maand een ndere truck' Loodgieter fi. BSW Rotterdam SERVICEMONTEUR Gezocht: Vrachtwagenchauffeurs m/v OOOOOO CfRDSOO OORCCIV OOOOOO Monteur le Monteur Centrum B. V. Product Specialist ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (m/v) afwisselend werk op vele locaties Eigen rayori. Eigen servicebus. Eigen verantwoordelijkheid. Onderhouds/servicemonteur Functie: Wij bieden: dpi DUIJVELAAR POMPEN 7 Administrateur woonzorgcentra centrale diensten je kunt meer dan je denkt. Proflel: CV-Monteurs it, '4" Ladder- en steigerfabriek EEN ZELFSTANDIGE BOEKHOUDER HOOG SALARIS!!! Administratief medewerk(st)er facturatie (60%) Buurt- en Speeltuinwerk BUURT- EN SPEELTUINWERK ROTTERDAM SPEELTUINBEGELEIDER Week 47 T0TAAL-TX12 A. Molendijk B.V. te Nieuwerkerk aid IJssel is sinds 1898 actief op het gebied van vlees- bewerking en dierlijke bijproducten bestemd voor wereldwijde export. Ze valt onder een groeiend internationaal opererend concern genaamd de Hespri Groep. De groep heeft vestigingen in Nederland, Groot-Brittannie, Tsjechie, Slowakije, Verenigde Staten, Canada, China, Australia en Nieliw-Zeeland. Wij zoeken per direct: FINANCIAL CONTROLLER (m/v) U bent verantwoordelijk voor de gehele financiele administratie en organisatie en de functionele controle op de uitvoering van de activiteiten binnen de diverse administraties. Uw werkzaamheden bestaan o.a. uit: Samenstellen van de maandelijkse management- rapportage en de jaarrekening; Het boeken en controleren van dagboek- bescheiden; Het verzorgen van de aansluiting tussen de goe- derenstroom, het salaris- en financiele systeem; Het opstellen en analyseren van de grootboek- rekeningen. Wie zoeken wij? Wij zijn op zoek naar enthousiaste kandidaten met HBO-werk- en denkniveau, met als voorkeur een afgeronde HEAO-BE/BA studie. U heeft minimaal 3 jaar werkervaring op een financiele administratie. U heeft kennis van moderne boekhoudsystemen en kantoorautomatisering. Als medewerker van de administratie maakt u deel uit van het kantoorpersoneel van 8 personen waarbij werken in teamverband centraal staat. De belangrijkste werkzaamheden zijn: De verwerking, controle en administratie van de inkoop van grondstoffen; Ondersteunen van de afdeling verkoop; Het boeken van de productieresultaten; Het bijhouden van de voorraad; Het onderhouden van telefonisch contact met de leveranciers binnen de Benelux en Duitsland; Beheer van de kleine kas. Wie zoeken wij? Wij zijn op zoek naar enthousiaste kandidaten met MBO-werk- en denkniveau. Tevens kunt u nauwkeurig, nauwgezet en in teamverband werken. Administratieve ervaring is een vereiste. Beheersing van moderne talen en ervaring met Microsoft Office is een pre. Wat bieden wij? Wij bieden een uitdagende baan in een dynamische werkomgeving. Verder bieden wij goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Reageren? U kunt uw reactie, uiterlijk twee weken na het verschijnen van deze advertentie sturen naar: B.V. Import- en Exporthandel A. Molendijk, t.a.v. mevrouw A. de Bruin, Postbus 50,2910 AB Nieuwerkerk a/d IJssel E-mail: anike.debruin@vanhessen.com, telefoon 0180 - 312744 Duijvelaar Pompen is Nederlands grootste zelfstandige pompenfabrikant en marktleider op het gebied van pompinstallaties voor transport van schoon- en vuilwater. Meer informatie vindt u op internet: www.dp.nl Telefoon: (0172) 48 83 88 Fax: (0172) 46 89 57 - De service monteur verricht zijn werk zaamheden met behulp van een speciaal daartoe ingerichte servicebus. Het werk omvat alle onderhouds- en reparatiewerk- zaamheden aan pompen en pompinstalla ties in een eigen rayon. INTERESSE OF MEER INFORMATIE OVER DEZE FUNCTIE: BEL DE HEER L. Heemskerk, telefoon: (0172) 48 84 41 OF (06) 558 739 91 Een afwisselende functie voor zowei mannen