Regiocontroller (senior) Projectontwikkelaar Directeur m/v Groepsleid(st)ers Kids Oke Baanbrekend werk! TU Delft Bedrijfsauto Technicus Teamf#rce -ij^bam nbm bouw financieel-economische professional Teamf#rce li^bam nbm bouw bedrijfskundige professionals Kid? OK Locatieleiders m/v Leerling Bedrijfsauto Technicus Hoofd administratie/ controller dentu op zoek naar een uitdaging in de kinderopvang? kinderdagopvang, 350 en peuterspeelzaal Medewerker Grootboek in de functie van Een uitdagende functie in een veranderende grote bouwonderneming die vraagt om kandidaten met visie, pit en doorzettingsvermogen. De functie De kandidaat Gei'nteresseerd in deze functie? in de functie van De functie De kandidaat De arbeidsvoorwaarden Gei'nteresseerd in deze functie? ENDENBURG ELEKTROTECHNIEK B.V. endenburg G. GROENEVELD MAGAZIJNMEDEWERKER CHAUFFEUR Stichting Opvang Kind Educatie (Kids Oke) is een nieuwe stichting die zich ten doel steit aWeriei vormen van kinderop vang te realiseren, daar waar mogelijk gekoppeld aan en geintegreerd in het pri- mair onderwijs. De opvang wordt ingevuid door het aan- bieden van bedrijfsplaatsen, gesubsidi- eerde piaatsen en particuiiere piaatsen. Kids Oke levert een bijdrage aan de soci- aai emotioneie, motorische, creatieve en cognitieve ontwikkeling van kinderen in de leeftijd van nul tot twaaif jaar en aan de sociale en maatschappelijke ontwikkeling van hun ouders/verzorgers. Voor ouders/verzorgers is essentieel dat hun kinderen zich in een warme, beschut- te en veilige omgeving bevinden. Daarnaast wil de stichting een substan tive bijdrage leveren aan de ontwikkeling van het kind.Kids Oke zorgt voor een naadloze aansluiting op het primair onderwijs. Kids Oke gaat met u de uitdaging aan! Aanmelden van kinderen: Stichting Kids Oke T.a.v. Ina Vermeulen-Pieterse Postbus 776 2900 ATCapelle a/d IJssel o.v.v. kinderopvang Solliciteren en informatie Acguieitie naar aanieiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De wereld als werkpiek 1 BEDRIJFSAUTO BV en een Beers vraagt: Uw reactie: Week 51 TOTAAL-TXIO management intermediair Teamforce management intermediair is voor een van haar opdrachtgevers, BAM Nelissen van Egteren, voor het regiokantoor in Rotterdam op zoek naar een energieke, enthousiaste en communicatief sterke Het betreft een functie op het regiokantoor in Rotterdam. In de functie wordt een bijdrage geleverd aan de planning en control cyclus, het stroomlijnen van de geau- tomatiseerde administratieve processen, het opstellen van rapportages voor het management, het adviseren van het management over het financieel beleid, het ontwikkelen van financiele instrumenten mede ter verbe- tering van de effectiviteit en efficiency. Daarnaast ligt een grote nadruk op financiele projectbewaking bij twee integrerende bedrijven met verschillende bedrijfsprocessen. De regiocontroller in Rotterdam geeft bovendien leiding aan de afdelingen administratie en financien, is ver- antwoordelijk voor het functioneel aansturen van het beheersmatig proces, alsmede voor het toezicht op de kostenbewaking. De kandidaat heeft een passende afgeronde opleiding bijvoorbeeld studie Bedrijfseconomie, HEAO BE, SPD of HOFAM en beschikt over tenminste 10 jaar ervaring als bijvoorbeeld controller of (assistent) accountant, heeft ervaring met geautomatiseerde administratieve processen, kan vanuit zijn/haar financieel-economische expertise een bijdrage leveren aan het integratieproces van twee grote ondernemingen in de utiliteitsbouw, is in staat een financieel beleid te ontwikkelen en te implemented Voor deze functie dient de kandidaat boven dien over bewezen leidinggevende ervaring te beschikken, hij/zij vervult een voortrekkersrol en neemt initiatieven, beschikt over abstraherend vermogen en heeft een sterk ontwikkeld communicatief vermogen, beschikt over