A I I A A A A A A Vraag ons magazine voor het actuele aanbod met 300 aanbiedingen! A m lv A A •Maeslanden m m a mm f ik f~V HYPOTHEEK ■Hi Iritih 7^eass I/I//A/SI" BETROUWBAAR PRESTIGE SERVICE GEMAK MbBbh! II Bk mm. SAMEN UW IDEALE HYPOTHEEK BEPALEN Schieda Tar MM SMI V - - •p-T - - kA D V I E SCENTRUM MAAoruo l ocmnuAivi - A^UJ SCHIEDAM Burg. Honnerlage Gretelaan 393 H SCHIEDAM Rotterdamsedijk 2a en 2b In net oude centrum Schiedam nabij de Grote kerk gelegen grote stadswoning met plaats- je en mogelijkheid tot ruim dakterras. Achter de woning is een pakhuis gelegen welke bij de woning is getrokken wat een verrassend ruime woning Fraai gelegen "Talud woning aan het water in een rustige wijk van Schiedam maar toch op korte afstand van het cen trum, openbaar vervoer, scholen, winkels en goede verbindina met de snel Multifunctionele, turnkey op te leveren bedrijfs ruimte, gelegen op de grens van R'dam Schiedam. Bijzonder geschikt voor o.a. prak tijkruimte, horeca, kan toor, winkel, lesruimte. heeft opgeleverd in uitstekende staat van onderhoud. Indeling b.g.g.: entree, tochtpor- n weg. Indeling: entree, hal met m.k., toilet en bergkast. Toegang tot aparte keuken v.v. hoekopgestelde keukenblok v.v. diverse inbouwapparatuur. Speelse woonkamer v.v. laminaatvloer en toegang tot fraai terras en tuin aan het water. 1e verdieping: overloop met toegang tot 3 slaapkamers (12,3, 11, 8?m2), badkamer v.v. ligbad, 2e toilet, vaste wastafel en w.m.a.. Bergkast. Indeling: beg. grond (ca. 140 m2) entree, showroomruimte, 2 kantoorka iik tiek, hal met garderobe, woonkamer (ca. 50m2) met parketvloer, openhaard en schuifpui naar het plaatsje (ca. 30m2) gelegen op het zuiden en ook via de Lombardsteeg is te berei- ken. Via een 2e halletje met vaste kast en toilet met fonteintje is de lu*e woonkeuken v.v. mers, praktijkruimte, volledig ingerichte luxe keuken, modernetoiletruimte met 2 aparte toiletten souterrain: kantoorkamer (ca. 16 m2), magazijnruimte met stellingen (ca. 90 m2). Bijzonderheden: luxe scheidingswanden, plafonds, showroom- en berg kasten, receptiemeubel, vloerbedekking, gelaagd glas, c.v. en airco-installa tie. Volop gratis parkeerruimte beschikbaar koelkast, vaatwasser, magnetron, gas kookplaat, afzuigkap, etc. te bereiken. Vanuit de '96) »rig nen, 2e slaapkamer (ca. 17m2) met Frans balkon, luxe badkamer met ligbad, douche, dub- keuken toegang tot de bijkeuken met Cv opstelling ('96) en m.k. 1e veraieping: ruime overloop met houtenvloer, slaapkamer aan de voorzijde (ca. 17m2) met originele kozij 2e verdieping: ruime zolderetage met Cv ketel. Bnzonderheden: buitenzijde berging met doorloop naar tuin en carport. Heerlijlc rustig wonen in een brui sende stad. bele wastafel, toilet, design radiator en vaste kast met w.m.a. Zolder verdieping: zolder met Velux dakraam en de mogelijkheid tot het maken van 1 of 2 kamers. Bijzonderheden: de woning is voor het grote gedeelte v.v. dubbel glas. Bouwjaar <1906 S/rijblijvende aanbieding Vrijblijvende aanbieding Vrijblijvende aanbieding VRAAGPRIJS 749.500,= k.k. 340.108,= k.k. M