t/m zondag van 8.00 - 21.00 uur Nieuw adres: Weena 200 gebouw, Weena 290(10' etage) Ter uitbreiding van ons team zoeken wij op korte termijn een: De taken: Het zelfstandig opstellen van periodieke rapportages. Het verzorgen van de financiele administratie. Het verzorgen van de loonadministratie. Leiding geven aan een klein team. Uw profiel: U heeft een opleiding op MEAO-/MBA-niveau. Daarnaast voldoet u aan de volgende criteria: Zelfstandig werken. Goede contactuele eigenschappen. Prioriteiten kunnen stellen. Ervaring met geautomatiseerde dataverwerkings- systemen, zoals Lopac, Afas en Microsoft Office. Wij bieden: Vast dienstverband. Fulltime functie. Goede salariering. Indien u zich herkent in het bovenstaande profiel, en u affiniteit heeft met de horecabranche, verzoeken wij u schriftelijk te reageren: Atlas Hotel, Groene Kruisweg 11, 3202 ST Spijkenisse, t.a.v. de heer K. Sahin. RAADGEVEND INGENIEURSBUREAU B.V. Venuslaan 14 Postbus 473 3300 AL Dordrecht tel. 078-614 25 55 mailbureau@schaeffer.nl www.schaeffer.nl Wij verstrekken adviezen op het gebied van beton-, staalconstructies, houtskeletbouw, bouwfysica en funderingstechnieken voor kantoren, ziekenhuizen, woningen, appartementen e.d. Wij zoeken uitbreiding van ons team met een: Opleiding: MTS bouwkunde of HTS civiele techniek ervaring metAUTOCAD 14 en/of AUTOCAD 2002. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met ir.A.J.vanNoort ('s avonds 0172-21 52 61) of C.A. Schreuders ('s avonds 0168 - 40 30 30) Wij zoeken 12 gemotiveerde personen (18-30 jaar) die ons team in Holland komen versterken. Je verkoopt onze vooraanstaande producten vanuit een modern kantoor in Rotterdam-Centrum. Ben je ambitieus en heb je een drang om te scoren, reageer dan snel. Wij bieden u: Een basissalaris, bonus en commissie, een volledige opleiding en grote mogelijkheden om door te groeien binnen ons bedrijf. Ervaring niet noodzakelijk. Onze topverkopers verdienen fl. 1750,--fl. 2500,-per week. Bel Active Business Systems B.V. 010 - 2827878, vragen naar Richard Tousain. Initialmedia - is een uitgeverij met een Christelijke signatuur van een aantal special interest magazines op muziekgebied en boeken. Het kantoor is gevestigd in het centrum van Rotterdam. Ter versterking van onze uitgeverij zijn wij op korte termijn op zoek naar een: Deze "Spin in het web" zal o.a. verantwoordelijk zijn voor: Abonnee- en advertentie administratie Contacten met abonnees en adverteerders Contacten met studio en drukkerij Opzetten van commerciele acties met de uitgever Voor bovenstaande functie zoeken wij een zelfstandige HAVO/MBO'er die het als een uitdaging ziet om deze func tie verdere invulling te geven. Het pakket MS office (Word/Excel) heeft geen geheimen voor u en u beschikt over een flinke dosis communicatieve en commerciele vaardigheden. U dient in het bezitte zijn van een rijbewijs. Wij bieden een dynamische functie in een klein doch doel- gerichte organisatie. Honorering en werktijden worden in overleg samengesteld. Uw schriftelijke reactie (voorzien van uw c.v.) zien wij graag tegemoet; Initialmedia bv, t.a.v. de heer A.E. Smeele, Postbus 21040, 3001 AA Rotterdam, E-mail: corporate@globalonline.nl Zoekt een SECRETARESSE voor 2 a 3 dagen per week. Wij bieden een afwisselende baan, waarin zowel aspecten van de scheepvaart als van de huisartsenzorg aan bod komen. Wij zoeken iemand met een flexibele werkhouding en kennis van modeme talen (met name Engels). Ervaring in de scheepvaart (kapiteinskamer) en/of gezond- heidszorg is een pre. Brief met c.v. onder nummer 560 van dit blad. Medisch orthopedagogisch instituut voor dagbehandeling van jonge kinderen Blauw Group 2001. Een full service onderzoeksorganisatie waarin 90 professionals vanuit drie werkmaat- schappijen actief zijn op het gebied van informatiedienstverlening. De sfeer in de werkmaatschappijen kan worden getypeerd als ondernemend, jong, open en dynamisch. In verband met de professionaiisering van de informatievoorziening binnen degroep, zijn wij op zoek naar een: Wij willen praten met een punctuele zelfstandige salarisadministrateur op MBO-niveau. In deze functie ben je verantwoordelijk voor het zelfstandig voeren van de complete salarisadministratie (in Exact) van de werkmaat schappijen. Daarnaast is debiteurenbeheer onderdeel van de werkzaamheden. Wij zoeken minimaal 3 jaar ervaring bij voorkeur met Exact E-salaris en de bereidheid zich te ontwikkelen tot een allround administrateur. Wij bieden een uitdagende en professionele werkomgeving in het hartje van Rotterdam. Blauw onderscheidt zich door goede arbeidsvoorwaarden, veel aandacht voor persoonlijke ontwikkeling en door enthousiaste en prettige collega's Richt je metje sollicitatie of voor nadere inlichtingen tot Chantal Peters (chantalp@blauw.com). Reageren kan via e-mail of naar onderstaand adres. Blauw Group, Weena 125, 3013 CK Rotterdam. Of bel 010-400 09 04 of 06-17 55 6191 (buiten kantooruren). Meer informatie is te vinden op onze website www.blauw.cnm Fugro is een multinationale groep adviesbureaus, die actief is op het gebied van