Ontdek de wereld van het Havenziekenhuis. ...tijdens de Open Bedrijvendag op 7 oktober! HAVEN ZIEKENHUIS A INTOMART Laboranten nodig INTERESSE? Informatie over uw toekomstige werkomgeving verkrijgt u pas echt tijdens de Open Bedrijvendag op 7 oktober in het Havenziekenhuis. U benut dan niet alieen de kans om kennis te maken met uw toekomstige collega's, maar ook om het complete scala aan werkzaamheden van het Havenziekenhuis te leren kennen. Jij hebttijd over? Wij hebben geen tijd te verliezen... ME0!EM!CjliK9 B. K In verband met uitbreiding van onze zeevracht aktiviteiten zoeken wij ter versterking van onze Groupage/lmport-afdeling een enthousiaste en zelfstandig werkende Expediteur M/V Werkzaamheden/verantwoordelijkheden: - Volledige afhandeling van dossiers - Commercifele en administratieve werkzaamheden. - rapporteert rechtstreeks aan de groupage/import manager. Functievoorwaarden: -HAVO/MBO denk/werkniveau -Relevante ervaring in een vergelijkbare funktie -Vaardigheden met de Microsoft Programma's Word en Excel Tevens zijn wij opzoek naar naar een: Assistent Expediteur M/V Wij bieden: -Competitief salaris -Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden -Grote mate van vrijheid en verantwoordelijkheid -Plezierige werkomgeving Belangstelling Richt dan uw schriftelijke reactie, voorzien van curriculum vitae, aan SDV Nederland B.V., Postbus 264,3190 AG Hoogvliet, t.a.v de direktie of E-mail naar r.vanderloos@sdv.com. Website www.sdv.com Schriftelijke of telefonische informatie over bovenstaande functies kunt u verkrijgen bij Monique van der Steen, personeelsadviseuse, (oio) 404 33 85. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan de afdeling Personeel Organisatie, Haringvliet 2,3011TD Rotterdam. IL___If fa De wereld thuis in t Havenziekenhuis Havenziekenhuis, Haringvliet 2,3011 TD Rotterdam. 4 TELEVISIE-/ VIDEOTECHNICUS (m/v) Het Havenziekenhuis is het kleinste algemene ziekenhuis in Rotterdam, maar tevens het grootste haven ziekenhuis ter wereld. Dat contrast zorgt voor een even intieme en coUegiale werksfeer als intemationale allure. Dat iaatste wordt nog eens versterkt door de speciallsatie in tropische ziekten. Ruim 700 medewerkers, waaronder zo'n 40 specialisten, zetten zich in voor vernieuwing, kwaliteit en patientgerichtheid. Voor de afdeling Verloskunde/ Gynaecoiogie en het cluster Verpleging en Verzorging zijn wij op zoek naar enthousiaste: VERPLEEGKUNDIGEN (M/V) Als betrokken cotlega voelt u zich uitermate verantwoordelijk voor het uitoefenen van uw werkzaamheden en bent u prima in staat zelfstandig te werken. Ook in teamverband weet u te excelleren en draagt u als geen ander bij aan veranderingen binnen de afdeling, atsmede binnen het ziekenhuis. Als verpleegkundige O/G (FWG 50) wordt u bovendien verantwoordelijk voor de zorg van patienten in uiterst complexe zorgsituaties en assisteert u bij bevallingen. Verder bent u actief betrokken bij afdelings- vergaderingen, teamavonden en verdere afdelingsgebonden taken. Ook de ontwikkeling en het proces van leerlingbegeleiding op de afdeling behoren tot uw prioriteiten. U bent A-verpleegkundige of gediplomeerd O/G-verpleegkundige. Bij voorkeur heeft u ook ervaring op meerdere specialistische gebieden. Verder bent u bereid tot bijschoiing en het volgen van opleidingen. Met uw betrokkenheid bij patienten, diens reiaties, collega's, specialisten en leeriingen bent u de uitgelezen persoon voor deze functie. WIJ BIEDEN Een goede werksfeer, leuke collega's en een salariering conform de CAO Ziekenhuizen. Voor de O/G- verpleegkundigen geidt een arbeidsmarkttoeslag van 10%. Een opleiding tot O/G-verpleegkundigen behoort tot de mogelijkheden. SERVICE-TECHNICI PROJECTVOORBEREIDER vragen wij yaaM; WAREHOUSE OPERATORS Het betreft hier een functie binnen een dynamische en soms hectische omgeving van een multinational. Je werkt in een team van ongeveer 7-10 medewerkers en een teamleader. Het distributiecentrum van Reebok is gemakkelijk bereikbaar met zowel de auto als het openbaar vervoer. Er wordt momenteel in dagdienst gewerkt. Indien je geinteresseerd bent in deze boeiende en veelzijdige functie binnen een internationaal bedrijf, stuur of mail