VRAAGPRIJS 675.000,= k.k. 306.301,= k.k. K VRAAGPRIJS 525.144,09 k.k. 238.300,= k.k. VLAARDINGEN Curapaolaan 184 sea** VLAARDINGEN Aletta Jacobskade 116 SCHIEDAM Aleidastraat 87b SCHIEDAM Aleidastraat 87a Perfect wonen in een schitterend luxe "Herenhuis" met uitzicht over groen en het brug- getje over de Vaart, rustig gelegen, en toch op korte afstand van alle voorzie- ningen te weten winkels. Leuke starterwoning op de 1e en 2e verdieping, geheel v.v. kunststof kozij nen met dubbel glas. De woning ligt op loopaf stand van winkels, scholen en openbaar vervoer linq: Leuke starterwoning op de begane grond met serre en ruime achtertuin. De woning ligt op loopaf- stand van winkels, scholen en openbaar vervoer. Indeling: entree met ig: entree, trap naar mi 1e vercfieping, overloop en toilet. Keuken met toegang tot het balkon. L-vor- mige woonkamer (ca. 30m2), meterkast. 2e verdieping: overloop, eenvoudige badkamer v.v. douche, vaste wastafel en w.m.a.. 2 slaapkamers (ca. 8, 19m2) waarvan 1 met dakkapel. Bergruimte. Vrijblijvende aanbieding tochtportaal, gang. Voorkamer (ca. 10m2), tussenkamer (ca. 9m2) en achterkamer (ca. 15m2) met gaskachel en toegang tot serre (ca. 6m2). Keuken v.v. wit keukenblok. Badkamer en toilet. Via de keuken toegang tot serre en tuin v.v. houten ber ging. Vrijblijvende aanbieding scholen, natuur en recreatie en tevens een perfecte verbinding met de ruit van Rotterdam. Indeling: entree, ruime hal, m.k., toegang tot berging/gara- ge, kantoorruimte (14m2), aparte garderobe/waskamer, tussenhal met toe gang tot slaapkamer (18m2). Luxe riante badkamer v.v. een 2 persoons whirl pool, zwevend toilet, wastafelmeubel. Fraaie eetkeuken v.v. luxe hoekopge stelde keuken v.v. alle inbouwapparatuur, te weten inductiekookplaat, mag netron, vaatwasser, koelkast, vriezer, enz. Via schuifpui naar beschutte achtertuin. 1e verdieping: 2e toilet, riante living (40m2) v.v. plavuizenvloer, fraai uitzicht en toegang tot terras. 2e verdieping: overloop met toegang tot 3 slaapkamers (8, 10, 11m2), 2e badkamer v.v. douche, toilet, designradiator en v.w.. Aparte Cv kast met Cv en 1201 boiler. Een perfect geheel. Vrijblijvende aanbieding Uitermate rustig, teqenover parkje gelegen split-level woning in uitstekende staat van onderhoud. Indeling: entree met nieuwe hardhouten voordeur, toe gang tot inpandige, geheel betegelde garage (ca. 18 m2) met wasmachine aansluiting, CV en aparte ingang,. modern toilet, meterkast (6 groepen) hal met v.k., souterrain (ca. 20 m2), geheel betegeld met inbouw kastenwand. 1e niveau: "Topline" eetkeuken 2000 (ca. 20 m2) met alle denkbare apparatuur, voorzien van pla vuizenvloer met vloerverwarming, nieuwe dubbele tuindeuren geven toegang tot groot terras en diepe achtertuin met cnaletberging en achteruitgang. 2e niveau: living (ca. 30 m2) met spachtelputz wanden en openhaardhoek, breed, modern betegeld terras met elektrische zonwering. 3e niveau: 2 slaapkamers (ca. 13,6 m2). 