Contactueel medewerkers dienstverlening v/m u u LEREN BANKSTEL OF STOEL SPUITEN. De GGD zoekt een Dokters- assistente sector Jeugd (m/v) Sociale Zaken en W erkgelegenheid TEAMLEIDER M/V Spoedeisende Hulp/gipskamer locatie Zuider (36 uur per week) Week 48 Doktersassistente (m/v) Wat vragen wij? Wat bieden wij? Benieuwd geworden? TOTAAL -TX11 Wfrm Met een telefoontje weet u wat de mogelijkheden zijn. DOEN. Marco Leer Nijverheidsweg 31 3274 KJ Heinenoord Telefoon 0186-603268 www.marcoleer.nl KVV. RUIMTE VOOR JOUW KIJK OP ZORG Elke dag zetten ongeveer 600 medewerkers van de Gemeen- telijke Gezondheidsdienst voor Rotterdam en omstreken zich in voor de gezondheid van ruim I miljoen mensen. Hun geza- menlijk doel: het bevorderen van de gezondheid door gezond- heidsverschillen tussen bevolkingsgroepen te verkleinen. De GGD is een organisatie die meetelt. Niet alleen door haar werkgebied: Rotterdam en zes omliggende gemeenten, maar ook door haar activiteiten. Toegepast wetenschappelijk onderzoek is daar een van. Gedegen aanpak van gezondheids- problemen een andere. De GGD werkt voortdurend aan het ontwikkelen van nieuw beleid en nieuwe methoden: initiatie- ven die lapdelijk' de trend zetten. Dat maakt de dienst tot een stimulerende werkomgeving. De sector Jeugd is een van de vijf sectoren van de GGD. In totaal werken er zo'n 150 medewerkers. De sector staat voor het bewaken, monitoren en het optimaliseren van de gezondheid van jeugdigen, met speciale aandacht voor risico- groepen. De sector is enerzijds verantwoordelijk voor de uit- voering van de jeugdgezondheidszorg. Deze wordt vormgege- ven vanuit 4 districten en omvat 360 scholen, vele instellingen op het gebied van de gezondheidszorg, onderwijs en welzijn, alsmede zo'n 170.000 jeugdigen in de leeftijdsgroep 4-19 jaar, waaronder veel kinderen in achterstandssituaties. Daarnaast ontwikkelt de sector in het kader van het Preventief Jeugdbeleid interventies en beleid, waaronder de Rotterdamse Jeugdmonitor, Preventieve Interventies en Correctieve Inter venties. Ook het beleid m.b.t. Kinderopvang en Jeugdhulpver- lening valt onder deze sector. De sector Jeugd van de GGD zoekt een: Voor 18-36 uur per week (0,5-1,0 fte) •Functie-inhoud: De doktersassistente werkt in teamverband met een jeugdarts en een jeugdverpleegkundige. De administratieve basis is gelegen in een van de decentrale jeugdgezondheidscentra in Rotterdam en omliggende gemeenten, de dagelijkse werk- zaamheden vinden op dit centrum en op de scholen plaats. Tot de taken van de doktersassistente behoren onder andere het assisteren bij preventief gezondheidsonderzoek (pgo), waaronder valt het testen van gehoor en gezichtsvermogen, meten van lengte en gewicht etc. U verzorgt de administrate rondom de gezondheidsdossiers, zoals het verwerken van mutaties en het opzoeken en opbergen van dossiers die nodig zijn bij bepaalde vervolgactiviteiten. Ook regelt u planmatig afspraken voor het pgo en voor de onderzoeken op indicatie en verricht u voorkomende administratieve taken zoals het bijhouden van agenda en telefoonbeantwoording. •Profiel: Voor een van de districten zoeken wij een leuke en enthou- siaste collega met een opleiding op mavo-niveau en het diploma doktersassistente. Verder beschikt u over een teamgerichte en flexibele instelling. Dit uit zich onder meer in uw bereidheid om, indien noodzakelijk, ook in andere districten werkzaam te zijn. U kunt zelfstandig werken en bent nauwkeurig en service- bereid. Ervaring als doktersassistente en een applicatiecursus audiometrie strekken tot aanbeveling. •Salaris: Het salaris bedraagt op basis van een 36-urige werkweek maxi- maal f 4.481,- 2.033,39) bruto per maand (BBRA schaal 5). Inschaling is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. •Informatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw C. Blaauw, districtsmanager, tel. 010 - 290 07 71 of mevrouw B. van de Kamp, personeelsfunctionaris sector Jeugd, tel. 010-433 96 84. •Sollicitatie: Stuur of mail uw brief met CV voor 15 december 2001 naar GGD Rotterdam e.o., Personeels- en Organisatiezaken, Postbus 70032, 3000 LP Rotterdam, PenO@ggd.rotterdam.nl Aan leden van prioriteitsgroepen - vrouwen, migranten, gehan- dicapten en jongeren - wordt bij gelijke geschiktheid voorkeur gegeven. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Gemeente Rotterdam m Gemeente Rotterdam Rotterdam is het industriele hart van Nederland en heeft de grootste haven ter wereld. Het is een sociaal en cultureel centrum met een bloeiende economie. Rotterdam kent zoals elke grote stad ook armoede en werkloosheid. De dienst Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SoZaWe) ontwikkelt en voert het sociale beleid van de gemeente Rotterdam uit. SoZaWe helpt mensen in Rotterdam op weg naar de arbeidsmarkt en een plek in de maatschappij. Het verstrekken van uitkeringen en het verlenen van zorg zijn belangrijke taken. Zo'n 1600 medewerkers werken op ver- schillende afdelingen en dis tricten hard om deze doelen te realiseren. De kwaliteit van de zorg staat altijd centraal. De dienstverlening is sociaal en zakelijk. Om de in totaal 48.000 clienten kansen en perspectieven te bieden in een veranderende maatschappij, ontwikkelt ook SoZaWe zelf voortdurend mee. Bent u gelnteresseerd in andere mensen? Combineert u de begrippen sociaal en zakelijk in een praktische werkhouding? Bent u bekend met de sociale wetgeving? Is een grote stad met haar uiteen- lopende inwoners voor u een uitdaging? Bent u stressbestendig en flexibel? Is zelfstandig werken voor u een vanzelfsprekendheid? En bent u op zoek naar een baan waarin u al deze eigenschappen goed kunt inzetten? Kom dan bij ons werken. Door het intensiveren van de uitstroomactiviteit is het aantal formatieplaatsen uitgebreid. Daarom hebben wij bij verschillende districten plaats voor: Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. U heeft hart voor de Rotterdammers die afhankelijk zijn van de dienst en bent bij iedere aanvraag in staat een goed contact op te bouwen. U vindt het leuk om aan de hand van een geautomatiseerd systeem de totale aanvraag van de client van a tot z af te handelen. Het hiervoor noodzakelijke onderzoek naar de mogelijkheden en het recht op uitkering hoort ook bij uw takenpakket. Tevens beoordeelt u of een client in aanmerking komt voor een baan. Uitstroom bewerkstelligen is namelijk een kerntaak van SoZaWe. En onder het motto 'afspraak is afspraak1 bewaakt en onderhoudt u de met uw client overeengekomen afspraken en onderhoudt u hiervoor, indien nodig, netwerkcontacten. De toevoeging dat u zich van uw kant natuurlijk ook aan afspraken houdt, is voor u vanzelfsprekend. Ondanks het feit dat u als contactueel medewerker dienstverlening zelfstandig kunt werken, bent u een collega die graag in teamverband werkt. U heeft minimaal een relevante mbo-opleiding afgerond en een hbo werk- en denkniveau. Wij bieden u een functie in een veranderende organisatie waar de secundaire arbeidsvoorwaarden beslist concurrerend zijn. Zo werken wij met een systeem van variabele werktijden en zijn er regelingen voor verhuiskosten en mogelijkheden om verlofdagen te kopen, of te verkopen. Ook zaken als kinderopvang, betaald ouderschapsverlof, pc-prive en een spaarloonregeling behoren tot de standaard arbeidsvoorwaarden. Als u wilt, is het mogelijk om in deze functie in deeltijd te werken (minimaal 24 uur). Omdat wij een grote organisatie in verandering zijn, komen er regelmatig mogelijkheden voor om over te stappen naar een meer specialistische functie of afdeling. Ook is het mogelijk door te groeien naar een meer toetsende, coachende of leidinggevende functie. Uw salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt minimaal 3690,- 1674,-) en maximaal 6604,- 2996,-) bruto per maand bij een