uur bent u dens de Zaterdag 24 nove van harte welkom i MA ■Maeslanden HYPOTHEEK Ook verkopen bij de meest succesvolle makelaar uit de regio. Voor informatie Maeslanden Makelaardij Maassluis De eigenaar ontvangt u hoogst persoonlijk en vertelt u alles over zijnlhaar huis. Elke bezoeker loot mee voor het grote verwenweekend in een luxe hotel in Nederland. BETROUWBAAR PRESTIGE SERVICE IF *4. -si- SAMEN UW IDEALE HYPOTHEEK BEPALEN ADVIE SCENTRUM mil Week 47 MAASPOSTSCHIEDAM - XQ01 MAASSLUIS Schans 30 Uniek beneden appartement met zicht op de haven van Maassluis gelegen in het gewilde appartementsgebouw "de Schans" waar de schepen dagelijks voorbij komen, het centrum en open baar vervoer en station op loopafstand is en wonen een genot is. Indeling: entree hal met m.k., fraaie living (25m2)met loggia balkon, ruime eetkeuken (20m2) totaal leefoppervlak 45m2 met hoekopgestelde lichte keuken v.v. div. inbouw-app. t.w. k.k., vriezer, combimagn, R.V.S., afzuigschouw, gaskookpl. Ruime ouderslaap-kamer (13m2) met schuifkast, nachtportaal met toegang tot toilet w.m. en cv ruimte en ruime badkamer v.v. douchecabine, thermokraan en wastafel meubel. Een uniek woongebeuren wat maar zelden voorkomt!!! MAASSLUIS Asserdreef 48 Bijzonder rustig gelegen ruime woning met diepe zonnige achter- tuin met vrij uitzicht. Indeling entree, hal, garderobenis, meter- kast, fraai betegeld toilet, living (ca. 35m2) met halfopen in show- roomstaat verkerende lichte keuken in hoekopstelling met diverse apparatuur zoals koel-/vrieskast, oven/magnetroncombinatie, vaat- wasser. Achterom (15m2) inclusief strook snippergroen". bestrate voortuin met stenen berging 1e verdieping: overloop, ouderslaap- kamer (ca. 15m2) met garderobekast, 2 slaapkamers (ca 8,5 en 11,5m2) met dakkapel. Mooie badkamer met ligbad, vaste wastafel en toilet (Italiaans sanitair). 2e verdieping: overloop met aanslui ting wasmachine. CV combi ('92), 2 slaapkamers waarvan een met dakkapel (ca 9,5 en 15m2). Dit huis bevat veel laminaatvloeren en is zeker een bezichtiging waard! ;dir VLAARDINGEN Fransenstraat 6 E I MAASSLUIS Asserdreef 34 r I 'S-GRAVENZANDE (HEENWEG) VLAARDINGEN Fransenstraat 6 H I Anjerstraat 14 Vrijblijvende aanbieding. Op de 2e etage in het appartementencomplex "De Paris" gele gen, gloednieuwe 3-kamerwoning van ruime afmetingen. Indeling: centrale afgesloten entree, lift, hal, living (40m2) met "Flintstone" vloer, spachtelputz en open Bruynzeel keuken in hoekopstelling met alle denkbare apparatuur, slaapkamer (15m2) met garderobekast, slaapkamer (8,5m2), toegang tot ruim terras over de voile breedte, fraai betegelde badkamer met vloerverwarming, hoekbad, douchecabine en designradia- tor, totaal betegeld toilet met fontein, diepe bergkast met CV Combi, berging op begane grond. Een perfecte woning in het centrum van Vlaardingen. Vrijblijvende aanbieding. MAASSLUIS Schans 13 Op een van de mooiste locaties van Maassluis met uitzicht op de historische haven met zijn oud? schepen en monumentale pan- den en op loopafstand van het centrum vindt u deze speciale vier-kamermaisonette bestaande uit drie woonlagen. Indeling begane grond: berging, entree en gezamenlijk gezellig binnenplein. 1e etage ruime binnenhal, wasmachinekast met CV, toilet, woonkeuken (16m2) met balkon. 2e etage woonka- mer (24m2) met prachtig uitzicht. 3e etage moderne badkamer met douche en wastafel, 2 slaapkamers (19, 12m2) en eventueel een dakterras. Exdusief wonen op een toplocatiel! Vrijblijvende aanbieding. Super mooi gemoderniseerde woning in meer dan perfecte staat van onder- houd, rustig gelegen met onder architectuur aangelegde zonnige achtertuin. Indeling: entree, garderobenis, kastruimte en m.k., zwevend toilet met. Ruime, uitgebouwae living met open keuken (40m2), witte keuken in hoe kopstelling en voorzien van granieten aanrechtblad, koelkast, keramische kookplaat, vaatwasser, combimagnetron, afzuigkap, schuifpui naar tuin ZW met verlichting en vergrote berging, achterom. Vloer voorzien van lichte pla- vuizen en vl.v.w. 1e etage: overloop, grote ouderslaapkamer (18m2), zeer luxe vergrote badkamer (10m2) voorzien van 2 wastafels, ligbad, douchecabine, toilet bidet (sphinx), designradiator en vloerverwarming, 2e slaapkamer (7m2). 2e etaqe: overloop met bergruimte, waskamer (w.m., droger, en CV Combi ('98), vliering, 2 slaapkamers (15, 14m2). Gehele woning voorzien van dubbel glas. Een bijzonder huis met vele extra's!!!! Vrijblijvende aanbieding. MAASSLUIS Asserdreef 4 ;e entree (videofoon), lift naar 3e etage, hal, entree, werkka aansluitingen (UTP bekabeling), 2 slaapkamers (15,11m2) met houten vloerdelen en toegang tot balkon. Uitzonderlijke luxe uitgevoerde badka mer met ligbad, douchecabine met massagedouche, designradiator en bij- zondere dubbele wastafel, apart toilet met zwevend toilet in dezelfde stijl als badkamer. Trap naar topverdieping, gang, 2e toilet, bergkast met aan sluiting wasmachine en CV Combi. Ouderslaapkamer (25m2J, lichte woon- kamer (45m2) voorzien van houten vloerdelen en spachtelputz, glazen voorpui! Zeer complete, fenomenale, lichte open keuken in hoekopstelling met vaatwasser, gascomfort, oven, magnetron, koel-Zvrieskast. Gigantiscn zonneterras (48m2). Berging in onderbouw, parkeerplaats beschikbaar. Een woonparadijs van uitzonderlijke klasse. Vrijblijvende aanbieding. Heerlijk rustig wonen in een uniek dorp, midden in het Westland op loop afstand van btaelduinse bos, op korte afstand van strand, winkelcentra, fraaie goed ondefhouden hoekeengezinswoning met nieuwe aangebouw- de schuur/hobbyruimte. Indeling: entree, hal, meterkast en toilet, sffeervol- le woonkamer ca. (30m2) met openhaard, plavuizenvloer, hardhouten kozijnen voorzien van dubbel glas. Fraaie lichte showroomkeuken met combi-oven, koelkast, inductiekookplaat, afzuigschouw, vaatwasser, enz., bijkeuken met aansluiting wasmachine en droger, geheel betegeld. Toegang tot aangelegde zonnige tuin en riante hobbyruimte. 