intrinsieke overtuigingskracht en weet mensen te inspireren en motiveren. Ervaring in de bouwwereld is een pre. Stuur je brief of e-mail met c.v. onder vermelding van referentienummer 4028 (Rotterdam) t.a.v. de heer drs. J.J. Mreijen, Teamforce management intermediair, Postbus 2122, 1180 EC Amstelveen, e-mail cv@teamforce.nl. Alle sollicitaties worden vertrouwelijk behandeld en gegevens van kandidaten worden eerst na opname in de procedure en met toestemming bekend gemaakt aan onze opdrachtgever. management intermediair Teamforce management intermediair is- voor een van haar opdrachtgevers, BAM Nelissen van Egteren in de regio ROTTERDAM, op zoek naar energieke, enthousiaste, commercieel en communicatief sterke TWEE uitdagende commerciele functies in een veranderende grote bouwonderneming die vraagt om kandidaten met visie, doorzettingsvermogen en ondernemerskwaliteiten. De functie omvat het verwerven van ontwikkelingsposities, het opbouwen en onderhouden van een netwerk in de vastgoedmarkt bij gebruikers, makelaars, eigenaren en beleggers, het toetsen van marktinformatie, het maken van haalbaarheidsberekeningen en het opstellen van investeringsvoorstellen. De projectontwikkelaar vervult de interne opdrachtgeverrol en begeleidt de gebruiker/eigenaar in het leggen van contacten in de BAM NBM organisatie. De kandidaat beschikt over minimaal HBO-niveau, waarbij valt te denken aan bedrijfskunde, bouwkunde, bedrijfseconomie of geografie. Ervaring in ontwikkelingsprocessen en projectmatig werken is noodzakelijk. De kandidaat heeft bouwkundige kennis op makelaarsniveau, kent bouwregelgeving en procedures. Uiteraard zijn de representatieve kwaliteiten van de kandidaat uitstekend, kan hij/zij goed samenwerken en is te typeren als ondernemer. De senior projectontwikkelaar dient daarnaast bewezen leidinggevende kwaliteiten te hebben aangezien hij/zij leiding gaat geven aan de afdeling plan- en vastgoedontwikkeling van de regio. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden voor beide functies zijn uitstekend te noemen. Stuur je brief of e-mail met c.v. onder vermelding van referentienummer 4025 (senior) en 4026 projectontwikke laar t.a.v. de heer drs. J.J. Mreijen, Teamforce management intermediair, Postbus 2122, 1180 EC Amstelveen, e-mail cv@teamforce.nl. Alle sollicitaties worden vertrouwelijk behandeld en gegevens van kandidaten worden eerst na opname in de procedure en met toestemming bekend gemaakt aan onze opdrachtgever. Endenburg Elektrotechniek b. v. is een technisch bedrijf dat gespecialieerd is in het aanleggen en onderhouden van de meest uiteenlopende elektrotechnische installatie- werken. De organisatie heeft een heldere structuur met vergaande medezeggenschap, uitstekende arbeidsvoor waarden en een no-nonsense mentaliteit. De dagelijkse bedrijfsvoering is sterk gericht op de persoonlijke ont- plooiing van de medewerkers. Wij zoeken op korte termijn een: U bent verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken op de financiele administratie en het secretariaat. U plant en coordineert de uitvoering van de werkzaamheden en geeft daartoe leiding aan de zes medewerkers van de afdeling. U bent direct verantwoordelijk voor het verzorgen van managementrapportages, het opstellen van budgetten, begroting en de jaarrekening. Daarnaast behoren het doen van prognoses en het beheersen van de liquiditeit ook tot uwtaakgebied. U heeft een relevante opleiding op HBO-niveau, kennis van sociale en fiscale wetgeving en ervaring in soortgelijke func tie. U bent een inspirerende en motiverende leidinggevende die prioriteiten stelt, structuur aanbrengt en fungeert als coach. Voor meer informatie kunt u terecht bij de heer J.F. Wentink, telefoon 010-4523822, of kijk op www.endenburg.nl. Uw c.v. met begeleidend schrijven kunt u sturen naar: ELEKTROTECHNIEK