Ik bepaal m'n eigen rijtijden' ooooo epsoo ooooo ADMINISTRATIVE ASSISTANT TODAY Gezocht: Buschauffeurs m/v II EEN DIRECTEUR (M/V) Medewerker Product Kwaliteitsbeheersing (sr VOORZITTER v/m POCENT NATUURKUNPE/NaSK PEWEGINGSONPERWIJS of WISKUNPE Secretaresses m/v www.secretarytoday.nl Week 46 T0TAAL-TX14 U* JS.- De Geschillenadviescommissie werkt voor drie woningcorporaties in Rotterdam en in de regio. De taak van de commissie is de besturen van de betrokken corporaties te adviseren over de afhande- ling van geschillen die bij de commissie worden ingediend. De Geschillenadviescommissie bestaat uit 7 leden, die zijn voorgedragen door huurders, onderne- mingsraden en besturen van de corporaties. Daarnaast kent de Geschillenadviescommissie een onafhankelijk voorzitter. Als gevolg van uitbreiding van het aantal deelnemende corporaties en een in uitvoering zijnde eva luate verkeert de Geschillenadviescommissie in een ontwikkelingstraject, waarin de voorzitter een belangrijke rol dient te vervuilen. In verband met het vertrek van de huidige voorzitter per 1 januari 2002 zoekt de Geschillen adviescommissie kandidaten voor de functie van De taken van de voorzitter zijn globaal - als antenne functioneren voor fouten, onbegrip en onvolkomenheden in de (woon)dienst- verlening; - een bijdrage leveren aan een goede relatie met de klant; - aan de hand van concrete klachten, interne procedures en werkwijzen kritisch toetsen en het oordeel in adviezen omzetten. Wij vragen van de voorzitter de bekwaamheid om - op basis van gelijkwaardigheid leiding aan de vergaderingen van de commissie te geven; - uit schriftelijke stukken een helder beeld te vormen van het voorgelegde probleem; - in hoor- en wederhoorsituaties adequate vragen te stellen; - door een communicatieve instelling draagvlak voor adviezen te creeren. Daarnaast zijn inlevingsvermogen en een gevoel voor redelijkheid en billijkheid eigenschappen waarover de voorzitter die wij zoeken dient te beschikken. Gelet op de samenstelling van de Geschillenadviescommissie gaat onze voorkeur uit naar een vrouw. Wij bieden - een boeiende (parttime) functie; - samenwerking met een gemotiveerd team; - een vergoedingsregeling voor het voorbereiden en leiden van vergaderingen en hoorzittingen. Uw reactie en informatie Wannear u gei'nteresseerd bent in de functie kunt u tot 5 december 2001 uw sollicitatie richten aan de secreiaris van de Geschillenadviescommissie, mevrouw R.A. Schipperus, Postbus 18, 2650AAEerkel en Rodenrijs. Wanneer u inhoudelijk meer informatie wilt hebben kunt u contact opnemen met de vice-voorzitter, mevrouw A. van de Merwe, telefoon 010 - 2917641 Bent u de enthousiaste die wij zoeken voor de C5G Willem van Oranje in Oud-Beijerland? Op onze hoofdvestiging in Rotterdam zoeken wij voor de afdeling boekhouding een Administratief Medewerker (m/v) fulltime (39 uur) van eyle ruygers International Surveyors Adjusters (Benelux) B.V. in Rotterdam-Schiebroek, an organisation involved in transport claims, survey and recovery, is seeking assistance. We would like to hear from someone fluent in both verbal and written English and Dutch, who is familiar with Word. Working hours are basically from 09.00 to 17.00 o'clock, 4 or 5 days per week. xaft. Please direct your written application to: International Surveyors Adjusters (Benelux) B.V. P.O. Box 33009,3005 EA Rotterdam, attn. Mrs. Erica van der Meer 1 -f v i j j H P 1 je kunt meer dan je denkt. DE VERENIGING VOOR PROTESTANTS CHRISTELIJK ONDERWIJS TE HEERJANSDAM ZOEKT PER DIREKT voor basisschool "De Rank", Sportlaan 14, Postbus 26, 2995 ZG Heerjansdam De vereniging voor PCO te Heerjansdam (150 leden) is een zogenaamde eenpitter. Onze vereni ging bestaat uit een dagelijks bestuur, een algemeen bestuur, een medezeggenschapsraad en een ouder- raad. De vereniging stelt zich actief op als het gaat om bestuurlijke schaalvergroting. De school heeft een (stabiel) leerlingenaantal van circa 200, verdeeld over acht groepen. Onze school participeert in het federatieve samenwerkingsver- band Weer Samen Naar School regio Ridderkerk. Wij schenken aandacht aan zorgleerlingen door het inzetten van remedial teaching en interne begelei- ding. Ook de ontwikkelingen rond de zogenaamde jonge risicokinderen hebben onze aandacht. Een speerpunt voor de komende jaren is het verder ont- wikkelen van het ICT