fj zuidolGin r. si i J J zuidplcin I w Shoe Outlet: 'altijd goedkoper' Footlocker op nieuw adres Kerst op Zuidplein Dit zijn de winkels van Zuidplein Extra koopavonden Koopzondag Gewijzigde opening WINKELCENTRUM WINKELCENTRUM ZUIDPLEIN - Ici Paris XL heeft sinds kort een tweede winkel in Winkelcentrum Zuidplein. De oude draait nog een tijdje door, maar gaandeweg komt het accent steeds meer op de nieuwe te liggen. En daar is men al helemaal klaar voor uw Kerstinkopen, met onder meer alle lekkere geurtjes die u maar kunt bedenken. Vooral de cadeausets zijn met het oog op de komende Kerstda- gen goed om bij uw inkopen al in feeststemming te komen. In verband met de nade- rende feestdagen heeft Winkelcentrum Zuid plein een aantal extra koopavonden voor u in petto. Zo kunt u op de voi- gende avonden in het win kelcentrum terecht: Woensdag 19 december Donderdag 20 december Vrijdag 21 december Vrijdag 28 december Op al deze avonden is Winkelcentrum Zuid plein open tot 21.00 uur. Deze maand kunt u ook op zondag 23 december in Winkelcentrum Zuid plein terecht. Het winkel centrum is dan open van van 12.00 tot 17.00 uur. Winkelcentrum Zuid plein heeft de komende weken op een aantal da- gen gewijzigde openings- tijden. Hieronder vind u de aangepaste tijden: Maandag 24 december: open tot 17.00 uur Dinsdag 25 en woensdag 26 december (Kerst): ge- sloten Maandag 31 december: open tot 17.00 uur Dinsdag 1 januari (Nieuwjaarsdag): geslo- ten m Wr Aktie Sport Albert Heijn Artisjok Arty Au Gout Exclusif Axi Schoen Baby Gift Shop/Picobello Bakker Bart Bart Smit BCC Bel Company Benelli Juweliers Bijbelkiosk Bloemenland Blokker Bluetiek-in Boekenvoordeel Bo's Boterham Express Box Fashion Bram Ladage Brantano Schoenen Bristol Bruna Burger King C&A Clubcenter/ECI Cool Cat Cosmo Hairstyling Crums Crums II D-Reizen Day-Fashion Debitel Delifrance De Snor Dames mode Dixons Dixtone Douglas Duifhuizen Lederwaren E-Plaza Etos Euroland Exotische broodjes Footlocker Foto Hartman Free Record Shop Gall Gall Hakky Bar Hans Anders Van Haren Hema Hennes Mauritz V/d Heuvel Verlichting Holland International Het Huis Rinck Hunkemoller Ici Paris XL Indo-Menu Italia Leather Clothing It's Jen's Mode De Jong Mode Kan Mode Kinorama Klootwijk Kruidvat Kwantum La Boca Lady Sting Van Leest CD's Lektuurshop Populair Levi's Store Libertel City Point Lipstick Livera Lucky Gifts Luigi Lucardi Manfield Marca Matson MBC Sport McDonalds Megapool Mexx Miss Etam Moda di Domani Morena Byoux Moto M&S Mode M&W Peters Optiek Artistiek Panini Papirette Pearle Express Perry Sport The Phone House Pipoos Prenatal Primafoon Printhouse Promiss Prontophot Postbank Hypotheken Postkantoor Radio Modern Electronics Restaurant Van Dijk Brasserie Zuidplein Riroy Bonbons Rij wielstalling/Fietsshop Roobol Saja Boetiek Scapino De Schoenenreus Schoenkampioen Shoe Factory Shoe Outlet Siebel Juweliers Snoopy Space Ledermode Spijker Sportshop Chabot Steps The Store Stroopwafelhoek Stuntverkoop Swarovski-winkel Take Five Team Kapsalon T for Telecom Toerkoop Reisbureau De Jong Toys 'R Us Trekpleister De Tuinen Twinkle Juweliers Verhage Fast Food Vroom Dreesmann WE Wonder Woman WWW.Toys-Games.NL Xenos Young Gear VanZanten Zeeman Ici Paris XL is klaar voor de Kerstinkopen vyjm&z- v- m -«?