volledige werkweek van 36 uur. Een functiegericht psychologisch onderzoek is onderdeql van de selectieprocedure. Wilt u meer informatie over de functie? Belt u dan met de afdeling Personeel Organisatie, de heer G. Ramsair telefoon (010) 453 37 23. U kunt natuurlijk ook direct uw sollicitatiebrief en curriculum vitae sturen aan: SoZaWe, Personeel Organisatie, Postbus 1024, 3000 BA Rotterdam. E-mailen kan ook: werkbij@sozawe.rotterdam.nl Aan leden van prioriteitsgroepen die aan de gestelde eisen voldoen, wordt de voorkeur gegeven. De door het college van burgemeester en wethouders vastgestelde prioriteitsgroepen zijn: vrouwen, migranten, gehandicapten en jongeren. LOCATIE ZUIDER: Groene Hilledtjk 315 3075 EA Rotterdam tel. 010-290 30 00 loc at it Clara: Olympiaweg 350 3078 HT Rotterdam tel. 010-29119 11 Medisch Centrum Rijnmond-Zuid is op 1 januari 2000 ontstaan door een fusie van het St. Clara Ziekenhuis en het Zuiderziekenhuis. Door bundeling van krachten ontstaan nieuwe mogelijkheden en door intensieve samenwerking met andere zorginstellingen en hulpverleners wil Medisch Centrum Rijnmond-Zuid de zorgverlening in de regio verder optimaliseren. Het ziekenhuis heeft vrijwel elk medisch specialisme in huis, indusief topklinische functies voor hartchirurgie, nierdialyse en brandwondenzorg. Medisch Centrum Rijnmond-Zuid is een gezonde en ambitieuze organisatie met tal van opleidingsmogelijkheden, goede regelingen voor kinderopvang en een gedegen Arbo-beleid. Bij het MCRZ staat de mens centraal: zowel de patient als de medewerker. Voor de afdeling Spoedeisende Hulp (SEH) van het Medisch Centrum Rijnmond-Zuid zoeken wij een DE AFDELING De afdeling Spoedeisende Hulp (SEH) biedt opvang en/of eerste hulp aan patienten met een spoedindicatieen"verwezen"spoed- patienten. Op de afdeling Worden jaarlijks circa 25.000 patienten behandeld. Om de doorstroom te bevorderen is op de afdeling SEH triage en fast-track in ontwikkeling. DE FUNCTIE Als teamleider heeft u als eerste aandachtsgebied de coordinatie en ontwikkeling van de zorg rondom de verpleging van SEH- patienten. Bij afwezigheid van de zorgmanager treedt u op als waarnemer en bent u verantwoordelijk voor de aansturing van de dagelijkse gang van zaken binnen de SEH. Actief draagt u bij aan het implementeren van de zorgvisieen aan het verder vorm- geven van ontwikkelingen binnen de SEH, zoals triage en fast- track. Ook kunnen in het kader van de zorgvisie patienten aan u worden toegewezen. U legt als teamleider verantwoording af aan de zorgmanager van de zorgeenheid en werkt alleen in dag- diensten. U werkt daarnaast nauw samen met de teamleider van locatie Clara binnen het integratieproces. DE VOORWAARDEN Ervaren SEH-verpleegkundige met voltooide SEH-specialisatie; aantoonbare leidinggevende capaciteiten; voltooide managementopleiding of bereidheid deze te volgen; kennis van zorgprocessen en veranderingsprocessen binnen een ziekenhuisorganisatie; grote mate van zeifstandigheid; communicatief en doortastend optreden; innovatief. ONS AANBOD Arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-ziekenhuizen; inschaling is afhankelijk van opleiding en ervaring. UW REACTIE Voor meer informatie over deze vacature kunt u contact opne men met de heer R. de Vries, zorgmanager van de afdeling SEH. Bereikbaar in locatie Zuider via telefoon 010-290 30 00, zoemer- nr. 81360. Voor meer informatie over ons ziekenhuis kunt u onze website bezoeken: www.mcrz.nl. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan: Medisch Centrum Rijnmond-Zuid, Locatie Clara, cluster Personeelszaken Ter attentie van mevrouw R. Scheffers, secretaresse Postbus 9719,30074c Rotterdam E-mail: ScheffersR@MCRZ.nl Onder vermelding van het vacaturenummer 2080. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Medisch Centrum Rijnmond-Zuid nieuwe naam, vertrouwde zorg KVV KW regio Zuid-West. KW is een overkoepelend orgaan van tien katholieke verplegings- en verzorgings- instellingen in Rotterdam, waar achtergrond, persoonlijkheid en levensritme van bewoners en medewerkers alle ruimte krijgen. Regio Zuid-West bestaat uit de woon- en zorgcentra Maasveld, Joachim en Anna, Dorps- veld en Simeon en Anna. Vier moderne instellingen met een gevarieerd zorgpakket, die je de vrijheid geven om zorg op jouw manier in te vullen. Voor de regio Zuid-West zijn we op zoek naar enthousiaste collega's (m/v) voor de volgende functies: //V (32 uur) Bij Simeon en Anna draag je zorg voor de coordinatie van de zorgverlening aan zo'n vijftig bewoners. Je stelt het afdelingsrooster op en geeft functioneel leiding aan ongeveer twintig verzorgenden. Voor de helft van de tijd werk je zelf mee in de zorgverlening, en bovendien ben je het directe aanspreekpunt voor de bewoners en hun familie. De daadkrachtige en innovatieve persoonlijkheid die we zoeken is gediplomeerd verzorgende (IG), heeft ten minste een jaar ervaring in een leidinggevende positie en is bereid een manage mentopleiding te volgen. Verder ben je in staat beleid te vertalen naar concrete acties en kunnen je team- leden rekenen op jouw coachende manier van aansturen. (32 uur) Op basis van het persoonlijke zorgplan van de bewoners van Simeon en Anna verzorg je doelgerichte activiteiten, zowel individueel als in groepsverband. Daarbij begeleid je de vrijwilligerswerkzaamheden, en draag je bij aan de opstelling van een activiteitenplan in overleg met de bewoners en de verzorging. Je richt je hierbij op een verpleegunit met 28 psychogeriatrische bewoners, die ieder in een eigen appartement ver- blijven, en op de verzorgingshuisbewoners. Voor een goede invulling van deze functie, die vele mogelijkheden biedt tot persoonlijke ontplooiing, beschik je over een mbo-diploma Activiteitenbegeleiding en ervaring in een vergelijkbare functie. Deze ervaring bij voorkeur opgedaan in een verpleeghuis. (Fulltime en parttime) Wij zijn op zoek naar verzorgenden BV/AG, ZV/IG. Samen met je collega's verleen je de dagelijkse verzorging en verpleging aan de bewoners van je afdeling. Bovendien coordineer je de zorg verlening voor een aantal bewoners voor wie je contactverzorgende bent. Je werkt in wisselende diensten volgens een vooraf opgesteld kwartaalrooster. Het is mogelijk om voornameliik avonddiensten of alleen nachtdiensten of enkel op de verpleegunit te werken. Belangrijk in deze functie is een diploma op niveau 3 en een aantal jaren ervaring in de gezondheidszorg. Daarbij ben je vriendelijk voor de bewoners, die je stimu- leert in hun zelfredzaamheid, en kun je prima werken met zorgplannen. Interesse? KW biedt je een prettige werkomgeving en diverse doorgroeimogelijkheden. De arbeidsvoor waarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Tot de secundaire arbeidsvoorwaarden behoren onder meer een kinderopvangregeling, een spaarloonregeling en unieke personeelsvoordelen, waaronder een pc-prive-project en een Personal Care Card voor kortingen op verschillende zaken. Voor meer informatie over de functies van teamcoordinator Zorg en verzorgenden kun je contact opnemen met Jolanda de Best, unitmanager. Nadere inlichtingen over de functie van activiteitenbegeleider worden je graag verstrekt door Aad Klos, unitmanager. Beiden zijn bereikbaar op telefoonnummer (010) 439 32 00. Je schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van de functie waar je interesse naar uitgaat, zien we graag binnen 14 dagen tegemoet, gericht aan KW regio Zuid-West, ter attentie van Use Meijer, personeelsfunctio naris, Strevelsweg 350,3075 BZ Rotterdam, of per e-mail aan: ilmeij@kvv.nl. Acquisitie stellen wij niet op prijs. KW bestaat uit: Antonius Binnenweg, Antonius IJsselmonde, Dorpsveld, Dijkveld, Joachim en Anna, Liduina, Maasveld, Nijeveld, Simeon en Anna, Stadzicht.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 24