DE GROOTSTE KEUKEN-INBOUW- APPARATUURZAAK VAN NEDERLAND graMniii: NUIZEN HaHil TO UDGET F i s s I e r pannenset woontournaaB Klanten in de watten gelegd tijdens eindejaarsshow Harde vloeren passen perfect in de nieuwe woonmode LAGERWAARD LURTERBEDDEN SHOW KB nieuwe afdeling relax-fauteuils shoppin get-plan piekt maasstad shoppini Bezoek nu onze PLAN KEUKENS 849,- Jfimigaarfr (Slasstc gle Het Grote Genieten begint bij Lagerwaard Leg Zelf Het Grote Genieten! ORT !UYS EUKENS EN NOG EENS KEUKENS EXTRA KOOPAVOND 20 EN 21 DECEMBER JUIMGERHAIMS 1 Ft 395,- I adverteren? telefoon: 010 - 4004267 Borettl, La canche,. Siemens Aristdn Smeg fomuizen uit voorraad leverbaar Pe mooiste keukens staan gewoon bij Budget-Plan! Tinstraat 10 Ridderkerk Industrieterrein Donkersloot-Zuid Tel. 0180 - 442322 Fax 0180 - 442316 OPENINGSTIJDEN Kook ideeen: *%SS&t 4 dig multifunctionele kookset Genovis nu van f I 156,- voor bovendien een Gratis Passeerzeef 5 Kookshop souterrain www.vandikhoutplankenvloeren.nl Frans eiken -18 cm br. - 109,00 p/m2 - 010-2103373 cx64 uw Bruynzeel kwaliteitsvloer Bang Olufsen Inspiratie In de nieuwe woonmode zijn twee ontwikkelingen essenti- eel: de toepassing van kleu- ren en dessins en ruimte voor persoonlijke inbreng. De in richting van de woning is daarmee, net als de mode, flexibeler en minder uniform geworden. Natuurlijk vormt een bepaalde woonstijl nog wel het uitgangspunt, maar in aanvulling hierop kunt u vol- op naar eigen smaak en in- zicht varieren en combineren. Comfortabel wonen in de vorm van eigentijdse gezel- ligheid is de trend. Met daar bij heel duidelijk de nadruk op 'eigen'. I adverteren? telefoon: 010 - 4004267 Sfeervolle Kerstshow bij Lagerwaard Design Rolf Benz Een schitterende show met als thema 'tafelen'. Tijdens de show' is de gehele collectie speciaal geprijsd! Uesian Uoordeel tot wel Fl 1 nuFI 1995, Li g Comfort Rotterdam, Mariniersweg 68a/70a, tel.: 010 -41 1 65 68 tuuiLU.ligcomfort.nl "Dat hadden we eerder moeten doen" horen we dikwijls. En als u het zitcomfort voelt van onze heerlijke relax-fauteuils, zult u het daarmee eens zijn. Dat is comfortabel zitten en heei- lijk uitrusten. Goed zitten is ook goed voor uw gezondheid. Ruime keuze in relax-fauteuils in ,stof en Ieder. Hartelijk welkom. TmuasPROBLtMENM zitsp tWs Rotterdam (Alexanderpolder) Henk Speksnijderstraat 8 (naast Burchthuys Interieur) Telefoon: (010) 456 72 80 HHm - *L ajU— 4. .4, 4 4 .4 4 420 cm compleet met apparatuur van 23.999.- nu voor ITALIAANS DESIGN maandag gesloten dinsdag t/m donderdag van 10.00 uurtot 17.30 uur vrijdagavond van 10.00 uur tot 21.00 uur (koomvond) zaterdag van 10.00 uurtot 17.00 uur www.budgetplan.nl WAS AI.I.KS MA AH ZO COED van koken tot tafelen ROTTERDAM-CENTRUM Dorpsdijk 192, Rhoon, tel. 010-5012604 maandag gesloten vrijdagavond koopavond CAPELLE A/I) USSEL - Lager waard Design biedt voor de in- richting van uw huis de hoogste kwaliteit. Die kwaliteit geldt ook voor de manier waarop het be- drijf met haar klanten het einde van het jaar tegemoet ziet. Aan- staande zaterdag begint de ein dejaarsshow 'Het Grote Genie ten'. En daar wordt niets aan overdreven, want tot en met 15 december kunt u bij Lager waard Design met een kopje kof- fie of een glaasje wijn een aantal schitterende woon- en interieur- presentaties bezichtigen. Lagerwaard is al sinds 1930 in Ca- pelle a/d IJssel vertegenwoordigd. In die tijd heeft het bedrijf zich waargemaakt als wooncentrum met hoge kwaliteit, kwaliteit die tegenwoordig in drie verschillende vestigingen is te vinden. Lager waard Design richt zich vooral op Bruynzeel Vloeren heeft parketvloeren ontwikkeld die u makkelijk zelf kunt leggen. Dat scheelt aanzienlijk