- mattm Het assortiment van de nieuwe win kel van Ici Paris XL oogt heel com- pleet. Of het nu om de parfumerie- artikelen, luxe huidverzorging of make-up gaat: alles vindt u hier! Ici Paris XL is ook sterk in cadeau-arti- kelen in feestelijke verpakking en het hoogtepunt is zeker de cadeau sets die u er kunt bestellen. Kleinere sets worden ter plekke voor u ver- pakt, voor grotere partijen is het wel nodig om even tevoren te bestellen. Ici Paris XL is in Winkelcentrum Zuidplein inmiddels al weer vijf jaar vertegenwoordigd en het bevalt nog steeds goed. „Onze ervaringen zijn over het algemeen heel goed", aldus de bedrijfsleidster. „Wel wa- ren we al een poosje uit ons jasje ge- groeid en zochten we naar een ande- re plek. Maar toen deze winkel ter beschikking kwam, was dat ook op- gelost.En zo kunt u nu in de nieu we ruime winkel uw Kerstcadeau- tjes voor uzelf of uw partner uitzoe- ken. Klanten kunnen bij Ici Paris XL een pas krijgen, waarmee al bij de eerste aankoop korting te verdienen valt. Afhankelijk van het merk kan de korting oplopen van 5 tot wel 45%. Voeg daarbij ook nog het prachtige glossy tijdschrift 'Only you' dat klanten mee kunnen nemen, en u begrijpt dat Ici Paris XL meer is dan zo maar een winkel voor lekkere geurtjes. Al zijn die geurtjes alleen al de moeite waard om eens te ko men kij ken! Inde speciale Kerstfol- der komt u momenteel de meest aantrekkelijke aanbiedingen tegen. U vindt Ici Paris XL in de passage vanaf het centrale plein richting Ahoy, naast V&D. De naderende Kerstdagen gaan ook in Winkelcentrum Zuidplein niet onopgemerkt voorbij. Onder de naam '1001 wondere wensen' kunt u al enige tijd genieten van de prach tige nieuwe versiering in het win kelcentrum. Extra feestelijk wordt het als ook de Kerstman en zijn hulpjes zelf zich nog eens met de sfeer gaan bemoeien. De komende week is het zo ver en kunt u onder meer de 'zingende kerstsoloboom' verwachten. Een zingende boom? Jawel, zelfs bomen worden vrolijk in Winkelcentrum Zuidplein! De Kerstman is er uiteraard ook en hij heeft een hul p-Kerstman meegeno- men. Kijk dus niet raar op, als u in- eens twee van die 'johoho' lachen- de breedbuikige types in het rood te- genkomt. En o ja: in navolging van de kerstsoloboom kunnen ze het niet laten ook te zingen. U bent ge- waarschuwd! Hieronder het volledige overzicht van de bezoeken van de Kerstman en zijn getrouwen: Zaterdag 15 december: Zingende Kerstsoloboom op het Metroplein Zondag 23 december: Zingende Kerstsoloboom op het Zuiderterras en twee zingende Kerstmannen in het hele winkelcentrum Maandag 24 december: twee zin gende Kerstmannen in het winkel centrum ZUIDPLEIN - Sinds enige tijd is Nederland een schoenenwinkel rij- ker: Shoe Outlet. Het nieuwe bedrijf heeft inmiddels al drie vestigingen, waarvan een in Winkelcentrum Zuidplein. Shoe Outlet heeft een uniek concept, waarbij de klant in grote mate vrij zijn keus kan maken en kan profiteren van de lage prij- ..Klanten kunnen bij ons zelf schoe nen pakken en passen". legt Ed ward van Tiggelen van Shoe Outlet uit. „Als mensen vragen hebben helpt het personeel wel, maar ze kunnen ook alles zelf zoeken. Bo- vendien geven we een prijsgarantie we zijn altijd de goedkoopste, met kortingentussen 10en50%."Geen wonder dat de formule van Shoe