y De GGD zoekt een Sociaal Verpleegkundige Jeugd (m/v) 1e medewerker interne zaken (v/m) IJSSEL medewerker informatiebeleid ft automatisering (v/m) ELECTROMETAAL ELEKTROTECHNISCHE MATERIALEN COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST m/v MEDEWERKER BALIEVERKOOP EN MAGAZIJN m/v ASSISTENTE Wie gaat als eerste onze zaken intern regelen? Wie houdt onze computers aan de gang? HULPVERLEENSTER Sociaal Verpleegkundige (m/v) sollnl JelaT /-■<S .t> j W pm voor maximaal 20-24 uur per week (vacaturenummer 2000.10.11.004) VOOr 20 UUr per week (vacaturenummer 2001.10.11.005) RexelElectrometaal is een landelijk opererendegroothandel in elektrotechnische materialen. Vanuit4 vestigingen in Nederland levert Rexel Electrometaal aan installateur, Industrie, zelfinstallerende bedrijven en detailhandel een breedpakketA-merken in Elektrotecbniek, IndustrieleAutomatisering, TelematicaBeveiliging, Licbttechniek en Consumentenelektronica. Door de combinatie vangerichte marktbenadering, kwaliteitsproducten, goed technisch advies en uitstekende service heeft Rexel Electrometaal een toonaangevende marktpositie opgebouwd. Rexel hlectrometaal investeert veel in haar medewerkers en is intensief betrokken bij bun ontwikkeling. Rexel Electrometaal is onderdeel van Rexel SA, degrootste distributeur van elektrotechnische materialen ter wereld. Voor onze vestiging in Rotterdam zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega voor de functie van Als commercieel medewerker binnendienst word je verantwoordelijk voor een actieve telefonische verkoop vanuit de vestiging. Daartoe onderhoud je contacten met afnemers en leveranciers, begeleid je opgegeven orders en zorg je voor de administratieve afwikkeling daarvan. Je voert deze werkzaamheden uit in nauw overleg met onze vertegenwoordigers, teneinde onze klanten met de grootst mogelijke zorg te behandelen. Jouw profiel Je beschikt over een middelbaar technische opleiding en hebt enige jaren werkervaring, bij voorkeur in de elektrotechnische branche. Je bent in staat om zelfstandig en planmatig te werken. Een commercieel gevoel spreekt voor zich, evenals goede contactuele vaardigheden en een flinke dosis enthousiasme. Tevens zijn wij op zoek naar een Als medewerker balieverkoop en magazijn ben je verantwoordelijk voor de verkoop van onze producten via onze verkoopbalie, waarbij goede advisering en service centraal staan. Daarnaast zal je assisteren bij werkzaamheden in het magazijn. Profiel Je hebt een opleiding op LBO-niveau en affiniteit met techniek. Leeftijd ca. 16-35 jaar. Je hebt gevoel voor commercie en bent in staat om planmatig te werken. Je beschikt over goede contactuele vaardigheden en je straalt enthousiasme uit. Ons aanbod voor deze functies Wij bieden je een zelfstandige functie in een solide en zeer professionele onderneming, waarbinnen eigen initiatief en creativiteit erg op prijs worden gesteld. Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer goed. Ben jij een van de collega's die wij zoeken? Stuur dan een korte brief met c.v. binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad aan Rexel Electrometaal, t.a.v. de heer R Huisman, Reitdiep 1, 3077 AZ Rotterdam. Je kunt ons ook e-mailen via P.Huisman@Rexel-ElectrometaalnI Als je eerst nog wat wilt weten, bel dan (010) 482 06 77 en vraag naar de heer Huisman, vestigingsleider Rexel Electrometaal Rotterdam. Tevens zijn wij voor onze vestigingen in Rijswijk en Etten-Leur op zoek naar commercieel medewerkers binnendienst en voor onze vestiging in Rijswijk naar een medewerker balieverkoop en magazijn Week 47 TOTAAL-TX16 Gezelschapsdierenkliniek zoekt voor 40 uur per week. Minimaal MAVO-niveau en bij voorkeur