CAD-TEKENAAR llll MEERMAN KeukenConcunent zoekT) KeukenConcurrent, sterol IDOMAE enthousiaste leerkrachten (v/m) Receptioniste (fulltime of parttime) Buitendienstmedewerker Verkoopmedewerker LINKLATERS ALLIANCE DE BRAUW BLACKSTO Medewerker Salarisadministratie m/v Wiveco bv Automotive Industrie ALLROUND SERVICE-MONTEUR(S) BARENDRECHT r www.debrauw.com VOOR COMPLETE INRICHTING VAN BOUWPLAATSEN EN EVENEMENTEN Hoofd Onderhoud Elektra Meerman Konstruktie b.v., gevestigd in Vtaardingen, is een onderdeet van de Mevta Groep, Zij is gespecialiseerd in het leveren en monteren van dak- en gevelbeplating voor nieuwbouw en renovatie van o.a. bedrijfsgebouwen. Wij zoeken een Barendrecht is een snelgroei- ende gemeente. Het leer- lingaantal van onze vereniging vertoont al jaren een stijgende lijn. Deze groei biedt allerlei mogelijkheden op onderwijs- kundig gebied en op het ter- rein van de personele ontwik- keling. Er doen zich veel kansen voor, om het werk afwisselend te houden. Personeelsleden ervaren het werk op onze scholen als een uitdaging. De samenwerking tussen de scholen is goed. Veel zaken worden bovenschools geregeld, maar toch behoudt elke school zijn eigen gezicht. Het bestuur van de vereniging voor P.C. Schoolonderwijs te Barendrecht vraagt voor haar basisscholen Wij zoeken collega's die: vanuit een Protestants Christelijke levensovertuiging vorm willen geven aan het onderwijs; goede contacten met ouders en kinderen kunnen onderhouden; zich inzetten voor activiteiten binnen en buiten de school; zich flexibel, creatief en collegiaal opstellen; oog hebben voor verschillen tussen kinderen. Wij bieden: een goede begeleiding in je nieuwe schoolomgeving; 5 schoolteams waar de laatste jaren verschillende nieuwe collega's zijn ingestroomd; mogelijkheden voor individuele nascholing; goed geoutilleerde gebouwen de mogelijkheid om over hoge reiskosten te praten een rooskleurig werkgelegenheidsperspectief. [m/v] Geinteresseerd? Vrouwenhulpverleensters en Kinderhulpverleensters Voor de vestiging in Rotterdam en de nieuwe vestiging in Barendrecht zoeken wij een: Als receptionists ben je het eerste aanspreekpunt voor onze klanten, zowel in de showroom als aan de telefoon. Soms treed je op als gastvrouw. Administratieve werkzaamheden behoren ook tot je takenpakket. Kortom: wij zoeken een representatieve, commerciele, dynamische en communicatief vaardige duizendpoot. Voor de bovenstaande functie geldt: uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Je kunt meteen je sollicitatiebrief sturen naar: T.a.v. Diane Leentvaar, postbus 2125, 3440 DC Woerden of bel voor meer informatie: 0348 - 41 94 44 of 06 - 474 223 77. Bezoek onze website: www.keukenconcurrent.nl Week 50 TOTAAL- TX13 Advocaten Notarissen De Brauw Blackstone Westbroek is een sterk internationaal georien- teerd kantoor van advocaten, notarissen en belastingadviseurs met vestigingen in Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Brussel, Londen en New York en maakt deel uit van het samenwerkingsverband Linklaters Alliance met 34 vesti gingen in 21 landen. Tot onze klantenkring behoort onder meer een groot aantal top 100 bedrijven en overheidsinstellingen. Bij De Brauw werken ruim 900 mensen. De wereld van het juridisch advies is volop in beweging en maakt een sterke internationalisering door. In Nederland neemt De Brauw hierbij een leidende positie in. Het is onze ambitie de beste juridische dienst- verlener voor topclienten te zijn. Het 'merk' De Brauw staat zowel nationaal als internationaal hoog aangeschreven. Binnen de professionele werkomgeving van De Brauw is de salarisadministratie verantwoordelijk voor de volledige salarisverwerking van de mede- werkers van ons kantoor. Voor