as**0 I11 i8 ism na L DL Gehandicapt? Chronisch ziek? Arbeidsongeschikt? Hoogheemraadschap van Schieland Meewerkend uitvoerder gevelmontage Allround timmerman aannemingsbedrijf Filiaalmanagers (m/v) Assistent filiaalmanagers (m/v) Filiaalmedewerkers ■ppf P li 11 ss Ik i mi TECHNISCH SPECIALIST (m/v) ASSISTENT Met ANGO komt u tot uw recht! 18! mm 1 iJLl! mi Si mm S |l 11188 ISiSSI SBS I ll If! liSS 188! i 18 ISISSI BSiS! [SSI i ll 8 18811 Ons succes Uw carriere en en Pe filiaalmanaqer en assistent filiaalmanaqer: Wij zoeken kandidaten met de volgende kenmerken: Pe filiaalmedewerker: Wij bieden: Lidl Nederland GmbH Afd. Personeelszaken Postbus 740, 8440 AS Heerenveen Wij zoeken kandidaten met de volgende kenmerken: Uw sollicitatie; ZORGCOORDINATOR KINDERVERPLEEGKUNDIGE Medisch Centrum Rijnmond-Zuid nieuwe naam, vertrouwde zorg Het goede voornemen voor het jaar 2002. Een n'euwe baan bij Drie T. (Elektronica) TECHNICI Voor meerdere opdrachtgevers in Rotterdam en omgeving zijn wij op zoek naar technic! met de nadruk op elektronica-, elektro- en energietechniek. Wij bieden een vaste baan met goede arbeidsvoorwaarden en scholingsmogeiijkheden, maar ook de afwisseling van het werken op interessante projecten. Bel voor meer info naar Ton Huybens: 073 - 61A 20 57 Drie T Zuid-Willemsvaart 17-19, 5211 SB's Hertogenbosch www.drie-t.nl 37 uur per week BEDRIJFSVOERDER (m/v) 37 uur per week De functie Opleiding en ervaring Arbeidsvoorwaarden Meer informatie en sollicitatie De functie Opleiding en ervaring Arbeidsvoorwaarden Meer informatie en sollicitatie Maasboulevard 123/hoek Willem Ruyslaan - Postbus 4059 -<- 3006 AB Rotterdam Week 50 TOTAAL-TX11 Rolloos Aannemingsmaatschappij is meer dan alleen aannemen: Rolloos staat voor een veelvoud aan expertises en bij ons gaat kwaliteit boven kwantiteit. Rolloos kiest dan ook bewust voor het middelgrote segment met een sterke focus op regionale activiteiten. De organisatie telt ruim 30 medewerkers in vaste dienst die met elkaar 4 business units vormen: Woningbouw, Utiliteitsbouw, Speciale ProjectenlHerontwikkeling en Onderhoud/Kleine Projecten. Kenmerkend voor het bedrijf zijn de korte lijnen en de betrokkenheid van al onze medewerkers. JSK! L w Mi mmn ;t ii i3ii Rolloos heeft een geheel eigen ontwerp en productielijn voor het fabriceren van panelen voor gevelelementen. Deze panelen kunnen op eenvoudige wijze worden gemonteerd of vervangen in zowel nieuwbouw als bij de herontwikkeling van bestaande bedrijfspanden. Bijvoorbeeld door een andere kleur. Voor het leiding geven aan de zelfstandige unit GEVELS binnen ons bedrijf, zoeken wij een die o.a. verantwoordelijk is voor het accuraat opmeten en monteren van de panelen. Technisch inzicht, gemakkelijk kunnen omgaan met mensen en enkele jaren ervaring is noodzakelijk. De projecten waar dit soort gevels momenteel worden toegepast zijn in de omgeving Rotterdam en Capelle aan den IJssel. Voor diverse bouwwerken zoeken wij tevens een die de spijker precies op z'n kop weet te slaan. Met andere woorden, enkele jaren ervaring in de bouw is een vereiste: vakmanschap is belangrijker dan diploma's. Voor inlichtingen en sollicitaties kan contact worden opgenomen met dhr. J. Rolloos, telefoon 010 - 4505499. roiioos Lidl Nederland is een onderdeel van een grote Europese supermarktketen. Met dui- zenden vestigingen in 11 Europese landen behoort Lidl tot de grootste retailers in Europa. Sinds oktober 1997 is Lidl actief op de Nederlandse markt. Vanuit 113 win- kels, een distributiecentrum in Heerenveen en het hoofdkantoor in Huizen wordt door zo'n 2.000 medewerkers enthousiast gewerkt aan de verdere explosieve groei van de onderneming en haar marktpositie. Lidl onderscheidt zich door een uitste- kende prijs/prestatie- en kwaliteitsverhouding van al haar producten. Voor onze bestaande en nieuw te openen vestigingen in Rotterdam en omliggende gemeenten zijn wij op zoek naar: Hebben de verzorging van de winkel hoog in het vaandel staan Geven mede leiding aan een team van 8 tot 25 winkelmedewerkers Voeren samen met hun team alle voor- komende werkzaamheden uit Zorgen voor een optimale personeels- inzetplanning