met diploma dierenartsassistente. Brieven met pasfoto richten aan: Dierenkliniek de Hoekse Waard Oost Voorstraat 90-92 3262 JH Oud-Beijerland (http://www.dklhw.nl) 6 ic-iting lAARDINGe.N Stichting Noodopvangcentrum Vlaardingen biedt opvang en begeieiding aan mannen, vrouwen, evt. met kinderen en jongeren vanaf 16 jaar. Voor de opvang en begeieiding zijn verschillende werkvormen ontwikkeld, deze voorzieningen liggen verspreid in Vlaardingen. De verschil lende voorzieningen betreffen het Noodopvangcentrum Tijdelijk Wonen 'Elckerlyc', 'Laatste Kans' Project en Begeleid Wonen voor Vrouwen. Voor "Begeleid Wonen voor Vrouwen" zoeken wij op korte termijn een enthousiaste 32 uur per week vacature010901 Voor deze functie zoeken wij bij voorkeur, gezien de samen- stelling van ons team en clientenbestand, een collega die haar wortels heeft in een niet Nederlandse samen- leving, die in staat is mede verder vorm te geven aan de sector begeleid wonen voor vrouwen en mee wil werken aan de verdere uitbreiding (van 15 naar 20 plaatsen) van de sector vrouwenopvang in de nabije toekomst. Functie-inhoud: •Zorgdragen voor aanmeldingen en intakegesprekken en kunnen indiceren voor opname in een van de voorzie ningen van de stichting; •Kunnen opstellen van het hulpverlenersplan en dit plan in samenwerking met de cliente realiseren; Binnen het groepsproces activeren van eigen verantwoor- delijkheden en zelfredzaamheden van de cliente; Persoonsgerichte begeieiding geven aan clientes volgens de principes van vrouwenhulpverlening; Mogelijkheden creeren voor de client om te werken aan toekomstperspectief; Onderhouden van externe contacten binnen de uitvoeren- de hulpverlening. Functie-elsen: Een afgeronde opleiding HBO (mw of daaraan gelijkwaardig); Ervaring met vrouwenhulpverlening is vereist; Resultaatgericht kunnen werken; Minimum leeftijd 25 jaar. Wat wij bieden: Goede samenwerking en overleg; Werken in teamverband; Salaris en rechtspositie zijn conform de CAO-Welzijn. Salariering vindt plaats in schaal 18-27 (min. 4.040,- tot max. 5.051,- bruto per maand bij fulltime dienstverband). Inschaling is afhankelijk van kennis en ervaring; Een aanstelling voor bepaalde tijd van een jaar en na ge- bleken geschiktheid een aanstelling voor onbepaalde tijd. Soilicitaties kunnen binnen twee weken gericht worden, onder vermelding van het vacaturenummer, aan Stichting Noodopvangcentrum Vlaardingen, Postbus 41613130 KD Vlaardingen. Elke dag zetten ongeveer 600 medewerkers van de Gemeentelijke Gezondheidsdienst voor Rotterdam en oms- treken zich in voor de gezondheid van ruim I miljoen mensen. Hun gezamenlijk doel: het bevorderen van de gezondheid door gezondheidsverschillen tussen bevolkingsgroepen te verkleinen. De GGD is een organisatie die meetelt. Niet alleen door haar werkgebied: Rotterdam en zes omliggende gemeen- ten, maar ook door haar activiteiten. Toegepast wetenschap- pelijk onderzoek is daar een van. Gedegen aanpak van gezond- heidsproblemen een andere. De GGD werkt voortdurend aan het ontwikkelen van nieuw beleid en nieuwe methoden: initiatieven die landelijk de trend zetten. Dat maakt de dienst tot een stimulerende werkomgeving. De sector Jeugd is een van de vijf sectoren van de GGD. In totaal werken er zo'n 150 medewerkers. De sector staat voor het bewaken, monitoren en het optimaliseren van de gezondheid van jeugdigen, met speciale aandacht voor risico- groepen. De sector is enerzijds verantwoordelijk voor de uitvoering van de jeugdgezondheidszorg. Deze wordt vorm- gegeven vanuit 4 districten en omvat 360 scholen, vele instellingen op het gebied van de gezondheidszorg, onderwijs en welzijn, alsmede zo'n 170.000 jeugdigen in de leeftijdsgroep 