FILIAALMANAGERS ASSISTENT FILIAALMANAGERS PARTTIME VERKOOPMEDEWERK( ST)ERS HULPVERKO(0)P(ST)ERS PARTTIME MAGAZIJNHULPEN Personeels- Salarisadministrateur m/v HAVEN ZIEKENHUIS Herhaling is de toverkracht van de reclame! ANALIST M/V (36 UUR) De wereld thuis in t Havenziekenhuis M&S Mode is onderdeel van VendexKBB en telt meer dan 325 fdialen verspreid over Nederland, Duitsland, Belgie, Luxemburg en Frankrijk Onder het motto 'M&S maakt mode betaalbaar'brengen wij actuele damesmode, Voor onze filialen in de Rotterdamse regio zijn wij op zoek naar voor gemiddeld 32-35 uur per week Als filiaalmanager ben je verantwoordelijk voor de uitvoering van het commerciele en personele beleid in het filiaal. Je geeft leiding aan het verkoopteam en brengt de collectie in de winkel. voor gemiddeld 24-32 uur per week met doorgroeimogelijkheden In deze functie werk je mee in het verkoopteam. Je bent samen met de filiaalmanager verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken in het filiaal en vervang je de filiaalmanager bij haar afwezigheid. voor gemiddeld 12-15 uur per week voor de koopavond en het weekend Je werkt in het verkoopteam en verricht diverse verkoopwerkzaamheden op flexibele werktijden. voor maximaal 20 uur per week Als parttime magazijnhulp ondersteun je het verkoopteam bij de verwerking van de binnenkomende goederen in het filiaal. M&S Mode heeft een eigen CAO, die uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden biedt, waaronder: een goed salaris een 14e periode een goede regeling kinderopvang een aantrekkelijke personeelskorting interne- en externe opleidingsmogelijkheden Ben je geinteresseerd? Stuur dan je sollicitatiebrief naar: M&S Mode Nederland B.V., afdeling Personeelszaken, Postbus 8402, 1005 AK Amsterdam; E-mail: bianca.niesten@msmode.com M&S m a a k t m o betaalbaar Supervisors m/v (Fulltime) Supervisors m/v (Fuiiume) //I AT EASE UNILEASE Medewerker terrein/wasplaats BUREAU-MEDEWERKSTER UITZENDBUREAU Dyade Dienstverlening Onderwijs is een organisatie met tien vestigingen in Nederland, te weten: Aalsmeer, Alkmaar, Amersfoort, Amsterdam, Ede, Emmeloord, Den Haag, Middelburg, Nieuwegein en Rotterdam. Dyade is een onderwijs- service-bureau dat o.a. de personeels- en salaris- administratie verzorgt voor scholen in heel Nederland. Daarnaast biedt Dyade Dienstverlening Onderwijs besturen en schoolleiding (beleidsmatige) ondersteu ning bij bestuurlijke- en managementtaken op het terrein van financien en materiele zaken, juridische zaken, personeel, huis- vesting, schoolautomati- sering, conflicthantering en fusiebegeleiding. Dyade Dienstverlening Onderwijs is een grote en groeiende organisatie met ruim 300 medewerkers. Dyade Dienstverlening Onderwijs is aangesloten bij het ABP-pensioenfonds. Wij bieden een verantwoordelijke zelfstandige en afwisselende baan met groeiperspectief. Dyade Dienstverlening Onderwijs roept voor haar vestiging in Rotterdam, Delftsestraat 25, een sollicitant op voor de volgende functie bij de afdeling personeels- en salarisadministratie. Op zeer korte termijn is er plaats voor een: Wat houdt de functie in Het verzorgen van personeels-, salaris- en vergoedingenadmi- nistraties met behulp van geautomatiseerde systemen (o.a. Optim en CASO). Het toepassen van rechtspositionele regelingen. Het voeren van correspondentie. Wat verwachten wij van u? MBO-niveau. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Flexibiliteit, accuratesse, klantgerichtheid en kunnen functio- neren binnen een team. Het bekend zijn met de onderwijsregelgeving en de genoemde automatiseringssystemen verdient de voorkeur. Wat bieden wij u? Een volledige functie Salariering, inschaling en toepassing van de Dyade CAO Diverse aantrekkelijke regelingen Opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Heeft u belangstelling voorde bovenstaande functie? Stuur een sollicitatie naar: Drs. A. van der Wilt (regiodirecteur) Postbus 1080 3000 BB Rotterdam Indien u geinteresseerd bent in een functie bij een van onze overige afdelingen; bestuurs- en managementondersteuning, Financiele administrate en interne ondersteuning, nodigen wij u tevens uit te solliciteren. Nadere informatie verkrijgbaar bij: P.A.J, de Vette (coordinator PSA) P.P.H. van Rijsselberg (coordinator PSA) telefoonnummer: 010-4132900 Week 50 TOTAAL- TX12 4° 28' E Het Havenziekenhuis is het kleinste algemene ziekenhuis in Rotterdam, maar tevens het grootste havenziekenhuis ter wereld. Dat contrast zorgt voor een even intieme