Veiligheids BERGERAC Ton van den Berg's TAPIJTCORNER speelt Sint Nicolaas! Bij aankoop van tapijt, laminaat, gordijnen, lamellen en vinyl SURPRISE KORTINGEN! Zien is kopen. Reserveren voor later is geen probleem. Medewerker service- onderhoudsploeg m/v wijnen dranken VERKOPER/VERKOOPSTER gevraagd bij de ONS Thaise aardewerken sierpotten (nog ruim 9.000 stuks) en overige artikelen bestaande uit houtwerk, zoals consoles, pilaren, totempalen en kinderstoelen, schitterende klassieke spiegels, koloniaalse teakhouten kasten, tafels en stoelen, bamboe en teak houten tuinmeubilair. Buitenhavenweg 54b, Schiedam A. Assurantie Adviseur Binnendienst B. Assurantie Adviseur Buitendienst Frans Rietveldpad 2 3123 CD Schiedam tel. 010-4704461 Fax 010-4708390 www.biertapverhuur.nl ujjijiwi i w in/ v bij de ONS I Het Bureau voor Werk en Scholing in Schiedam heeft de volgende vacatures. Opleiding en ervaring IK'S zijn niet vereist, motivatie is het belangrijkste! jEjfal bij Unive Zuid-Holland West Functie Daar plukt u de vruchten van! Ook zijn wijgespecialiseerd inprojecten. Verder zoeken is tijd verspillen. Wij zijn echt de goedkoopste van Zuid-Holland. 's Gravenlandseweg 620 Schiedam - Tel. 010 - 4730717 IMiDl Geopend: vr 23 en za 24 november, vr 30 november en za 1 december Vanaf Koemarkt, Buitenhavenweg inrijden, na 700 meter linksaf het industrieterrein oprijden tot einde, middelste loods. Week 47 MAASPOST SCHIEDAM-XQ08 Ob mlww un In verband met de sterke groei zijn bij Unive Zuid-Holland West vacatures voor de functie van Assurantie-Adviseur Particulieren binnen- en buitendienst (m/v) in full-time dienstverband. A. Als adviseur binnendienst heb je een veelzijdige functie binnen ons verzekeringsbedrijf. Je hebt telefonisch, schriftelijk en persoonlijk contact met onze klanten. Je bent verantwoordelijk voor het onderhouden van contacten met bestaande verzekerden en voor het genereren van nieuwe relaties. Bovendien werk je nauw samen met de buitendienst-adviseurs en verricht je voor hen ondersteunende werkzaamheden. B. Als adviseur buitendienst heb je een veelzijdige functie binnen ons verzekeringsbedrijf. Je adviseert onze particuliere relaties op het gebied van zowel schade-, zorg- als levensverzekeringen. Je bent verantwoordelijk voor het onderhouden van de contacten met onze bestaande relaties en weet de portefeuille uit te bouwen. Profiel A. Je functioneert op MBO-niveau en bent in het bezit van het Assurantie B-diploma, of studerend hiervoor. Je hebt ervaring op commercieel gebied in de verzekeringsbranche. Je beschikt over goede sociale en communica- tieve vaardigheden en een commerciele en klantgerichte instelling. B. Voor deze functie zijn wij op zoek naar een adviseur. die mogelijk al enige ervaring heeft opgedaan als assurantie-adviseur in de buitendienst. Je opleiding is op MBO/HBO-niveau en je bent in het bezit van het Assurantie B-diploma en eventuele aanvullende vakdiploma's. Je beschikt over goede sociale en communicatieve vaardigheden en een commerciele en klantgerichte instelling. Aanbod Wij bieden je een afwisselende baan met de mogelijkheid om jezelf verder te ontplooien. Gezien de omvang van ons verzekeringsbedrijf is een verdere doorgroei mogelijk. Je salaris is overeenkomstig de CAO voor het verzekerings bedrijf met onder andere een dertiende maand en een premievrij pensioen, spaarregelingen, studiekostenregeling. De Assurantie Adviseur Buitendienst ontvangt een onkostenvergoeding en een auto van de zaak. Gei'nteresseerd? Ben jij de klantgerichte man of