Zorgen voor een correct goederen- en geldstroombeheer (m/v) Zijn mede verantwoordelijk voor de resultaten van het filiaal Klantgerichtheid Enthousiasme De capaciteit om mensen te motiveren en aan zich te binden Leidinggevende en organisatorische capaciteiten, ervaring is een pre Flexibele instelling Opleiding op MBO-niveau Is verantwoordelijk voor het helpen van onze klanten op een vriendelijke en correcte manier Maakt onderdeel uit van een klein team Verricht alle voorkomende winkel- werkzaamheden, zoals: - het bedienen van de kassa (door middel van scannen) - zorgen dat de winkelpresentatie optimaal is - zorgen dat de winkel opgeruimd en schoon blijft Uitstekende (concurrerende) salariering Goede overige arbeidsvoorwaarden Een gedegen opleiding in eigen bedrijf Afwisselende werkzaamheden Doorgroeimogelijkheden Eigen verantwoordelijkheden binnen een klein team Een unieke kans om vanuit uw filiaal mee te bouwen aan de groei van Lidl in Nederland E-mail: vacature@lidl.nl Kandidaten voor de functie van filiaalmedewerker kunnen ook telefonisch een sollicitatieformulier opvragen: tel. 0513-619805, op werkdagen van 9:00- 17:00 uur Correcte en klantvriendelijke houding| Enthousiaste uitstraling Praktische en zelfstandige persoonlijkheid Flexibele instelling Opleiding op minimaal LBO-niveau Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u richten aan onderstaand adres. Vermeldt in uw sollicitatiebrief a.u.b. de functie en de vestigings- plaats waar uw voorkeur naar uit- gaat. LOCAT1S ZU1DER: Groene Hilledijk 315 3075 EA Rotterdam te). 010-290 30 00 LocATit Clara: Olympiaweg 350 3078 MT Rotterdam tel. 010-2911911 Medisch Centrum Rijnmond-Zuid is op 1 januari 2000 ontstaan door een fusie van het St. Clara Ziekenhuis en het Zuiderzlekenhuis. Door bundeling van krachten ontstaan nieuwe mogelijkheden en door intensleve samenwerking met andere zorginstellingen en hulpverleners wil Medisch Centrum Rijnmond- Zuid de zorgverlening in de regio verder optimaliseren. Het ziekenhuis heeft vrijwel elk medisch specialisme in huis, inclusief topklinische functies voor hartchirurgie, nierdialyse en brandwondenzorg. Medisch Centrum Rijnmond-Zuid is een gezonde en ambitieuze organisatie met tal van opleidingsmogelijk- heden, goede regelingen voor kinderopvang en een gedegen Arbo-beleid. Bij het MCRZ staat de mens centraal: zowel de patient als de medewerker. Voor locatie Clara zoeken we een zorgcoordinator t.b.v. Kindergeneeskunde m/v (voor 36 uur per week) en een kinderverpleegkundige m/v (voor minimaal Z4 uur per week) 36 uur per week minimaal 24 uur per week wmm DE FUNCTIE Zorgen voor de dagelijkse aansturing van de werkorganisatie binnen de afdeling en het aansluiten hiervan op de zorg- processen daarbuiten; medewerk(st)ers, leerlingen en stagiair(e)s op de afdeling coachen; creeren en onderhouden van een open communicatieklimaat en daarin een brugfunctie vervullen tussen het team en de leidinggevenden; mede scheppen van een afdelingscultuur waarin evenwicht wordt bereikt tussen een kwalitatief en kwantitatief goede patientenzorg en een prettig werkklimaat; samen met de collega-zorgcoordinator actief bijdragen aan beleidsvoorbereiding, -bepaling en -uitvoering op afdelings- niveau; actief deelnemen aan het zorgproces. DE VOORWAARDEN Diploma A-verpleegkundige of hbo V, opleiding tot kinder verpleegkundige en IC-neonathologie-opleiding, aangevuld met een relevante managementopleiding; ervaring in een leidinggevende functie; goede communicatieve vaardigheden. ONS AAN BOD Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal f. 5.974,- 2.711,-) bruto per maand, fg 50, gebaseerd op een 36-urige werkweek. De inschaling voor deze functie wordt op korte termijn in het kader van FWG 3.0 geherwaardeerd; de werktijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 7.30 uur tot 16.15 uur. DE FUNCTIE Plannen, coordineren en uitvoeren, alsmede het waarborgen van kwaliteit en continui'teit van (hoog)complexe zorg voor toegewezen kinderen; verstrekken van informatie, adviseren in het verlenen van begeleiding aan kinderen, ouders, verzorgers, alsmede het onderhouden van contacten; zorgdragen voor