dan je sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan: Reebok Distribution B.V., t.a.v. Sylvia van der Kooij, Human Resources Officer, Postbus 1176, 3180 AD Rozenburg. E-mail: nl.iobs@reebok.com Wie weet tot ziens in een van onze teams. De Stichting Bevolkingsonderzoek Borstkanker Zuidwest Nederland (SBBZWN) is een van de negen screeningsorganisaties die in Nederland het bevolkingsonderzoek naar borstkanker organiseert en uitvoert. Jaarlijks worden ruim 100.000 vrouwen in de leeftijd van SO tot 75jaaronderzocht. Ditgebeurtin twee onderzoekscentra in Rotterdam en in zes mobiele 'screeningseen- heden' die omde twee jaarde gemeenten in de regio Zuidwest Nederland bezoeken. Ons hoofdkantoor is gevestigd in Rotterdam. en dringend bevoegde Radiodiagnostisch Ben jij op zoek naar een functie die perfect te combineren is met je gezin? En waarin je meewerkt aan een goed doel? Misschien moeten wij dan eens praten. Samen kunnen we dan namelijk een goede match maken. Als bevoegd radiodiagnostisch laborant kun je, door mee te werken aan het bevolkingsonderzoek borstkanker, je kennis een geheel nieuwe invulling geven. Lekker zelfstandig. Parttime. Zonder nacht- en weekenddiensten. En de aanvullende opleiding tot screeningslaborant betalen wij voor je. Wij vragen: - een afgeronde opleiding tot radiodiagnostisch laborant; - goede contactuele eigenschappen; - beschikbaarheid van minimaal twee dagen per week; - bij voorkeur eigen vervoer. Wij bieden: - grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid; - betrokken collega's; - aanstelling en salariering volgens CAO Ziekenhuizen; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Bel voor meer informatie of schrijf naar: Stichting Bevolkingsonderzoek Borstkanker Zuidwest Nederland (SBBZWN) t.a.v. mw. drs. J.C.I.Y. Reijerink-Verheij, directeur, Postbus 289,3000 AG Rotterdam, telefoon (010) 44 05 804. 4*28 E CEMTRAAL STATION II if OPENBAAR VERVOER: Trein: station Blaak. Loopafstand 10 minuten Metro: station Oostplein. Loopafstand 5 minuten Bus; Westnederland lijnen 98 en 190. Halte Oostplein Tram: tijnen 1,7 en 8. Halte Oostplein EIGEN VERVOER: Op de Ai6/£i9 neemt u de afslag Rotterdam-Centrum/ Capeile a/d IJssel (N210 ats u Rotterdam nadert de rechter rijstrook aanhouden). Vervoigens borden Rotterdam-Centrum votgen. U rijdt 3 km iangs het water en bij het 3e verkeersiicht ziet u rechts het Havenziekenhuis (schuin tegenover zwembad Tropicana). PARKEREN: Het Havenziekenhuis beschikt over beperkte parkeerruimte. U wordt daarom geadviseerd gebruik te maken van de aanwezige parkeerruimte in de nabije omgeving van het zfekenhuis. Achter het ziekenhuis op de Oosterkade, bij Tropicana en naast het ziekenhuis (over de brug) op's Lands Werf (betaatd parkeren). Haringviiet is deze dag gratis parkeren. als je iets onderzoekt, doe het dan goed Intomart bv is een onderzoeksorganisatie met een toonaangevende positie in Nededand. Samen met twee Belgische werkmaatschappijen is de holding Intomart Benelux aangesloten bij de intemationale onderzoeksgroep GfkAG, met een wereldwijd netwerk en vestigingen in vrijwel alle landen van Europa. De afdeling Media Onderzoek is verantwoordelijk voor de uitvoering van het kijk- en luisteronderzoek en voorziet hiermee alle publieke en commerciele televisie- en radio- zenders van gegevens over het kijk- en luistergedrag van de Nederlandse bevolking. De Technische Dienst verzorgt het instalieren en onderhouden van elektronische apparatuur in de deelnemende panelhuishoudens. Op de afdeling is een vacature ontstaan voor een Voor het werkgebied Den Haag/Rotterdam en midden Nederland fulltime Taken en verantwoordelijkheden Zorgdragen voor het zelfstandig uitvoeren van installaties in de panelhuishoudens; Het adequaat oplossen van storingen in deze installaties; Zorgdragen voor correct beheer en uitvoering van geagendeerde afspraken. Profiel Opleiding Mbo of een opleiding op gelijkwaardig niveau; Goede kennis van en ervaring met televisie- en videoservice; Goede communicatieve vaardigheden; Woonachtig in regio Den Haag/Rotterdam of midden Nederland; Bezit van rijbewijs B/E Wij bieden Een professionele, inspirerende en inforrmele werkomgeving bij een toonaangevende organisatie; Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden (o.a. goed salaris, variabele werktijden, 13e maand, mogelijkheden om cursussen en opleidingen te volgen). Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer Kees van den Hurk, hoofd Technische Dienst fkees.van.den.hurk.intomart.nl) tel. 035 - 625 84 11. Graag zien wij uw sollicitatie binnen twee weken tegemoet. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Intomart bv, t.a.v. Linda Holtz, hoofd Personeel Organisatie, Postbus 10004, 1201 DAHilversum flinda.holtz@intomart.nlf Kijk ook op onze website: www.lntomart.nl. nteel zijn functies beschikbaar in de regio van Rotterdam, 's-Gravenhagc en Nijmegen- ss. t de regio van jouw woonplnats verricht je onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan keukeninstailaties. Onze klanten bereik je met een bedrijfsauto. Wij bieden je een zelfstan- functie met veel afwisseling. De buitendienxt van ons Serviceteam wordt gevormd door 30 collega's. Edn van deze coiiega's zal je graag inwerken en bekend maken met de pro- waar je als servicetechnicus mee te maken krijgt. opleiding Elektrotechniek, mimmaat op LTS/VBO-niveau in bet bczit van rijbewijs B kiantgerichte insteJling en goede contactuele eigenschappen varing met gas, water en/of stoom en/of kennis van grootkeukeninstaliaties strekt tot nbeveling de verkoopdivisie van Contact-Roestvrijstaai zijn wij op zoek naar een de hoofdvestiging van Ridderkerk bereid je projecten voor in nauwe samenwerking met clleiders. De planning van de projecten en de monteurs weet je goed op elkaar af te stem- Jij vormt de schakel tossen de binnen- en de buitendienst. ihnische vooropleiding op MBO-niveau kiantgerichte insteJling en communicatieve vaardigheden goed kunnen omgaan met Windows/Word/Excel kennis van grootkeukeninstaliaties strekt tot aanbeveJing indien je wilt reageren, vetzoeken wij je v<56r IS oktober 2001 telefonisch contact op te nemen of een sollicitatiebrief met een curriculum vitae te zenden naar: Contael-Roestvrijstaal B.V. La.v. mevr. K. Roozeboom Scbcepmakcrstraat 5 2984 BE Ridderkerk foon: 0180-485211 0180-485303 -Rocstvrijstaal B.V. is actief als producent en instaliateur van grootkeukenapparatuur en crkspoelmachines, zowcl voor do verzorgingssector als voor bcdrijfsrestaurants en horoca. 160 medewerkers in haar vakgebied toonaangevend op de Nederlandse markt. ng van onze afdeling Service zoeken wij op kotto termijn Reebok Reebok International Ltd. geniet wereldwijd bekendheid met haar ontwerp, productie, marketing en distributie van sport-, fitness-, en vrijetijdsschoenen, kleding en accessoires. Reebok verkoopt haar producten in ongeveer 170 landen. Naast het merk Reebok voeren wij ook de merken Rockport, Greg Norman en Ralph Lauren. Prominenten die door Reebok worden gesponsord zijn o.a. Venus Williams, Patrick Rafter en Allen Iverson. De omzet bedroeg in 2000 wereldwijd 2,9 miljard. De logistieke dienstverlening voor Europa bevindt zich momenteel in een centralisatiefase. Leidend in deze centralisatie is de opstart van het nieuwe 'state of the art' Europese Distributiecentrum, met een oppervlakte van 50.000 m2, gevestigd op de Maasvlakte te Rotterdam. Voor ons hypermoder- ne distributiecentrum zijn wij op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde: Werkzaamheden: Lossen van vrachtwagens; Controleren van zendingen; Goederen in de daartoe bestemde Bulk- of Pickstellingen plaatsen; Invoeren van magazijnmutaties in het geautomatiseerde systeem; Verzamelen van orders met gebruik- making van scan-apparatuur; Voeden van diverse sorteer- machines; Verrichten van Value Added Services; Verzendklaar maken van orders; Beladen van vrachtwagens. Eisen: Nauwkeurig kunnen werken; Flexibele houding m.b.t. het werken op verschillende afde- lingen binnen het warehouse; Focus op zowel productiviteit als kwaliteit; Goede kennis van de Nederlandse taal. Wensen: Ervaring met magazijnwerk- zaamheden; Bezit van een heftruckdiploma; Kennis van geautomatiseerde warehouse systemen en ervaring met RF-scanners. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesjeld.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 4