als vrouwen bij een jong en dynamisch bedrijf met een informele sfeer. Een goed pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen aan: Duijvelaar Pompen, afd. Personeelszaken t a v. mevr. M. van der Ploeg, Postbus 28,2400 AA Alphen aan den Rijn. Tel.. (0172) 48 83 88, Fax: (0172) 46 89 57, http://www.dp.nl, e-mail: pz@dp nl Bezoekadres: Kalkovenweg 13, Alphen aan den Rijn STICHTING ZORG r-\ V W IVI T x a d A C J Stichting Zorg Compas biedt huisvesting, verzorging, verpleging en zorgbemiddeling aan voornamelijk ouderen in de regio Rotterdam. In de 9 locaties werken in totaal ca. 800 medewerkers. Voor de Economisch administratieve dienst op het Centraal Service Bureau van de Stichting zoeken wij een Functiebeschrijving: U richt de administratieve dienstverlening in op de wensen en behoeften van de klanten, te weten het management van de drie woonzorgcentra en de centrale diensten (het Centraal Service Bureau en de keukens) en op de externe omgeving (clienten, overheid, leveranciers). - Deze klantgerichte dienstverlening omvat de opzet en de verwerking van de administratie van de woonzorgcentra en de centrale diensten, het opstellen van de begroting en calculates, de periodieke informatievoorziening en dejaarverslaggeving. In voorkomende gevallen bent u flexibel inzetbaar binnen andere terreinen van de Economisch administratieve dienst. U functioneert onder leiding van het hoofd Economisch administratieve dienst en stemt uw werkzaamheden in goed overleg af met uw collega's. Functieprofiel: U hebt een afgeronde opleiding gevolgd op HEAO, SPD of gelijkwaardig niveau. - U hebt relevante werkervaring, bij voorkeur met de wet- en regelgeving binnen de gezondheidszorg. - U beschikt over goede contactuele eigenschappen en een probleemoplossend denkvermogen. Onsaanbod: Wij bieden u een functie met veel eigen verantwoordelijkheid en ruimte voor eigen initiatief binnen een jong en enthousiast team in een dynamische en op vernieuwing gerichte organisatie. Wij hanteren de CAO Verpleging Verzorging, waarbij ruime aandacht besteed wordt aan nieuwe ontwikkelingen op het gebied van arbeidsvoorwaarden en personeelsbeleid. Belangstelling? Stuur dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 14 dagen naar Stichting Zorg Compas t.a.v. de heer J. Reuijl, afdeling P O, Postbus 81613009 AD Rotterdam. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer H.A. van der Helm, hoofd Economisch administratieve dienst a.i. of de heer C. van Klaveren, adjunct-directeur telefoon 010-2894343. Dino is gek op vrachtauto's. Geef hem elke maand maar een andere truck. Daarom rijdt hij als vrachtwagenchauffeur voor Transactiv. Want daar kan hij regelmatig voor een andere werk- gever rijden. Bovendien bepaalt Dino zelf hoe vaak en wanneer hij werkt. Wil je ook graag flexibel als vrachtwagenchauffeur aan de slag? Dan ben je bij Transactiv van harte welkom. Ook als je nog geen papieren hebt, want wij regelen de opleidingen. Onze arbeidsvoorwaarden slui- ten aan bij de CAO voor transportonderne- mingen. Je bouwt een prima pensioen op en je kunt rekenen op een goede onkosten- en over- werkvergoeding. Daarnaast krijg je alle gele- genheid tot bijscholing, want onze stelregel is: Transactiv heeft vestigingen in heel Nederland en is onderdeel van Consolid. Bel voor meer informatie onze vestiging in Rotterdam (010) 421 99 44 of kijk op www.transactiv.nl human connection flexwerken in transport - LBO/MBO-niveau - affiniteit met techniek - representatief en klantvriendelijk - goede communicatieve vaardigheden - zelfstandig kunnen werken - het bezit van rijbewijs B is een vereiste Loodgieters 8t Installatiebedrijf Zondervan bv in Rhoon. Zoekt ervaren Voor deze functie zoeken wij gemotiveerde mensen met gevoel voor