vrouw die wij zoeken? Stuur dan binnen twee weken een sollicitatiebrief met curriculum vitae naar: Unive Zuid-Holland West t.a.v. mevrouw Henny Maat-Streefland, personeelsfunctionaris. Postbus 30, 2650 AA Berkel en Rodenrijs. Voor nadere informatie nodigen wij je uit tijdens kantooruren contact op te nemen met de heer Dennis Teijgeler, hoofd Service Verkoop. telefoon 015-2742419/06-21572792. Unive Zuid-Holland West is een zelfstandige regionale Onderlinge Verzekerings Maatschappij in het Westen van Zuid-Holland, met vestigingen in Roelofarendsveen, Zoeterwoude-Dorp, Hazerswoude- Dorp, Leidschendam, Berkel en Rodenrijs, Den Hoorn, Maasland en Schiedam. Unive Zuid-Holland West biedt naast de brandverzekeringen een totaalpakket zorg-, schade- en levensverzekeringen. Wij werken daarbij volledig op Onderliilge basis, in een verenigingsstructuur en zonder winstoogmerk. Bij Unive Zuid-Holland West zorgen 65 medewerk(st)ers voor een persoonlijke diensrierlening aan de verzekerden. Unive Zuid-Holland West is per 1 juli 2000 ontstaah uit een fusie van zes Onderlingen. Door de uitvoering van het Strategisch Ondernemingsplan zal dit aantal op korte termijn toenemen met minimaal 25 medewerk(st)ers. Unive Zuid-Holland West is aangesloten bij Unive Verzekeringen, een landelijke Onderlinge verzeke- ringsmaatschappij met zo 'n 2500 medewerkers die samen de belangen behartigen van bijna anderhalf miljoen verzekerden. VERZEKERINGE Als u aandacht aan uw relaties schenkt... BEKENDMAKING Vanuiteen wijkpost in teamverband of koppels toezicht houden inde wijk en vraagbaak zijn voor het publiek. U gaat tevens de opleiding Algemeen Beveiligings Medewerker (ABM) volgen. In eerste instantie krijgt u een jaarcontract, bij goed functioneren wordt dit een contract voor onbepaaldetijd. Werkzaamheden: - duidelijk herkenbaar in uniform aanwezig zijn -rondes lopen in de wijk - onregelmatigheden doorgeven aan wijkpost - het signaleren van achterstallig onderhoud en schade - inroepen van hulpverlening bij eerste hulp aan personen -rapporteren van gebeurtenissen e.d. Functie-eisen: - tenminste 23 jaar of ouder - een jaar als werkzoekend ingeschreven staan bij het Arbeidsbureau - in het afgelopen jaar niet meer dan 3 maanden gewerkt hebben - goede sociale vaardigheden - goede beheersing Nederlandse taal (ook lezen en schrijven) - in teamverband kunnen werken - geen bezwaar tegen af en toe werken op koopavond en in de weekenden - bewijs van goed gedrag is noodzakelijk - een medische keuring maakt deel uit van de procedure Bel voor meer informatie: Isabel Sanmartin (010)246 50 63 Jules Stuger (010)246 50 42 Vanuit een wijkpost samen met collega's (waaronder veiligheids- assistenten) en medewerkers van buurtorganisaties zorgen voor een aangename leefomgeving in de wijk. Uw taak is in teamverband te zorgen voor het onderhoud. Werkzaamheden: klein onderhoud aan speelterreinen en reparaties aan straatmeubilair - signaleren van gebreken in openbaar gebied - verwijderen onkruid, graffiti, zwerfvuil - legen prullenbakken Functie-eisen: - tenminste 23 jaar of ouder - een jaar als werkzoekend ingeschreven staan bij het Arbeidsbureau - in de afgelopen 12 maanden niet meer dan 50 dagen gewerkt hebben - in teamverband en buiten kunnen werken - goede gezondheid - redelijk Nederlands kunnen spreken en begrijpen Bel voor meer informatie: Isabel Sanmartin (010) 246 50 63 Jules Stuger (010)246 5042, if Opheffings uitverkoop Absolute stuntprijzen 60 tot 70% korting P

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 21