4e niveau: slaapkamer (13 m2) met ingebouwde kastenwand en elektrisch rolluik, moderne badkamer voorzien van ligbad, douchecabine, wastafel meubel en 2e toilet. C.V ('98). Bijzonderheden: eigen grond, "de Graaf" plafonds, rolhorren, vernieuwd dak (2000), gereinigde en geimpreg- neerde voorgevel (2000), geheel dubbelglas en hardhouten kozijnen. Vrijblijvende aanbieding VRAAGPRIJS 235.000,= k.k. 106.638,= k.k. VRAAGPRIJS 195.000,= k.k. 88.487,= k.k. VRAAGPRIJS 995.000,= k.k. 451.511,= k.k. VRAAGPRIJS 635.000,= k.k. 288.150,= k.k. VLAARDINGEN Berkendreef 57 VLAARDINGEN Lepelaarsingel 468 VLAARDINGEN Jan Steenstraat 4 VLAARDINGEN Thomas a Kempisstraat 104 m Fraai en priv£ gelegen ruim en jong 3 voorheen 4 kamerappartement. Strategiscn t.o.v. alle voor- zieningen prima aanslui ting met de ruit van Rotterdam, winkels, cen trum onder handbereik. Indeling: centrale hal met lift, galerij, entree met hal m.k. en toilet, fraaie living (37m2) voorzien van nieuwe luxe keuken voorzien van div. inbouwapp. t.w. keramische.kookplaat, boiler,k.k. vriezer enz. Via living toegang tot bal kon met moderne glasplaten.2 slaapkamers (12 en 19m2) nachthal met kast en nette badkamer voorzien van douche, v.w. en w.m.aansl. Een prima woonplek voor de kritische starter. Vrijblijvende aanbieding Perfect gelegen woning met garage nabij het sfeervolle centrum van Vlaardingen. Op loopafstand van win kels, openbaar vervoer, markt, haven met horeca enz. Indeling: entree, hal met toegang tot betegelde garage (15m2) voorzien van w.m. aansl. Trap naar 1e verdieping met toilet, sfeervolle living (35m2) met open keuken voorzien van gaskookplaat,afzuigkap en oven. 2e verdieping: overloop met combi c.v.ketel ('99) Toegang tot 2 slaapkamers (9 en 15m2), badkamer met douche en v.w., toegang tot balkon en bergvliering over de gehele boven- verdieping. Bijzonderheden: geheel eigen grond en hard houten kozijnen. Vrijblijvende aanbieding Rustig gelegen eengezins- woninq in groene omge- ving, kindvriendelijk en op korte afstand van win kels, natuur, scholen en recreatie met goede ont- sluiting naar de snelweg is nu te koop. Indeling: entree, hal met toilet, m.k., toegang tot fraaie living voorzien van parket vloer, luxe moderne keuken voorzien van alle inbouwapp. t.w. vaat wasser, combi magn., k.k., vriezer, gaskookplaat, afzuigkap enz. Toegang tot recent aangelegde zonnige achter tuin met berging. 1e verdieping: overloop met toegang tot 2 voorheen 3 slaapkamers (9 en 22m2) voorzien van luxe schuifkasten. Fraaie badkamer met duo ligbad luxe kranen, design radiator, zwevend toilet enz. 2e verdieping: ruime overloop met w.m. aansl., c.v.ketel en badgeiser. Ruime zolderkamer (18m2) met vaste kasten wand. Prima wonen in een geliefde wijk! Vrijblijvende aanbieding VRAAGPRIJS 459.000,= k.k. 208.285,= k.k. H INDICATIEPRIJS 325.000,= k.k. 147.479,= k.k. INDICATIEPRIJS 310.000,= k.k. 140.672,= k.k. INDICATIEPRIJS 235.000,= k.k. 106.638,= k.k. Fraai gelegen en geheel verbouwd 3 kamerappar tement is nu te koop. Op steenworp afstand van de Broekpolder, station, scholen, winkels enz. Indeling: entree, hal met w.m. kast. Ouderslaapkamer (11m2) voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas, apart