service en kwalite die in staat zijn zelfstandig te kunnen werki en in het bezit zijn van een rijbewijs. Interesse: Bel direkt: (OlO) 5016877 en vraag naar dhr. D. Smit, of kijk voor meer informatie op: www.zondervan.nl Voor onze vestiging in Barendrecht zoeken wij (dun- en dikwandig). Bel: (0180) 641064 Fabrikant van aluminium klimmaterialen, o.a. ladders, trappen steigers, hangladders, brand/adders en constructles. Tevens C__ verhuur, keuring en reparatie. RUIM 45 JAAR ERVARING. Vestigingen te 's-Gravenzande, Drachten en Kapellen Belgie. MET SPOED GEVRAAGH Wegens uitbreiding van haar activiteiten voor haar hoofdkantoor te 's-Gravenzande: De werkzaamheden bestaan o.a. uit: dagelijkse boekingen in Exact maandelijkse en tussentijdse rapportage aan de directie opstelling van de jaarlijkse balans en winst- en verliesrekening salarisadministratie wordt door de accountant verzorgd Wijvragenvanu: een opleiding op MEAO-/BA- of MBA-niveau enige jaren ervaring met bovengenoemde werkzaamheden Schriftelijke sollicitaties verzoeken wij u te sturen naar: Ladder- en steigerfabriek Centrum B.V., Postbus 29, 2690 AA 's-Gravenzande, t.a.v. de Directie. E 15 O N Peterson is een internationaal opererende groep van zelfstandige bedrijven gespecialiseerd in de combinatie van logistieke service, kwaliteit-, kwantiteitscontrole en risicomanagement. De groep is opgericht in 1920 in Rotterdam. De service van Peterson wordt aangeboden aan handelaren en gebruikers van granen, kolen, chemicalien, gevaarlijke stoffen en vrachten van alle soorten. Hiernaast wordt gespecialiseerde logistieke dienstverlening geleverd aan de offshore gerelateerde industrie. Peterson Intertransport b.v is een internationale logistieke dienstverlener in het markt- segment halffabrikaten voor de farmaceutische, chemische en levensmiddelenindustrie. In ons jonge team is plaats voor een enthousiaste De werkzaamheden bestaan uit: Het verzorgen van alle administratieve werkzaamheden random de inkomende en uitgaandefacturen Het beantwoorden van de telefoon Contact met klanten, onderaannemers en collega's van andere bedrijven (meestal telefonisch) Uitvoeren van de BTW administratie Wij vragen iemand: Met voorkeur ervaring in facturatie Die beschikt over MBO (werk- en denk-)niveau Die kennis heeft van de Duitse en Engelse taal (is een pre) Wij bieden een passend salaris, goede opleidingsmogelijkheden en bijbehorende secun daire arbeidsvoorwaarden. Het betreft een parttime functie voor 3 dagen die in overlea ziin intevullen. Over roken op de afdeling hebben we afspraken gemaakt. Solliciteren: schriftelijk PSO Beheer, afdeling PZ, t.a.v. mw. M. Elbers, Postbus 2090, 3000 CB Rotterdam. Informatie is te verkrijgen bij dhr. C.J. Doodewaard, tel. 010 - 2823243. Uw kunt ook solliciteren via Internet www.peterson.nl Reebok Reebok International Ltd. geniet wereldwijd bekendheid met haar ontwerp, productie, marketing en distributie van sport-, fitness-, en vrijetijdsschoenen, kleding en acces- soires. Reebok verkoopt haar producten in ongeveer 170 landen. Naast het merk Reebok voeren wij ook de merken Rockport, Greg Norman en Ralph Lauren Footwear. De omzet bedroeg in 2000 wereldwijd 2,9 miljard. De logistieke dienstverlening voor Europa bevindt zich momenteel in een centralisatiefase. Leidend in deze centralisatie is de opstart van het nieuwe 'state of the art' Europese Distributiecentrum, met een oppervlakte van 50.000 m2, gevestigd op de Maasvlakte te Rotterdam. Voor ons hypermoderne distributiecentrum zijn wij op zoek naar een enthousiaste en gemoti veerde: De functie: Je bent verantwoordelijk voor de handha- ving van de kwaliteitsstandaard van de producten binnen het warehouse. Dit vindt plaats door het toezicht houden op de uitvoering van de