1e verdie ping: 3 slaapkamers (6, 11,5 en T3m2) Strakke badkamer met hoekdouche- cabine, vaste wastafel, thermokraan, enz. 2e verdieping: ruime zolder met CV ketel en badgeiser. Bijzonderheden: alles geheel dubbelglas en hard- hout, elektrische zonwering en verduisteringsluiken. ten perfect geheel!!!!! Vrijblijvende aanbieding. 1 VRAAGPRIJS 649.000,= k.k. 294.503,= k.k. KOOPSOM 439.000,= k.k. 199.210,= k.k. 1 MAASSLUIS Lijsterlaan 44 MAASSLUIS Chopinstraat 28 carport. Indeling: entree, hal met meterkast, toilet, woonkamer nabii overdekt winkelcentrum de Koningshoek. (ca. 36 m2) met licht plavuizenvloer, spiksplinternieuwe keuken Indeling: entree in hoekopstelling met gascomfort, afzuigkap, koelkast, hete openhaard en vl lucht oven/magnetron combinatie en vaatwasser. 1e etage: overloop, voorkamer (ca. 12 m2) met aansluiting was- /droogmachine, vergrote zeer luxe verbouwde badkamer voor zien van toilet, vaste wastafel, douchecabine en designradiator, slaapkanier (ca. 18 m2) met kastenwand. 2e etage: overloop met veel kastruimte, vliering en twee ruime slaapkamers. Bijzonderheden: c.v.-combi ('97), parterre dubbelglas, stenen berging, buiten onderhoud goed Vrijblijvende aanbieding. Prima gelegen eengezinswoning met uitzicht op Lepelaarspark jverdekt winkelcentrum de Koningshoek. Indeling: entree, hal, toilet, garderobenis, woonkamer met openhaard en vloerbedekking, open keuken ('98) in hoekop stelling voorzien van vaatwasser, koel-/vrieskast, 5-pits gasstel. Fijne grote eengezinswoning met welliefst 5 slaapkamers is nu te koop. Gelegen in een geheel vernieuwde straat, op loopafstand van winkels, sportvelden, scholen en nabij natuur, waterweg, stran- den. Indeling: entree met vergrote hal met meterkast, L-vormige living (40m2) parketvloer, kunststofkozijnen met dubbelglas, hoe- VRAAGPRIJS 469.000,= k.k. 212.823,= k.k. VRAAGPRIJS 379.000.= k.k. 171.983,= k.k. VRAAGPRIJS 469.000,= k.k. 212.822,= k.k. VLAARDINGEN Esdoorndreef 128 MAASSLUIS Adriaan Brouwerstraat 112 MAASSLUIS Hoeker 75 trapkast en toilet in nachthal. 1e verdieping overloop t toegang tot 3 slaapkamers (5, 10,12m2), badkamer met ligbaa, t- *-■■% designradiator, 2 wastafels, ?e toilet. 2e verdieping: overloop met Nefit Hr ketel ('99), 2 slaapkamers (6, 12m2), veel bergruimte. .''v Fijn wonen in een betaalbare gemeente. Vrijblijvende aanbieding. Prettig wonen in een gemoderniseerde hoekeengezinswoning in de geliefde wijk Holy, op korte afstand van winkels, scholen, natuur en recreatie. Indeling: entree, hal .meterkast en modern zwevend toilet, L-vormige living (34m2) met parketvloer, fraaie luxe keuken voorzien van koeffcast, vriezer, combi-magnetron, vaatwasser, kookplaat, RVS afzuigschouw, natuurstenen keu- kenblad en kickspace verwarming. Toegang tot tuin met ber ging. 1e verdieping: 3 slaapkamers (9, 9?, 12m2), luxe show- roombadkamer met anatomisch ligbad, zwevend toilet, wasta- felmeubel. 2e verdieping: overloop met combi CV ('93) wasma- chine-aansluiting en riante zolderkamer (18m2). Een prima woonplek voor een goede prijs!! Vrijblijvende aanbieding. Prachtig wonen in een 3-kamerappartement aan de Boonervliet. Gelegen op de 6e etage met riant uitzicht over de Waterweg en Maassluis, op loopafstand van winkels, station, natuur en recreatie. Indeling: centrale hal met lift verdieping met 4 appartementen. Entree met gang welke toegang geeft tot 2 slaapkamers (14, 12m2), garderobekast, meterkast, apart toilet, badkamer voorzien van ligbad, vaste wastafel en wasmachine-aansluiting. Sfeervolle living met semi-open keuken (36m2) voorzien van diverse inbouw- apparatuur te weten keramische/halogeen kookplaat, afzuigkap, koelkast met vriesvak. Riant balkon rondom met uniek uitzicht. Bijzonderheden: alles geheel dubbel glas, verwarming en warmwa- ter via WE, eigen parkeerterrein. Vrijblijvende aanbieding. MAASSLUIS Marelstraat 15 Woon/wi nkel/pra kti j kpa nd Fantastisch gelegen aan kerkplein direct bij de sfeervolle binnenstad, met volop parkeerplaatsen voor de deur. Bovenwoning met terras en gedeeltelijk tuin. Indeling 1e ver dieping: entree, hal, toilet, riante woonkamer (50m2) met front erker, vloerdelen, keukenunit en groot terras. 2e verdieping: 2 slaapkamers (20, 21 m2), luxe badkamer. Begane grond: bedrijfsruimte voor vele doeleinden geschikt, opp. (51 m2) 11 x 4,6m en achtertuin (12m2). Deze casco ruimte is zeer representatief gelegen en multifunctioneel. Directe oplevering. Vrijblijvende aanbieding. VLAARDINGEN Curacaolaan 184 Uitermate rustig. teqenover parkje gelegen split-level woning in uitstekende staat van ondernoud. indeling: entree met nieuwe hardhouten voordeur, toe gang tot mpandige. geheel betegelde garage (ca 18 m?) met wasmachine aan sluiting, CV en aparte mgang, modern toilet meterkast (6 groepen) hal met v.k., souterrain (ca. 20 m?). qeheel betegeld met inbouw kastenwand. 