de vestiging in Rotterdam zoeken wij voor 22,5 uur per week een Functie-inhoud Je bent onder andere verantwoordelijk voor het controleren en verwerken van de maandelijkse salarismutaties. Verder ondersteun je de overige vier teamleden van de afdeling. Functie-eisen Voor deze functie zoeken wij een collega met MBO- MEAO niveau door opleiding of ervaring, eventueel aangevuld met PDL. Daarnaast is ervaring met geautomatiseerde salarisverwerking (bij voorkeur Beaufort/Brunet of Apas/Brunet) en ervaring met Word en Excel wenselijk. Van belang is dat je zeer nauwkeurig bent, van aan- pakken weet en goed in staat bent om zowel in teamverband als zelfstandig te kunnen functioneren. Wat kun je verwachten Een dynamische, professionele werkomgeving, waarin je een onmisbare steun zult zijn voor de gehele organisatie. Wij bieden je zeer goede arbeidsvoorwaarden waaronder een aantrekkelijk salaris, een reiskostenvergoeding, een pensioen- regeling en een 13e maand. Deze functie heeft het vooruitzicht op een dienst- verband voor onbepaalde tijd. Reageren en informatie Stuur je sollicitatie met cv binnen twee weken na verschijnen van deze advertentie naar Mevrouw S. Gopie De Brauw Blackstone Westbroek N.V. Postbus 2066, 3000 CB Rotterdam Of per e-mail: sgopie@dbbw.nl Voor meer informatie: telefoonnummer (010) 240 67 95. Herintreders worden bij voorkeur verzocht te solliciteren op deze functie. Wiveco bv is een technische groothandel voor de automotive- en industrie- sector. Al ruim 50 jaar bedienen wij een scala van sectoren, zoals garage- bedrijven, transportbedrijven, openbaar vervoer-bedrijven, aannemings- bedrijven (bouw industriele service verleners) etc. Voor onze vestigingen Rotterdam en Oud-Beijerland zoeken wij met onmiddelijke ingang: Functieomschrijving buitendienstmedewerker Onderhouden van bestaande relaties en het actief bezoeken van potentiele klanten. Functieomschrijving verkoopmedewerker Telefonische- en balieverkoop. Functie-eisen U bent een professional met een zekere affectie voor techniek en technische producten. Deze functie biedt enthousiaste en serieuze gegadigden een zeer gevarieerd actieterrein. Kandidaten met buitendienstervaringvooreerste vacature genieten onze voorkeur. Is uw interesse gewekt? Stuur uw sollicitatie naar, of neem contact op met: Wiveco bv, t.a.v. dhr. A.W. Veldhoen, Langeweg5a, 3261 U Oud-Beijerland. Tel. 0186 - 613387/E-mail: info@wiveco.nl DOMAT B.V. is een dynamisch bedrijf dat zich toelegt op de (inter-)nationale markt van milieu- en afvalverwerkingstechnieken. Wij zijn leverancier van producten voor de afvalverwerkende industrieen, zoals containers en hydraulische afvalpersen. Per direct zijn wij op zoek naar: U heeft kennis van o.a.: - hydrauliek - elektrotechniek - lassen (zowel C02 alsmede met elektroden) - autogeen snijden U bent in het bezit van rijbewijs B. Voor deze functie geldt dat u zelfstandig kunt werken, een gezonde dosis eigen initiatief bezit en uw verantwoordelijkheden op tijd neemt. Als u trots bent op wat u presteert en een nieuwe uitdaging zoekt dan kunt u bij DOMAT terecht. Voor deze functies bieden wij: - overeenkomstig goed salaris - 25 vakantiedagen - 8% vakantietoeslag - goede secundaire arbeidsovereenkomsten - prettige werksfeer in klein teamverband Heeft u interesse en durft u deze uitdaging aan, schrijf dan naar: Handelsonderneming DOMAT B.V. Fokkerstraat 490 3125 BE Schiedam E-mail: domat@hetnet.nl Voor informatie kunt u bellen naar 010-2623448. Van Hamburg Verhuur Materieel B.V. is binnen 10 jaar uitgegroeid tot een belangrijke toeleverancier voor de industrie en (buiten)evenementen door geheel Nederland. Ons succes is gebaseerd op service, snelheid en kwaliteit. Om ook in