advisering, techniek en survey werkzaamheden. De groep is vertegenwoordigd in meer dan 50 landen en heeft ruim 7.000 werknemers. Bij de Holding in Leidschendam is op dit moment een vacature voor een enthousiaste fulltime: ter ondersteuning van de operationele directie en de directiesecretaris. De werkzaamheden omvatten o.a.het verzorgen van inkomende en uitgaande correspondentie, agendabeheer, maken van afspraken, boeken van internationaie reizen, organiseren en notuleren van vergaderingen en ondersteunende werk zaamheden op het gebied van public relations en juridische/financiele zaken. Functie-eisen: - secretaresse-opleiding (MEAO/Schoevers) - ruime ervaring in een soortgelijke functie - uitstekende kennis van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift is een vereiste - accuratesse - ervaring met notuleren in de Nederlandse en Engelse taal - goede kennis van MS Office 97 (Word, Excel, PowerPoint) - affiniteit met computertoepassingen en uitstekende typevaardigheid - teamspirit, maar tevens een hoge mate van zelfstandigheid Wii bieden - een afwisselende functie - prima werksfeer in een internationaal georienteerde dynamische werkomgeving - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, afhankelijk van kennis en ervaring - ruimte voor persoonlijke ontwikkeling Reactie: Indien u gei'nteresseerd bent in deze uitdagende functie, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie voorzien van een c.v. binnen twee weken zenden aan Fugro N.V., Postbus 412260 AA Leidschendam, ter attentie van mevrouw M. Steur X Stichting Opvang Situatieschets organisatie: De Stichting Opvang Verslaafden heeft tot doei het resocialiseren van criminele drugsverslaafden. Hiertoe wordt een langdurig gefaseerd en praktijkgericht programma aan- geboden. Het programma kent een opbouw in 3 fasen. De gesloten 1e fase in Ossendrecht, de hatfopen 2e fase op de locatie Rotterdam en de 3e fase waarin zelfstandige huisvesting buiten de SOV locaties plaatsvindt. De trajectbegeleiders begeleiden de bewoner(s)/deel- nemers op afstand, gedurende alle fases van het programma incl. de nazorgfase. Zij treden op als intermediair tussen de verschillende disciplines binnen de SOV. Bij de stichting, op de locatie Rotterdam, is de functie vacant van: De kern van de functie bestaat uit trajectbewaking ten aanzien van de bewoners van het SOV in het algemeen en van hem/haar toegewezen bewoners in het bijzonder. Bovendien richt de aan te stellen trajectbegeleider zich, binnen het team van tajectbegeleiders, op de begeleiding van de derde fase- en nazorg bewoners/deelnemers. De taken en verantwoordelijkheden zijn in hoofdlijnen: Het zorgdragen voor de continuering van de instroom van het SOV programma. Het optreden als trajectbewaker ten aanzien van bewoners in z'n algemeenheid en van de hem/haar toegewezen bewoners in het bijzonder Het signaleren van knelpunten/onvolkomenheden ten aanzien van bewoners in de uitvoering van het programma en het geven van adviezen hierover. Is verantwoordelijk voor de instroom, voortgangs- en ontslagrapportage van de bewoner. Het deelnemen aan interne- en externe overlegvormen. Functie-eisen: Een HBO werk- en denkniveau. Kennis en ervaring op het gebied van drugshulpveriening en inzicht in de achtergronden van de doelgroep is vereist. Sociale vaardigheden waaronder tact, empatisch vermogen en het vermogen tot stimuleren en motiveren. Goede contactuele vaardigheden. Een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Volharding en doorzettingsvermogen. Integriteit en het vervullen van een voorbeeldfunctie. Affiniteit met de doelgroep. Arbeidsvoorwaarden: Op de functie zijn de algemene arbeidsvoorwaarden van toepassing zoals opgenomen in de CAO-GGZ, een uitgebreide functiebeschrijving kan worden opgevraagd bij de zorgmanager, de heer P. Nusteleijn. Afhankelijk van leeftijd en ervaring bedraagt het salaris min. fl. 4.449,- en max. fl. 5.974, - per maand. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen en sollicitaties: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer P. Nusteleijn, zorgmanager van de Stichting, telefoon: 010 - 2382077. Sollicitaties richt u binnen 14 dagen na verschijning van dit blad aan de S.O.V., Delftweg 166, 3046 NC Rotterdam t.a.v. de directeur. Ministerie van Justitie De PI Rijnmond is ontstaan door de samenvoeging van PI De Stadsgevangenis, te Hoogvliet, PI De Schie en PI De Noordsingel te Rotterdam en de PI De IJssel te Krimpen aan den IJssel. De implementatie van de door de samenvoeging noodzakelijke reorganisatie dient voor het merendeel nog plaats te vindenDe totale capaciteit van de nieuwe organisatie bedraagt 1200 celplaatsen met een grote verscheidenheid aan bestemmingen. De locatie De Schie heeft als bestemming een Huis van Bewaring en een Landelijke Afzonderingsafdeling met een totale capaciteit van 259 eel ten en circa 2 AO personeelsleden. Binnen deze locatie is een vacature ontstaan voor de functie van: Docent/Educatief Medewerker. 36 uur jeventueel in deeltijd te vervullen] v/m r

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 32