1e niveau: "Toplme* eetkeuken 2000 (ca. 20 ml) met alle denkbare apparatuur, voorzien van plavuizenvloer met vloerverwarming. nieuwe dubbele tumdeuren geven toegang tot groot terras en diepe achtertuin met chaletberging en achteruit- gang. 2e niveau: living (ca. 30 m?) met spachtelputz wanden en openhaardhoek, breed, modern beteqeld terras met elektrische zonwering 3e niveau:_2 slaapka- merJ (ca |3 g 4j mveau: slaapkamer (13 m?) met mgebouwde kastenwand en elektrisch rolluik, moderne badkamer voorzien van ligbad, douchecabine, J wastafel meubel en 2e toilet. C.V ('98) Bijzonderheden eigen grond. "de Graaf* P ,>v plafonds, rolhorren, vernieuwd dak (2000), geremigde en geimpregneerde voor- qevel (2000), geheel dubbelglas en hardhouten kozijnen. Vrijblijvende aanbieding. VRAAGPRIJS 469.000,= k.k. 212.822,= k.k. VRAAGPRIJS 319.000,= k.k. 144.756,= k.k. MAASSLUIS Echtpaar Curiedreef 10 Ideaal op loopafstand van recreatie (surfplas, manege, tennis- banen, hockeyvelden), winkels en scholen gelegen eengezins woning met mooi luxe interieur en veel leefruimte. Indeling: entree, hal, kast, toilet, riante living (43m2), prachtige marmeren vloer met vloerverwarming. Fraaie prachtige keuken en inpandige bijkeuken. 1e verdieping: 2 slaapkamers (16, 7 m2), design showroombadkamer voorzien van stoom/massage- douche, rond bad, etc.). De 2e verdieping is een riante verdie ping voor eventueel een extra slaapkamer. Aansluiting wasma chine, geheel CV, eigen grond, 10 meter diepe zonnige achter tuin. Een ideaal huis om in te wonen! Vrijblijvende aanbieding. VRAAGPRIJS 457.500,= k.k. 207.604,= k.k. Recreeren in je eigen vergrote 3-kamerappartement op de 3e verdieping met een bijzondere vide-indeling en mooi centraal gelegen nabij het NS station en winkelcentrum. Indeling: entree, hal, toilet, mooie badkamer met hoekdouche, wastafelmeubel, aansluiting wasmachine en droger. Grote L- vorige living met riante schuifpui naar woningbreed terras. Riant zonneterras van 7.20 meter breed met rookglas afscher- ming. Luxueuze hoekkeuken, laminaat vloer en slaapkamervide. Twee slaapkamers (13,14m2), kelderberging en geheel voorzien van CV. Vrijblijvende aanbieding. MAASSLUIS Hoogstraat 7 boiler, oven en afzuigkap. Flinke achtertuin met achterom en stenen berging. 1e verdieping: overloop met bergkast en drie slaapkamers met vaste kasten, badkamer voorzien van ligbad, toilet en vaste wastafel. 2e verdieping: overloop. veel berg ruimte, CV combi ('01), aanslyiting wasmachine en droger, afge- timmerde vierde slaapkamer. Bijzonderheden: nieuwe vloeren, nieuw dak, nieuwe kozijnen, acnterzijde opnieuw geschilderd! Prachtig wonen in fraaie laan! Vrijblijvende aanbieding. VLAARDINGEN Van der Duijn van Maasdamlaan 94C Perfecte moderne 3-kamer starterswoning voor een zeer betaal bare prijs is nu te koop. Direct aan de van Hogendorplaan, op loopafstand van station, busverbinding, winkels, park en een directe aansluiting met de snelweg. Indeling: entree (van Hogendorplaan) galerij, entree appartement, gang met toe gang tot keuken met wit keukenblok, moderne badkamer met douche en vaste wastafelmeubel. Meterkast, apart toilet, voor- slaapkamer (10m2) voorzien van laminaatvloer. Sfeervolle living (17m2) met moederhaard, geheel CV, laminaatvloer. 2e slaapka mer (8,5m2) met toegang tot zonnig balkon. Grote berging in de onderbouw Een modern en sfeervol woonplezier. Vrijblijvende aanbieding. Op loopafstand van winkels, station, sfeervol gelegen moderne eengezinswoning. Indeling: entree, garderobe, meterkast, mooie lichte living (40m2) met grote ramen. Moderne fraaie witte keuken in U-vorm voorzien van diverse apparatuur te weten gaskookplaat, vaatwasser, koelkast, vriezer, enz. Hardhouten kozijnen voorzien van dubbelglas. Toegang tot nieuw aangelegde zonnige achtertuin met stenen berging. Hal met toilet en wasmachine-aansluiting. 1e verdieping: 3 slaapkamers (15, 9, 12m2), prima badkamer voorzien van douche, 2e toilet vaste wastafel. 2e verdieping riante zolder- ruimte, extra berging en fantastische 4e slaapkamer (14m2), geheel CV en uitstekende materialen. Een voortreffelijk te bewonen huis met alle comfort onder hand bereik. Vrijblijvende aanbieding. VLAARDINGEN Gijsbrecht van Amstelstraat 12 Een perfect 4 (voorheen 5) kamerappartement met riant uit zicht over het groen en vijverpartij gelegen in de "Westwijk" op loopafstand van scholen, winkels, natuur en openbaar vervoer. Indeling: entree, ruime gang met toegang tot 3 slaapkamers waarvan ieder met ruim balkon. Toilet, badkamer voorzien van douche en vaste wastafel. Grote living met granol en steenstrips wanden. Keuken met geiser en toegang tot balkon. Bijzonderheden: verwarming door middel van CV met moeder haard, gedeeltelijk dubbelglas, zonnig modern balkon aan voorzijde, actieve WE en berging in de onderbouw. Een volumewoning voor een magere prijs Vrijblijvende aanbieding. Fabelachtig en romantisch wonen in een prestigieus n pand gelegen op DE plek van Maassluis met fraai uitz naven. Op loopafstand van het sfeervolle centrum met VRAAGPRIJS 170.000,= k.k. 77.143,= k.k. VRAAGPRIJS 249.000,= k.k. 112.991,= k.k. MAASSLUIS Groen van Prinstererkade 17 MAASSLUIS Bosboom Toussaintstraat 30 MAASSLUIS Haven 12 B In het historische centrum gelegen, met fenomenaal uitzicht op de haven, riant 3-kamerappartement in de "Havenresidentie" Indeling: entree, hal met videofoon en lift op de eerste etage toe gang tot het appartement. hal (8m2), living (ca. 52 m2) met luxe keu ken voorzien van koelkast, oven, 5-pits gascomfort, afzuigschouw, spoeleiland en vaatwasmachine, fraai betegeld luxe toilet idem bad kamer met ligbad, douchecabine, wastafel en designradiator, oor- spronkelijke gastenbadkamer thans ingericht als hobby c.q. kantoor- nmnte, meterkast slaapkamer (ca. 15 m2) en ouderslaapkamer (ca. 18 m2) met garderobekast en toegang tot groot zonneterras. Overdekte parkeerplaats en berging in de onderbouw. Hal en living voorzien van plavuizen vloer, slaapkamers laminaat. Comfortabel wonen op niveau Vrijblijvende aanbieding. VRAAGPRIJS 695.000,= k.kT 315.377,= k.k. I VRAAGPRIJS 540.000,= k.k. 245.041,= k.k. MAASSLUIS Ankerstraat 12 A MAASSLUIS Joubertstraat 24 MAASSLUIS Nachtegaallaan 24 monumentaal r - - uitzicht over de Op loopafstand van het sfeervolle centrum met terrassen en winkels en op korte afstand van station. Indeling: entree op dijkni- veau, hal, fraaie woonkamer (28m2) met riant uitzicht over de haven, marmeren vloer voorzien van vloerverwarming. Souterrain: lichte ruime woonkeuken, voorzien van moderne keuken met kookeiland en diverse inbouwapparatuur, marmeren vloer met vloerverwarming. Bijkeuken met CV en wasmachine-aansluiting. Toegang tot gemeen- schappelijk terras. 