4-19 jaar, waaronder veel kinderen in achterstandssituaties. Daarnaast ontwikkelt de sector in het kader van het Preventief Jeugdbeleid interventies en beleid, waaronder de Rotterdamse Jeugdmonitor, Preventieve Interventies en Correctieve Interventies. Ook het beleid m.b.t. Kinderopvang en Jeugdhulpverlening valt onder deze sector. De sector Jeugd van de GGD zoekt een voor 36 uur per week 1,0 fte) parttime is bespreekbaar Functie-inhoud: Uitvoeren van preventieve gezondheidsonderzoeken op indicatie (en advisering aan betrokkenen) Afleggen van huis- bezoeken Leveren van een bijdrage aan gegevensverzameling bij het opstellen van groepsprofielen en het opstellen van interventieplannen Medisch-hygienische advisering van schooldirecties e.a. Coordineren van zorg en geven van lichte psycho-sociale hulpverlening Participeren in zorgnet- werken jeugdhulpverlening (consultatie, onderzoek en advisering) Meewerken aan de uitvoering van het preventief jeugdbeleid Actieve bijdrage leveren aan het door de sector ingezette kwaliteitsbeleid. Profiel: Wij zoeken een leuke en enthousiaste collega met een HBO-V opleiding of een opleiding tot A-verpleegkundige aangevuld met de MGZ-opleiding. Beide bij voorkeur in combinatie met de aanvullende post-HBO opleiding tot sociaal verpleegkundige in GGD-en. Affiniteit hebben met grootstede- lijke gezondheidsproblemen is een andere functievereiste. Bijscholing op het gebied van infectieziekten, psychosocial gezondheidsproblemen en werkervaring binnen de GGD- jeugdgezondheidszorg strekken tot aanbeveling. U heeft een werkhouding die zich kenmerkt door zelfstandigheid, doelge- richtheid en doelmatigheid. Binnen de functie is het vermogen om samen te werken met uiteenlopende partijen van cruciaal belang waarbij ondersteuningsbereidheid en stressbestendig- heid sleutelbegrippen zijn. Uw mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden zijn sterk ontwikkeld. Uw teamgerichte en flexibele instelling uit zich onder meer in de bereidheid om, indien noodzakelijk, ook in andere distric ten werkzaam te zijn. Salaris: De GGD kent een 36-urige werkweek. Het salaris bedraagt maximaal 5.848,- 2.654,-) bruto per maand (BBRA schaal 8) bij een fulltime aanstelling. Inschaling is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Informatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw M. Wijburg, districtsmanager, tel. 0I0 - 4I4 18 86 of mevrouw B. vd Kamp, personeelsfunctionaris, tel. 0I0-433 96 84. Sollicitatie: Stuur of mail uw brief met CV voor 6 december naar GGD Rotterdam e.o., afdeling Personeels- en Organisatiezaken, Postbus 70032, 3000 LP Rotterdam, PenO@ggd.rotterdam.nl Gespreksdata zijn: 10 december, 13 december, een eventueel 2e gesprek zal plaatsvinden op 17 december. Aan leden van prioriteitsgroepen - vrouwen, migranten, gehandicapten en jongeren - wordt bij gelijke geschiktheid voorkeur gegeven. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Gemeente Rotterdam De deelgemeente IJsselmonde zoekt voor de sector Bedrijfsvoering: DEELGEMEENTE De 1* medewerker IZ is: meewerkend voorman met betrekking tot registratuur. coordinerend aanspreekpunt voor de medewerkers algemene dienst (reproductie-/bodewerkzaamheden). verantwoordelijk voor uitvoering van inkooptaken, huisvestingsbeleid en de externe contacten met betrekking tot catering, Roteb en enkele verzekeringen. belast met de ARBO-coordinatie in verband met de kwaliteit van de werk- plekken. beheerder van de kleine kas voor bestuurlijke en ambtelijke declaraties. Functie-eisen: Je beschikt over een opleiding op MBO-niveau. Daarnaast bezit je ten minste het SOD-I diploma. Ervaring met overheidsdocumentatie, geautomatiseerde