PrICB/VATeRHOUS^OOPERS WIJ ZOEKEN DE EERSTE HULP NA EEN ONGEVAL verkoper m/v DISCK Tekstverwerkster (parttime - 24 uur) i. Coordinator sociaal cultureel werlc 2. Sociaal cultureel werker volwassenwerk 3. Financieel administratief medewerker 4. Financieel administratief medewerker medisch secretaresse Spreek jij onze 'digitaal'? Of wil je die leren spreken? een enthousiaste en gedreven Goed nieuws voor radiodiagnostisch laboranten die op meerdere locaties willen werken! radiodiagnostisch laboranten eerstverantwoordelijke mammografieteam eerstverantwoordelijke CT-team Werken aan je toekomst in een sterk groeiend bedrijf? Doe dit samen met Breur IJzerhandel Rivium B. V. Wij zijn op zoek naar nieuwe collega's voorde volgende functies: auto hoogenboom Delfshavense instelling voor sociaal cultureel werh en kinderopvang "Bij DISCK ontmoet u een ander!" 28 uur, per 1 januari 2002 32 uur (AD) 30 uur (AD) 24 uur informatie en solliciteren: MEWECO GROEP PROJECTLEIDER m/v SERVICE COORDINATOR m/v ASSISTENT SERVICE COORDINATOR m/v Capi Lux Vak zoekt voor haar vestiging aan de Abraham van Stolkweg 48 in Rotterdam: Je verkooRt aan en adviseert onze klanten. Ook ondersteun je de afdeling orderbegeleiding bij het aannemen en afhandelen van opdrachten voor het vaklab. Heb jij een opleiding op minimaal MBO- niveau? Ben je klant- en servicegericht? En wil je werken binnen een team enthousiaste collega's? Schrijf dan een sollicitatiebrief met c.v. naar: Capi Lux Vak, afd. P&O, Basisweg 42, 1043 AP, Amsterdam (tel. 020-5858456). E-mailen kan natuurlijk ook: pz@capi.nl. Verkoopervaring en kennis van de fotografische branche is een pre. Wij bieden een interessante uitdaging in een snel veranderende, op de toekomst gerichte omgeving met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uiteraard word je intern begeleid om onze 'digitaal' te leren spreken. CAPILUXVAK Reinier de Graaf Groep 7 redenen om je licht eens bij ons op te steken: je maakt kennis met een diversiteit aan apparatuur; je werkplek wordt volgens rooster ingedeeld; je levert samen met de radiologen een hoge kwaliteit afbeeldingen; ons motto is "steeds beter"; je kunt kiezen uit een dienstverband van 66,7 tot 100%; via bijscholing en training blijft je kennis up-to-date; diensten volgens rooster. Wij zijn op zoek naar: Functie-eisen voor eerstverantwoordelijken: leidinggevende vaardigheden; enkele jaren ervaring in het desbetreffende vakgebied; goede communicatieve en sociale vaardigheden. Onze afdeling is volop in beweging: in 2002 starten wij met digitalisering; in 2002 komt de 2de MRl. Wil je meer weten over een van de bovengenoemde functies? Bel dan Dick ten Feld, manager afdeling Radiologie (015-2603934). Of stuur je sollicitatiebrief met c.v. naar Rianne v.d. Wilt, afdeling P&O. Kijk voor meer informatie op www.rdgg.nl Reinier de Graaf Groep, Reinier de Graafweg 3-11, 2625 ad Delft Orderloper Balieverkoper Verkoper Voor de bovenstaande functies bieden wij: een leuke baan in een dynamische organisatie, volop mogelijkheden voor groei binnen onze organisatie en een goede salariering en arbeidsvoorwaarden. Schrijf voor een van bovenstaande functies een brief naar: Breur IJzerhandel Rivium, Riviumboulevard 147,2909 LK Capelle a/d IJssel, tel.: 010-2888444, e-mail: breur@'breur.nl Kijk voor meer informatie op www.breur.nl of bel naar Gertjan van der Laan op tel. 010-2888444. T0TAAL-TX17 <17 PricewaterhouseCoopers N.V. is met 155.000 medewerkers in 150 Ian- den een van's werelds grootste adviesorganisaties op het gebied van belastingadvisering, accountancy en management consultancy. Voor ons BTW- en Douaneteam te Rotterdam zoeken wij een De functie Je komt ons secretaresseteam versterken. De werkzaamheden bestaan uit het verzorgen van de correspondence (Word), telefoonbeantwoording en archivering. Tevens vervanging van secretaresses bij afwezigheid. Na een half jaar kan eventueel uitbreiding plaatsvinden naar een fulltime dienstverband. Functie-eisen Minimale vooropleiding MAVO Ervaring met Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift en goede kennis van de Engelse taal. Je karakter Behulpzaam, flexibel, stressbestendig, communicatief vaardig en in teamverband kunnen werken. Inlichtingen Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevrouw J. Bax/L.M. le Pair, telefoon (010) 4075633. Je reactie Wil je met ons in gesprek over deze functie? Stuur dan je sollicitatiebrief met c.v. binnen 10 dagen na plaatsing van deze advertentie naar