en collegiate werksfeer als internationale allure. Dat laatste wordt nog eens versterkt door de specialisatie in tropische ziekten. Ruim yoo medewerkers, waaronder zo'n 40 specialisten, zetten zich in voor vernieuwing, kwaliteit en patientgerichtheid. Voor het laboratorium van het Havenziekenhuis - bestaande uit klinische chemie, parasito logic en prikpoli - zijn wij op zoek naar een enthousiaste: Nieuwsgiefigheid is een van uw natuurlijkeeigenschappen. Daarom schrikt u niet terug om zowel met geavanceerde apparatuur als handmatig gespecialiseerd onderzoek uit te voeren. Als analist verzamelt u onderzoeksmateriaal onder andere d.m.v. venapuncties, hiel- en/of vingerprikken en voert u zelfstandig bepalingen uit in het onderzoeksmateriaal. Hierbij bent u verantwoordelijk voor de kwaliteit van de verkregen uitslagen en draagt u zorg voor het organiseren van vervolg- of herhalingsonderzoeken. Verder instrueert en begeleidt u stagiairs en levert u een bijdrage aan het opstellen van protocollen en voor- schriften. Na een inwerkperiode verricht u zelfstandig weekend-, avond- en nachtdiensten. U beschikt over een diploma (klinische) chemisch analist MLO/HLO, alsmede goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Goede communicatieve eigen- schappen die u toepast bij het afstemmen van activiteiten met collega's en het geven van feedback aan collega's en leiding. U werkt uitstekend zelfstandig en accuraat. WIJ BIEDEN Een fulltime dienstverband van 36 uur voor onbepaalde tijd, waarbij een parttime dienst- verband van 32 uur bespreekbaar is. U kunt verder rekenen op een goede werksfeer, interes- sante collega's en een salariering conform de CAO Ziekenhuizen. INTERESSE? Informatie over bovenstaandefunctie kunt u verkrijgen bij dhr.J.M.M.Cats.telefoon (010) 404 35 37. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van cv, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan de afdeling Personeel Organisatie van het Havenziekenhuis, Haringvliet 2,3011TD Rotterdam. Havenziekenhuis, Haringvliet 2,3011 TD Rotterdam. tone Ecotone is een jong en succesvol bedrijf in Rotterdam, dat gespecialiseerd is in het recyclen van tonercartridges. Daarnaast handelt Ecotone ook in printersupplies. Ecotone bestrijkt met haar producten zowel de Nederlandse- als de Belgische markt en verkent op het moment de Duitse markt. Aangezien Ecotone sterk groeit, is er een trainee- ship voor Commercieel Managers gestart. Ecotone zoekt commercieel talent met doorgroeipotentie, om in eerste instantie het functieniveau van Supervisor te behalen. Het doel van de functie Supervisor betreft de inhoudelijke sturing en begeleiding van 5 tot 8 Telesales Medewerkers. Hij/zij is verantwoordelijk voor het behalen van een vooraf vastgestelde target d.m.v. een commercieel goed functio- nerend team van Telesales Medewerkers. Daarnaast behoort het voeren van eigen verkoopgesprek- ken ook tot de functie. De Supervisor legt direct verantwoording af aan de Floormanager. De Supervisor- functie is geen eindfunctie, er zijn in het kader van het traineeship Commercieel Manager uitdagende doorgroei mogelijkheden naar zwaardere functies, waaronder die van Locatie Manager. Voor de locatie Rotterdam-Airport zoeken wij: voor de Nederlandse markt voor de Belgische- en de Duitse markt Native speakers Frans en Quits met goede beheersing van de Nederlandse taal. Functie eisen: HBO-werk en denkniveau Beschikken over leidinggevende capaciteiten Commerciele ervaring Goede contactuele en communicatieve vaardigheden Didactische vaardigheden Zelfstandig kunnen werken, maar ook een teambuilder zijn met een 'hands on' mentaliteit Doelgericht en pragmatisch kunnen werken Enthousiaste, prestatiegerichte werker Stressbestendig zijn Tussen de 25-35 jaar oud Taken: Het direct aansturen en actief begeleiden van een team Telesales Medewerkers Coachen, motiveren en stimuleren van Telesales Medewerkers door mee te luisteren, resultaten te meten, te adviseren, te stimuleren en gesprekken te evalueren op het gebied van commerciele vaardighe den en productkennis Begeleiden van Telesales Medewerkers bij het leren van vraagtechnieken en hpt herkennen van koopsignalen Bevorderen van de commerciele en klantgerichte opstelling en bewaken van de kwaliteit en uitvoering Signaleren van problemen binnen het team en daarop inspelen Verantwoordelijk voor eigen klantenpakket Potentiele klanten benaderen voor de groei van een eigen klantenpakket Fungeren als eerste aanspreekpunt voor de