directie assistent sales assistent marketing assistent inkoopmedewerker sanofi~synthelabo Perfect Security 'Ik heb elke maand een ndere truck' m i|ssei land crRnsoo Gezondheid boven alles MEDEWERKER SALARISADMINISTRATIE M/V ziekenhuis Gezocht: Vrachtwagenchauffeurs m/v OOOOOO OORCCIV OOOOOO OFFICE MANAGER MILIEUKUNDIGE VELDWERKERS BEVEILIGINGSMEDEWERKERS M/V Interesse? jir y\ je kunt meer dan je denkt. Bestaan er nog echte supporters? i Werken bij Sanofi-Synthelabo betekent werken in de top van de farmacie. Gebaseerd op respect voor coilega, zorgverlener en patient, streven wij naar het verbeteren van de kwaliteit van leven en het welzijn van mensen. Door de research 950 miljoen) die we plegen, zijn we in staat een groot aantal spraakmakende medische ontwikke- lingen in gang te zetten. Om deze topprestatie te kunnen realiseren, verwachten wij van onze nieuwe medewerkers dezelfde ambitie en gedrevenheid. Kortom, medewerkers die echt support kunnen bieden. Door onze groei en uitbreiding van activiteiten zoeken wij op korte termijn een: Je assisteert in deze veelzijdige functie de business unit director CNS/Thrombosis/Oncology. je voert taken uit die voortvloeien uit zijn werk- zaamheden en zorgt voor een correcte en praktische organisatie. Verder organiseer je interne en externe vergaderingen. Je bent verantwoordelijk voor agendabeheer en je ondersteunt bij diverse marketing-activiteiten. Je coordineert de werkzaamheden van het marketing- en salessecretariaat. Bovendien organiseer je binnen- en buitenlandse reizen en congressen. Je bent goed in het organiseren en plannen. Je werkt effectief en accuraat. Je beheerst verschillende computerprogramma's, zoals MS Office en Lotus Notes. Je bent in staat om een media-plaatsingsschema op te stellen en het logistieke traject hiervan te begeleiden. Je hebt een HAVO/VWO-opleiding aangevuld met een directiesecretaresse-opleiding of opleiding managementassistent. Bovendien heb je enige jaren werkervaring en beheers je de Nederlandse en Engelse taal uitstekend. In deze uitdagende functie op de business unit CNS/Thrombosis/Oncoiogy ben je het eerste aanspreekpunt voor zowel interne als externe contacten van de group product manager. Je biedt secretariele ondersteuning, verzorgt product- promotiemateriaal en bent verantwoordelijk voor het logistieke traject van mailings. Tevens bewaak je het budget. Samen met collega's organiseer je (inter)nationale evenementen. Je bent gewend zelfstandig te werken. Je hebt organisatietalent en kunt goed overweg met Lotus Notes en Office 97. Je hebt HAVO/VWO plus een aanvullende opleiding en enige jaren werkervaring. Je hebt uitstekende kennis van de Nederlandse en Engelse taal; kennis van de Franse taal is een pre. In deze boeiende functie ondersteun je de inkoop en logistiek manager. Je verricht inkoopwerkzaamheden die met name marketing-gerelateerd zijn. Als inkoper van drukwerk ben je intermediairtussen drukkerij en je collega's. Je verzorgt tevens de inkoopadministratie en doet de voortgangsbewaking van openstaande orders. Je bent klantgericht, stressbestendig en accuraat. Je beheerst Microsoft Word en Excel. Je hebt een afgeronde HAVO en/of MIL-Nevi of Nevi-i opleiding. Ervaring in een marketing-gerelateerde omgeving en met drukwerk zijn een pre. Wij bieden als organisatie een professionele werkomgeving met een prima werksfeer in een open bedrijfscultuur. Dit is een werkomgeving waarin naast je persoonlijke inzet, initiatieven zeer worden gewaardeerd en verwacht. Bovendien bieden we je in onze groeiende organisatie volop de kans om aan je eigen ontwikkeling en ambities te werken. Het spreekt voor zich dat wij meer dan uitstekende arbeidsvoorwaarden bieden. Sanofi-Synthelabo is een belangrijke speler in de farmacie. Met circa 28.000 medewerkers in meer dan 100 landen realiseren we een omzet van 6 miljard. Trots zijn we bovendien op onze sterke positie in belangrijke medische expertisegebieden. In Nederland werken 160 prbfessionals die een omzet realiseren van meer dan €55 miljoen. Je biedt in deze afwisselende functie secretariele