in prijs en u legt uw vloer wanneer het u uitkomt. Kom gerust, zonder verplichting naar onze showroom. Onze adviseur laat u graag de hele collectie zien en geeft u alle informatie over het zelf leggen van Bruynzeel parket. Rotterdam, Burg, van Walsumweg 188-190, 010-414 73 68 styling: meubels en interieuracces- soires voor ftjnproevers die 'genie ten' hoog in het vaandel hebben staan. Genieten van wonen, maar ook genieten in de ruimere zin van het woord. Daarom organiseert La gerwaard Design 'Het Grote Ge nieten', een show die zich met een aantal unieke presentaties onder- scheidt van andere shows. Aller- eerst kunt u natuurlijk op een drankje rekenen, maar daarna be gint het genieten pas goed en legt Lagerwaard Design u eens goed in de watten. In het teken van woongenot vindt u bij Lagerwaard Design een week lang prachtige woon- en interieur- presentaties, die u alvast naar de feestdagen zullen doen verlangen. Zo is Rolf Benz in Capelle verte genwoordigd met een aantal schit terende eethoeken en de primeurs van het merk. Om de feestsfeer te vervolmaken, vindt u op de eetta- fels in perfecte tafelschikking de serviezen van Arabia en het glas- werk van Iittala. Bij Kerst en de jaarswisseling hoort natuurlijk ook sfeervolle mu- ziek en die wordt tijdens 'Het Gro te Genieten' verzorgd door een presentatie van Bang Olufsen dealer Van der Meulen, bekend van haar speciaalzaak aan de iets verderop gelegen Bermweg. Het 'creme^de-la-creme' uitdeaudio- en videowereld belooft Van der Meulen u en ook de allernieuwste Beo Vision Avant Real Flat ont- breekt hierbij niet. Begint het u al duidelijk te worden wat Lagerwaard Design met 'groot genieten' bedoelt? Toch hebben we nog niet alles genoemd. Voor uw interieur kunt u namelijk tij dens 'Het Grote Genieten' ook schilderijen, keramiek en brons van Galerie Midi zien en zijn er tenslotte een aantal schitterende glasobjecten van Zweedse kunste- naars bij Kosta Boda glaskunst. Met Het Grote Genieten' geeft Lagerwaard Design een prima ge- legenheid om al voor de echte feestdagen beginnen even te ont- haasten, even de tijd te nemen voor de kwaliteit van het leven. En dat u daarbij de nodige inspiratie kunt opdoen voor uw eigen inrichting tijdens de feestdagen, behoeft na tuurlijk geen betoog! U bent van 8 tot en met 15 december meer dan welkom om spontaan even bij La gerwaard Design langs te komen en ideeen op te doen. Tenslotte is dat het gene waar Lagerwaard De sign ook de rest van het jaar sterk in is. Het Grote Genieten' duurt van 8 tot en met 15 december 2001. U vindt Lagerwaard Design aan de Kanaalweg 39-53 in Capelle a/d IJssel, telefoon (010) 450 74 66. Er is voldoende (gratis) parkeergele- genheid naast het bedrijf. Openingstijden voor 'Het Grote Genieten': zaterdag van 9.15 tot 17.00, maandag van 13.00 tot 17.00, dinsdag tot en met donder dag van 9.00 tot 17.45 en vrijdag van 9.00 tot 21.00. Meubelen, verlichting, stoffen en accessoires worden vaak gezien als de gezichtsbepalers. Daarmee wordt in feite een van de belang- rijkste sfeermakers vergeten: de vloer. Een zelfde inrichting krijgt met een andersoortige vloerbedek- king een totaal andere uitstraling. De praktijk wijst uit dat harde vloeren duidelijk terrein winnen. Met name parket, laminaat, plan- ken vloeren en kurk staan hoog op de voorkeurslijst. Niet zo verwonderlijk gezien de voordelen van deze materialen. Harde vloeren zijn duurzaam, makkelijk te onderhouden en ui- terst hygienisch. Bovendien zijn fabrikanten alert ingesprongen op trends, technologische ontwikke lingen en milieueisen. Een harde vloer komt bovendien prima tegemoet aan de tendens een eigen stempel op de thuisom- geving te drukken. Het