B.V. IJsclubstraat 13-31,3061 GR Rotterdam Postbus 4197,3006 AD Rotterdam Fax 010-4528264 E-mail hwentink@endenburg.nl Groothandel b.v. G. Groeneveld Groothandel b.v., Zoetwaren Speciaalgroothandel sinds 1920. Vissersdijk-beneden 30 in Dordrecht, is op zoek voor ons filiaal in Rotterdam naar een: Wij zoeken iemand die beschikt over: RijbewijsC Enige administratieve ervaring Een enthousiaste flexibele instelling Wij bieden u: Een goede collegiale sfeer Salaris volgens CAO Pensioenvoorziening Spreekt de functie u aan, bel dan om een afspraak te maken. Tel.nr. 078-6163095, dhr. G. Groeneveld. stichting voor kinderopvarig Met ingang van 1 mei 2002 start Kids Oke met 3 kindercentra in Capelle aan den IJssel en is hiervoor op zoek naar personeel dat het als een uitdaging ziet om een heel nieuw kindercentrum mee op te zetten en vorm te geven. Van de directeur Kids Oke verwachten wij een afgeronde HBO- en/of management- opleiding. Je bent vaardig in het omgaan met veranderingen en het coachen van- groepen en individuen. Je beschikt dus over goede communicatieve vaardigheden en een inspirerende en resultaatgerichte instelling. Je klantgerichtheid komt tot uiting in een respectvolleen integere persoonlijkheid. Voor de functie van locatieleider zoeken wij een stevige en daadkrachtige persoonlijk heid met een afgeronde M30+-/HB0- en/of managementopleiding. Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden en organisatorisch vermogen. Je bent in staat om de dagelijkse leiding op je te nemen van het kindercentrum en vaardig in het coachen en aansturen van groepen en individuen. Als groepsleid(st)er ben je verantwoordelijk voor de dagelijkse opvang en verzorging van een groep kinderen. Je hebt een afgeronde kindgerichte opleiding op minimaal MB0- niveau. Zowel pas afgestudeerden met nieuwe ideeen als mensen met jarenlange ervaring zijn welkom. Je zorgt voor een zodanig pedagogisch klimaat binnen de groep dat de eigen aard van elk kind gerespecteerd wordt, de gevoelens en behoeften van kinderen herkend en erkend worden en er gericht gewerkt kan worden aan de ontwikke ling van de kinderen. Je creeert een omgeving waarin de kinderen zich veilig voelen en stimuleert ze zich verder te ontwikkelen. Je bent creatief en zorgt voor eer aantrek- kelijk aanbod van activiteiten. Je bent flexibel en opbouwend. Je hebt organisatietalent en hebt respect voor de belangen van kinderen en hun ouders/verzorgers. Je hebt goede communicatieve eigenschappen en kunt zowel zelfstandig als in een zelfwerkend team functioneren. Kids Oke biedt een verantwoordelijke en volop in ontwikkeling zijnde functie waarin je uitgedaagd wordt om het beste uit mensen te halen. Een collegiale en gezellige werksfeer met veel ruimte voor initiatieven en persoonlijke ontwikkeling. Werken in een organisatie die maatschappelijk betrokken is en de ontwikkelingen op kinderopvang- gebied nauwlettend volgt. Salariering volgens de CAO Kinderopvang. l.v.m. de kerstvakantie kunt u tot 20 december 2001 telefonisch informatie vragen. De sollicitatietermijn sluit op 7januari 2002. U kunt uw sollicitatie richten aan: Stichting Kids Oke t.a.v. Ina Vermeulen-Pieterse Postbus 776 2900 AT Capelle aan den IJssel Telefoon 010 - 264 39 97 fax 010-26439 90 e-mail: info@opocap.nl Voor de functie van directeur kan een assessmentdeel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Oog voor detail U controlcert de gegevens die in de financiele administratie worden ingevoerd, op juistheid en volledighcid. Verder laat u uw wakend oog gaan over de inkomsten die worden gerealiseerd en over de uitgaven wat betreft reehtmatighcid.Tot slot stelt u financiele overzichten op voor de (assistent-)controller en dc budgethouders. Steun en toeverlaat voor het management Het bureau Financieel Economische Zaken van de faculteit