de toekomst ons succes te kunnen continueren hebben wij dringend behoefte aan nieuwe. vakbekwame man-vrouw leeftijd: 25-45jaar Taakbeschrijving U bent geheel verantwoordelijk voor het onderhoud van het materieel op elektrotechnisch en mechanisch gebied. Naast leidinggeven voert u ook zelf dagelijkse onderhoudswerkzaamheden uit. Materieel Van Hamburg Verhuur Materieel is gespecialiseerd in de verhuur en installatie van materieel voor tijdelijke accommodaties, noodstroomvoorzieningen, verlichting, verwarming en ontvochtiging. U dient te beschikken over: Een technische achtergrond op middelbaar niveau of nog liever vergelijkbare praktijkervaring Leidinggevende capaciteiten terwijl u liever zelf onderhoud pleegt Het veiligheidsdiploma VVA-1 en eventueel VVA-2 Rijbewijs BE Wat hebben wii te hieden: Een zeer afwisselende, zelfstandige baan binnen een zeer persoonlijke, informele ondememing met bijbehorend salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden Uw reactie We zien uw sollicitatiebrief - met bijsluiling van uw curriculum vitae - ter attentie van Niels van Hamburg uiterlijk 21 december 2001 tegemoet. VAN HAMBURG VERHUURMATERIEEL B.V. Gemeenlandsedijk Noord31 Postbus 64 3216AGAbbenbroek 3218ZH Heenvliet Telefoon: 0181-663811 E-mail: info@hamburgverhuur.nl Fax: 0181-664108 Wij willen graag in contact komen met sollicitanten voor: CBS Smitshoek (320 leerlingen): Vanaf 1 februari 2002 wtf 0,9820) zwangerschaps- en bevallingsverlof in een kleutergroep. Door groei zijn er na afloop van het verlof mogelijkheden voor een structurele baan. Invulling door parttimers is mogelijk. C.b.s. Smitshoek is een groeiende school in de wijk Camisselande. Een jong team van 23 collega's en ruim 320 kinderen verwelkomen je graag. In de kleutergroepen werken we volgens de principes van basisontwikkeling. Op 1 augustus 2003 betrekken we een nieuw gebouw, waarin ruimte is voorkinderopvang, basis- en bewegingsonderwijs. Voor meer informatie kun je vrijblijvend contact opnemen met Jan Gouw (0180-627878/s of 0180-616847/p). Je kunt ook onze website bezoeken (www.cbssmitshoek.nl) of een informatiepakket aanvragen (cbs.smitshoek@wolmail.nl). CBS Het Kompas (455 leerlingen): Vanaf 1 januari 2002 groep 1 (wtf 0,3 donderdag hele dag en vrijdagmorgen). C.b.s. Het Kompas is op 3 locaties gevestigd in de wijken Paddewei, Nieuweland en Bijdorp. Een team van 39 collega's en 455 leerlin gen verwelkomen je graag. Een grote school met veel mogelijkheden. In de kleutergroepen werken we volgens de principes van de basisontwikkeling. Voor meer informatie kun je vrijblijvend contact opnemen met Ar Monster (0180-615225/s of0186-654074/p). Je kunt ook onze websi te bezoeken (www.kompasbarendrecht.nl) of een informatiepakket aanvragen (kompasbarendrecht@planet.nl). Belangstellenden worden van harte uitgenodigd om binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie hun sollicitatie met c.v. en referenties testuren aan de Ver. voor PCSOB, Postbus 217,2990 AE Barendrecht t.a.v. de sollicitatiecommissie. Geeftuin uw brief aan naar welke betrekking u solliciteert. voor: Het zelfstandig uitwerken van detail- en overzichts- tekeningen, waarbij u de vverkzaamheden van opdracht tot en met uitvoering behartigt. Wij vragen: MTS opleiding (bouw of werktuigbouw) Enige jaren ervaring als CAD-tekenaar Ervaring in de bcuw is een pre Reageer - binnen 10 dagen - telefonisch of schriftelijk: Meerman Konstruktie B.V. De beer V.S. van den Berg Hoekerstraat 10 Postbus 191 3130 AD VLAARDINGEN Telefoon 010-4350611. Email: v.vd.berg@meerman.nl 0 VROUWENOPVANG ROTTERDAM is een organisatie voor informatie, veilig onder dak, hulp en begeleiding aan: mishandelde of bedreigde vrouwen en hun