registratie en gegevensverwerking is tevens een vereiste. Het strekt tot de aan beveling als je ook over ervaring met (facilitair) management beschikt. Je bent vooral een flexibele, resultaatgerichte persoonlijkheid met een goed gevoel voor interne dienstverlening en collegiale samenwerking. Je hebt een klantgerichte instelling ten opzichte van de overige medewerkers, zonder daarbij de beleidskaders en richtlijnen van de afdeling registratuur uit het oog te verliezen. Wij kunnen je het vnlgende bieden een team van 5 resultaatgerichte, collegiale medewerkers een informele werksfeer en een goede werkmentaliteit moderne arbeidsvoorwaarden met goede ontplooiingsmogelijkheden en kinderopvang een parttime dienstverband 20 a 24 uur, inch roostervrlj) een maximum salaris van f 5848,- 2654,-) bruto per maand bij een full time aanstelling (schaal 8 indicatief) De deelgemeente IJsselmonde ligt op Rot- terdam-Zuid, tussen de Van Brienenoord- brug en de Ridderster. Er wonen 60.000 mensen. En er gaat de komende jaren heel veel gebeuren in deze omgeving. Zowel op gebied van bouwen en wonen als op het terrein van maatschappelijke ontwikke- ling. De deelgemeentesecretarie bestaat uit een drietal sectoren, namelijk: Beleid, Algemeen- Bestuurlijke en Publiekszaken (ABPZ) en Bedrijfsvoering. Er zijn momenteel ruim 70 medewerkers op de secretarie werkzaam. In de sector Bedrijfsvoering waar beide functies onder vallen werken 16 mede werkers, op de terreinen Financien, Perso neels- en Organisatiezaken, Informatise- ring Automatisering en Interne Zaken. Voor nevenstaande functies geldt dat l aan leden van prioriteitsgroepen, diA aan de gestelde eisen voldoen de voorA keur wordt gegeven. De prioriteits- ><*- groepen zijn: vrouwen, migranten, ge- handicapten en jongeren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Binnen de sector Bedrijfsvoering is tevens een vacature voor De medewerker informatiebeleid automatisering is: assistent systeembeheerder en helpt bij het verhelpen van storingen. aanspreekpunt voor technische ondersteuning en advies aan gebruikers. applicatiebeheerder met betrekking tot office-pakketten (word, excel, outlook en internet explorer). belast met het onderhouden van contacten met externe helpdesk, leveranciers en dergelijke. Functie-eisen: Je beschikt over een opleiding op MBO-niveau. Daarnaast heb je kennis van Windows NT-Windows 2000 en Officepakketten. Je bent vooral een flexibele, resultaatgerichte persoonlijkheid met een goed gevoel voor interne dienstverlening en collegiale samenwerking. Je hebt een klant gerichte instelling ten opzichte van de overige medewerkers. Je bent bovendien stressbestendig. Wij kunnen je het vulgende bieden een sector van resultaatgerichte, collegiale medewerkers een informele werksfeer en een goede werkmentaliteit moderne arbeidsvoorwaarden met goede ontplooiingsmogelijkheden en kinderopvang een parttime dienstverband 20 uur) een maximum salaris van f 5848,- 2654,-) bruto per maand bij een full time aanstelling (schaal 8 indicatief) Vnnr beide functies geldt: Werktijden/inschaling: Werktijden zullen gespreid over de week ingedeeld worden. Inschaling is afhanke lijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Informatie: Nadere informatie over de functies kan desgewenst worden ingewonnen bij: de heer drs. C.G.E.A. Lantain, sectorhoofd Bedrijfsvoering, telefoo'nnummer 010-479 82 62. Sallicitaties: Schriftelijke soilicitaties met vermelding van het vacaturenummer in de linkerbo- venhoek dien je binnen 2 weken te rich- ten aan: Deelgemeente IJsselmonde, t.a.v. afdeling Personeelszaken, Postbus 9044, 3007 AA Rotterdam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 32