toilet. Verplaatste keuken met wit hoekopgesteld keukenblok voorzien van oven en keramische kookplaat. Badkamer met ligbad, thermokraan, combi c.v.ketel ('93). Voorkamer (10?m2) eventueel bij woonkamer te betrek- ken. Living (20m2) met toegang tot zonnig balkon. Bijzonderheden: alles geheel bubbel glas en kunststof kozijnen. Berging in de onderbouw. Een prima starters plek. Vrijblijvende aanbieding MAASSLUIS Rembrandtlaan 93 MAASSLUIS Groen van Prinstererkade 17 MAASSLUIS Zuiddijk 11 MAASSLUIS Cornells van der Kolffstraat 115 Heerlijk rustig wonen in een uniek dorp, midden in het Westland op loop afstand van Staelduinse bos, op korte afstand van strand, winkelcentra, fraaie goed onderhou- d^n hoekeengezinswo- ning met nieuwe aangebouwde schuur/hobbyruimte. Indeling: entree, hal, meterkast en toilet, sfeervolle woonkamer ca. (30m2) met openhaard, plavuizenvloer, hardhouten kozijnen voorzien van dubbel Fraaie hoekwoning gele gen op loopafstand van winkels, scholen, open baar vervoer, natuur en recreatie, is nu te koop! Een voor-, zij-, en achter tuin met garage maakt deze woning tot een fraai glas. Fraaie lichte showroomkeuken met combi-oven, koelkast, inductie kookplaat, afzuigschouw, vaatwasser, enz., bijkeuken met aansluiting was machine en droger, geheel betegeld. Toeqang tot aangelegde zonnige tuin en riante hobbyruimte. 1e verdieping: 3 slaapkamers (6, 11,5 en 13m2) woongenot. Indeling: entree, tochtportaal met meterkast, hal, toilet, keuken 1-x ien koelkast lichte L-vor- amer en de keuken heeft u toegang"tot de achtertuin met achterom. De gehele begane grond is voor- afzuigschouw, vaatwasser, enz., bijkeuken met aansluiting was- zien van een fraaie plavuizenvloer. 1e verdieping: overloop, 2e toilet, 3 slaap- machine en obbyruimte. 1e verdieping: Strakke badkamer met hoekdouchecabine, vaste wastafel, thermokraan, enz. 2e verdieping: ruime zolder met CV ketel en badgeiser. Bijzonderheden: alles geheel dubbelglas en hardhout, elektrische zonwering en verduiste- ringsluiken. Een perfect geheel!!!!! Vrijblijvende aanbieding kamers (resp. 14m2, 16m2 en 6m2) waarvan 1 met een vaste wastafel, vaste kastenwand en toegang tot het balkon aan de voorzijde, badkamer voorzien van een vaste wastafel en douchecabine. 2e verdieping: overloop met opstel ling van.de c.v. combiketel en de wasmachineaansluiting, slaapkamer (ca. 24m2) met velux dakraam, dakkapel en luik naar de vliering. Vrijblijvende aanbieding Sfeervol wonen aan een van de mooiste vlieten van Maassluis, direct bij het centrum met winkels, terrassen, station, haven en scholen, in een fraaie tussenwoning met veel ruimte en zonnige tuin. Indeling: entree, hal met meterkast en toilet, fraaie ruime living (52 m2) voor zien van lichte plavuizenvloer met vloerverwarming. Aparte keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur. Ruime bijkeuken met CV ketel en toegang tot besloten zonnige turn. Aangebouwde serre met pomp vloerverwarming. 