1e verdieping: ruime slaapkamer (15m2) en fraaie ruime badkamer voorzien van ligbad, aparte douche, zwevend toilet, bidet wastafelmeubel vloerverwarming enz. 2e verdieping zolder- etage met 2 slaapkamers (10,5 en 9m2), 2e c.v.ketel. Bijzonderheden:bouwjaar anno 1645 beschermd monument Een woongenot wat maar zelden te koop komt! Vrijblijvende aanbieding. VLAARDINGEN Waalstraat 10 Wonen in het historische stadshart van Vlaardingen in een moderne ('79) hofjeswoning nabij alle centrumvoorzieningen zoals Liesveld, terrasjes, postkantoor, etc. Indeling: entree, hal, toilet, living (ca. 30 m2) met plavuizenvloer en semi open keuken aan voorzijde voorzien van gascomfort afzuigkap, vaatwasser, koel- en vrieskast, magnetron, openslaande deuren naar achtertuin en gemeenschappelijk hofje alsmede berging. 1e etage: twee slaapkamers (ca. 12 en 13 m2), badkamer met douche, vaste wastafel, toilet en aansluiting wasmachine. 2e etage: grote zol derkamer (ca. 20 m2) met frans balkon, bergruimte en CV ('93). Bijzonderheden: grotendeels dubbel glas, erfpacht afgekocht. Een bijzonder huis op een bijzondere plek Vrijblijvende aanbieding. Sfeervol wonen aan een van de mooiste vlieten van Maassluis, direct bij het centrum met winkels, terrassen, station, haven en scholen, in een fraaie tussenwoning met veel ruimte en zonnige tuin. Indeling: entree, hal met meterkast en toilet fraaie ruime living (52 m2) voor zien van lichte plavuizenvloer met vloerverwarming. Aparte keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur. Ruime bijkeuken met CV ketel en toegang tot besloten zonnige tuin. Aangebouwde serre met pomp vloerverwarming. 1e verdieping: ruime overloop welke toe gang geeft tot 3 slaapkamers (10?, 11, 15 m2). Badkamer voorzien van douche, ligbad, 2e toilet vaste wastafel en wasmachine-aansluiting. Beloopbare bergzolder. Een fraai woongenot op een unieke plek! Vrijblijvende aanbieding. Hoek drive-in woning, twee jaar jong, inwendiq superieur afgewerkt, aan plantsoen gelegen in het VondeTbark te Maassluis. iling: entree, haT, meterkast, prachtig gl- - zien van alle denkbare inbouwapparatuur, toegang tot fraai aange legde zonnige tuin met zij-ingang, gehele parterre voorzien van sier- grindvloer en vloerverwarming. Te verdieping: ca. 44 m? grote living met weng6 parketvloer en vloerverwarming, schuifpui naar balkon, verlaaqde werkhoek met aluminiumvloer. 2e verdieping: 3 slaapkamers (ca. 15, 9 en 7 m?) met inbouwkasten, super badkamer met douche, zwevend toilet, radio/cd speler en dub bele wastafel Bijzonderheden: stucwerk muren, verlaagde plafonds, halogeen verlichting. elektrische zonweringen. Wellicht de mooiste drive-in woning van Maassluis Vrijblijvende aanbieding. VRAAGPRIJS 595.000,= k.k. 269.999,= k.k. VRAAGPRIJS 595.000,= k.k. 269.999,= k.k. MAASSLUIS Vincent van Goghlaan 187 MAASSLUIS Kalandermoien 2 Perfect wonen met veel privacy in een zonnige maisonnette gelegen op de vijfde verdieping. Direct gelegen bij de winkels, het sfeervolle stadscentrum en tip loopafstand an het station. Indeling: Centrale hal, lift. Hal, toilet, 2 slaapkamers (7, 15m2), 2 vaste kasten, badkamer v.v. v.w., douche, aansluiting was- /droogmachine, trap naar verdieping, ruime livTrig met open keuken (34m2), ruim balkon. Bijz.: spachtelputzwanden, lami naatvloer, de gehele woning is v.v. Cv, goed ge'isoleerd, ruime kelderberging en eigen parking. Vrijblijvende aanbieding. Perfect wonen in een fraaie grote witte vide-hoekwoning met zonni ge diepe tuin. gelegen in de geliefde en kindvriendelijke Molenwijk met speelvelden scnolen, winkels, natuur. sportvelden en recreatie onder handbereik. Indeling: entree met vide, nal, meterkast en toilet. Ruime living (34 m2) voorzien van lichte plavuizenvloer met vloerver warming, schuifpui naar diepe tuin (12,5 m). Eetkeuken met lichte Almat hoekopgestelde keuken voorzien van diverse inbouwappara tuur waaronder vaatwasser, koelkast* vriezer, oven, gaskookplaat, iccm j liaa^rvai I iti 3 1in*/, uuuci,iaapi\ointi yi-v-11 wi- qang tot dakterras. Nette badkamer met ligbad, 2e toilet, aparte dou che, vaste wastafel, thermostaatkraan. 2e verdieping: Ruime overloop met combi CV nefitt turbo ('93) en zolderkamer van 9 m?. Een ideale eengezinswoning met perfecte ligging. Vrijblijvende aanbieding. tegreerd. Indeling: entree, hal, living (ca. 71 m2" en haard, spad keuken m» Volummeus dubbel bovenappartement met ondergelegen bedrijfs- c.q stallingsruimte gelegen op het fraaie Schanseiland Indeling: parterre: oednjfsruimte (ca. 75 m2) voorzien van koud- en warm water, krachtstroom, elektrische overheaddeur, entree, gang met trapkast en meterkast. 