ondersteuning aan de sales force van de business unit Hospital Sales, Health Care Development Sales Force Education. Tevens assisteer je de health care development manager en de manager Sales Force Education in hun werkzaamheden. Je beheert agenda's, de activiteitenplanning en de trainingsruimtes. Je organiseert lokale en algemene sales activiteiten. Bovendien ondersteun je rayonmanagers en projectmanagers bij het organiseren van diverse evenementen. Je houdt de voorraad van materialen en kantoorartikelen bij voor de sales force en zorgt voor het trainingsmateriaal. Bovendien rapporteer je maandelijks de call data. Je hebt organisatietalent en kunt goed plannen. Voorraadbeheer gaat je goed af. Bovendien ben je vaardig met computers (MS Office, Lotus Notes, IMS Software). Je hebt HAVO aangevuld met een secretaresse-opleiding of minimaal 3 jaar relevante werkervaring. Je hebt een goede beheersing van de'Nederlandse en Engelse taal. Spreekt dit je aan? Bezoek onze website www.sanofi-synthelabo.nl en mail ons je gegevens. Of stuur je brief en C.V. aan: Sanofi-Synthelabo B.V. t.a.v. afdeling Personeelszaken Postbus 97 3140 AB Maassluis Voor meer informatie over de beschreven functies kun je contact opnemen met de afdeling Personeelszaken, telefoon 010 5931307. East Side Productions zoekt met spoed een voor ons v ■erkoopkantoor qevestigd in de Rotterdamse Van Nelle fabriek. - Woon je in Rotterdam? - Ken je net bedrijfsleven van Rotterdam en omstreken? - Heb je een HBO-werkniveau? - Heb je ervaring in de Evenementen-en Artiestenbranche? - Durfjeeen uitdaging aan te gaan? Mail ons op eastside@eastside.nl met c.v. en pasfoto of bel 0578 - 693538 of 06 - 54287029. www.eastside.nl Wij zijn een jong en dynamisch bedrijf, in de omgeving van Rotterdam. Wij voeren bodemonderzoek uit op verschillende locaties in Nederland en Belgie. Wij bieden leuk en gevarieerd buitenwerk samen met je colle ga's, leuke salarissen, opleidingen, werkomstandigheden en doorgroeimogelijkheden. Ben je enthousiast, niet bang voor vieze handen, in het bezit van een rijbewijs en tussen de 20 en de 30 jaar oud? Bel dan naar: Soil Detection Services, telefoon 0180-333611 Het IJsselland Ziekenhuis in Capelle a/d IJssel is een modern algemeen ziekenhuis met 380 bedden Onze 1100 medewerkers en ruim 75 specialisten zet ten zich dagelijks in voor optimale zorg voor de patienten. Het Usselland hecht grote waarde aan innovatie en nieuwe ontwikkelingen in de gezondheidszorg. Wij bieden ondernemende mensen een prettige werksfeer met openheid, respect voor elkaar en goede ontplooiings- mogelijk- heden. bv Zematra B.V. is een internationaal opererende handelsonderneming gespecialiseerd in analytische laboratoriumapparatuur. Voor onze binnendienst zijn wij per direct op zoek naar een: ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (m/v) 40uurper week voor het verwerken van binnenkomende orders. Wij vragen: - een voltooide MEAO- of soortgelijke opleiding; - een aantal jaren ervaring in soortgelijke functie; - een commerciele en flexibele instelling; - een goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal; - een leeftijd tussen 25 en 40 jaar. Wij bieden: - een uitdagende baan in de laboratoriumwereld; - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; - een prettige werkomgeving binnen een klein team. Heeft u belangstelling? Stuur dan een reactie naar: Zematra B.V. Mandenmakerstraat 188 3194 DG Hoogvliet-RT e-mail: zematra@tref.nl Perfect Security BV is een middelgrote particuliere beveiligingsorganisatie. Onze medewerkers zijn dag en nacht actief om een bijdrage te leveren aan de kwaliteit en daarmede ook de continui'teit van de dienstverlening bij opdrachtgevers. Zij doen dit gemotiveerd, met veel enthousiasme en inzet, waardoor ook Perfect Security BV zich kan verheugen in een verantwoorde groei en een gezonde toekomst. Voor een toonaangevend winkelcentrum in het westen van Nederland (omgeving Rotterdam) zijn wij op zoek naar: Vind je het leuk om een bijdrage te leveren aan de verdere professionalisering van onze beveiliging en ben