steekproefsgewijze kwaliteitscontroles op de binnenkomende goederen van de producent. Je doet dit tevens op het gebied van de terugkerende goederen ('defectives') uit de markt. Je werkt daartoe nauw samen met de Intake- en Ql afdeling. Je adviseert de operators en Assistant Quality Manager, op basis van ervaring en productkennis, inzake kwaliteitsstandaarden. Tevens adviseer je op het gebied van reparatie- en herstel- methoden. Je rapportages vormen de basis voor productkwaliteits-informatie naar de producenten. Je hebt regelmatig contact met diverse landenorganisaties en o.a. de afdeling Customer Service. Je rapporteert aan de Assistant Quality Manager. In deze functie ben je mede ver antwoordelijk voor het hooghouden van onze merken in de markt, door zorg te dragen voor een goede kwaliteit van onze producten. Gevraaad wordt: Een aanpakker met teamgeest, die door zijn analytische vaardigheden zaken snel doorziet, communicatief en ondernemend is. Een kritische en geduldige instelling en de gave om met uw goede contactuele eigenschappen anderen op een plezerige wijze te overtuigen. Ervaring in een soortgelijke functie waarbij kwaliteitskennis van schoenen en/of kleding een zeer grote pre is. Goede beheersing van de moderne talen. Wij bieden een zelfstandige functie waarbij communicatie, vrijheid, ruimte en eigen initiatief centraal staan. De functie biedt de mogelijkheid om direct invloed te hebben op de essentiele processen binnen een internationaal georienteerd bedrijf. Reebok kenmerkt zich door een informele werksfeer, waarbinnen volop ruimte is voor verdere ontplooiing. Onze primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer goed te noemen. Indien je geinteresseerd bent in deze boeiende functie kun je je sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie zenden of mailen aan: Reebok Distribution B.V., t.a.v. Paul de Waal, Human Resources Manager, Postbus 1176,3180 AD Rozenburg. E-mail: nl.iobs@reebok.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ondersteunt buurt- en speeltuinverenigingen en Duimdroppen. Voor het ondersteunen van een speeltuin in de wijk Bloemhof zijn wij op zoek naar een: voor 20 uur per week De werkzaamheden bestaan uit: - het werven en begeleiden van vrijwilligers en bestuursleden; - ontwikkelen en begeleiden van reguliere en projectmatige activiteiten; - begeleiden van toezichthouders; - het leggen en onderhouden van contacten met scholen, welzijnsorganisaties, etc; - deelnemen aan relevante overlegvormen; - het uitvoeren van praktische verenigingszaken. Wij zoeken iemand die: - affiniteit heeft met kinderen tot 14 jaar; - belangstelling heeft voor andere culturen; - leiding kan geven en gewend is zelfstandig te werken; - goed kan samenwerken met kinderen en volwassenen vanuit verschillende culturen; - initiatiefrijk is; - werkervaring heeft in het begeleiden van vrijwilligers; - stressbestendig is. Gevraagde opleiding: - afgeronde MBO of HBO opieiding-SCW/activiteitenbegeleiding of vergelijkbare opleiding. Werktijden: - 4 middagen (waarvan 1 x per 14 dagen op zaterdag) en indien nodig's avonds. Aanstelling vindt plaats voor de duur van een jaar, waarna bij gebleken geschiktheid verlenging van het dienstverband tot de mogelijkheden behoort. Salariering en arbeidsvoorwaarden conform CAO-Welzijn, salarisregeling Sociaal Cultureel Werk, functie SCW-2, salarisschaal 18-30. Verplichte opname in het pensioenfonds PGGM. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met Ester Zwiep of Jennv Dikkers tel. 010-292 3555. Uw schriftelijke sollicitaties dient u voor 1 december te richten aan BUURT- EN SPEELTUINWERK (B.S.W.), Sportlaan 77, 3078 WR Rotterdam. E-mail: E.Zwiep@bswrotterdam.nl. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 25