1e etage: plavuizenvloer, overloop, toilef, lichte eetkeuken met diverse inbouwapparatuur, living (ca. 36 m2) met elektrische. openhaard, loggia en aansluitend groot terras met uitzicht op de haven, slaap-/kantoorkamer (ca. 8 m2f. 2e etage: over- loop, slaapkamer (ca. 21 m2) met dakkapel en vaste kasten, twee slaapkamers (ca. 16,12 m2), gemoderniseerde badkamer voorzien van whirpoolbad, separate douche en vaste wastafel. Vliering (vlizotrap), terras met uitzic CV combi ('95). Bijzonderheden: gehele woning dubbelglas, perfecte Byzonderheden: staat van onderhoud. Een ideaal pand voor werken en wonen combinatie Vrijblijvende aanbieding. Met genoegen bieden wij u een volledii Op het historische Hoofd te Maasslui: respect voor authentieke elementen ledig gerenoveerde Patricierswoning is aan. Met eerste klas materialen en nenten is het comfort van deze eeuw geTn- t modern totaal betegeld toilet (zwevend), nzen vloer voorzien van vloerverwarming, nden, uitbouw met lichtkoepel, fraaie luxe ikbare inbouwapparatuur, Een groot woonhuis met diepe zonnige achtertuin, gelegen op goede stand aan een van de bekendste lanen van Maassluis, op loopafstand van winkelcentra, hertenkamp, scholen, etc. Indeling: entree, hal, toilet en meterkast, living (ca. 35 m2) met parketvloer en open haard, trapkast en toegang tot diepe tuin met berging en achterom, keuken met gascomfort en oven. 1e etage: overloop, 3 slaapkamers (ca. 6, 12 en 16 m2) waarvan een met balcon, badkamer voorzien van ligbad, vaste wastafel, en aansluiting wasmachine, 2e toilet. eren on- 2e etage: overloop, grote kamer (ca. 20 m2) met toegang tot qmele houten vloerdelen, riant terras, bergzolder, c.v. combi ('95). Perfect scFilderwerk, nieuw dak, muumolatie etc. Sfeervol en harmoni- Bijzonderhedenrgedeeltelijk dubbel glas en hardhout. Vrijblijvende aanbieding. oepei, yraaie luxe r, schuifpui naar toilet, 3 slaapka- open achte lichtkoepels, biljart/studeerkamer (ca. 20 m2, i^p de Waterweg, CV f)2) e(| geiser j'97) ka^t eu5 wpnen Vrijblijvende aanbieding. Bijzonder mooi centraal bij het winkelcentrum, het groene Midden Delflandpark, NS Station gelegen hoekappartement, modern van interieur met rondom balkon (15 m2). Indeling: entree, lift, hal, meterkast/bergkast, praktische badka mer met ligbad, toilet, wastafel. Ruime slaapkamer (12 m2) met mooie grote ramen, living (32 m2) met fraai doorzicht. Modern keukenmeubel, provisiekast, etc. Geheel CV, kelderberging. Een prima woonappartement! Vrijblijvende aanbieding. VRAAGPRIJS 357.000,= k.k. 162.226,= k.k." INDICATIEPRIJS 495.000,= k.k. 224.621,= k.k. MAASSLUIS Lepelaarplantsoen 105 VLAARDINGEN Dr. Abraham Kuijperstraat 55 Aan 66n van de mooiste plantsoenen van Maassluis gelegen treft u deze grote "meander" woning aan op loopafstand van winkels, bibli- otheex, scholen en openbaar vervoer. Indeling: hal, toilet meterkast Z-living (ca. 43 m2) met open haard, erkerraam, lichte plavuizenvloer met vloerverwarming, hardhouten schuifpui en licht eiken plafond. Zonnige achtertuin met achterom en berging. Keuken met gascom fort oven en koelkast. 1e verdieping: overloop, 3 slaapkamers (ca. 10, 11, 16 m2), betegeld balkon, praktische, 4 jaar oude badkamer met douche, vaste wastafel, 2e toilet en elektrische vloerverwarming. 2e verdieping: overloop met vaste wastafel, aansluiting was- en droog- machine, bergruimte, riante zolderkamer (ca. 20 m2), aparte bergzol der via vlizotrap toegankelijk. C.V.-combi ('98). Bijzonderheden: woning is grotendeels voorzien van dubbel glas. Vrijblijvende aanbieding. vrij uitzicht, gelegen nabij het centrurp, winkels, zwembad etc. Indeling: entree, trap, woonkamer (ca. 35 m2) met laminaat vloer, twee gaskachels, kunststof kozijnen met dubbel glas aan voorzijde, twee vasten kasten, uitgevoerd in lichte teinten. Badkamer met douche en vaste wastafel. Wasruimte voorzien van aansluiting was- en droogmachine. Toilet, keuken met toe gang tot balkon. Slaapkamer (ca. 15 m2) met nieuw plafond. Bijzonderheden: recent nieuw dak, met isolatie, aangebracht, voorbereid tot dakterras. Een ontzettend aardige starterswoning op eigen grond Vrijblijvende aanbieding. Fijne en ruime 4-kamermaisonnette gelegen op de 1e verdie- ping direct boven de winkels, tevens nabij uitvalswegen en scholen. Het appartement beidt u een leuk en vrij uitzicht over |H de winkelstraat. Indeling: entree, hal, trapkast, toilet, ruime keuken voorzien van een standaard keukenblok, bijkeuken met opstelling van de "1 Cv combiketel en de wasmachineaansluiting, woonkamer (ca. 25m2). 2e verdieping: 3 slaapkamers (ca. 12, 7, 10m2) waarvan 2 slaap- kamers toegang geven tot het balkon aan de voorzijde. I| Doucheruimte voorzien van een vaste wastafel. Vrijblijvende aanbieding. Grandioos wonen in een perfecte maisonnette woning, gelegen in het populaire Elysium. Op korte afstand van alle voorzieninqen te weten centrum, haven, station, waterweg natuur en recreatie. Perfect wonen met een riant zonnig terras en fraai uitzicht. Indeling: hal met lift, brede galerij, entree woning hal met parket- vloer, meterkast toilet en trap. Ruime living (37? m2) voorzien van parketvloer, spagtelputz wanden, fraaie keuken voorzien van hoe kopgestelde Siematic keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur te weten combi-magnetron, vaatwasser, 4-pits gaskookplaat RVS afzuigkap. Via schuifpui toegang tot riant terras (30 m2). 