je minimaal in het bezit van het ABM-diploma?Basisdiploma, eenheids- certificaat EHBO en certificaat kleine blusmiddelen. Beschik je daarnaast over uitstekende communicatieve eigenschappen, sociale omgangsvormen en vind je het leuk om met mensen om te gaan. Heb je tevens je rijbewijs en ben je in het bezit van eigen vervoer dan ben jij de kandidaat die wij zoeken. Je kunt een zeer aangename werksfeer verwachten met afwisselende, interessante werk zaamheden in een nieuwe modeme meldkamer. De werkzaamheden worden verricht in teamverband met enthousiaste collegae, uiteraard volgens een vast rooster. Voorts biedt Perfect Security je een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket, waaronder onder andere begrepen, kosteloze studiefraanciering en representatieve werkkleding. Afhankelijk van je opleiding en ervaring behoort het sluiten van een contract voor onbepaalde tijd tot de mogelijkheden. Bel, schrijf of e-mail. Wij maken graag een afspraak met je, zowel tijdens kantooruren, als in de avonduren en eventueel op zaterdag. Wil je liever eerst een informatiepakket, aarzel dan niet en neem contact op met ons secretariaat, telefoonnummer: 010-292.60.60. Perfect Security - Stolwijkstraat 2 - 3079 DN ROTTERDAM, telefoon. 010-292.60.60, faxnummer: 010-292.60.75. e-mail: info@perfect-securitv.nl VOOR DE AFDELING SALARISADMINISTRATIE ZOEKEN WIJ: (30 UUR PER WEEK) UW FUNCTIE. U verzorgt o.a. alle financiele administratieve handelingen met betrekking tot de salarissen, de betalingsopdrachten aan medewerkers, evenals het verzorgen van rapportages. Daarnaast verstrekt u informatie aan medewerkers en de dienst P&O. U voert verder corrtrole uit op de door de dienst P&O van toepassing verklaarde arbeidsvoorwaarden. Tenslotte verzorgt u de adminisfratie van ziek- en beter- meldingen, alsmede het mutatieverkeer met instanties als de belastingdienst, PGGM en cadans. WAT VRAGEN WU? Een enthousiaste, zelfstandige coilega met een PDL diploma en een opleiding op mbo niveau. Loonbelasting en sociale verzekeringen kennen geen geheimen meer voor u. Net als softwareprogramma's MS-office, Word, Excel en personeels- informatiesysteem PRIGEM. In de loop van 2002 wordt een nieuw Pl-systeem ingevoerd. U bent klantgericht en beheerst de Nederlandse taal uitste kend, zowel in woord als in schrift. ONS AANBOD. Vooruitlopend op een vast dienstverband wordt een verbin- tenis voor een jaar aangegaan. Vanzelfsprekend kunt u rekenen op een collegiale werksfeer en ontvangt u een salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Uw functie is ingedeeld volgens de CAO ziekenhuizen. INFORMATIE/SOUICITATIE. Voor inlichtingen neemt u contact op met: de heer J. Corstens, teamleider salarisadministratie tel. (010) 258 53 59. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen twee weken richten aan het Ussellandziekenhuis, afd. Personeel Organisatie, t.a.v. P&O adviseur mevrouwj. Beverhoud, Postbus 690, 2900 AR Capelle aan den IJssel onder vermelding van vacaturenummer 78/32320/01 U kunt natuurlijk ook uw brief en cv als Word-attachment mailen naar sollicitatie@ysl.nl of zie www.ysl.nl Dino is gek op vrachtauto's. Geef hem elke maand maar een andere truck. Daarom rijdt hij als vrachtwagenchauffeur voor Transactiv. Want daar kan hij regelmatig voor een andere werk- gever rijden. Bovendien bepaalt Dirto zelf hoe vaak en wanneer hij werkt. Wil je ook graag flexibel als vrachtwagenchauffeur aan de slag? Dan ben je bij Transactiv van harte welkom. Ook als je nog geen papieren hebt, want wij regelen de opleidingen. Onze arbeidsvoorwaarden slui ten aan bij de CAO voor transportonderne- mingen. Je bouwt een prima pensioen op en je kunt rekenen op een goede onkosten- en over- werkvergoeding. Daarnaast krijg je alle gele- genheid tot bijscholing, want onze stelregel is: Transactiv heeft vestigingen in heel Nederland en is onderdeel van Consolid. Bel voor meer informatie onze vestiging in Rotterdam (010) 421 99 44 of kijk op www.transactiv.nl human connection flexwerken in transport

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 30