deskundigheidsbevordering en profes- sionalisering. DE VOORWAARDEN Diploma A-verpleegkundige of hbo V, opleiding tot kinder verpleegkundige; in teamverband kunnen werken; beschikken over inlevingsvermogen; goede communicatieve en sociale vaardigheden. ONS AAN BOD Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal f. 5.974,- 2.711,-), fg 50, gebaseerd op een 36-urige werkweek; alle diensten volgens rooster. DE AFDELING De afdeling Kindergeneeskunde is een afdeling met 32 bedden, verdeeld over couveuse, wiegen, boxen en zalen. Er worden kinderen verpleegd tussen de o en 18 jaar. De afdeling is in twee units verdeeld: boxen voor kinderen van o tot 18 jaar en zalen voor grotere kinderen; een babykamer en een couveusekamer, voor te vroeg geboren baby's. INFORMATIE Voor meer informatie over deze vacatures kunt u contact opnemen met mevrouw E. Pitt, zorgmanager Gynaecologie/ Kindergeneeskunde/Urologie, bereikbaar via telefoon 010-29119 11, waar u kunt vragen naar oproepnummer 81.174. Meer informatie over het Medisch Centrum Rijnmond-Zuid kunt u vinden op: www.mcrz.nl. SOLLICITATIE Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan: Medisch Centrum Rijnmond-Zuid, Locatie Clara, cluster Personeelszaken Ter attentie van mevrouw I. Veltman Postbus 9779,30oyAC Rotterdam E-mail: Veltmanl@mcrz.nl Onder vermelding van het vacaturenummer 3099 voor de vacature zorgcoordinator en 3102 voor de vacature kinderverpleegkundige. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. De Algemene Nederlandse Gehandicapten Organisatie (ANGO), is de groetste algemene belangenbehartiger van, voor en door mensen met een handicap, chronisch zieken en arbeidsongeschikten. ANGO komt op voor uw belang, op alle terreinen die te maken hebben met de handicap. Of het nu gaat om belas- tingteruggave, uitkeringen, thuiszorg, woningaanpassingen of vervoer Meedoen? Dat kan. Sluit u aan. Word lid. Postbus 850, 3800 AW Amersfoort. Tel. (033) 465 43 43. Internet: www.handicap.nl E-mail: ango@handicap.nl door Kenniscentrum Handel erkend leerbedrijf De afdeling Beheer van de sector Waterbeheer vormt een belangrijke schakel in onze taakuitoefening. Deze afdeling bestaat uit twee regionale teams en een team ondersteuning. In totaal werken er 37 mensen die zorgen voor de uitvoering van het integraal waterbeheer binnen het gebied. Dit houdt in het peilbeheer (inclusief het beheer van de gemalen en peilregelende objecten) en het onderhoud van de watergangen en van de waterkeringen, waarin de zorg voor de waterkwaliteit is gei'ntegreerd. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste collega voor de functie van: Het hoogheemraadschap van Schieland is een van de 57 waterschappen in Nederland. Het gebied van Schieland ligt globaal tussen Rotterdam, Gouda en Zoetermeer. In deze regio heeft Schieland de taak ervoor te zorgen, dat de inwoners en bedrijven droge voeten houden en dat het water in meren, sloten en plassen schoon en veilig is. De structuur van Schieland kent drie sectoren: Afvalwater en Facilitaire zaken, Waterbeheer en Financien en drie stafafdelingen (Communicatie - Bestuurlijke en Juridische zaken - Personeel en Organisatie). Klantgerichtheid en een bedrijfsmatige manier van werken staan centraal in onze dynamische organisatie met ongeveer 180 medewerkers. Een groot deel van de functie bestaat uit het voorbereiden van civiele werken zoals baggerwerken, onderhoud aan watergangen en waterkeringen en de aanleg van natuurvriendelijke oevers. Je verzorgt tevens de bijbehorende (inspraak)procedures, eventueel in samenwerking met externe bedrijven. Verder begeleid je de uitvoering van de werken en lever je jouw aandeel in het opstellen, implementeren en onder houden van nieuwe werkmethoden. Ook stel je programma's van eisen op voor uit te voeren civiel onderhoud. Tenslotte lever je een bijdrage aan de coordinate van de uitvoering van andere onderhoudswerken. Om deze gevarieerde functie succesvol te kunnen vervullen heb je de HBO- opleiding weg- en waterbouw afgerond. Je hebt ervaring in civiele werken en met projectmatig werken. Je beschikt over de vaardigheden die nodig zijn om intern, maar ook extern