PricewaterhouseCoopers N.V., t.a.v. mevrouw J. Bax/L.M. le Pair, Postbus 8800, 3009 AV Rotterdam. Stichting DISCK heeft in de Deelgemeente Delfshaven te Rotterdam 25 accommodaties in vijf units en verzorgde daar dit jaar ongeveer 850 activiteiten voor allerlei leeftijds- en doelgroepen. Bij DISCK zijn vacatures voor: Van iedere functie is een omschrijving op te vragen, mail naar maria@disck.nl of bel afdeling PZ (M. Bijland), tel.: 010 - 244 58 88. Sollicitaties, met vermelding van vacaturenummer, binnen 10 dagen sturen aan: DISCK t.a.v. Afdeling PZ, Pieter de Hoochweg 108, 3024 BH Rotterdam. Bij gelijke geschiktheid gaat de voorkeur uit naar een allochtone medewerker. Aquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. MEWECO is een florerend dynamisch bedrijf op het gebied van klimaat- technieken, technisch beheer en onderhoud in de woning- en utiliteitsbouw. Voor onze vestiging in Capelle a/d IJssel zoeken wij op korte termijn kandidaten voor de volgende functies: Voor deze functies vragen wij van u: - een technische opleiding - rijbewijs B - werkervaring in een soortgelijke functie - communicatieve vaardigheden MEWECO biedt u een plaats binnen een gezond bedrijf, een uitstekend salaris en goede arbeidsvoorwaarden. Tevens bieden wij u goede mogelijkheden om mee te gaan in de groei van onze onderneming. Wanneer een van deze functies u aanspreekt, kunt u uw schriftelijke reactie met curriculum vitae richten aan de Afdeling Personeelszaken van: MEWECO GROEP Postbus 527, 2900 AM Capelle a/d IJssel Tel.: 010-4500066 Het Integraal Kankercentrum Rotterdam (IKR) is een netwerk voor kennis en kwaliteit in de oncologische zorg in Zuidwest- Nederland. Een van de taken van het IKR is het faciliteren van 'tumorwerkgroepen', die binnen de IKR-regio actief zijn. In de tumorwerkgroepen komen artsen uit verschillende specialis- men, ziekenhuizen en instellingen samen. De werkgroepleden wisselen o.a. kennis uit en zoeken afstemming op het terrein van diagnostiek, behandeling en begeleiding. Om het werk van de werkgroepen te ondersteunen is het IKR per direct op zoek naar een energieke voor 4 dagen per week in elk geval de woensdag en vrijdag Als medisch secretaresse ben je het aanspreekpunt voor een aantal tumorwerkgroepen. Je bereidt de vergaderingen voor en notuleert deze. Gemiddeld twee keer per maand vindt een ver- gadering plaats, tussen 18.00 en 20.00 uur. Dit biedt flexibiliteit ten aanzien van je werktijden. De medisch secretaresse biedt eveneens ondersteuning aan de coordinator Werkgroepen en richtlijnen en aan projectmedewer- kers bij het verzorgen van correspondentie en het bewaken van de voortgang van de actiepunten. Je bent werkzaam op het algemeen secretariaat, waarvoor je ook werkzaamheden ver- richt. Het IKR biedt onder andere een prettige werksfeer zelfstandige, afwisselende functie bijscholingsmogelijkheden aanstelling en salariering volgens de CAO Ziekenhuizen (FWG-schaal 40, max. fl. 4.787,-), afhankelijk van leeftijd en ervaring Ben je gei'nteresseerd en heb je een opleiding tot medisch secretaresse of een algemene secretaresse opleiding, aangevuld met een cursus medische terminologie (of de bereidheid deze te volgen) ervaring met Word en Outlook interesse in de oncologische zorg Meer weten? Neem dan contact op met Marjan de Man, directie-assistent, telefoon: (010)440 58 01. Je brief zien we graag binnen 14 dagen tegemoet. Integraal Kankercentrum Rotterdam, drs. J.J. Paulides, directeur, Postbus 289, 3000 AG Rotterdam. In het IKR-netwerk werken de 16 ziekenhuizen in de regio Zuidwest- Nederland, het Academisch Ziekenhuis Rotterdam en de Erasmus Universiteit, nauw samen. Het doel van het IKR is de kwaliteit van de oncologische zorg te verbeteren, zodat iedere patient met kanker kan rekenen op,een hoogwaardige en continue zorgverlening, zowel in het ziekenhuis als thuis. - wHA integraal kankercentrum rotterdam Capi Lux Vak levert producten en diensten voor professionele makers en gebruikers van beeld en is hierin marktleider. De activiteiten van Capi Lux Vak zijn veelzijdig. Ze heeft een digitaal vaklab en levert fotografische apparatuur en materialen, maarook scanners, printers en beamers. Al haar activiteiten zijn gekoppeld aan het vastleggen, opslaan, printen en presenteren van beeld. www.capi.nl De Reinier de Graaf Groep is een algemeen ziekenhuis met drie locaties: het Reinier de Graaf Gasthuis in Delft (bestaande uit twee gebouwen), het Diaconessenhuis voorburg en het