beleid. Heerjansdam is een zelfstandige gemeente (circa 3.500 inwoners), landelijk gelegen tussen Barendrecht en Zwijndrecht. Provinciale en lande- lijke overheid spreekt zich binnenkort uit over zelf- standigheid dan wel een fusie met 66n van de buur- gemeenten. Binnen de gemeente is De Rank de enige school voor bijzonder onderwijs. Voor de fulltime functie zoeken wij een directeur die als het nodig is ook voor de klas kan staan. Het directeurstatuut vormt de basis voor samen werking tussen bestuur en directie. Waar is onze school naar op zoek? EEN ENERGIEKE OPEN DIRECTEUR DIE: handelt vanuit christelijke levenswaarden; op integere wijze om weet te gaan met alle betrokkenen (team, kinderen, ouders, mr, bestuur, gemeente) en verschillende visies kan integreren; richting en sturing geeft aan het team en aan de individuele medewerker; de cursus schoolleider heeft gevold of bereid is deze te volgen; die op basis van ervaring weet wat leidinggeven is. Een assessment behoort tot de mogelijkheden. Bent u op zoek naar een uitdagende baan in een vriendelijke en sfeervolle werkomgeving, solliciteer dan binnen 10 dagen op bovenstaand adres of informeer u nader bij Akke Gerritsen, zij staat u graag te woord na 18.00 uur op telefoonnummer: 078-6771947 De Defensie Pijpleiding Organisatie (DPO) beheert en exploiteert het Nederlandse deel van het Central Europe Pipeline System, een pijpleidingsysteem voor het transport van aardolieproducten. Bij de productverantwoordelijke eenheid Operation Onderhoud in Poortugaal bewaakt de twee man sterke productgroep Product Kwaliteitsbeheer- sing de productkwaliteit binnen de DPO: van innamen en opslag tot het transport door de pijpleiding en de aflevering. Hier ligt een uitdaging voor een mbo'er (v/m) in de functie van In deze functie analyseert u brandstofproducten die worden ingenomen, opgeslagen en vervoerd en controleert u maandelijks productleveringen die zijn afgenomen door de Nederlandse krijgsmachtdelen. Analyseresultaten beoordeelt u ook zelf en indien nodig assisteert u de depotbedrijfslaboratoria. Bij dit alles onderhoudt u de apparatuur van de laboratoria, bereidt u aankopen voor de laboratoria voor en verzorgt u de voor- raden van de chemicalien (zowel kwalitatief als kwantitatief), het glaswerk en andere benodigdheden. Bovendien beheert u de monsteropslagruimte waarin de referentie- monsters van de verpompte producten bewaard worden, waarbij u ook de nodige administratie voor uw rekening neemt. Met uw collega's verzorgt u het praktijkgedeelte van de laboratoriumcursus DPO. Met uw expertise adviseert u bij problemen met of vragen over analysetechnieken. U verricht consignatiediensten buiten de normale kantoortijden ten behoeve van de afhandeling van kwalitatieve calamiteiten. Dankzij dit alles bent u de aangewezen persoon om de senior Product Kwaliteitsbewaking te vervangen bij diens afwezigheid. U heeft allereerst een mbo-opleiding richting Chemie (MLO) - of een door opleiding en ervaring verkregen gelijkwaardig werk- en denkniveau - en u kunt goed overweg met laboratorium- en kantoorautomatisering. Niet alleen bent u bereid tot het verrichten van consignatiediensten (buiten de reguliere werktijden) en incidenteel ook onregelmatige diensten. U bent ook bereid om aanvullende vakgerichte cursussen en opleidingen te volgen. Het Engels en Duits beheerst u redelijk - zowel mondeling als schriftelijk - en we zien graag dat u zelfstandig kunt werken en serviceverlenend bent ingesteld. U bezit het rijbewijs B en kunt vertrouwen op prima contactuele vaardigheden. Wij bieden u een verantwoordelijke functie binnen een strategisch zeer belangrijke orga nisatie als DPO. Afhankelijk van uw kennis en ervaring bedraagt het bruto maandsalaris maximaal f 4.800,- (schaal 6 BBAD), exclusief 8% vakantietoeslag. Rekent u verder op minimaal 23 vakantiedagen per jaar en op een uitgebreid pakket studiefaciliteiten om uw vakkennis up-to-date te houden en uit te breiden. Bovendien kunt u zelf de balans tussen werk en prive bepalen door te kiezen voor een werkweek van 36, 38 of 40 uur. Bent u geinteresseerd in deze functie dan kunt u contact opnemen met de heer ing. L.J. van der Meer, senior Product Kwaliteitsbeheersing, (010) 506 15 18. Voor infor matie over de sollicitatieprocedure kunt u terecht bij mevrouw A.M. van Roon-van der Meer, de senior Personeel