KORTI A II k' dejong- Jongerenwerker m/v (20 uur) WERKVOORBEREIDER m/v Lutters Handel -7# Vertegenwoordiger Zuid-Holland by Annelies Annelies L /z INSULATION www.boulangerie.nl standplaats omgeving Rotterdam - Den Haag EcoLoss Milieu-incidentbestrijding A/Uv.a. fl. 149,- A/L/v.a. fl. 199,- A/L/v.a. fl. 149,-..., j Vf i i Net even anders... Lutters Handel is een landelijk opererende voorraadhoudende groothandel is stalen buizen, fittingen, flenzen en aanverwante artikelen. Wij zijn op zoek naar een jonge enthousiaste, gemotiveerde, fysieke en accurate MAGAZIJNMEDEWERKER m/v gewenste leeftijd 18-35 jaar voor het verwerken van uitgaande orders, binnenkomende goederen, lossen en laden van transporteurs en alle andere voorkomende werkzaamheden. Wat wij van u verwachten: - Zelfstandige, klant-/leveranciergerichte, kwaliteitsbewuste en stressbestendige instelling - Verantwoordelijkheidsgevoel - Flexibele instelling - Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift - Enige kennis van de materialen is een pre, doch niet noodzakelijk, wel kennis van magazijnwerk - Het aankunnen van zelfstandig regelen en prioriteiten kunnen stellen van alle voorkomende werkzaamheden en alleen kunnen werken. Wat wij bieden: - Een afwisselende, zelfstandige en verantwoordelijke functie - Indien nodig gewenste opleidingen - Salaris overeenkomstig opleiding en ervaring - Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Hebben wij uw interesse gewekt: Dan verzoeken wij u om uitsluitend schriftelijk te reageren en uw sollicitatie te richten aan: Lutters Handel Postbus 20 3100 A A Schiedam HI www.pvandervelden.nl Week 45 T0TAAL-TX12 KVV Regio Noord-West. KW is een overkoepelerid orgaan van tien katholieke verplegings- en verzorgingsinstellingen in Rotterdam, waar achtergrond, per- soonlijkheid en levensritme van bewoners en medewerkers alle ruimte krijgen. Regio Noord-West bestaat uit het geriatrisch centrum Stadzicht en verzorgings- huis Liduina. Twee moderne instellingen met een gevarieerd zorgpakket die je de vrijheid geven om zorg op jouw manier in te vullen. Medio april is Stadzicht in verband met renovatie verhuisd naar een tijdelijke locatie aan de Boezemweg in Rotterdam. We zijn op zoek naar enthousiaste kandidaten voor de fulltime of parttime t/U" De driejarige fulltime opleiding is een combinatie van theorie op school en wer- ken in het verpleeghuis. Je start met-een theoretisch deel van zeven maanden op het ROC Zadkine. Hierna krijg je een leer-arbeidsovereenkomst, waarbij je 36 uur per week in het verpleeghuis werkt. We verwachten dat je minimaal 16'jaar en acht maanden oud bent en dat je een VBO-diploma hebt met minimaal twee vakken op C-niveau (waaronder Nederlands) en drie vakken op B-niveau. Of je hebt een mavo-diploma of een bewijs waaruit blijkt dat je drie leerjaren havo of vwo met gunstig gevolg hebt doorlopen. In februari 2002 starten we ook met een driejarige parttime opleiding, de eendagsvariant, op het ROC Zadkine. Hierbij ga je een dag per week naar school en werk je minimaal 24 en maximaal 32 uur per week binnen Stadzicht. Voor de schooldag krijg je vier uur tijd vergoed. Voor deze opleiding moet je minimaal 23 jaar zijn. Je hebt een van de opleidingen of certificaten die hierboven bij de fulltime opleiding zijn vermeld. Zowel de fulltime als de parttime opleiding bieden je een prima opleiding waarbij je tegelijkertijd leert en werkt met en voor mensen. Het resultaat is een waarde- vol, erkend diploma waarmee je ook in de toekomst van werk verzekerd bent. Interesse? Wil je meer informatie, neem dan contact op met Carien van Vuuren of Diny Burggraaf, opleidingsfunctionarissen, telefoon (010) 443 0 443, op maan- dag, dinsdag, donderdag en vrijdag. Je sollicitatie kun je binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan Irene Zirkzee, personeelsfunctionaris, Overschiese Kleiweg 555, 3045 LJ Rotterdam. Of reageer per e-mail: i.zirkzee@kw.nl. KVV. RUIMTE VOOR JOUW KIJK OP ZORG KW bestaat uit: Antonius Binnenweg, Antonius IJsselmonde, Dorpsveld, Dijkveld, Joachim en Anna, Uduina, Maasveld, Nijeveld, Simeon en Anna, Stadztaht. KVV Antonius IJsselmonde verpleeghuis. KW is een overkoepelend orgaan van tien katholieke verplegings- en verzorgingsinstellingen in Rotterdam, waar achtergrond, persoonlijkheid en levensritme van bewoners en medewerkers alle ruimte krijgen. Antonius IJsselmonde is een van de verpleeghuizen van KW en behoort samen met woon- en zorgcentra Dijkveld en Nijeveld tot de regio Oost. Antonius IJsselmonde is een moderne instelling met een gevarieerd zorgpakket, waar je de vrijheid krijgt om zorg op jouw manier in te vullen. De vele voorzieningen en activiteiten die de sector Sociaal Hart biedt, onder- schrijven de visie dat onze klanten kunnen uitgaan in eigen huis. Compleet met restaurant, stiltecentrum, binnentuin, activiteitencentrum, winkel, kapsalon, pedicure en receptie: de wensen van de klant zijn voor ons het uitgangspunt. De nauw samenwerkende sectorleiding bestaat uit een sectorhoofd, een manager bedrijfsvoering en een zorgmanager. Voor de sector Sociaal Hart zoeken we momenteel een V (36 uur) Met uw mede-leidinggevenden bent u verantwoordelijk voor een dyna- mische en op kwaliteit gerichte uitvoering van het beleid van de sector Sociaal Hart, waarbij u gezamenlijk aan alle medewerkers van de sector leiding geeft. Daarnaast richt u zich op een adequate en efficiente inzet van circa 60 medewer kers (roosterprogramma, ziekmeldingen, vervanging e.d.) en bent u verantwoor delijk voor de kwaliteit en inzet van materialen en middelen voor het primaire proces. U beschikt over een relevante hbo-opleiding (Hotelschool) en over ruime leidinggevende ervaring. Op een inspirerende wijze motiveert u mensen en u bent sowieso een initiatief- rijke en daadkrachtige persoon met uitstekende communicatieve vaardigheden. Ook kunt u zelfstandig en in teamverband werken. Belangrijk is dat u gevoel voor en een heldere visie op dienstverlening combineert met affiniteit met patienten/- bewoners van een verpleeghuis. Graag zien we dat u goed overweg kunt met automatiseringsystemen. Rekent u op een boeiende en uitdagende functie binnen een professionele en ambitieuze organisatie. De salariering van deze functie inclusief de oVerige arbeidsvoorwaardenis conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Een definitieve waardering van deze functie vindt nog plaats volgens het functiewaarderingssysteem (FWG). Interesse? Mevrouw E. Debije, zorgmanager, en de heer H. Stravers, sector hoofd, zijn graag bereid al uw vragen te beantwoorden, telefoon (010) 479 86 42. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen zenden naar: Antonius IJsselmonde, t.a.v. de heer J.J. Barg, personeelsfunctionaris, Groene tuin 1, 3078 KA Rotterdam. Of reageer per e-mail: jebarg@kvv.nl. KVV. RUIMTE VOOR JOUW KIJK OP ZORG KW bestaat uit: Antonius Binnenweg, Antonius IJsselmonde, Dorpsveld, Dijkveld, Joachim en Anna, Liduina, Maasveld, Nijeveld, Simeon en Anna, Stadzicht, creatief ontplooien voorlichten afstemmen ontmoeten opvangen activeren vormen OLjf Brede Weizijnsorganisatie Delft De Stichting Breed Welzijn Delft is ontstaan uit een nauwe samenwerking tussen de gemeente en de instellingen voor Jongerenwerk in Delft. Op korte termijn zal het werkterrein van de Stichting worden uitgebreid met het buurt- en wijkwerk. Momenteel worden de mogelijkheden voor uitbreiding met het ouderenwerk onderzocht. Op langere termijn wordt verdere groei met bijvoorbeeld