Outlet aanslaat en inmiddels ook al vestigingen in Naaldwijk en Rozen- daal zijn geopend. En er komen ze ker nog meer Shoe Outlets in het land. „Voor eind 2002 willen we er 25 hebben, we zijn op zoek naar deskundig personeel in verband met de opening van nieuwe filia- len", aldus Van Tiggelen over de verdere ontwikkeling van Shoe Outlet. „We hebben een jong team, zonder negen tot vijf mentaliteit en met de kans om snel door te groeien naar andere functies. De directie heeft zeker twintig jaar ervaring en vroeg zich voor de start van Shoe Outlet af: wat wil de consument graag. Een scherpe prijs, een goed product en een no-nonsense sfeer: daar is ons concept op gebaseerd." Redenen genoeg dus om bij het zoe ken van nieuwe schoenen even bij Shoe Outlet langs te gaan. Zowel voor dames als heren is er een tren dy en sportief assortiment. Bekende merken als Diesel, JK, Gigi en Montrex ontbreken niet. Iedere week krijgt Shoe Outlet bovendien nieuwe aanvoer. Shoe Outlet heeft tenslotte altijd ac- ties. Meestal is dat een wekelijks wisselende actie, maar nu heeft de winkel tot en met de feestdagen een langdurige actie waarbij het tweede paar schoenen gratis is. U leest het goed: bij aankoop van een paar schoenen een tweede paar gratis! Als dat u niet in een feeststemming brengt... Shoe Outlet is te vinden in de passa ge vanaf het centrale plein richting de markt, linksaf bij De Jong Mode. ZUIDPLEIN - Footlocker is geen onbekende in Winkelcentrum Zuidplein, zult u denken. Dat klopt, maar nieuw is wel de grotere win- kelruimte die Footlocker inmiddels aan het centrale plein heeft weten te bemachtigen. Het assortiment oogt er mooier dan ooit! Exclusieve modellen, zowel spor tief als casual, dat is waar Footloc ker een naam mee heeft opge- bouwd. Het bedrijf telt 42 ftlialen in heel Nederland en is op Zuidplein een van de oudgedienden. En zoals gezegd: in het nieuwe pand ziet het assortiment er beter dan ooit uit. „De oude winkel was te klein ge- worden, daar zaten we aan ons pla fond", aldus medewerker Rocco. „Dit is een mooie nieuwe locatie en starks, als de kiosken op het plein af zijn, wordt het helemaal een groot festijn." De eerste weken in de nieuwe win kel zijn Footlocker goed bevallen. „Een betere opening hadden we ons niet kunnen wensen. En de good will van de oude winkel neem je toch mee, mensen weten wel dat we nu hier zitten." De nieuwe winkel heeft, dat mag na het voorgaande geen wonder meer heten, een groter assortiment gekregen. Vooral in sportschoenen is Footlocker nog steeds uitermate sterk. De schoenen zijn onderverdeeld onder de aan- duidingen Active, Classic en Casu al Verder is Footlocker ook sterk in shirts, jacks, truien en broeken. Kortom: als u wilt kunt u compleet sportief gekleed de winkel verlaten. „Ik hoop dat de mensen ons hier we ten te vinden", besluit Rocco. „We hebben voor elk wat wils, zeker voor de jeugd." Dat 'vinden' zal best lukken, want op het centrale plein ontkom je bijna niet meer aan Footlocker. In december loont een bezoek helemaal de moeite, want dan zijn er leuke afprijzingen. Wie daar van mee wil profiteren, moet er nu bij zijn! De nieuwe winkel van Footlocker is te vinden aan het centrale plein van Winkelcentrum Zuidplein.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 29