Luchtvaart- en Ruimtevaarttechmek ondersteunt het management bij de uitvoering van het facultaire financieel beleid en het financieel beheer. Inzichtelijkheid van de financieel economi sche processen van de faculteit staat voor- op. waarbij een adequate financiele plan- www.vacatures.tudelft.nl ning, controle en rapportages belangrijke voorwaarden zijn. Is dit uw omgeving? U heeft het diploma M13A en studeert bij voorkeur voor het diploma SPD. Werken in een technisch wctenschappelijke omgeving is voor u een uitdaging. U bent bekend met actuelc computerapplicaties zoals Word en Excel. Kennis van Business Objects en Baan strekt tot aanbeveling. Communicatieve vaardigheden zijn voor deze functie onontbeerlijk. De TU-Delft biedt Het betreft een voltijdse functie. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal €2301,12 (f 5.071,-) bruto per maand. Zo kunt u solliciteren Uw sollicitatie, vergezeld van een curriculum vitae, kunt u binnen 14 dagen sturen naar de faculteit Luchtvaart- en Ruimtevaarttechmek, ter attentie van mevrouw C. Sluijs-Coemans, Bureau Personeel en Organisatie, Kluyverweg 1, 2629 HS Delft, onder vermelding van het vacature- nummer LR 01.07/RD. Nadere inlichtingen over de functie kunt u verkrijgen bij faculteit, de heer M. Hoekstra, tel. assessment zal deel uitmaken van de de controller van de 015 278 52 14. Een selectieprocedure. Voor informatie over de procedure kunt u contact opnemen met' mevrouw C. Sluijs-Coemans, tel. 015 278 77 93. E-mailen kan ook: c.sluijs@lr.tudelft.nl. BEERS Bedrijfsauto b.v. is de verkoop- en serviceorganisatie voor Scania bedrijfsau- to's in Nederland. Het hoofdkantoor is gevestigd in Leidschendam. BEERS vervult niet alleen de rol van importeur rnaar is met 35 eigen vestigingen in Nederland en 8 in Duitsland tevens bedrijfsauto- dealer. Met in totaal meer dan 1.000 medewerk(st)ers en een omzet van meer dan 1,3 miljard gulden is BEERS zelfs de grootste bedrijfsautodeaier van Europa. BEZOMA b.v. is de eigen lease- en finan- cieringsmaatschappij van BEERS. Het Zweedse truckmerk SCANIA neemt met een wereldomvattende organisatie at jaren een prominente positie in op de Nederlandse markt. SCANIA behoort tot de onbetwiste top in de bedrijfsauto- branche. Werken bij BEERS betekent werken met het topproduct SCANIA, in een hoogst moderne, efficiente en sterk klantge- richte organisatie. Voor onze vestiging in Rotterdam-Noord zijn wij op zoek naar een: We zoeken een technicus die houdt van het vak en een zwak heeft voor bedrijfsauto's.Vanzelfsprekend moet je goed met auto's om kunnen gaan, maar bij Beers doe je meer. Als Technicus sta je vaak rechtstreeks in contact met de klant. Zo houden wij de lijnen kort en de kwaliteit hoog. Bovendien werk je niet alleen aan bedrijfsauto's, maar verzorg je ook onderhoud en reparaties aan laadkleppen, koelmotoren enzovoorts. Kortom, je bent een "allrounder". - Opleiding V.B.O./L.T.S. autotechniek, maar ook met de opleiding land- bouwmechanisatie vind je genoeg aansluiting voor de functie - Voor de functie van Bedrijfsauto Technicus geldt dat u hiervoor studerende bent of de studie afgerond heeft - Inzet, enthousiasme en servicebereidheid Beers biedt: - Een prima salaris en ruime regeling voor overwerk, avond- en standby-dienst - Een aantrekkelijke winstdelingsregeling - 8 Vakantiegeld, 25 vakantiedagen en l3ADV-dagen - Een tegemoetkoming in de studiekosten en gespecialiseerde Scania-cursussen Herkent u zichzelf in onze wensen en moge- lijkheden? Uw schriftelijke sollicitatie kunt u dan richten aan Beers Bedrijfsauto b.v., t.a.v. de heer A. Schotting, Melbournestraat 80, 3047 BJ Rotterdam, tel. 010-245 70 55, e-mail: arnoud.schotting@beers.nl Internet: www.beers.nl Acquisitie naar aanieiding van deze advertentie is niet gewenst.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 26