Organisatie, (010) 364 24 27. In het kader van het eman- cipatiebeleid streeft de Koninklijke Luchtmacht naar het in dienst nemen van meer vrouwen. Ook geinteresseerden die behoren tot een etnische minderheidsgroep en gehandicapten worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u binnen 14 dagen na verschijning van deze adver tentie sturen naar de Defensie Pijpleiding Organisatie, t.a.v. mevrouw A.M. van Roon- van der Meer, postbus 73, 2200 AB Noordwijk. Per e-mail kan ook: s.vanroon@dpo.mindef.nl. Surf voor de meest recente vacatures bij Defensie naar www.defensie.nl/werkenbij LUCHTMACHT BURGERPERSONEEL (totaal 37 leauren regulier per 1 februari 2002) (27 lesuren vervangirig per direct) (20 lesuren vervanging per direct) Neem dan contact op met mevrouiv A. M. van Bommel (Lid Centrale Pirectie) of mevrouw S. D. Koster-Gnos (Ffersoneelsfunctionaris) via telefoonnummer (0166) 634340 of per e-mail directie-secr@dewillem.nl Wi| zoeken: Wij bieden: Sollicitaties Van Eyle Ruygers is een groothandel gericht op industrie, overheid en installatiesector. Wij leveren technische gebruiks- en verbruiksartikelen, gereedschappen en machines en hebben een assortiment van ca. 100.000 artikelen, waarvan 30.000 op voorraad. Bij de zes vestigingen te Rotterdam Botlek, Amsterdam, Groningen, Hengelo en Arnhem zijn in totaal 120 medewerkers werkzaam. De functie: Je werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit registratie, controle en goedkeuring van inkoopfacturen. Daarnaast controleer je aanmaningen van leveranciers. Voor deze zelfstandige functie zoeken wij een enthousiaste collega met een nauwkeurige, servicegerichte, stress- bestendige en accurate instelling. Je kan goed in teamverband werken en beschikt over voldoende boekhoudkundige kennis en ervaring. Tevens ben je accuraat en flexibel ingesteld. Een uitdagende, afwisselende functie met doorgroeimogelijk- heden in een professionele organisatie. Vanzelfsprekend ontvang je een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties kun je binnen 2 weken richten aan: Van Eyle Ruygers bv, t.a.v. Aad Hanselman, Postbus 35040, 3005 DA Rotterdam of e-mail t.a.v. Aad.Hanselman@eer.nl. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Martine Witter, hoofd boekhouding. Tel.: (010) - 245 53 55. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. WEET WAT JE TE DOEN STAAT ALS HET OMGEWELD GAAT. m Ben jij die secretaresse op zoek naar een nieuwe uitdaging? Secretary TODAY ondersteunt je bij het zoeken naar de perfecte baan. Wij bieden jou intensieve coaching, trainingen en opleidingen. Wij geven workshops en houden persoonlijkheids- onderzoeken. En we hebben de teukste banen in de omgeving Rotterdam, zoals: HR Expatriate Support Employee voor een rederij Office Manager in hartje Rotterdam Senior Secretaresse bij een dynamische multinational Secretaresse Marketing bij een auto-importeur Secretaresse Makeiaardij in Spijkenisse Beheers jij de Nederlandse en Engelse taal en heb je een secretaries opleiding aangevutd met mini- maat 2 jaar werkervaring? Ben jij daarnaast flexi bel. zelfstandig en toe aan verandering? Dan ben jij bij ons aan het juiste adresl Kijk snel op onze website of neem contact met ons op en bel 010-411 51 08. r SECRETARY y in good company Haringvliet 92. 3011 TH Rotterdam. T 010-411 51 08. F 010-411 42 03. info@secretarytoday.nl "J tfviderrwr Station n r-tm t" Dennis is erg gesteld op z'n vrijheid. Ook als hij werkt. Daarom rijdt hij als buschauffeur voor EPS. Want daar kan hij z'n eigen rijtijden bepalen. En het is lekker afwisselend. De ene keer rijdt hij op een stadsbus, de andere keer in het streekvervoer. Wil je ook graag een vaste baan met de zekerheid van leuk werk? Dan ben je bij EPS van harte wel- kom. Ook als je nog geen papieren hebt, want wij regelen de opleidingen. Onze arbeidsvoorwaarden sluiten aan bij de CAO voor het personenvervoer. Je bouwt een prima pensioen op en je kunt reke- nen op een goede onkosten- en overwerk- vergoeding. Daarnaast krijg je alle gelegenheld tot bijscholing, want onze stelregel is: EPS heeft vestigingen in heel Nederland en is onderdeel van Consolid. Bel voor meer informatie onze vestiging in Rotterdam (OlO) 421 99 44 of kijk op www.eps.nl. human connection flexwerken in personenvervoer 0 Kb de raNU

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 33