met zowel aannemers als omwonenden van een werk goed te kunnen communiceren. Daarnaast ben je in het bezit van rijbewijs B en heb je ervaring met Microsoft Office 97. Wij bieden een salaris dat afhankelijk van opleiding en ervaring minimaal 4.301,00 1.951,71) bruto per maand bedraagt (aanloopschaal 8) danwel maximaal 6.522,90 2.959,56) bruto per maand (functioned schaal 9) excl. 8% vakantietoeslag. De gemiddelde arbeidsduur bedraagt 37 uur per week, waarvan de feitelijke invulling in overleg flexibel kan plaats- vinden. Bij een 40-urige werkweek kun je rekenen op minimaal 170,2 vakantie-uren en 152 adv-uren. Verder zijn er goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een eindejaarsuitkering van 1,5%, aantrekkelijke pc-priveregeling, fietsplan, goede reiskostenregeling, financiele bij drage in de kinderopvang, spaarloon- en premiespaarregeling en bedrijfsfitness. Opname in de Stichting Pensioenfonds ABP en de Interprovinciale Ziektekosten Regeling en ruime opleidingsmogelijk- heden behoren tot het arbeidsvoorwaar- denpakket. Aanvullende informatie over de functie kun je verkrijgen bij Ron van Gurp, teamleider Ondersteuning, tel. 010 452 33 50. Je sollicitatiebrief met CV kun je uiterlijk binnen 14 dagen na publicatie van deze advertentie sturen naar het Ftoogheemraadschap van Schieland, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 4059, 3006 AB te Rotterdam. Vermeld zowel in je brief als op de envelop het vacaturenummer S-WB0113. Als assistent bedrijfsvoerder assisteer je de bedrijfsvoerders bij het dagelijks beheer van de waterstaatkundige objecten. Hierbij kun je denken aan het verrichten van inspecties en het verzorgen van de administratie. Je stelt waterstaat kundige objecten in werking en controleert de werking van installaties en het waterpeil en stelt grenswaarden in. Tevens verricht je onderhoud aan waterstaatkundige objecten, terreinen, materiaal en materieel, verhelp je storingen en plaats je beschoeiingen, stuwen en peilschalen. Tot slot signaleer je verontreinigingen aan het oppervlakte- water en illegale werken aan waterstaat kundige infrastructuur en onderneem je actie. Om deze gevarieerde en zelfstandige functie succesvol te kunnen vervullen heb je de LBO-opleidjng mechanisch of elektrisch afgerond. Daarnaast heb je aanvullende cursussen gedaan op het gebied van elektro- of mechanische techniek en het uitvoeren van onder houd. Je bent bekend met de arbeids- omstandighedenwet. Je hebt minimaal 1 jaar ervaring in een soortgelijke functie. Je bent in staat om zaken in begrijpelijke taal op schrift te zetten en in een tweegesprek een en ander duidelijk te verwoorden. Zelfstandig en in team verband werken is jou niet vreemd. Daarnaast ben je in het bezit van rijbewijs B-E en heb je ervaring met Microsoft Office 97. Wij bieden een salaris dat afhankelijk van opleiding en ervaring minimaal 3.308,00 1.501,11) bruto per maand bedraagt (aanloopschaal 6) danwel maximaal 5.099,00 2.313,83) bruto per maand (functionele schaal 7) excl. 8% vakantietoeslag. De gemiddelde arbeidsduur bedraagt 37 uur per week, waarvan de feitelijke invulling in overleg flexibel kan plaats- vinden. Bij een 40-urige werkweek kun je rekenen op minimaal 170,2 vakantie-uren en 152 adv-uren. Wij hebben goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een eindejaarsuitkering van 1,5%, aantrekkelijke pc-priveregeling, fietsplan, goede reiskostenregeling, financielei bijdrage in de kinderopvang, spaarloon- en premiespaarregeling en bedrijfsfitness. Opname in de Stichting Pensioenfonds ABP en de Interprovinciale Ziektekosten Regeling en ruime opleidingsmogelijk- heden behoren tot het arbeidsvoor- waardenpakket. Aanvullende informatie over de functie kun je verkrijgen bij Willem van Dam, hoofd afdeling Beheer, tel. 010 453 73 52. Je sollicitatiebrief met CV kun je uiterlijk binnen 14 dagen na publicatie van deze advertentie sturen naar het Hoogheemraadschap van Schieland, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 4059, 3006 AB Rotterdam. Vermeld zowel in je brief als op de envelop het vacaturenummer S-WB0112. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 32