1e verdie ping: overloop met toegang tot 3 slaapkamers (14, 11, 6 m2). Badkamer voorzien van ligbad, aparte douchecabine en vaste wasta fel. Overloopkast met combi.CV en wasmachine-aansluiting. Een perfect geheel! Vrijblijvende aanbieding. SCHIEDAM Lange Haven 8 D Uitstekend gelegen aan 66n van de fraaiste grachten van Schiedam. Het is een luxe grachtenpand met verrassende details, liggend op loopafstand van winkelcentr1 VRAAGPRIJS 695.000,= k.k. 315.377,= k.k. VRAAGPRIJS 450.000,= k.k. 204.201,= k.k. MAASSLUIS Nachtegaallaan 119 VLAARDINGEN Rozenlaan 68 INDICATIEPRIJS 259.500,= k.k. 117.756,= k.k. VRAAGPRIJS 489.000,= k.k. 221.899,= k.k. VRAAGPRIJS 197.500,= k.k. 89.622,= k.k. MAASSLUIS Van 't Hoffdreef 18 MAASSLUIS Adriaan Brouwerstraat 82 MAASSLUIS Marelstraat 11 Een totaal gerenoveerde en gemoderniseerde "Meander-woning" aan 66n van de fraaiste lanen van Maassluis is nu te koop! Indeling: entree, hal, totaal betegeld toilet met "De Graaf plafond, meterkast met 10 groepen en aardlekschakelaar, living (ca. 43 m2) :hfelputzwanden, vergroot raam, brede vensterban- bad, toilet, wastafel, afzuig en vloerverwarming. 2e etaqe: voorzolder met aansluiting was- en droog combi HR (2000) vaste wastafel, slaapkamer (ca. 18 m2j. Sfeervol wonen in een prima hoekwoning in een van de meest geliefde wijken van Vlaardingen op loopafstand van winkels, scholen en openbaar vervoer. Indeling: entree, keuriq toilet, meterkast, living (ca. 40 m2) met lichte eikenhouten parketvloer, openhaard en spiltrap naar 1e 'ertuin met ruime stenen berging" en etage, open keuken met lichtkoepel, koel- en vrieskast, kerami- /.- sc^e kookplaat en nieuwe vaatwasser, badkamer voorzien van ligbad en douche, ca. 18 meter diepe, zonnige achtertuin ber- vdrmmy. gmg met aansluiting wasmachine en CV-combi ('99), aparte mear tani8m°2rac e' berging aan ziflt. Fraaie hoekwonir ken semi-open lichte luxe Bruynzeelkeuken voorzien van alle denk bare apparatuur, zonnige achtertuin met ruime stenen berging en achterom. 1e etage: overloop, 3 slaapkamers (ca. 15, 14. 10 mZ) waar van 66n met balkon, prachtige badkamer voorzien van douche, lig- schitterende tuin eh je met ruime par- lolen, waterweg. Bijzonderheden: totale woning bevat kozijnen met dubbel glas, isola tie muren en dak. tijkant woning. 1e etage: slaapkamer (ca. 12 m2) met garderobekast en vaste wastafel, slaapkamer (ca. 8 u-uu-.i-*-ge: overloop met bergruimte en kwoning, professioneel verbouwd met schi vijverpartij is nu te koop. Rustig gelegen aan pleintje keergelegenheid, op loopafstand van winkels, scno.^.., sport en recreatie. Indeling: entree, hal met toilet en meterkast toe gang tot voorberginq met pomp vloerverwarming fraaie ruime uit- gebouwde living (48 m2) voorzien van lichte plavuizenvloer met vloerverwarming open haard, schuifpui naar ruime besloten zonnige tuin met zijberging en vijverpartij, luxe U-vormige keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur waaronder vaatwasser, keramische kookplaat, combi oven, koelkast afzuigkap. 1e verdieping: 3 slaapka mers (7, 10, 15 m2). Ouderslaapkamer met inloopkast Badkamer voorzien van ligbad, 2e toilet en vaste wastafel. 2e verdieping: zol- dergedeelte met aansluiting wasmachine en combi CV keter ('96). Lichte atelierkamer met zijraam (12 m2). Een fraai woongenot in een zeer kmdvriendelijk buurt! Ideaal gelegen modern 2-kamerappartment tussen het prachtige recreatieschap Boonervliet en het gezellige Maassluis Oost. Indeling: entree, hal, lift. Indeling app.: hal, kast; toilet, badkamer, slaapkamer met schuif- wand. Rondom balkon (21 m2). Living (34m2). Modern keukenblok, provisiekast. Grote ramen en mooi door zicht. Bijzonderheden: Cv en kelderberging aanwezig. Vrijblijvende aanbieding. Goed onderhouden half vrijstaande eengezinswoning in het centrum van Maassluis. Indeling: entree, hal, woonkamer (ca. 35 m2) met hardhouten kozijnen en dubbel glas, aansluitende ruime nette keuken, zij- uitgang (recht van overpad), bijkeuken met aansluiting wasma chine en c.v.combi, doucheruimte met toilet, goed aangelegde achtertuin met grote hobbyschuur. 1e etage: ruime overloop met lichtkoepel, slaapkamer met wastafel en toilet., bergkast, tweede slaapkamer met dakkapel en vaste kast. INDICATIEPRIJS 495.000,= k.k. 224.621,= k.k. INDICATIEPRIJS 410.000.= k.k. 186.050,= k.k. INDICATIEPRIJS 495.000,= k.k. 224.621,= k.k. INDICATIEPRIJS 255.000,= k.k. 115.714,= k.k. INDICATIEPRIJS 395.000,= k.k. 179.243,= k.k. VLAARDINGEN Thomas a Kempisstraat 8 MAASSLUIS Nobeldreef 101 MAASSLUIS .Cornells van der Kolffstraat 115 MAASSLUIS Pieter Schimstraat 5 MAASLAND Hofsingel 45 Schitterend wonen aan de rand van de Westwijk in een 3 (voor heen 4) kamerappartement, omgeven door natuur, maar toch arte afstana van winkels; scholen, station, busverbindingen. op korte Indeling: trappenhuis naar 3e verdieping. Entree, gang met toe- ang tot ouderslaapkamer (11 m2) voorzien van vaste kast. adkamer met doucne, thermostaat kraan en wasmachine-aan sluiting. 2e slaapkamer (8 m2), keuken voorzien van licht keu kenblok met keramische kookplaat, afzuigkap en combi CV- ketel ('94), toegang tot zonniq balkon met zonnescherm. Doorgebroken woonkamer (33 m2) voorzien van Weng6 par ketvloer, zijraam, kunststof kozijnen voorzien van dubbelglas. Berr:~~ n::1 sto- in de onderbouw. Bijzonderheden: grotendeels kunst- Fabuleus wonen met de schepen op de Waterweg langs uw zonneterras (27m2), riant 3 kamerapparte ment op de 2e verdieping. Indeling: entree, hal, lift. Indeling appartement: hal, 2 slaapkamers (14, 12m2), luxe grote badkamer, toilet, kast, Cv kast. Riante living (41 m2) met prachtige keuken, luxe schuifpui naar het bijzondere terras. Kelderberging etc. aanwezig. Chique en spannend wonen! Vrijblijvende aanbieding. met een groot zonnig terras. Haven, centrum, winkels, station en bus verbinding zijn onder handbereik. Indeling: centrale hal met lift brede galerij, entree met hal, modern zwevend toilet, meterkast en trap. Fraaie living (37 m2) voorzien van laminaatvloer, spachtelputz wanden, luxe Kellerkeuken voorzien van alle inbouwapparatuur te weten vaatwasser, keramische kookplaat, afzuigschouw, grote vriezer, koelkast oven. Toegang tot riant terras met fraaie beplanting. 