het vluchtelingen- werk overwogen. De totale omvang van het personeelsbestand, inclusief WlW-medewerkers en ID-medewerkers, zal uitkomen tussen de 70 en 100 fte's. Wij zoeken op korte termijn een: Functie-inhoud: Ontwikkelen, organiseren en uitvoeren van een kwalitatief sterk activiteiten- programma. Aanwezig-zijn bij openstellingen ten behoeve van signalering en het onder- houden van contacten met de doelgroep. Werving en ondersteuning van vrijwilligers en/of vakkrachten ten behoeve van de uitvoering. Ontwikkeling en (gedeeltelijke) uitvoering van een nieuw aanbod op basis van signalen en maatschappelijke thema's. Begeleiding/activering van jongeren in hun streven naar verbetering van hun leefomgeving. Zorgdragen voor informatievoorziening in jongerenaccommodaties in Delft. Functie-eisen: Een afgeronde HBO-opleiding. Kennis van en affiniteit met de doelgroep en het jongerenwerk. Een enthousiaste, hartelijke en flexibele werkhouding. Gedegen kennis van de sociale kaart op het gebied van scholing, arbeid, welzijn en zorg. Aantoonbare goede contactuele-, redactionele en onderhandelingsvaardig- heden. Flonorering, informatie en sollicitatie Het salaris is volgens CAO Welzijn en bedraagt voor een fulltime aanstelling (36 uur) 4.040,- tot 5.396,- per maand. (Functie: SCW 2, schaal 18-30) U kunt uw sollicitatie, die wij graag uiterlijk 16 november a.s. ontvangen, richten ter attentie van de heer P. van Kan, Nieuwe Plantage 95,2611 XM Delft. Voor informatie over de functie kunt u tevens met hem contact opnemen, tijdens kantooruren te bereiken op 015 - 214 79 41 of per e-mail:bwd@ breedwelzijndelft.nl Cleton Insulation BV is onderdeel van Cape Industrial Services Ltd. in Engeland en voert grote, middelgrote en kleine isolatieprojecten uit in met name Nederland, Belgie en Duitsland. Tevens heeft Cleton Insulation B Veen groot aantal onderboudscontracten in deze landen op gebied van isolatie-, stelling-, tracing- en asbestsaneringswerkzaamheden. Onze opdrachtgevers bevinden zich voornamelijk in depetrochemische, voedings- en farmaceutische industrie. In verband met het (pre) pensioen gaan van een van onze medewerkers, zijn wij voor ons bedrijfsbureau op zoek naar een: De werkzaamheden bestaan onder meer uit: - het controleren van opdrachten aan de hand van aangeboden offertes - het uittrekken van materialen per project - het inplannen van direct personeel per project - het factureren van de uitgevoerde werkzaamheden per project - het maken van nacalculaties per project - het assisteren van de afdeling calculatie - het overleggen met opdrachtgevers, uitvoerders en de werkplaatschef over de voortgang van de werkzaamheden U zult in teamverband werken en rapporteren aan het hoofd van de afdeling. Wij vragen: - minimaal MBO-niveau (bv. MTS-wtb/MEAO-BE) - goede contactuele eigenschappen in woord en geschrift - enthousiaste werkhouding (intern en extern) Wij bieden: - een goed salaris - prima secundaire arbeidsvoorwaarden - een prettige werksfeer - doorgroeimogelijkheden op termijn Uw schriftelijke sollicitatie (met c.v.) kunt u richten aan: Cleton Insulation BV T.a.v. de heer J.A.M. van Mierlo Postbus 160, 3130 AD Vlaardingen E-mail: west@cleton.com Tel. 010-4341011 1 r/e*3FtM*tc& Boulangerie de France is een belangrijke importeur en vooraanstaand leverancier van een groot assortment bake-offproducten (Frans brood, Italiaanse specialiteiten en bladerdeegproducten). Op dit moment is er een vacature binnen ons verkoopteam. Daarom zijn wij op zoek naar een commercieel talent voorde Junctie van: De functie U wordt verantwoordelijk voor het behalen van de verkoopdoelstellingen voor uw rayon. Dit betekent veel zelfstandigheid en verantwoordelijkheid. Uw voornaamste taken bestaan uit: - het onderhouden van contacten met bestaande afnemers; zowel met grossiers als met detaillisten, samenwerken is een sleutelbegrip - werven van nieuwe klanten - het verzorgen van verkooppresentaties - het deelnemen aan promotionele activiteiten en beurzen Profiel vertegenwoordiger Leeftijd 23-32 jaar, MBO-opleiding of vergelijkbaar door ervaring verkregen. Verkoopervaring is een pre, evenals enige computerkennis en het bezit van een rijbewijs. Wij bieden Een afwisselende job waarin uitstekende producten en een uitdagende markt centraal staan. U gaat deel uit maken van een enthousiast en jong team. In een prettige, collegiale werk omgeving. Training en opleiding vormen een onderdeel van het bedrijfsbeleid. Naast uw salaris, dat afhankelijk is van uw ervaring en leeftijd, bieden wij u een uitstekende onkostenvergoeding, pensioenvoorziening en een representatieve auto van de zaak. De reactie Spreekt de functie u aan? Richt dan uw bondige sollicitatiebrief met curriculum vitae en pas- foto binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie aan: Boulangerie de France B.V., Jac. P. Thijsselaan 59, 1431 KD Aalsmeer. Tel. 0297 - 34 13 11. Vermeld links boven op de envelop "Sollicitatie". Tevens mogelijk per e-mail: info@boulangerie.nl EcoLoss is een dynamisch bedrijf met 25 personeelsleden, in het hart van het Rotterdamse Havengebied en is gespecialiseerd in het integraal afhandelen van inciden- ten en calamiteiten (lekkages van olie en gevaarlijke stoffen, milieuadvies en onderzoek). Wegens doorzet- tende groei is EcoLoss op zoek naar versterking. Medewerker Projectafwikkeling (m/v) Werkzaamheden en eisen: facturatie, administratieve afhandeling en vervaardigen van projectrapportaqes middelbare opleiding en goede beheersing van de Nederlandse taal (aankomend) Milieukundig uitvoerder/adviseur Werkzaamheden en eisen: afhandeling van incidenten en rapportage flexibel en goede contactuele eigenschappen bereid tot het draaien van wachtdiensten middelbare of hoge beroepsopleiding affiniteit met milieu is vereist Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u zenden aan: EcoLoss Crew BV, t.a.v. de heer ing L.A. Verhoog Bakkersoordsekade 40, 3195 GN Pernis-Rt. Telefoon: 010-416 25 00 www.ecoloss.nl Bekende merken NU met korting!m2 Jacks en coats 67.fi/ Regenjassen en mantels €90.30 Japonnen en pakjes 67.61 Pantalons met elast. band A/Uv.a. €35.85 En heel veel andere aanbiedingen! maten 36 t/m 58, speclale korte-taille maten 17 t/m 25 www.anneliesctejongmode.nl Molenvliet 121-123, Rotterdam-Lombardijen, tot. (010)4193057 Straatweg 41-43, Hotterdam-Hillegersberg, tel. (010)4221943 maandag en koopavond gesloten GROOTHANDEL IN STAAL, BU1ZEN EN AANVERWANTE ARTIKELEN Automobielbedri jf P van der I Velden is dealer van MAN-trucks. Wegens het enorme succes van de nieuwe MAN-TGA zijn wij op zoek naar een Assistant magazijrv chef en een 1*/ 2* Bedrijfswagen technicus. (M Functie-informatie assistent magazijnchef Je bent verantwoordelijk voor in- en verkoop van onderdelen en vervangt de magazijnchef bij diens afwezigheid. Je kunt klant gericht denken en je hebt goede contactuele eigenschappen. Je hebt een opleiding Op Mbo-niveau en ervaring in auto-onderdelen. Kennis van de Duitse taal is een pr£. Functie-informatie 1e/2e bedrijfswagen technicus Je werkzaamheden betreffen vooral reparaties en onderhoud aan trucks van klanten. Je hebt een le bedrijfswagen technicus opleiding (of studerend hiervoor) of gelijkwaardig. Gevoel voor accurate en professionele dienst verlening en werken in teamverband is een pr£. Voor meer informatie: dhr. J. Verhees, 06-2053 6007 P. van der Velden BV Zweth 30, 2991 LH Barendrecht. Tel. 0180 - 619 611

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 26