Behandelcentrum Westland in Naaldwijk. De afdeling Radiologie is in alle locaties te vinden. In Reinier de Graaf Gasthuis Delft worden, naast reguliere onderzoeken en echo's, hartcatheterisatie, mammografie, angiografie, interventie, duplex, MRl en CT scan gedaan. in Diaconessenhuis voorburg worden, naast reguliere onderzoeken en echo's, CT scan, mammografie en botdensitometrie gedaan. in Behandelcentrum westland worden alle reguliere onder zoeken gedaan. Breur IJzerhandel is een groot- en detailhandel in ijzerwaren, hang- en sluitwerk en gereedschappen, met vestigingen in Rotterdam en Capelle a/d IJssel. Breur Beveiligingen is een erkend borg gecertificeerd beveiligingsbedrijf. Breur Beveiligingen verzorgt mechanische, bouwkundige en elektronische beveiligingen. Op het Alexandrium III zit onze trendy vestiging De Deurkruk, speciaalzaak in deurkrukken, meubelgrepen, brievenbussen en garderobes. Breur IJzerhandel Rivium Breur Vlietlaan De Deurkruk Wij zoeken een gemotiveerde collega die accuraat zorg draagt voor het verzamelen en verwerken van onze verkooporders. Functie-eisen: een opleiding op LTS/Mavo-niveau en het goed kunnen werken in een teamverband. Onder leiding van een ervaren monteur plaatst u elektronische en mechanische beveiligingen bij onze klanten. Functie-eisen: LTS-opleiding, leergierig, in het bezit van een rijbewijs. Een bewijs van goed gedrag is noodzakelijk. Als verkoper adviseert u onze klanten over ons assortment. Daarnaast denkt u mee in het commerciele traject. De zaterdag is uw vaste werkdag. Functie-eisen: opleiding op LTS/MAVO-niveau, interesse in het verkoopvak, goede communicatieve vaardigheden. Als verkoper adviseert u onze klanten over ons assortment. Daarnaast denkt u mee in het commerciele traject. De zaterdag en koopzondagen zijn uw vaste werkdagen. Functie-eisen: opleiding LTS/Mavo-niveau, interesse in het verkoopvak, goede communicatieve vaardigheden. Als fulltime verkoper adviseert u onze klanten over ons assortment. Daarnaast denkt u mee in het commerciele traject. De zaterdag is uw vaste werkdag. Bij De Deurkruk werkt u 1x in de maand op zondag. Functie-eisen: opleiding op LTS/ Mavo-niveau, interesse in het verkoopvak, goede communicatieve vaardigheden. Auto Hoogenboom, officieel dealer van Volkswagen, Audi en Porsche in Rotterdam is ten van de grotere dealerbedrijven in eigendom van Pon Holdings. Vanuit deze solide basis zorgen ruim 100 collega's voor het waarmaken van het vertrouwen dat klanten ons geven. Per februari jl. zijn wij verhuisd naar een nieuw pand met de modernste voorzieningen waar we nog betere service kunnen verlenen. Naast het dealerbedrijf voeren wij op dezelfde locatie een modern universeel schadeherstelbedrijf. De eerste hulp na een ongeval (schade service adviseur m/v) is het gezicht van ons schadeherstel bedrijf. Hij/zij heeft intensief contact met onze klanten en is daardoor een van de belangrijkste personen m.b.t. klantenloyaliteit en bedrijfsresultaat bij Schade Service Hoogenboom. Het is veel meer een relatiebeheer- en seryicefunctie, dan een technische functie. Bij Schade Service Hoogenboom te Chariois is plaats voor schade serviceadviseur. een Je neemt alle zorg uit handen van de klant, van aanname van de schade auto tot aflevering van de herstelde auto. Activiteiten zijn onder andere opvangen van klanten. taxeren van de schade en inplannen van de herstelwerkzaamheden, klanten informeren over de voortgang en het verzorgen van de administratieve afhandeling met verzekerings- en leasemaatschappijen. Daarom zoeken wij iemand die weet wat dienstverienen is en snapt dat je met flair en daadkracht klanten voor je kan winnen. Om deze veelzijdige functie te vervullen vragen wij minimaal; ervaring met serviceverlening naar klanten goede commerciele en communicatieve vaardigheden MBO werk- en denkniveau enige ervaring met schade afhandeling of andere automotive activiteiten kennis van de engelse en duitse taal enige technische kennis is een pre, maar je hoeft geen technicus te zijn administratieve vaardigheden Voor deze functie bieden wij aan: een uitstekende werkomgevin'g een jong team, enthousiaste collega's een prima salaris goede secundaire arbeidsvoorwaarden Richt uw schriftelijke sollicitaties met cv aan: Schade Service Hoogenboom t.a.v. de heer W.S. Zipp Postbus 5165 3008 AD Rotterdam of bel voor meer informatie 010-4105685 officieel dealer van Volkswagen, Audi en Porsche

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 33