1e verdieping: ruime overloop welke toegang geeft tot 3 slaapkamers (10?, 11, 15 m2). Badkamer voorzien van douche, ligDad, 2e toilet vaste wastafel en wasmachine-aansluiting. Beloopbare bergzolder. Een fraai woongenot op een unieke plek! Vrijblijvende aanbieding Het monumentale "Zakkendragers huisje" is te koop. Machtig mooi met een fan- tastische geschiedenis waarvan elke gevel- steen z'n eigen verhaal vertelt. Fraai cen- traal gelegen bij de Maassluise haven, binnenstad en op loopafstand van het sta tion. Indeling: entree, woonkamer met schouw, erkertje, tuinkamer/woonkeuken met eigentijdse keuken inrichting op topni- veau. Achterplaatsje met zijuitgang, bij keuken, toilet, etc. Verdieping: overloop, luxueuze badkamer, slaapkamer. Grote zolder op stahoogte, geheel cv. 'n Prachtig rijksmonument! Vrijblijvende aanbieding KOOPSOM 439.000,= k.k. 199.210,= k.k. VRAAGPRIJS 695.000,= k.k. 315.377,= k.k. VRAAGPRIJS 595.000,= k.k. 269.999,= k.k. VRAAGPRIJS 510.000,= k.k. Weergaloos wonen in een fraaie maisonnette woning in het Elysium met een groot zonnig ter ras. Haven, centrum, win kels, station en busverbin- ding zijn onder handbe reik. Indeling: centrale hal met lift, brede galerij, entree met hal, modern zwevend toilet, meterkast en trap. Fraaie living (37 m2) voorzien van laminaatvloer, spachtelputz wanden, luxe Kellerkeuken voorzien van alle inbouwappara tuur te weten vaatwasser, keramische kookplaat, afzuigschouw, grote vriezer, koelkast, oven. Toegang tot riant terras met fraaie beplanting. 1e verdieping: overloop met toegang tot 3 slaapkamers (6, 11; 14 rh2). Ouderslaapkamer voorzien van airco, luxe badkamer met duo hoekligbad, vaste wastafel, designradiator en vast wastafelmeubel. Aparte CV kast met combi CV en wasmachine-aansluiting. Perfect wonen in een praktisch nieuw appartement. Vrijblijvende aanbieding 231.428,= k.k. INDICATIEPRIJS 495.000,= k.k. 224.621,= k.k. MAASSLUIS Asserdreef 4 Ruime tussenwoning met vergrote living, fraaie tuin en eigen carport. Indeling: entree, hal met meterkast, toilet, woon kamer (ca. 36 m2) met licht plavuizenvloer, spik- 18. /A MAASSLUIS Lijsterlaan 44 MAASSLUIS Drijver 17 hoekopstelling met gascomfort, afzuigkap, koelkast, hete lucht oven/magne tron combinatie en vaatwasser. 1e etage: overloop, voorkamer (ca. 12 m2) met aansluiting was-/droogmachi- ne, vergrote zeer luxe verbouwde badkamer voorzien van toilet, vaste wasta fel, douchecabine en designradiator, slaapkamer (ca. 18 m2) met kasten wand. 2e etage: overloop met veel kastruimte, vliering en twee ruime slaap kamers. Bijzonderheden: c.v.-combi ('97), parterre dubbelglas, stenen berging, buiten onderhoud goed Vrijblijvende aanbieding Prima gelegen eengezins- woning met uitzicht op Lepelaarspark nabij over- dekt winkelcentrum de Koningshoek. Indeling: entree, hal, toi let, garderobenis, woon kamer met openhaard en vloerbedekking, open keuken ('98) in hoekopstelling voorzien van vaatwas ser, koel-/vrieskast, 5-pits gasstel, boiler, oven en afzuigkap. Flinke achtertuin met achterom en stenen berging. 1e verdieping: overloop met "bergkast en drie slaapkamers met vaste kasten, badkamer voorzien van ligbad, toilet en vaste wastafel. 