Telesales Medewerkers Rapporteren aan de Floormanager Targets behalen/verantwoordelijk voor het behalen v.d. gestelde targets zowel persoonlijk als op teamniveau Wij bieden: Een uitdagende functie in een dynamische omgeving Veel vrijheid Goede doorgroeimogelijkheden Goede professionele begeleiding Interne en externe opleidingen Leuke collega's Een prettige informele werksfeer Organisatie waarin eigen initiatief wordt gewaardeerd en beloond Vast dienstverband Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Een goed salaris en een aantrekkelijk provisiesysteem Wanneer je interesse is gewekt, word je uitgenodigd een sollicitatiebrief met c.v. te sturen naar Ecotone, t.a.v. Charissa Bal, Rotterdam Airportplein 4, 3045 AP Rotterdam. Je kunt ook mailen naar cbal@ecotone.nl KVV Verpleeghuis Antonius IJsselmonde. Wij zijn een dynamische zorg- en dienstverlener die chronische en gespecialiseerde zorgvormen aanbiedt. Binnenkort starten wij met een uniek nieuw zorgconcept: project Ravens- waerde. Wil jij je steentje bijdragen aan dit nieuwe project? We zoeken op zeer korte termijn /ms /if (Met name parttime) Samen met collega's en bewoners ga je concreet in- vulling geven aan het project Ravenswaerde. Een nieuwe woonvorm in een nieuw flatgebouw op het terrein Ravenswaerd, dat grenst aan de achtertuin van Antonius IJsselmonde. Hierin zullen voornamelijk jonge echtparen worden gehuisvest die totale verpleeghuiszorg behoeven maar hun zelfstandigheid niet willen opofferen. Half januari van het komende jaar zullen de eerste be woners hun intrek nemen in de flat Ravenswaerde. Het accent in deze woon vorm ligt op het stimuleren van de zelfredzaamheid binnen de grenzen van de mogelijkheden en wensen van de individuele bewoners. Het leveren van zorg is hier dus secundair aan het bieden van handreikingen en praktische oplossingen om het zelfstandig wonen te doen slagen. Je bent flexibel en creatief in je denken en doen en kunt op meerdere terreinen binnen de gezond- heidszorg samenwerken. Het bruto maandsalaris voor deze functie bedraagt maximaal NLG 4.461,00 bij een fulltime dienstverband (FWG 35). De arbeids voorwaarden zijn geregeld via de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen en je profiteert van Employee Benefits-regelingen, inclusief een pc-prive-project, fietsenplan, spaarloonregeling en kinderopvang. We kunnen rekening houden met jouw wensen, het aantal te werken uren is bespreekbaar. Interesse? Jacqueline Alleblas, personeelsfunctionaris, beantwoordt graag je vragen over deze functie, telefoon (010) 479 86 73. Je schriftelijke sollicitatie met cv kun je binnen 10 dagen sturen naar: Antonius IJsselmonde, ter attentie van Jacqueline Alleblas, personeelsfunctionaris, Groene tuin 1, 3078 KA Rotterdam. Je kunt ook per e-mail reageren: jaalle@kvv.nl. KVV. RUIMTE VOOR JOUW KIJK OP ZORG KW bestaat uit: Antonius Binnenweg, Antonius IJsselmonde, Dorpsveld, Dijkveld, Joachim en Anna, Liduina, Maasveld, Nijeveld, Simeon en Anna, Stadzicht. Wij zoeken voor onze Combirent vestiging in Rotterdam een Werkzaamheden: het verzorgen van de inname en uitgifte van huurauto's het wassen, schoonmaken, aftanken en afleveringsklaar maken van huurauto's ondersteuning verlenen bij het halen en brengen van huurauto's het schoonhouden van de garage Gevraagd: LTS-opleiding (niveau) •rijbewijsB technisch inzicht dienstverlenende instelling leeftijdsindicatie: tot circa 30 jaar (gezien de samenstelling van ons team) Gei'nteresseerden kunnen tot 22 december 2001 schrijven naar het hoofdkantoor van Unilease B.V. T.a.v. Afdeling HRM, Postbus 5827,2280 HV Rijswijk (Z-H) Telefoonnummer: 070 - 3980320 of mailen naarhrm@unilease.nl Voor meer informatie kijk je op www.unilease.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wij zijn per direct op zoek naar een full-time Wij verwachten reacties van iemand die: Zelfstandig maar ook in teamverband kan werken Klantvriendelijk is Bekend met computer Ms Word etc. Zich goed mondeling en schriftelijk kan uitdrukken in de Nederlandse taal Een goed sollicitatiegesprek kan voeren i.v.m. het inschrijven van toekomstige uitzendkrachten Wij bieden: een plezierige werkkring in een klein informeel team na gebleken geschiktheid eventueel een vast dienstverband Stuur uw brief met motivatie alsmede uw c.v. naar: 55 PLUS uitzendbureau b.v. T.a.v. Christie de Groot Slepersvest 5-7 3011 MK Rotterdam Tel. 010 404 61 81 DIENSTVERLENING ONDERWIJS

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 33