kinderen, islamitische meisjes en tienermoeders. Erzijn ca. 130 medewerksters in dienst, die verspreid over 11 locaties werken. Zowel het clientenbestand, personeelsbestand als de raad van toezicht is multicultureel van samenstelling. Functie Functieomschrijving Vrouwenhulpverleenster vhv-er) Opvang en hulpverlening aan mishandelde en met mishandeling bedreigde vrouwen, al dan niet behorende tot een multiproblem gezin. Voor alle vhv-functies zijn vereist HBO-MWD of een op de functie gerichte relevante, afgeronde HBO-opleiding; Brede kennis van de lichamelijke, psychische en sociale gevolgen van geweld; Ruime werkervaring met methodieken uit de vrouwen-, systeem- en groepshulpverlening; Zelfstandig en op methodische wijze vorm kunnen geven aan een hulpverleningstraject in samen werking met de kinderhulpverleenster; Inzicht en bij voorkeur ervaring met vrouwenhulpverlening en multiculturele hulpverlening; Goede contactuele eigenschappen, improvisatievermogen en stressbestendigheid; Resultaatgericht en zelfstandig kunnen werken. Functie Functieomschrijving Kinderhulpverleenster (khv-er) Opvang en hulpverlening aan kinderen, die met hun moeder zijn meegekomen uit een geweldsituatie. Voor alle khv-functies zijn vereist HB0-SPH of een op de functie gerichte relevante, afgeronde HBO-opleiding; Brede kennis van lichamelijke, psychische en sociale gevolgen van geweld; Kennis van de verschillende ontwikkelingsfasen van kinderen en zich goed kunnen inleven in de belevingswereld van een kind; Ervaring in hulpverlening aan kinderen in crisissituaties; Zelfstandig kunnen organiseren en uitvoeren van kinderactiviteiten; In samenwerking met de vhv-er bespreekbaar maken van de relatie moeder-kind; Ervaring met multicultureel werken. 1. Locatie Kleijn-Henegouwen zoekt een vhv-er (29 uur) en een khv-er (35,5 uur) Voor informatie: Elsie Sloot (teammanager a.i.) 010-4775322 (maandag en donderdag). 2. Locatie Units zoekt een vhv-er (20 uur) en een khv-er (28 uur) Voor informatie: Roswitha van Plateringen (adjunct-directeur) 010-4769044 (maandag t/m donderdag). 3. Locatie Blijf van m'n Lijf-huis zoekt een vhv-er (28 uur) en twee khv-ers (ieder 24 uur) Voor informatie: Bea Jasai (teammanager) 010-4776773 (maandag t/m vrijdag). 4. Invalmedewerkers vrouwen- en kinderhulpverleningt.b.v. verschillende locaties. Voor informatie: Ligya Wachter (teammanager) 010-4769044 (maandag t/m donderdag). Wij bieden Werkbegeleiding en intervisie; In eerste instantie een arbeidsovereenkomst voor een jaar; Een rechtspositie en inschaling conform de CAO-Welzijnswerk (max. salaris 5.051, bruto per maand bij een 36-urige werkweek). Uw sollicitatiebrief en c.v. kunt u voor 21-12-2001, onder vermelding van de functie en locatie, richten aan: Vrouwenopvang Rotterdam, t.a.v. Nel Matulessy (staffunctionaris P 0), Beukelsdijk 30,3021 AH Rotterdam. Voor meer info: www.vrouwenopvang.org De KeukenConcurrent is de snelst groeiende keukenkelen van Nederland. Omdat nns unieke cnncept in de markt zo aanslaat, zijn wij (link aan het uitbreiden met als doel 50 vestigingen verspreid over heel Nederland. De bedenker en eigenaar van het concept de KeukenConcurrent, Ernst Dareman, is de stimulerende kiacht binnen het bedrijf. Dynamisch, motiverend, maar vooral eerlijk en betrouwbaar. geeft hij op een zeer persoonlijke manier leidinn aan een bedrijl dat staat voo kwaliteit. Om de toekomstplannen waar te maken, hebben we behoefte aan professional en gemotivaerde topwerknemers. Collega's die representalief en babouwbaar zijn en die een gezonde porlie ambitie hebben. Want voor ambitieuze mensen is er ruimschoots plaats en de mogelijk heid om door te groeien.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 34