2e verdieping: overloop, veel bergruimte, CV combi ('01), aansluiting wasma chine en droger, afgetimmerde vierde slaapkamer. Bijzonderheden: nieuwe vloeren, nieuw dak, nieuwe kozijnen, achterzijde opnieuw geschilderd! Prachtig wonen in fraaie laan! Vrijblijvende aanbieding Perfect gelegen eenge- zinswoning, nabij winkel centrum Koningshoek, met alle voorzieningen onder handbereik, te weten scholen, winkels, openbaar vervoer, cen trum, enz. met eigen car port, tuin en zonneterras. Indeling: entree, hal met toilet en meterkast, speelse living voorzien van fraaie planken parketvloer, semi open keuken met lichte hoekopgestelde keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur te weten koelkast, elektri sche kookplaat, vaatwasser, oven, afzuigkap, enz. Via schuifpui toegang tot tuin met berging en carport. 1e verdieping: overloop met ruime slaapkamer (16 m2) voorzien van balkon, fraaie badkamer met whirlpoolbad, designra diator, 2e toilet en vaste wastafel. Toegang tot ruim en zonnig terras. 2e ver dieping: overloop met 2 slaapkamers (7, 7 m2) aparte waskamer met CV ketel en geiser. Bijzonderheden: nieuwe dakbedekking, fraaie vloeren en pla vuizenvloer onder parket. Vrijblijvende aanbieding Ideaal gelegen modern 2 kamerappartement tus- sen het prachtige recrea- tieschap Boonervliet en het gezellige Maassluis Oost. Indeling: entree, hal, lift. Indeling app.: hal, kast, toilet, badkamer, slaapkamer met schuifwand. Rondom balkon (21 m2). Livirfg (34m2). Modern keukenblok, pr'ovisiekast. Grote ramen en mooi doorzicht.* Bijzonderheden: Cv en kelderberging aanwezig. r-> I Vrijblijvende aanbieding VRAAGPRIJS 469.000,= k.k. 212.822,= k.k. H VRAAGPRIJS 440.000,= k.k. 199.663,= k.k. H INDICATIEPRIJS 385.000,= k.k. 174.705,= k.k. INDICATIEPRIJS 255.000,= k.k. 115.714,= k.k. V L A A R DIN G E N S C H I E D A M ■Koemarkt 4*311 TJHSchiedam "Telefoon 010 - 4090140 ■Veerstraat 27/29 3142 CP Maassluis Telefoon 010 - 5923300 ■Van Schravendijkplein 1 3131 CV Vlaardingen Telefoon 010 - 4603333 Internet www.hac.nl Centrale administrate Veerstraat 27-29, 3142 CP Maassluis ■Telefoon 010 - 592 33 00 Fax 010 - 592 14 29 E-mail maesland@kabelfoon.nl Internet www.maeslanden.nl Rotterdam 010 - 460 06 02 Koophuis Makelaardij Schiedam 010 - 409 01 40 Vlaardingen 010 - 460 33 33 Maassluis/Maasland 010 - 592 33 00 Westland/Hoek van Holland 0174 - 38 64 26 Prachtig karakteristiek van architectuur mooie solide helft van 2 onder 1 kap villa op 282m2 grond, met fraaie aan drie zijden aangelegde tuinen en ide aal gelegen op steenworp afstand van de binnenstad, station en het mooie oeverbos. Indeling: voortuin, entree, hal, kelderkast, toilet, meterkast. Woonkamer (ca. 26m2), eetkeuken (ca. 11?m2) met aangrenzende bijkeuken en berging. 1e verdieping: 2 slaapkamers (ca. 17?, 11?m2). Badkamer met ligbad, ap^ft 2e toilet. Vlizotrap naar grote zolder. a Mooi karakteristiek wonen met veel tuin en ideaal op de zon. Vrijblijvende aanbieding INDICATIEPRIJS 595.000,= k.k. 269.999.= k.k.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 2