1e ver dieping: overloop met toegang tot 3 slaapkamers (6, 11, 14 m2). Ouderslaapkamer voorzien van airco, luxe badkamer met duo hoe- kligbad, vaste wastafel, designradiator en vast wastafelmeubel. Aparte CV kast met combi CV en wasmachine-aansluiting. Perfect wonen in een praktisch nieuw appartement. leliefdste straten van Maassluis is nu te koop. Direct bij het centrum, steenworp afstand van sportvelden, natuu.r;,vwnkels,jc)iden.^open laven, station, natuur en recreatie waar door daar wonen een pie- INDICATIEPRIJS 230.000,= k.k. 104.370,= k.k. VRAAGPRIJS 575.000,= k.k. 260.924,= k.k. INDICATIEPRIJS 495.000,= k.k. 224.621,= k.k. SCHIEDAM Broersvest 58 C SCHIEDAM Heinsiusstraat 25 SCHIEDAM Lange Nieuwstraat 31 B zier is. Indeling: Entree, hal, trap en m.k. Fraaie sfeervolle livim (27m2)met parket planken vloer, open haard. Unieke grenen in U opstelling geplaatste keuken voorzien van oven, afzuigkap, k.k. vrie zer lichtkoepel enz.Deze keuken is geheel handwerk. Tussenhal voor zien van voorraadkast toilet en c.v.kast.Achterkamer (8m2)met vaste kasten wand. 1e verdieping: royale ouderslaapkamer met dakkapel, h.h. kozijnen voorzien van dubbel glas, achterkamer met kasten wand, fraaie badkamer voorzien van noekligbad, design rad.centraal afzuigsysteem, thermo kraan, w.m. aansl en v.w., Toegang tot riant zonnig en beschut dakterras. Bijzonderheden: Een uniek woongebeu ren met veel vakmanschap gerenoveerd en eerlijke materialen! Vrijblijvende aanbieding. baar vervoer en recreatie, unieke eengezins hoekwoninq met veel extra's. Indeling: entree, hal met garderobekast/meterkast, fre rrraaie lich te meanderliving met lichte plavuizenvloer voorzien van vloerverwar ming (45m2) en sfeervolle gashaard. Moderne luxe Bruynzeel keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur te weten keramische kook plaat, afzuigkap, combi-magnetron, marmeren blad etc.. Aparte bjj- keuken met aansluiting wasmachine, openslaande deuren naar tuin i1:overloop met 3 slaapkamers Luxe badkamer met hoek wastafel, thermokranen en 2e toilet. 2e verdieping: 2 slaapkamers (10, l0m2) veel berqing. 2e bad kamer met douche en toilet, schuifwand met CV-combi HR T 99).-, Een pracht woning op toplocatie!! Vrijblijvende aanbieding. INDICATIEPRIJS 295.000,= k.k. 134.090,= k.k. KOOPSOM 595.000,= k.k. 269.999,= k.k. SCHIEDAM Havendijk 417 ROTTERDAM HILLEGERSBERG Jan Willem Frisostraat 23 oopafstand van winkel ce ntrum, horeca en openbaar ver Indeling: fraaie entree, ruime hal met orn^mentenplafond, trapkast leterkast en toegang tot ^telier/hobbyruimte. Aparte wasmachine- Tl en veel ruimte voor extra berqing. e living (38m2) met luxe open keuken (9m2) die ast.met com raaie trap naar grote .......iP r-.. oorzien is van diverse inbouwapparatuur te weten: md.uctiekook- ilaat vaatwasser. cpoker, combi-oven, koel /vriescombinatie. De keu- en is tevens voprzien van vloerverwarming en een centraal stofzui- eem. Modern zwevend toilet. 2e verdieping ruime slaapkamer met toegang tot dakterras. Rpmantiscn voorslaapkamer met draai /kiepramen. Luxe badkamer (5m2) voorzien van douchecabine met thermostaatkraan, 2e toilet (zwevend) en vaste wastafelmeubel. P Luxe yyonen in een npstalgische sfeer. Vrijblijvende aanbieding. het hartie van hpt centrum. Een woondroom is nu te koop en absoluut een kijk- onderhouden complex met winkels, openbaar vervoer, uitvalswegen je waard. De woning heeft alles onder handbereik zoals scholen, winkelcentra, en park met kinderboerderij en sportvelden op loopafstand. recreatie en openbaar vervoer. Indelinq: opgang naar 2e verdieping gang met indeling: centrale portiek voorzien van trappenhuis en berging. Hal, torbalkt^jiomZ^^derne liatfopen keuken'voofzien'van'vaatwass^rj 7,?terk.®t-J?[d.Sr?.b?.k!s.t.?^t.°j'?!: keramische kookplaat koelkast en magnetron. 3e verdieping: zeer ruime slaap- (16m2). Luxe badkamer wastafel en 2e toilet. 4e kamer (28m2) met toegang tot riant zonniq dakterras voorzien van ligbad, hoekdouche, designradiator, vaste verdieping: ruime slaapkamer (19m?) voorzien van 2 "Velux" dakramen. Werkruimte (19m2) voorzien van wasmachine-aansluiting, CV '99. Via werkruim- te toegang tot vliering. Een absoluut paleis wat u gezien moet hebbenl BOD GEVRAAGD Vrijblijvende aanbieding. nieuwe laminaatvloer, gashaard en nieuwe kozijnen met dubbelglas. - "alci J voor een ieder die geinteresseerd is. Het appartement licrt op de 1e en deels 3e ver dieping en heeft op de 4e verdieping een ruime zolder (25 m2) met stahoogte. Indeling: 1e verdieping entree, hal, nieuwe meterkast en trapkast. Diep net zwevend toilet met fonteintje. Ruime woonkamer (46 m2) voorzien van parketvloer en deels Ruimp kpukpn vnnrzipn van I -vormin kpukpnhlok mpf dubbele sooel- laminaat bij keuken. Aluminium voorkoziin met dubbelglas en hardhouten achter- bak^n k^ra^ische kraan en metToe^f^tot^achterbalkon Via («u- ken toegang naar mooie badkamer vernieuwd in 1999 en is zeer prak- troni boil. i ingericht en voorzien van douche, wastafelmeubel en wasma- checabme tisch ingericht en voorzien van douche, wastafelmeubel en wasma chine-aansluiting. Slaapkamer (11,5m2) met toegang naar de badka mer. 2e slaapkamer (9,5m2) met toegang tot zonnig balkon Mooi wonen in een fijne omgeving. Vrijblijvende aanbieding. m2) voorzien van laminaatvloer met toeqang tot balkon (w). 