seala en de combinatiemogelijkheden van materialen, dessins en kleu- ren is tegenwoordig bijna onbe- perkt. En het idee dat niet ieder huis voor een harde vloer ge- schikt is, is inmiddels echt ach- terhaald. De techniek heeft ook op het terrein van ondervloeren en geluidsreductie niet stilge- staan. Harde vloeren zijn daar- door ook uitstekend in apparte- menten toe te passen. Parket laat zich, heel letterlijk, niet in een vakje stoppen. Daarvoor is de keuze aan soorten, motieven, kleuren en afwerkingen te groot. De Rolls Roys hieronder vormt parket met de fraaie benaming 'ta pis'. Een ambachtelijk en ter plaat- se gelegd parket waarbij de naam voor een manier van leggen staat. Losse, massieve plankjes in ver schillende maten en dikten worden 'koud' tegen elkaar op de onder- vloer gelijmd en genageld. Dat wil zeggen, zonder messing en groef. Met als resultaat een praktisch naadloze, uiterst stabiele, vlakke en strakke 'vloerligging'. Tegenwoordig bestaat er ook ge- prefabriceerd tapisparket. Een combinatie van de voordelen van een lamelvloer met de uitstraling van tapis: ter plaatse spijkeren, schuren, stoppen en lakken is niet nodig. De deeltjes worden recht- streeks op een vlakke cementvloer gelijmd. Het aantal legvariaties is hierbij weliswaar iets minder, maar beslist genoeg om geheel naar ei gen smaak een prachtige vloer te realiseren. Ook strokenparket vormt een oer- degelijke en massieve vloerbedek- king die zowel op cement, houten ribben, rechtstreeks op de balklaag of zwevend is aan te brengen. Uit kostenoverweging en met een beetje handigheid is deze vloer heel goed zelf te leggen. Het schu ren en afwerken kunt u vervolgens aan de professionele vakman toe- vertrouwen. Net als een gedegen advisering vooraf. Oud en nieuw gaan bij parket uitstekend hand in hand. En niet alleen qua inrichting. De oerou- de substantie olie is daarvan een mooi voorbeeld: het geheim om uiterst subtiele, kleurvaste nuan ces te creeren. Zo creeert u pre- cies 'uw' kleur. Nog zo'n prima combinatie vormt een geraffi- neerd doorleefd uitziende vloer van nieuw hout. Een echte blik- vanger waarin u bij wijze van spreken de eeuwen herkent. Overigens, parket is milieuvrien- delijk. Voor goed bosbeheer is ver- antwoord kappen noodzakelijk. En daarmee is de keuze aan alternatie- ve en exclusieve houtsoorten te genwoordig ongekend. Maar er is meer milieuvriendelijks. Parket gecombineerd met vloerverwar- ming levert u niet alleen een aan- gename warmtebeleving op, maar is ook energiezuinig. En tot slot beantwoordt parket, gelegd door de vakman, ook wat betreft de af- werking aan strenge milieueisen: alle lakken zijn op waterbasis. Een oersterk alternatief. Tijdens deze sfeervolle dagen is het extra de moeite waard om de Kerstshow van Lagerwaard Design te bezoeken. Onder het genot van een drankje presenteren wij de volgende kenners van het 'het grote genieten': Arabia Iittala Moderne serviezen en glaswerk voor een sfeervolle tafelschikking. Bang Olufsen Van der Meulen presenteert de design-primeurs uit de audio- en viaeo-wereld. Galerie Midi Een prachtige expositie van hedendaagse, Zuidfranse kunstenaars. Kosta Boda Een schitterende collectie Zweedse glasobjecten van ongekende schoonheid. Kanaalweg 39 t/m 53 Capelle aan den IJssel esign Telefoon 010-4507466 f Y Duits topproducl wasserbetten compleet en geinstalleerd normaal Ft 2995,- Bij aanschaf uan het Baltimore Long Island uerstelbare lichtgeuiicht watermatras, r bijpassende elektrisch uerstelbare lattenbodem Bel (010) 4567280 en u wordt gratis ge ehaald en weer thuisgebracht! Geopend van dinsdag t/m zaterdag. Vrijdag koopavond.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 11