4e verdieping ruime zol der (25 m2) met stahoogte, ideaal te gebruiken als berging en is voorzien van was- macnine-/drogeraansluiting en CV Combiketel ('98). Aanvaarding in overleg, kan per direct. Grijp uw kanslll Vrijblijvende aanbieding. Fabelachtig wonen met uitzicht op water en schepen in een schitterend 4- kamerappartement in het fraaie appartementencomplex "Poseidon" gele-' gen op de 1e verdieping en in de nabijheid van de jachthaven, scholen, recreatie, openbaar vervoer en uitvalswegen. U kunt genieten van een feno menaal uitzicht op de Waterweg, Maasboulevard en grasplantsoenen voor de deur. Indeling: entree centrale hal, toegang tot berging, lift. Entree met ruime hal, lichte living met grote raampartij en toegang tot balkon (zuid), 3 slaapkamers (7,11,15 m2) met kastenwand. Eenvoudige keuken (7 m2), was machine-aansluiting, apart toilet. Badkamer voorzien van ligbad, douche en vaste wastafel. Bijzonderheden: eigen grond, eigen parkeerterrein beho- rend fot het appartementencomplex. Een absoluut woongenot!! Vrijblijvende aanbieding. VLAARDINGEN Aletta Jacobskade 7 Wonen in een jong en speels verbouwde woning met zonnige turn en riant f -. terras op een van de meest gewilde locaties van Vlaardingen. Kmdvriendelijk, de Vaart en de natuur onder handbereik en op korte afstand van scholen. winkels, openbaar vervoer en snelweg. Indeling: voortuin. entree, gang met meterkast en toilet fijne woonkamer (31 m2 met parket- vloer en schuifpui naar zonnige besloten tuin met stenen berging. Aparte luxe keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur te weten vaatwasser, combi oven, koelkast vriezer, afzuigkap, natuurstenen blad, dose-inn boiler. Verplaatste trap naar 1e verdieping met op de overloop riante schuifkast.. - - - 9,12 m11 u-"" ;ranen, vVB ping ruime atelierkamer met aansluiting wasmachine in ruime CV kast. Toegang tot zonnig en riant dakterras met zicht over de Vaart. Een prettig jong en speelse Vide woning gelegen op eigen grond. VRAAGPRIJS 380.000,= k.k. 172.436,= k.k. VRAAGPRIJS 289.000,= k.k. 131.143,= k.k. SCHIEDAM Burgemeester Honnerlage Gretelaan 393 VLAARDINGEN Fransestraat 18 Toegang tot 3 slaapkamers (8, 9^ l2"m2j. Ruime badkamer voorzien van lig bad, aparte douche, thermokranen, vaste wastafel en 2e toilet. 2everdie- psp Vrijblijvende aanbieding. INDICATIEPRIJS 595.000,= k.k. 269.999,= k.k. „Y,Y|V, V, ,Y.Y,Y Ml .v., iV'",i 11'.' .V M A A S S L U I S VLAARDINGEN SCHIEDAM ■Koemarkt4" 3111 JHSchiedam "Telefoon 010 - 4090140 ■Veerstraat 27/29" 3142 CP Maassluis Telefoon 010 - 5923300 ■Van Schravendijkplein 1 3131 CV Vlaardingen ■Telefoon 010 -4603333 Internet www.hac.nl Centrale administratie Veerstraat 27-29, 3142 CP Maassluis Telefoon 010 - 592 33 00 Fax 010 - 592 14 29 E-mail maesland@kabelfoon.nl Internet www.maeslanden.nl Rotterdam 010 - 460 06 02 Koophuis Makelaardij Schiedam 010 - 409 01 40 Vlaardingen 010 - 460 33 33 Maassluis/Maasland 010 - 592 33 00 Westland/Hoek van Holland 0174 - 38 64 26 Fraai gelegen "Talud" woning aan het water in een rustige wijk van Schiedam maar toch op korte afstand van het centrum, openbaar vervoer, scholen, winkels en goede verbinding met de snelweg. Indeling: entree, hal met m.k., toilet en bergkast. Toegang tot aparte keuken v.v. hoekopgestelde keukenblok v.v. diverse inbouwapparatuur. Speelse woonkamer v.v. laminaat vloer en toegang tot fraai terras en tuin aan het water. 1e verdieping: overloop met toegang tot 3 slaapkamers (12,3, 11, 8?m2), badkamer v.v. ligbad, 2e toilet, vaste wastafel en w.m.a.. Bergkast. 2e verdieping: ruime zolderetage met Cv ketel. Bijzonderheden: buitenzijae berging met doorloop naar tuin en carport. Heerlijk rustig wonen in een bruisende stad. Vrijblijvende aanbieding. VRAAGPRIJS 675.000,= k.k. 306.301,= k.k. -ftr Fraai gelegen in een van de meest gewilde wijken van Rotterdam. Ru1m*n speels verbouwde 2/3 (voorheen 5) kamermaisonnette, gelegen op de 1een 2e verdieping. Op loopafstand van winkels, scholen, recreatie, openbaar ver voer en uitvalswegen. Indeling: entree met trap naar verdieping. 1e verdie ping overloop met toilet en meterkast. Ruime L-vormige living (34 m2) voor zien van parketvloer en openhaard. Aparte moderne keuken voorziert V&n diverse inbouwapparatuur, te weten 4-pitsgascomfort afzuigkap en combi- magnetron. 2e verdieping speelse ruime slaap-/studeerruimte (26 m2) met vaste kastenwand. Badkamer met ligbad, aparte douchecabine, wastafel meubel, toilet en wasmachine-aansluiting. Berging met opstelling HR £V Combiketel (1995). Toegang tot zeer ruim dakterras (18m2. Bijzonderheden: fantastisch wonen voor een betaalbare prijs. Vrijblijvende aanbieding. Schitterend wonen midden in het kloppende hart van Vlaardingen, met alle voorzieningen zoals winkels, horeca, openbaar vervoer, ban- ken, enz onder handbereik, in een ruim en fraai appartement boven de winkels. Indeling: entree, hal met trap en meterkast, gang met (pi- let fraaie woonkamer (33m2) met plavuizenvloer en openhaard, luxe hoekopgestelde keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur te weten vaatwasser, koelkast, vriezer, combi-oven, gaskookplaat, afzuigkap, bijkeuken met toegang tot achterbalkon. 1e verdieping: overloop met toegang tot ruime badkamer voorzien van ligbad, aparte douche en vaste wastafel. 2 ruime slaapkamers (12, 16m2) met vaste kast, 2e toilet en CV kast met combi CV en wasma chine-aansluiting. Perfect wonen voor een prima prijs Vrijblijvende aanbieding. VRAAGPRIJS 325.000,= k.k. 147.479,= k.k.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 2